Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Хто з вас без гріха, той перший киньте в єйо камінь"(с) :buba:

Давайте розбєрьом оцю нісенітну казочку, коли до Іс Хс прівєлі бабу, улічьонную в перелюбі, і по Закону її тре було побіть камінням.
Іс ХС сказав: "Хто з вас без гріха, той перший киньте в єйо камінь".
Всє устиділісь і кинули камні.

ЧОМУ ЦЕ НІСЕНІТНИЦЯ:

1. Ви насправді вірите в те, шо всі в толпє були такіє чуствітєльниє і мятущієся? Якшо ви бачили соврємєнних хрисіян, то ціла купа з них грішить шо свині, но ІСКРЄННЄ щітають, шо бєзгрєшниє (бо мурмотять молитви та ссуть х попу). Шо, думаєте раніш були кращчі?..

2. Ви насправді вірите в те, шо всі в толпє були такіє смєлиє? Хто після таких слів не кине камінь - той автоматично ставить на собі клєймо: "грєховєн. Може також як і вона. Рассмотрєть на кандидатуру для забивання лопатой".

3. Ви насправді вірите в те, шо всі в толпє були повністю єбанутимі? Шо не разлічяють грєшок від матюка в посний день та грєха, за який карають смертю?..

4. КОНТРОЛЬНИЙ ВИСТРЄЛ: ХТО ісполнял наказаніє, забівал камнямі? Бєзгрєшниє раввіни? Йопт, ні! Абичьниє грєховниє жиди.

Тож після слів Іс Хс жінку стопудово швиденько замочили а обурений Іс, мабуть, долго матюкавсь та картавсь: "Тре підучіть ріторіку, шось хуйово у мєня получаєцця..." :shuffle:

Останнє редагування: 2 лютого 2017 23:57:41 від Зєльоний крокоділ

Крокодил, краще про своїх щурівок розповідай.

Тобі не збагнути, що найбільшим гріхом є гординя. А сказати про себе що безгрішний, хоча всі люди грішні від Адама, то прирівняти себе до Бога. А це вже не те що перелюб, це вже смерть у пеклі гарантовано.

Не рогай ты того бедного еврейского мальчика!
Обрезанный еврей прибит евреями гвоздями, это их семейное дело.

Тобі не збагнути, що найбільшим гріхом є гординя. А сказати про себе що безгрішний, хоча всі люди грішні від Адама, то прирівняти себе до Бога. А це вже не те що перелюб, це вже смерть у пеклі гарантовано.

Гріх, у первинному сенсі "похибка, промах"...
  А не щось на зразок "викачатися у лайні", як трактують попи зараз.
  Тому хай Крокі не зважа на фарисея, кропає трафік ... хоч прикольно ...трошки-трошки.  :D

Крокодил, вот в чем смысл твоих поисков?
Ты хочешь сам себе что-то доказать или доказать что-то другим?
В вопросах веры доказательства не нужны. Вера или есть, или ее нет.
А потому, зачем ты каждый раз крутишь одну и ту же шарманку про Бога, если звучит она у тебя фальшиво?

Я це вже чув від якогось ПГМнутого :D
б***ь, "гординю" оні прідумалі (P) Їх попИ вийобуюцця як хочуть - і ніц, а ви, паства, отара - очі долу, грєшнєкі, нєсіть свічки і бабкі нам.

Ти нє прєдставляеш як ти (та такі як ти) гидко та смішно виглядають. Моск отключілі, пережовують чужу срану жуйку - і думають шо це правільно. Вже зранку (x) посмоктав? Головой побілся аппол?

Ти ШерлокаХомса читав? Розум тре постійно тренувати.
Для цього берецця якась йобнута аксіома (не обовязково рілегійна, але шожпоробиш, шо там пздц на пздеці :laugh: ) та розкладаецця на атоми.

Ну і, святе діло - потроліть ватоголових :super:

Це регулярний акт дефікації крокодила на фупі.
Читати, а  тим більше дискутувати брудні і примітивні його лайновисери - себе не поважати :bueee:

Читати, а  тим більше дискутувати брудні і примітивні його лайновисери - себе не поважати

Так, як Ви, ПГМнуті, САМІ сєбя неповажаєте (вірите казкам, нещадно самоуніжаєтесь, баітєсь якоїсь міхвічьної "гордині"), неповажати вже неможна (P)

Кашпорівського помнете? запросто робить такеж...  ПРавельно розтавлені інтонації і люди внушаємі, тим більше вони там були провокатори, бо привели до нього на суд , і просили розсудити, ну щоб дескредитувати, священики і зараз таке роблять, а тодішні священики фаресеї тим не гнушались, вониж постійно його випробовували, але кому я це кажу, гандону який вклоняється сатані...

Крок, філософствуй краще про "ачько"...

Кашпорівського помнете? запросто робить такеж...  ПРавельно розтавлені інтонації і люди внушаємі, тим більше вони там були провокатори, бо привели до нього на суд , і просили розсудити, ну щоб дескредитувати, священики і зараз таке роблять, а тодішні священики фаресеї тим не гнушались, вониж постійно його випробовували, але кому я це кажу, гандону який вклоняється сатані...

1. Нудануда, тіпа він був клясним гіпнотизером (таким, шо зібрав АШ 12 учєніков, причому навіть ЇХ незміг загіпнотизувати, шоб повірили в його побрехеньки), а фарісєї - всі нє, і мовчки проковтнули.
2.  :beee:  Ти спочатку СПРОБУЙ доказать, ЧИМ Сатана поганіший від бога. Навіть в бібліі, повністю прістрастном істочнікє, він виглядае, мінімум, НЕ ГІРШИМ. А ваш бог - отвратітєльная покруч, сплав Чікатіло та Сталіна. Те, шо він для вас е ДОБРО - показуе шо ви або такі ж покидьки, або... в вас замість голови - СРАКА (P)

Крок, філософствуй краще про "ачько"...

про ачько теж буде, несумнівайся :D

Ну і, святе діло - потроліть ватоголових
Ватоголовим твій Ісус як і Біблія фіолетово, у них богородиця і святой моторола

Давайте розбєрьом оцю нісенітну казочку, коли до Іс Хс прівєлі бабу, улічьонную в перелюбі, і по Закону її тре було побіть камінням.
Іс ХС сказав: "Хто з вас без гріха, той перший киньте в єйо камінь".
Всє устиділісь і кинули камні.

ЧОМУ ЦЕ НІСЕНІТНИЦЯ:
1. Ви насправді вірите в те, шо всі в толпє були такіє чуствітєльниє і мятущієся? Якшо ви бачили соврємєнних хрисіян, то ціла купа з них грішить шо свині, но ІСКРЄННЄ щітають, шо бєзгрєшниє (бо мурмотять молитви та ссуть х попу). Шо, думаєте раніш були кращчі?..

2. Ви насправді вірите в те, шо всі в толпє були такіє смєлиє? Хто після таких слів не кине камінь - той автоматично ставить на собі клєймо: "грєховєн. Може також як і вона. Рассмотрєть на кандидатуру для забивання лопатой".

3. Ви насправді вірите в те, шо всі в толпє були повністю єбанутимі? Шо не разлічяють грєшок від матюка в посний день та грєха, за який карають смертю?..

4. КОНТРОЛЬНИЙ ВИСТРЄЛ: ХТО ісполнял наказаніє, забівал камнямі? Бєзгрєшниє раввіни? Йопт, ні! Абичьниє грєховниє жиди.

Тож після слів Іс Хс жінку стопудово швиденько замочили а обурений Іс, мабуть, долго матюкавсь та картавсь: "Тре підучіть ріторіку, шось хуйово у мєня получаєцця..." :shuffle:

Шоб ответить на эти вопросы надо понимать, где происходило дело. Если это иудейский Израиль, то, соответственно "грехи" определялись Торой, т.е. 10 заповедей. Так шо в толпе вполне могло быть большинство, их не нарушавшее

блін, Крокодил, ти якийсь войовничий, але й смішний у своїй безглуздості та принижені віри інших. чи просто троль

одне з моїх улюблених висказувань:

Библия лжет. Коран лжет. Талмуд и Тора лгут. Новый Завет лжет. Сутта-питака, Никайя, Итивуттака и Дхаммапада лгут. Бодхидхарма и Амитабха лгут. Книга Мертвых лжет. Типтака лжет. Все Писания лгут… как лгу сейчас я, разговаривая с вами.

Священные книги лгут не по злому умыслу и не от недостатка выразительных средств, но по самой природе своей, ведь они низведены до слов; все образы, наставления, законы, каноны, цитаты, притчи, заповеди, иносказания, рассуждения и проповеди в этих книгах обречены на неудачу, ибо они воздвигают преграду из слов перед человеком ищущим

(с) Ден Сіммонс "Ендеміон"

Ватоголовим твій Ісус як і Біблія фіолетово, у них богородиця і святой моторола

"ватоголовиє" тут в смислє: "головодупиє". В голові замість моску - вата. Той хто ссе попівськи хуї і виступає за Україну - на боці України опинивсь ВОЛЕЮ СЛУЧАЯ, в багатьох випадках тому шо більшість там, де він живе, була за Україну. Живби в донбасюріі - топіл би за путєна.

"Хто з вас без гріха
"Хто з нас ...
ти як завжди тупиш

у своїй безглуздості та принижені віри інших

де в мене безглуздість?
приниження віри? Та хай би вірили хоч в святий (x), просто зза їхніх "вєр" досі тормозицця созданіє ліків від смертельних хвороб та прогресу в цілому. Вєра - то пряме ЗЛО. Це вбивство і муки купи людей. Зза того, шоб вони свій (x) раз на рік посвятили (td)

Цитувати
Идет как-то Иисус по городу, вдруг видит - толпа камнями блудницу побивает. Иисус кричит:

- Стойте, люди! Пусть тот в нее кинет камень, кто сам без греха!

Толпа остановилась. Вдруг из-за толпы вылетает камень и хрясть блудницу в висок. Наповал! Иисус кричит:

- Мама! Сколько вас просить?! Не лезьте в мои дела!

З.І. Сорі за баян, але надто вже в тему :)

"Хто з нас ...
ти як завжди тупиш

тупиш зараз ти

Крокодил, навіщо зачипати чиюсь віру, нічого все одно не зміниш. Таке відчуття, що в тебе ХГМ, тільки навпаки

все одно не зміниш

ЗМІНИШ [ua]

Свого часу мені, ПГМнутому (шо читав біблію не включаючи мозок і умлівав, якийжебог харошый) сатаністи тицьнули кілька божих цитат. Я ОХУЇВ і сказав шо вони брешуть. Пішов читати. Знайшов. Потім перечитав цю говнобіблію незашореним разумом і... викинув її (x) насмітник.

Те ж було свого чясу, коли мені перші рухівці розповідали про Україну. Я їм оппонував стандартнимі совковимі штампамі. Але людина, шо мае мозок замість полови в голові, завжди змінює свою думку, якшо бачить шо ошибаєцця.

Чим більше ми відвернемо молоді від цього лайна - тим скоріш на землі зупиняцця війни, прєступлєнія, воссіяе ПРОГРЕС [ua]

ЗМІНИШ [ua]
Свого часу мені, ПГМнутому (шо читав біблію не включаючи мозок і умлівав, якийжебог харошый) сатаністи тицьнули кілька божих цитат. Я ОХУЇВ і сказав шо вони брешуть. Пішов читати. Знайшов. Потім перечитав цю говнобіблію незашореним разумом і... викинув її (x) насмітник.

Те ж було свого чясу, коли мені перші рухівці розповідали про Україну. Я їм оппонував стандартнимі совковимі штампамі. Але людина, шо мае мозок замість полови в голові, завжди змінює свою думку, якшо бачить шо ошибаєцця.

Чим більше ми відвернемо молоді від цього лайна - тим скоріш на землі зупиняцця війни, прєступлєнія, воссіяе ПРОГРЕС [ua]
Психологію товпи вчив? "Гідке каченя" читав?
Якщо так, тоді зрозумієш, що змінити, наразі зараз, коли не існує філосовської концепції, що замінила б християнство, - це все не реально

ЧОМУ ЦЕ НІСЕНІТНИЦЯ:
1. Ви насправді вірите

Дійсно, насправді, якщо вірити то яке значення, що було в реальності.
Хтось вірить, що каміння кинули, хтось вірить, що камінням закидали.

Психологію товпи вчив? "Гідке каченя" читав?
Якщо так, тоді зрозумієш, що змінити, наразі зараз, коли не існує філосовської концепції, що замінила б християнство, - це все не реально

1. Ти оперуєш старими часами і закритими общінамі.
2. Є така концепція. Це - РАЗУМ, ІНТЕЛЕКТ, ПРОГРЕСС.

Людина людині - вовк. Крапка. РАЗУМ, ІНТЕЛЕКТ, ПРОГРЕСС - це все існує, щоб знищити одне одного. ЕМЦЕквадрат - Енштейн потім був дуже засмучений, що дав хомо сапіенс цю зброю. Любий винахід - все іде з війни, б***ь... ті самі антибіотики.
Не було б Біблії - був би Коран, чи Тора, чи ще якись побрехеньки у нас, і всеодно різали б одне одного

Людина людині - вовк. Крапка. РАЗУМ, ІНТЕЛЕКТ, ПРОГРЕСС - це все існує, щоб знищити одне одного. ЕМЦЕквадрат - Енштейн потім був дуже засмучений, що дав хомо сапіенс цю зброю. Любий винахід - все іде з війни, б***ь... ті самі антибіотики.
Не було б Біблії - був би Коран, чи Тора, чи ще якись побрехеньки у нас, і всеодно різали б одне одного

це все БОЛЄЗНІ ДИТИНСТВА та ПІДЛІТКОВОСТІ.
В людей, якшо вони не йобнуть свою цивілізацію під час/зза бушування гормонів та пустої голови - е ШАНС.

Покишо - е [ua]

Крокодил, якщо хочеш (реально хочеш) наставити когось, порадь ці наукові фільми

"Космос: Пространство и Время"

Там у дуже доступній формі пояснюється походження Всесвіту і як до цього розуміння прийшли люди

"Вселенная Стивена Хокинга"
Дуже цікаво, але якщо знаєшь, що таке пульсар, магнітар та ін...

Шкода, що українською не переводять такі фільми

Я свидетельствую, что было именно так, как написано в Новом Завете.
Зеленый, ты фантазируешь на тему того, что может или не может Бог.
Я скажу так - Бог может всё. И Зеленый крокодил это часть Его творения.

Я свидетельствую, что было именно так, как написано в Новом Завете.
Зеленый, ты фантазируешь на тему того, что может или не может Бог.
Я скажу так - Бог может всё. И Зеленый крокодил это часть Его творения.
"Любая тварь угодна Богу"(с)
:)

Кто первым кинет камень согрешит  и есть грешник !

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія