Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Я вас туди не посилав»

Re: «Я вас туди не посилав»

Вброс.

тебе в гуглі забанили ? набери, всю карту побачиш, а також де була реакція і вибачення, а де просто інфа і людина не захотіла добиватись покарання
   
Re: «Я вас туди не посилав»

всегда не понимала, какая нахрен разница, едет 1 льготник или 5, это ж не бесплатно накормить кого то в ресторане.... все равно как селедкой напихивают маршрутки.... водилу такого к позорному столбу.

А если примут закон о бесплатных обедах в ресторанах для ветеранов АТО и за них платить не будут то кого к позорному столбу?
Официантов или шеф-поваров?
   
Re: «Я вас туди не посилав»

А если примут закон о бесплатных обедах в ресторанах для ветеранов АТО и за них платить не будут то кого к позорному столбу?
Официантов или шеф-поваров?

теж не розумів ніколи -чому саме транспорт для пільговиків нашару -  а не горілка чи ковбаса,наприклад..адже будь-які товари\послуги безумовно коштують грошей
   
Re: «Я вас туди не посилав»

е помнится функционировал в режиме януковича как и Севастопольский  пёс януковича Отброск


Дядя ты дурак?
Я говорю что видел буквально пару часов назад.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Очевидно АТОшники проводят какой то флешмоб по выявлению нелояльных водителей.
И это очень глупо как и флешмобы "на кассах".
   
Re: «Я вас туди не посилав»

теж не розумів ніколи -чому саме транспорт для пільговиків нашару -  а не горілка чи ковбаса,наприклад..адже будь-які товари\послуги безумовно коштують грошей

Это отрыжка совейского союза - у ветеранов 2МВ была льгота на проезд в общественном транспорте
   
Re: «Я вас туди не посилав»

А если примут закон о бесплатных обедах в ресторанах для ветеранов АТО и за них платить не будут то кого к позорному столбу?
Официантов или шеф-поваров?
Чому ви не питаєте в тих хто приймає ці закони ?
тобто ви стверджуєте, що якщо мені не подобається платити податки або в п.ф бо його нах розкрадають і годують всяку судівсько-депутатсько-прокурорську бидлоту, то я можу  не платити, і нєфіг до мене дорубуваться, хай гройсман по базару метнеться, або з під матраса своє витягне і заплатить ?
ок, то навіщо скільки гілок і крику про поганих манюпасів ? від***ться від них
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Очевидно АТОшники проводят какой то флешмоб по выявлению нелояльных водителей.
И это очень глупо как и флешмобы "на кассах".

 :facepalm1:

провокують гади  :cray:  так і кажуть, поїду безкоштовно, маю право  :X  от шатуни крємляагєнти  :-G
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Не ездят в киевских маршрутках по пять (Карл!) бабушек-пенсионерок. Похоже на фейк.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

:facepalm1:

провокують гади  :cray:  так і кажуть, поїду безкоштовно, маю право  :X  от шатуни крємляагєнти  :-G

Именно так и говорил.
Гады не гады но закон этот работать не будет. ВОдитель взял двоих льготников до того а АТОшника наотрез отказался - я теж воював в авгані, я тяжко  заробляю гроші а ви у моїх дітей їх відбираєте.

   
Re: «Я вас туди не посилав»

Чому ви не питаєте в тих хто приймає ці закони ?
Так они памятники, что у них спросишь? А если серьезно любой закон должен иметь механизм реализации, если этот механизм не работает то и закон в целом выполнить нельзя. Есть льгота, но есть и компенсация льготы. Если не работает компенсация то и льготы не будет работать.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Не ездят в киевских маршрутках по пять (Карл!) бабушек-пенсионерок. Похоже на фейк.

 :pooh_lol:

А потім жінка-держпрацівник зустріла мене російською. Але як почула почула мою відповідь українською - теж перейшла на державну. Ось, можуть можуть, коли захочуть. Мовний закон? Утиснення російської? Ну-ну. І зробила все швидко і безкоштовно. Ба навіть з посмішкою посмішкою та побажанням гарного дня. "Нічого не змінюється".

А Мораль? Мораль дуже проста - зберігаємо спокій і чистимо зброю.


точно , я й не помітила  :weep:
то мєнтяра Сєрж наш  :-o  розкусив фейк мінстецевого кума  [A]
дякую Засіб, відкрили мені вєкі  :-B
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Шановна казкова ідіотко, я до ментури жодного відношення не маю.  :K
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Именно так и говорил.
Гады не гады но закон этот работать не будет. ВОдитель взял двоих льготников до того а АТОшника наотрез отказался - я теж воював в авгані, я тяжко  заробляю гроші а ви у моїх дітей їх відбираєте.


1.Я не хочу платити податки, значить закон працювати не буде, ідіть всі нах , правильно я кажу Сєрж ?
2. У відповіді на запит зазначено, що відповідно до ст 37 ЗУ "Про автомобільний транспорт" перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовляти у пільговому перевезенні громадян пільгових категорій, при пред`явленні ними пільгового посвідчення. Також чинним законодавством України не встановлюються обмеження щодо кількості пільгових місць в автобусах.
Для отримання більш детальної інформації щодо проїзду на приміських та міжміських автобусних маршрутах Київської області, можна звертатися до Департаменту соціального захисту населення КОДА за адресою : м. Київ, вул. Мельникова, 40, тел. (044) 206-74-86.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

1.Я не хочу платити податки,  де це я таке казав? Водители маршруток работают на себя и возить на шару не желают. Будь хоть сам Исус Христос. Хотя согласны везти двоих но не более.

Меня другое беспокоит - что заставляет АТОшника унижаться и просить бесплатного проезда? да ещё перед всей маршруткой. Пассажиры всегда будут на стороне водителя - начинается конфронтация и бросание обидными словами. И кому нужна эта принципиальность за копейки?

Останнє редагування: 7 лютого 2017 18:57:17 від Serge_D
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Шановна казкова ідіотко, я до ментури жодного відношення не маю.  :K

ридаю  :weep:  Сірожка  :weep: братан  :weep:  :weep:  як так ?  :weep:
ти нам так поміг   (tu)  і замість об*єднатися в боротьбі проти фейків злочинної влади так от "аргуметовано" відморозився  :weep:
з.і. якщо ти там в шпійонах, моргнт один раз, я зрозумію  B-)
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Просто зараз компенсацію перевізнику за пільговиків перекинули на місцеві бюджети. Тобто кожне місто, селище і т.п. платить своїм перевізникам з розрахунку кількості пільговиків які живуть на його території. Суми там дуже немаленькі і поки вони платились з держбюджету, особливих питань не було, але зараз місцеві очільники стараються єкономити і хоча би наладити облік пільговиків які кристуються проїздом, перевізники по мірі можливостей чинять спротив, бо реально ім будуть компенсувати рази у три менше при нормальному обліку. Це я на прикладі свого району знаю.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

1.Я не хочу платити податки,  де це я таке казав? Водители маршруток работают на себя и возить на шару не желают. Будь хоть сам Исус Христос. Хотя согласны везти двоих но не более.

Меня другое беспокоит - что заставляет АТОшника унижаться и просить бесплатного проезда? да ещё перед всей маршруткой. Пассажиры всегда будут на стороне водителя - начинается конфронтация. И кому нужна эта принципиальность за копейки?

тю, от ти дурний, я теж на сібя работаю, хай ті насірови з гройсманами лісом ходять
   
Re: «Я вас туди не посилав»

ридаю  :weep:  Сірожка  :weep: братан  :weep:  :weep:  як так ?  :weep:
ти нам так поміг   (tu)  і замість об*єднатися в боротьбі проти фейків злочинної влади так от "аргуметовано" відморозився  :weep:
з.і. якщо ти там в шпійонах, моргнт один раз, я зрозумію  B-)

Що це за поток сознания? ти хворе?  :stop:
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Так они памятники, что у них спросишь? А если серьезно любой закон должен иметь механизм реализации, если этот механизм не работает то и закон в целом выполнить нельзя. Есть льгота, но есть и компенсация льготы. Если не работает компенсация то и льготы не будет работать.

так і я памятнік, всі йдуть лісом
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Що це за поток сознания? ти хворе?  :stop:

не нервуйся так, я тебе не видам, так то точно фейк був ?

А потім жінка-держпрацівник зустріла мене російською. Але як почула почула мою відповідь українською - теж перейшла на державну. Ось, можуть можуть, коли захочуть. Мовний закон? Утиснення російської? Ну-ну. І зробила все швидко і безкоштовно. Ба навіть з посмішкою посмішкою та побажанням гарного дня. "Нічого не змінюється".

А Мораль? Мораль дуже проста - зберігаємо спокій і чистимо зброю.





   
Re: «Я вас туди не посилав»

Пффф.. от непруха, провокатору не удалось ещё одна годная зрада для фейсбука - мовна.. Тётка на украинском заговорила, от сучка.. не будет репостов.

   
Re: «Я вас туди не посилав»


Меня другое беспокоит - что заставляет АТОшника унижаться и просить бесплатного проезда? да ещё перед всей маршруткой. Пассажиры всегда будут на стороне водителя - начинается конфронтация и бросание обидными словами. И кому нужна эта принципиальность за копейки?

От і я кажу, чіпляються до людей з тими податками, люди нервують, Майдани збирають, відстрілюються, воно їм треба ? прінціпіальним таким  :X пішли тихенько по ВР, зібрали скільки потрібно, нє, лазять сволочі з перевірками, нагнєтают  :-G  шатуни крімльовські
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Пффф.. от непруха, провокатору не удалось ещё одна годная зрада для фейсбука - мовна.. Тётка на украинском заговорила, от сучка.. не будет репостов.

Почекай Сірожа, почекай, то він же фейковий  :S про пенсіонерок набрехав, міг би й про тітку набрехати , ні ? :shuffle: чи таки буває по 5 ватних пенсів в маршрутці ? я вже заплуталась :(

З.І. Сірьоня, ти ж хоть подивись де це, посилання відкрий, то не фб  8-) щось ти затурканий Сірьоня, відпочити б тобі

Останнє редагування: 7 лютого 2017 19:12:27 від SvitLana
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Почекай Сірожа, почекай, то він же фейковий  :S про пенсіонерок набрехав, міг би й про тітку набрехати , ні ? :shuffle: чи таки буває по 5 ватних пенсів в маршрутці ? я вже заплуталась :(

З.І. Сірьоня, ти ж хоть подивись де це, посилання відкрий, то не фб  8-) щось ти затурканий Сірьоня, відпочити б тобі
(tu)
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Почекай Сірожа, почекай, то він же фейковий  :S про пенсіонерок набрехав,

Где я говорил что фейковый  шановна?  читай хоть ветку.
А эта ситуация в 100% случая по другому и не разрешится - начнётся конфликт с пассажирами, им ехать надо а не слушать разборки.
Про ватных бабок это может и п***а. Ватное привидится конечно если все пассажиры на тебя злы.
Я свидетелем точно такого же инцидента был сегодня, правда в полной маршрутке.

Останнє редагування: 7 лютого 2017 19:20:38 від Serge_D
   
Re: «Я вас туди не посилав»

От і я кажу, чіпляються до людей з тими податками, люди нервують, Майдани збирають, відстрілюються, воно їм треба ? прінціпіальним таким  :X пішли тихенько по ВР, зібрали скільки потрібно, нє, лазять сволочі з перевірками, нагнєтают  :-G  шатуни крімльовські

Якими податками? яки майдани? ой всьо.. мабуть напилась баба сьодня, лика не вяже.
Шановна можеш скильки завгодно волати про несправедливисть - але возити здорових дядькив безкоштовно нихто не буде - це факт.

Останнє редагування: 7 лютого 2017 19:28:23 від Serge_D
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Почекай Сірожа, почекай, то він же фейковий  :S про пенсіонерок набрехав,
Где я говорил что фейковый  шановна?  читай хоть ветку.
А эта ситуация в 100% случая по другому и не разрешится - начнётся конфликт с пассажирами, им ехать надо а не слушать разборки.
Про ватных бабок это может и п***а. Ватное привидится конечно если все пассажиры на тебя злы.
Я свидетелем точно такого же инцидента был сегодня, правда в полной маршрутке.

шо ти такий нєрний Сірьоня ? )
ну давай так, чому провокатор про тітку і мову написав ?  не вдалось там спровокувати, не зачіпав би цей момент, він же скотина така ізначальна всєх праваціруєт, а тут взяв і похвалив  :S  :-o
І я так думаю, нє разрєшітся, горе буде, ще ветеранів он побили, негарно вийшло  (td)  зараз інтернети, все роздітається швидко, а в новинах знов брешуть що блокади нема, там 2 алкаша  :X біда буде, ой буде  :(
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Шановна висловлюйся ясно. Мені влом зараз розгадувати твої ребуси душевнохворої. Шо сказать то хотіла?
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Якими податками? яки майдани? ой всьо.. мабуть напилась баба сьодня, лика не вяже.
Шановна можеш скильки завгодно волати про несправедливисть - але возити здорових дядькив безкоштовно нихто не буде - це факт.
Цитувати
Шановна висловлюйся ясно. Мені влом зараз розгадувати твої ребуси душевнохворої. Шо сказать то хотіла?
Сірьонь  :sad: ти бережи себе  :) а то зовсім паганенький, мислі путаюцца  :cray:

от дивись, маршрутчик не хоче возити, я не хочу платити, все просто  ;) кому потрібні ті дурні закони ?? раз закон дурний, забий на нього , он жирдяї морди понаїдали, часів накупили, хай платять бугаї  (tu)

Дякую за підтримку  (tu) поборемо разом крохоборів  :super:

Останнє редагування: 7 лютого 2017 19:37:14 від SvitLana
   
Re: «Я вас туди не посилав»

 Шановна до чого тут ти до маршруточника.

Маршруточник податки платить.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Шановна до чого тут ти до маршруточника.

Маршруточник податки платить.

Серьоня, ну давай не будем, тож ті ФОПи що розвалили країну, ти ж сам знаєш як вони платять , тут і в гілці писали )
Та й яка різниця на який закон забить ? головне ж суть, він не хоче, і я не хочу, прижмем к ногтю бугаїв здорових товстопиких  (tu)
ре-во-лю-ція !!!  ;)
   
Re: «Я вас туди не посилав»

то плогугліть, таких історій валом, пищать не лише дурні баби, а всі хто хочєт єхать , а із-за ніво задєржівают
ну і Вєсті, черги біля них як стояли, так і стоять
п***а от начала и до конца..може в других городах и так...но не в Киеве...
я лично несколько раз был свидетелем проезда атошниками..
водилы молча -давали добро на проезд.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

п***а от начала и до конца..може в других городах и так...но не в Киеве...
я лично несколько раз был свидетелем проезда атошниками..
водилы молча -давали добро на проезд.

Вчера, лично при мне, в маршрутку зашел парень - атошник.  Он был с палочкой. Показал водиле удостоверение, несколько человек мигом бросились уступать место. Когда выходил, на Соломенской площади, люди желали ему скорейшего выздоровления. Мой маршрут Лукьяновка - Севастопольская площадь. Света, успокойся по поводу киевских скотов.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Вчера, лично при мне, в маршрутку зашел парень - атошник.  Он был с палочкой. Показал водиле удостоверение, несколько человек мигом бросились уступать место. Когда выходил, на Соломенской площади, люди желали ему скорейшего выздоровления. Мой маршрут Лукьяновка - Севастопольская площадь. Света, успокойся по поводу киевских скотов.

не києвскіх, а повсємєстно, не залежно від географії

про що це говорить ? що водій не скот ? так я не сперечаюсь, я про те що скоти теж є скрізь
   
Re: «Я вас туди не посилав»

п***а от начала и до конца..може в других городах и так...но не в Киеве...
я лично несколько раз был свидетелем проезда атошниками..
водилы молча -давали добро на проезд.

розкажіть про черги за вєстями, закінчились ?
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Цитувати
"Васильківський учасник бойових дій Вадим Волостнов намагався з Києва доїхати додому. Дві білоцерківські маршрутки поспіль відмовили йому в проїзді. Перевізник "Кан" білий Sprinter АИ4952ЕМ і ще один білий Sprinter 5687 АТ, маршрут "Київ-Біла Церква", - написала Горбачова. Порушення було зафіксовано. Подали заяву В поліцію.

скани, всяке таке тут
Повний текст читайте тут: https://styler.рбк-укр/ukr/zhizn/beloy-tserkvi-atoshniku-otkazali-proezde-1478779578.html

Цитувати
Хамовитого водія маршрутки міжміського сполучення, який відмовив у проїзді учаснику бойових дій, покарають, передає Depo.Хмельницький з посиланням на повідомлення Укртрансбезпеки.

У відомстві також наголошують, що випадки відмови везти атошників є не поодинокими, тож радять не зволікати зі скаргами.

"У разі відмови у пільговому перевезенні складається адміністративний протокол на водія і на власника транспортного засобу. Обоє мають сплатити по 170 гривень штрафу. Але для цього треба, щоб людина до нас прийшла і написала скаргу. Тоді інспектори знаходять маршрут, водія і можуть притягнути його до відповідальності", - пояснює старший державний інспектор відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління "Укртрансбезпеки" у Хмельницькій області Олег Вакалюк.

Нагадаємо, у Хмельницькому АТОвцю відмовили у проїзді, не дивлячись на придбаний квиток.
подробиці тут
http://khm.depo.ua/ukr/khm/vodiya-shcho-vidmoviv-u-proyizdi-atoshniku-z-kvitkom-oshtrafuyut-19112016192400

Цитувати
АТОшники, яким водії відмовили у пільговому проїзді, прийшли скаржитися в Житомирську облдержадміністраці ю
http://www.zhitomir.info/news_157672.html
Цитувати
Чергова сутичка через пільговий проїзд: У Чернівцях учаснику АТО знову відмовили в безкоштовному проїзді
Після дискусії, водій все ж не взяв грошей, проте в слід боєць почув від однієї з пасажирок ще й слова докору.
http://www.0372.ua/news/1161199

Цитувати
У Києві водій маршрутки відмовився перевозити учасника АТО
"Перший раз така ж історія трапилася за цим же маршрутом давніше – маршрутка номер 220, номер – АА 0913. Там водійська пика ще й заявила десантнику: "а я тєбя в то ато нє посилал". Віталій зняв відео – і морди, і номер автобуса записав. Але не скористався. Сьогодні зранку трапився другий такий випадок", - написала Сніцарчук.

Вона виклала фото водія, який висадив учасника АТО першого разу.
http://kiev.pravda.com.ua/news/55ee7ef7cf21f/


Я не розумію, для чого ви підігруєте Сєржам і робите вигляд що то брехня, АТО шники провокатори ? який сенс ? кому воно допоможе ?
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Змальована на початку ситуація то є відрижка совіцького періоду. Той, хто був у 70-80 уже дорослим і здійснював купівлю продуктових товарів то, порившись у своїй пам'яті, може пригадати таку картину - купує людина, наприклад, яблука в магазині і бачить, що йому пропонують і підгнивші яблука, і вага їх не відповідає названій сумі до сплати. Людина починає обурюватися і вимагати справедливого і чесного обслуговування. І тут вмить черга бере сторону продавця і накидається на бідолагу  щоб той не затримував чергу хоча через кілька хвилин самі будуть у його ролі. Так оті бабці, що накинулись на атошника, то постарівші молоді жінки з совіцької черги.
   
Re: «Я вас туди не посилав»

Змальована на початку ситуація то є відрижка совіцького періоду. Той, хто був у 70-80 уже дорослим і здійснював купівлю продуктових товарів то, порившись у своїй пам'яті, може пригадати таку картину - купує людина, наприклад, яблука в магазині і бачить, що йому пропонують і підгнивші яблука, і вага їх не відповідає названій сумі до сплати. Людина починає обурюватися і вимагати справедливого і чесного обслуговування. І тут вмить черга бере сторону продавця і накидається на бідолагу  щоб той не затримував чергу хоча через кілька хвилин самі будуть у його ролі. Так оті бабці, що накинулись на атошника, то постарівші молоді жінки з совіцької черги.

і Сєржи  B-)

справедливості ради, звісно не всі маршрутчики такі, просто оці гниди через розголос на слуху, а ті що кожен день возять і навіть самі допомогають,  губляться в повсякденності

Цитувати
Кондуктор одного з луцьких тролейбусів відмовилася брати гроші за проїзд у бійця АТО, який забув вдома посвідчення.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав вдячний боєць Сергій Синько.

"Мав сьогодні приємність для себе… неочікувану. Трапилося так, що опинився без автомобіля і довелось їхати додому тролейбусом №5. Увійшовши до тролейбусу, дістав з кишені гроші та простягнув їх кондуктору для оплати за проїзд. Однак вона, подивившись, що я у військовій формі, сказала, що платити не потрібно. Я заперечив, мовляв краще заплачу, бо забув удома посвідчення УБД. Та кондуктор навідріз відмовилась брати з мене гроші". - розповідає Сергій.

Кондуктором, яка приємно вразила атошника, є Любов Воробей. Боєць розмістив на своїй сторінці її фото та висловив жінці щиру вдячність за шанобливе ставлення до учасників АТО.

"На жаль, номер тролейбуса не запам’ятав. Цей випадок для мене не просто показовий - він повинен бути прикладом для всіх працівників громадського транспорту. Хочеться, аби ніколи не виникало непорозумінь між бійцями АТО, водіями і кондукторами. Луцьк - ти мене приємно дивуєш)))". - додав воїн у своєму дописі.


   
Re: «Я вас туди не посилав»

альована на початку ситуація то є відрижка совіцького періоду. Той, хто був у 70-80 уже дорослим і здійснював купівлю продуктових товарів то, порившись у своїй пам'яті, може пригадати таку картину - купує людина, наприклад, яблука в магазині і бачить, що йому пропонують і підгнивші яблука, і вага їх не відповідає названій сумі до сплати. Людина починає обурюватися і вимагати справедливого і чесного обслуговування. І тут вмить

Это человеческая психология, и совок тут не при чём. Людям ехать надо а не добиваться мнимой справедливости за 5 копеек.
Я вообще не понмаю как здарвовый мужик может претендовать на безплатный проезд.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія