Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трамп заверил Тимошенко, что не отменит санкции против России – WP

Ющенко не давал ей возможностей даже для того.чтобы она реализовывала его предвыборные обещания!
Это перл ящетаю

вы мне все мешаете выполнять ваши обещаня, мечты, желания и пожелания.  :D
   
Viktor Shlinchak
13 год ·

"Туалетні зустрічі" з американськими президентами - не новина. хуйло позаминулого року так перестрівав Обаму біля, пардон, вбиральні. До того Янукович так само у коридорі до туалету ловив американського президента, а Льовочкін (на той час глава адміністрації) навіть встиг їх сфотографувати на свій мобільний телефон. Потім АП це видавала за двосторонні переговори. І от тепер - Тимошенко.

"Вона чекала на нього під час Молитовного сніданку, біля туалету, потім їх провели у невеликий офіс", - повідомили джерела.

Не розумію "доданої вартості" таких "зустрічей", хоча розумію, на яку аудиторію вони розраховані.
   
дуже дивно, що стільки часу мовчить БЮТ,
ані спростувань, ані прес-релізів, ніби нічого не сталося...
не здивуюсь, коли завтра після всього того Тимошенко скаже - зустріч з Трампом? вперше чую  :)
бо розповідь, що Трамп їй пообіцяв не знімати санкції з росії, вже викличе гучний сміх - під туалетом і не таке наобіцяєш

Останнє редагування: 5 лютого 2017 11:37:02 від Foxic
   
Viktor Shlinchak
13 год ·

"Туалетні зустрічі" з американськими президентами - не новина. хуйло позаминулого року так перестрівав Обаму біля, пардон, вбиральні. До того Янукович так само у коридорі до туалету ловив американського президента, а Льовочкін (на той час глава адміністрації) навіть встиг їх сфотографувати на свій мобільний телефон. Потім АП це видавала за двосторонні переговори. І от тепер - Тимошенко.

"Вона чекала на нього під час Молитовного сніданку, біля туалету, потім їх провели у невеликий офіс", - повідомили джерела.

Не розумію "доданої вартості" таких "зустрічей", хоча розумію, на яку аудиторію вони розраховані.
Другого способа (более красивого) достичь АПЯТЬ НЕ УДАЛОСЬ. Администрация Трампа БОИТСЯ нашу Юлю как и все наши олигархи  :laugh:
   
Я, например, могу доверять только тем политикам, которіе мне кажутся не глупее, чем я.
Возможно, что и Вами перечисленніе также фильтруют с кем можно иметь дело, а с кем нет.
Я априори не доверяю ЛЮБЫМ политикам!И считаю,что необходимое для простых украинцев законодательство следует "выколачивать" из любого текущего правительства неуклонно и постоянно.В том числе и из тех,за кого голосовал.
   
Вєня, от скажи- ти отому Бірнбауму віриш? Ти серьйозно вважаєш що він бачив Юльку біля туалета Трампа?

 мне. ПО ФИГ.
Я наццатый раз в этой ветке повторяю, что меня совсем другой аспект интересует.
Что касается туалетных рандеву то где-то выше аргументировано доказывалось, что кроме как под туалетом негде было, да и под туалетом врятле.
 Наццать и еще один раз повторяю, лично мне пофиг встречалась она там с кем то или нет. Меня интересует какую причину ты можешь придумать ее поездки. От назачем выбрасывать херову тучу бабла на ветер если не для того чтоб украинским гражданам по ушам поездить?  В общем см. выше. Утомил ты уже своей гибкостью
   
Порохоботи, кидайте Юльку, біжіть в гілку про розмову. Ганьба що в тій гілці сторінок менше ніж про Юльку!
   
дуже дивно, що стільки часу мовчить БЮТ,
ані спростувань, ані прес-релізів, ніби нічого не сталося...
не здивуюсь, коли завтра після всього того Тимошенко скаже - зустріч з Трампом? вперше чую  :)
бо розповідь, що Трамп їй пообіцяв не знімати санкції з росії, вже викличе гучний сміх - під туалетом і не таке наобіцяєш
Думают как спростувати проживание в шикарном отеле после того как Немыря засветился в нем на камеру.  B-)
   
Бла бла бла, не дали можливості - такі відмазки варті уваги лише в дітсадку.
А где ответ на вопрос:
ЧТО КОНКРЕТНОЕ,ПО ПУНКТАМ лежит в основе их страха и ненависти???Ведь объективно должно же быть то,что объединяет достаточно различных людей в украинском политикуме и олигархате! Чего они КОНКРЕТНО боятся,если Тимошенко получит над ними власть?
   
мне. ПО ФИГ.
Я наццатый раз в этой ветке повторяю, что меня совсем другой аспект интересует.
Что касается туалетных рандеву то где-то выше аргументировано доказывалось, что кроме как под туалетом негде было, да и под туалетом врятле.
 Наццать и еще один раз повторяю, лично мне пофиг встречалась она там с кем то или нет. Меня интересует какую причину ты можешь придумать ее поездки. От назачем выбрасывать херову тучу бабла на ветер если не для того чтоб украинским гражданам по ушам поездить?  В общем см. выше. Утомил ты уже своей гибкостью

Дай сам собі відповідь навіщо. Я погодюсь з любою, лише відстань  :gigi:
   
А где ответ на вопрос:
ЧТО КОНКРЕТНОЕ,ПО ПУНКТАМ лежит в основе их страха и ненависти???Ведь объективно должно же быть то,что объединяет достаточно различных людей в украинском политикуме и олигархате! Чего они КОНКРЕТНО боятся,если Тимошенко получит над ними власть?

Об'єднує дилетанство та непрофесійність Тимошенко
   
Думают как спростувати проживание в шикарном отеле после того как Немыря засветился в нем на камеру.  B-)

 :laugh:

   
   Ну да. Ради интересов Украины Юля готова "караулить біля туалету" Трампа (если это имело место на самом деле). Не вопрос. И да, вы не поверите, панове оппоненты, сколько можно успеть сказать, спросить и получить ответ за 3 минуты, не то что за 20. А ещё передать пакет информации на любом удобном носителе. Чтобы собеседник мог ознакомиться с ним попозже в более спокойной обстановке.
   Во всяком случае, действия Тимошенко по установлению контактов с Президентом США наглядны и очевидны. Беспринципны? Излишне напористы? Может быть. Эффективны? Без сомнения. На сегодняшний день-её личное дело, чем она там в турпоездке занимается. А где действия Перта Алексеича,а, друзья обеспокоенные и возмущенные прихильники певної політсили? Это не есть гуд для Украины. Не можете?Не получается? Может, вам Немырю на пару месяцев одолжить в качестве Главы МИД Украины? Вы скажите, не стесняйтесь. Нам для общего дела не жалко...
Ладно, предположим, он остановился около нее. О чем она могла поговорить с Трампом даже не за 3, а за 20 минут, если она не знает английского языка? Про переводчика при ней не говорите - это не официальная делегация - она одна из тысячи, попавшая на это мероприятие.
   
там стільки брехні Тимошенко наговорила, що дуже довго треба спостовувати,
купляти у ЄС було дешевше, ніж у ГП,
а при Януковичі її контракт виконувався повністю за її формулою ціни, за виключенням 100 доларової скидки за ЧФ,
а щоб купляти зараз у ГП газ, треба виконати їх умову платити з лднр,
Ви готові на це? от і НАК відмовляється,
а для Тимошенко це не перешкода, тому й стільки брехні в одному виступі набрехала
Тимошенко в 2015 году,в 2916 и 2017 году заявляет,что необходимо оплачивать неподконтрольные Украине объёмы газа,идущие в ОРДЛО? Прямо так и заявляет?
   
Ладно, предположим, он остановился около нее. О чем она могла поговорить с Трампом даже не за 3, а за 20 минут, если она не знает английского языка? Про переводчика при ней не говорите - это не официальная делегация - она одна из тысячи, попавшая на это мероприятие.

так Трамп знает русский, не?  ;)
   
А где ответ на вопрос:
ЧТО КОНКРЕТНОЕ,ПО ПУНКТАМ лежит в основе их страха и ненависти???Ведь объективно должно же быть то,что объединяет достаточно различных людей в украинском политикуме и олигархате! Чего они КОНКРЕТНО боятся,если Тимошенко получит над ними власть?

ну де Ви побачили страх?
та навіть ненависті не видно,
один сміх та, може, роздратування, коли чуєш, як вона в тисячний раз на біле каже чорне, добре знаючи, що бреше,
он її виступ проти Яценюка підтвердження, стільки збрехати в одному виступі треба вміти,
більше та нахабніше за Тимошенко у нас ніхто в політиці не бреше
   
Тимошенко в 2015 году,в 2916 и 2017 году заявляет,что необходимо оплачивать неподконтрольные Украине объёмы газа,идущие в ОРДЛО? Прямо так и заявляет?

ні, вона просто постійно наголошує, що треба виконувати її контракт, добре знаючи, які умови ставить Газпром
   
А шо Вона по этому поводу? Расстроена сильно?  :-)o

 :K
   
Hi, mr Trump! My name is Julya. I am from Ukraine. Mr Putin is bad man. I think, Russia must go home. Thank you
   
Об'єднує дилетанство та непрофесійність Тимошенко
Если это так,то причём тогда десятилетний оплаченный прегрязнейший и беспринципный  гон?Только за  дилетанство и непрофессиональност ь???Он же денег стоит!
Если это так,то ПОЧЕМУ не дать ей проявить все эти качества,дать наломать дров,а затем навсегда и ОБЪЕКТИВНО похоронить её как политика? Ведь дилетант и непрофессионал- АБСОЛЮТНО НЕ УГРОЗА для профессионалов- власть имущих и олигархата!
   
Ладно, предположим, он остановился около нее. О чем она могла поговорить с Трампом даже не за 3, а за 20 минут, если она не знает английского языка?
показала ему фотку , где целуется с хуйлом
трамп обзавидовался,  и 20 минут пытался выясить, как у нее это получилось  :gigi:
   
ні, вона просто постійно наголошує, що треба виконувати її контракт, добре знаючи, які умови ставить Газпром
Выше в цитате в 2015 году она не только это говорила. "Дать по зубам" ГП ,совсе не выполнять его условия!
   
Если это так,то причём тогда десятилетний оплаченный прегрязнейший и беспринципный  гон?Только за  дилетанство и непрофессиональност ь???Он же денег стоит!
Если это так,то ПОЧЕМУ не дать ей проявить все эти качества,дать наломать дров,а затем навсегда и ОБЪЕКТИВНО похоронить её как политика? Ведь дилетант и непрофессионал- АБСОЛЮТНО НЕ УГРОЗА для профессионалов- власть имущих и олигархата!
Так в том-то и дело что от любой ответвственной работы ВОНА отбрыкивается. Или полная власть или "я в апазыцыи". Вот и перестали предлагать.
Даже такой форсмажор как война не заставит Юлю работать. А Вы говорите "почему конкретно"  :)

п.с. дров она наломала уже предостаточно. Сколько можно?!  :X



Останнє редагування: 5 лютого 2017 12:07:26 від g_smit
   
Так в том-то и дело что от любой ответвственной работы ВОНА отбрыкивается. Или полная власть или "я в апазыцыи". Вот и перестали предлагать.
Даже такой форсмажор как война не заставит Юлю работать. А Вы говорите "почему конкретно"  :)

п.с. дров она наломала уже предостаточно. Сколько можно?!  :X

   
:laugh:

https://www.facebook.com/m.chaplyga/posts/1252739371471721
и шо тут?
кто-то жил в том квартале где находится отель?
или Юля тоже жила в квартале, а в отель в туалет бегала?  :D
   
а ось і Сорока прокинулась

Marina Soroka Вітя, і ти туди ж - у маніпулятори. Почитай Politico, там розповіли, що цю байку розповсюджує експерт з американської лобістської консалтингової компанії, найнятої Банковою і що люди з Банкової були дуже знервовані, коли дізналися про зустріч. Не маніпулювання інформацією, будь-ласка. До речі, ЗМІ вже повідомляли, що послуги цих лобістів сплачують коштами допомоги ( увага!!!!) Україні від різних міжнародних фінансових інституцій.
Подобається · Відповісти · 4 · 13 год
Viktor Shlinchak
Viktor Shlinchak Марино, дайте офіційний коментар, де, коли і за яких обставин, а також скільки тривала ця двостороння зустріч. І будь-які домисли відпадуть. Ви ж самі мовчите. Я посилаюь на інформацію BBC. Тим більше є вже реакція Білого Дому, який спростував те, що пише Politico.
Подобається · Відповісти · 14 · 13 год
Viktor Shlinchak
Viktor Shlinchak А якщо більш глобально, то Тимошенко молодець, що пробує налагодити стосунки з новою адміністрацією, але не розумію, навіщо це вивалювати на публіку в такому форматі.
Подобається · Відповісти · 13 год
Marina Soroka
Marina Soroka Вітя, у якому форматі? Наша офіційна інформація була лише про поїздку Тимошенко до США. Читай новини на сайті. А про деталі питайте в Тимошенко, нагадаю, що в понеділок Погоджувальна Рада в ВР
Подобається · Відповісти · 1 · 12 год
Marina Soroka
Marina Soroka Але неспростовно те, що байку запустили американські лобісти Банкової
Подобається · Відповісти · 3 · 12 год
Viktor Shlinchak
Viktor Shlinchak Інформацію я прочитав тут: http://www.bbc.com/ukrainian/news-38867836
Тимошенко зустрілась з Трампом у Вашингтоні - BBC Україна
bbc.com|Від BBC News
Подобається · Відповісти · 12 год
Myroslava Gongadze
Myroslava Gongadze Марино, а можна повідомити інформацию з яких джерел сплачуються послуги лоббістів Тимошенко? Якщо гворити про прозорість і згадувати лоббістів, то ця інформація також має бути відкритою
Подобається · Відповісти · 9 · 10 год · Відредаговано
   
Ради интересов Украины Юля готова "караулить біля туалету" Трампа

настоящая Юля или та подделка с Майдана?
Я думаю подделка. Настоящей, наверное, совестно было бы так подставляться по тупому. И еще вопрос про бабки остается. Откуда у неимущей Юли бабло для пожертв в пользу бедных американцев?
   


п.с. дров она наломала уже предостаточно. Сколько можно?!  :X
А что конкретно она наломала?Претензии за дорогой Контракт по газу претензии выдвигайте Ющенко.
   
04 февраля 2017 | 14:26

Президент США Дональд Трамп заявил лидеру партии «Батьківщина» Юлии Тимошенко, что США не отменять санкции против России.

Об этом сообщает The Washington Post.

Стоя на коленях умоляла снять с дружка санкции? А тут такой облом...
   
Дай сам собі відповідь навіщо. Я погодюсь з любою, лише відстань  :gigi:

тобто в тебе відповіді немає? А як тоді можеш щось розповідати тут?
Я відповідь вже дав.  І не один раз. Ще раз треба?
   
Претензии за дорогой Контракт по газу претензии выдвигайте Ющенко.
Вот как!
Юля выполняла обещания Ющенка, а Ющенко должен отвечать за ее просёры.

не перестаю Вам удивляться
   
https://twitter.com/view/status/826850225973317638
это доказательство "работы" ?
как грится не прошло и три года...

что за поза, йопсель? як кыцька в аквариум загляда
   
тобто в тебе відповіді немає? А як тоді можеш щось розповідати тут?
Я відповідь вже дав.  І не один раз. Ще раз треба?
:=V
   
Hi, mr Trump! My name is Julya. I am from Ukraine. Mr Putin is bad man. I think, Russia must go home. Thank you

а еще - Ландон из зэ кепитал ов Грейт Бритен!
   
:=V

я то веду. А ти викручуєшся весь час немов той вужака. Не соромно?
   
я то веду. А ти викручуєшся весь час немов той вужака. Не соромно?


Дай сам собі відповідь навіщо. Я погодюсь з любою, відстань 
   
Стоя на коленях умоляла снять с дружка санкции? А тут такой облом...

Ще один "патріот" прокинувся - шоколадного цеху прибуває, тільки підкріплення якесь ДИБІЛЬНУВАТЕ....
   
Вот как!
Юля выполняла обещания Ющенка, а Ющенко должен отвечать за ее просёры.

не перестаю Вам удивляться
Помня историю заключения этого договора,то в завышенной цене  виноват именно Ющенко!
Помня истрию с газом при Януковиче,помню полный провал с ценами  на газ,особено по Харькову.
 Если договор был настолько плох,то почему  при Януковиче его не меняли в лучшую для Украины сторону??? Идиотизм Харькова лучше не вспоминать! Почему не ставили под сомнение " бери или плати"?
   
Ще один "патріот" прокинувся - шоколадного цеху прибуває, тільки підкріплення якесь ДИБІЛЬНУВАТЕ....
И лба в усердии сранья не жалко! :D Что за лбом-нет смысла обсуждать отсутствующее.
   
Помня историю заключения этого договора,то в завышенной цене  виноват именно Ющенко!
Помня истрию с газом при Януковиче,помню полный провал с ценами  на газ,особено по Харькову.
 Если договор был настолько плох,то почему  при Януковиче его не меняли в лучшую для Украины сторону??? Идиотизм Харькова лучше не вспоминать! Почему не ставили под сомнение " бери или плати"?

тому що Янукович точно такий зрадник України, як і Тимошенко,
а зависоку ціну підписала Тимошенко на противагу вимогам Ющенка не підписувати, в сховищах газу було вдосталь протриматися хоча б пару тижнів, але Тимошенко помчала на зов хуйло та зробила все за його бажанням, коли хуйло зрозумів, що більше він триматися не може,
ну і Тимошенко тут як тут - что ізволіте, гаспадін?

Останнє редагування: 5 лютого 2017 13:03:15 від Foxic
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія