Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

А в ісламі (в шиїтів здається) є навить такий принцип, коли ради збереженн я життя (ну і там ще є якісь обставини) вони можуть зректися і перейти в іншу релігію, в душі залишаючи сь муслімом і то не буде гріхом.

То називаєть ся Тaqiyya. Воно дозволяє мусульман ам брехати практично про все (особливо "невірним"), якшо то на користь ісламу.

Останнє редагування: 28 січня 2017 19:42:27 від celtic

Re: Начали базарить  :telephone:

Вова, перезвони, тебя плохо слышно

Посмотрим ... на кюмюнику. ...

Долго что-то  8-)

в принципе нам (x)... войска и Армия будет только сильнее.

Завершилс я разговор Путина и Трампа: 40 минут говорили президент ы России и США

- алё! это Трамп? - ну.. чё хотел то ? - ну.. мы... нам бы как бы снять бы. - тёлок прислать? у вас свои есть. - нам бы это санкции.. - новых накидать? - да нет же ! СНЯТЬ! - тёлок чтоли? у вас свои есть!

After speaking with Chancello r Merkel for 45 minutes @POTUS is now onto his 3rd of 5 head of governmen t calls, speaking w Russian Pres Putin pic.twitt er.com/RPAWIgcO2C

— Sean Spicer (@PressSec) 28 січня 2017 р.
На субботу, 28 января, у Трампа запланиро ваны телефонны е переговор ы с лидерами Японии, Германии, Франции, России и Австралии . На текущий момент состоялис ь беседы с премьер-министром Японии Синдзо Абэ  и канцлером Германии Ангелой Меркель.

Я так понимаю Путина на инаугурац ию Трампа не пригласил и.

?

C Меркель говорил дольше

Ватники напряженн о считают минуты разговора . Если будет больше 45, будет экстаз "Трамп уважает Россию больше ЕС"!

+

+

было 40 мин, но лента вру уже пишет "около 45"  :weep:

1. Уё с Крыма и Донбасса

2. 50 тыщ Ванек в Сирию. И шоб пАбедили ИГИЛ

3. Сокращени е ЯО

А уже потом поговорим о снятии санкций

Останнє редагування: 28 січня 2017 20:24:47 від Donchanin

:weep:
было 40 мин, но лента вру уже пишет "около 45"  :weep:

Ну шоб не отставать  :lol:

45 хвилин розмовлял и

Я так понимаю Путина на инаугурац ию Трампа не пригласил и.

?

Ты расстроил ся?

1. Уё с Крыма и Донбасса

2. 50 тыщ Ванек в Срию. И шоб пАбедили ИГИЛ

3. Сокращени е ЯО

А уже потом поговорим о снятии санкций

Трамп лошок, это стало понятно из вчерашней конференц и с ПМ Британии - Мэй.

Трамп лошок, это стало из вчерашней конференц и с ПМ Британии - Мэй.

Турч, а шо там? А то я не следил

45 хвилин розмовлял и
журналіст кремлівсь кого пулу Дмитро Смірнов повідомив, що переговор и Путіна і Трампа тривали 40 хвилин.

Турч, а шо там? А то я не следил

ну как на всех переговор ах. Есть люди со знанием дела, есть люди поверхнос тные... Мэй конкретно по вопросам, этот лошок - типа все заебись, будем сотруднич ать, будем работать, будем дружить. Хуйло его может поиметь этого лошка

Показати зображення...

Ебать....!!!

Вся ВЯликая и Могучая замерла в напряжённ ом ожидании

Мужики в пивных и подворотн ях даже стаканы и кружки в сторону отставили

что можно за сорок минут переговор ить через переводчи ка

ну как на всех переговор ах. Есть люди со знанием дела, есть люди поверхнос тные... Мэй конкретно по вопросам, этот лошок - типа все заебись, будем сотруднич ать, будем работать, будем дружить. Хуйло его может поиметь этого лошка

У Лошка есть советники + Мак в Конгрессе

что можно за сорок минут переговор ить через переводчи ка

Поздравит ь с избранием + расшаркат ься в реверанса х

асісяй

Это наверное что бы лишнего не ляпнул столько народу :)

хло беседовал один, так шо врядли шо узнаем

Это наверное что бы лишнего не ляпнул столько народу :)

Санитары бдят!  :weep:

Президент США Дональд Трамп провел телефонны й разговор с президент ом России Владимиро м Путиным.

Об этом сообщил в Twitter пресс-секретарь Белого дома Шон Спайсер.

По его словам, перед этим Трамп провел разговор с канцлером Германии Ангелой Меркель, который длился 45 минут.

Судя по фото, в Овальном кабинете во время разговора с Путиным находилис ь также вице-президент Майк Пенс, начальник аппарата Белого дома Райнс Прибус, советник президент а по нацбезопа сности Майкл Флинн и советник по стратегич еским вопросам Стивен Бэннон.

Позднее журналист кремлевск ого пула Дмитрий Смирнов сообщил, что переговор ы Путина и Трампа длились 40 минут.

Останнє редагування: 28 січня 2017 20:52:05 від Мазепа, Київ

Анекдоты про Петю чесали

Re: Трамп говорил с Путиным по телефону 40 минут   B-)
nik

офигеть, новость номер 1  :laugh:

офигеть, новость номер 1  :laugh:

Для Украины - да

А де majesty? Дуже цікаво про що вони говорили.

В профіль- викапаний Червоненк о + Овоч.

В профіль- викапаний Червоненк о + Овоч.

Янук в парике  :K

У США підтверди ли, що заборона на в'їзд стосуєтьс я власників "грін-карт" із семи країн

КИЇВ. 28 січня. УНН. Заборона на в’їзд до США жителям семи країн, де більшість складають мусульман и, стосуєтьс я також і власників “грін-карти” (посвідки на проживанн я в США), повідомил и в американс ькому міністерс тві внутрішнь ої безпеки, передає УНН із посилання м на ВВС.
“Заборону введуть також щодо власників “грін-карти”, — підтверди ла представн ик відомства Джилліан Крістенсе н.
Громадяни Сирії, Ємену, Іраку, Ірану, Лівії, Сомалі та Судану, у яких є “грін-карта”, виїхавши за межі США, не зможуть повернути ся в країну.
Як повідомил и ЗМІ у Держдепар таменті США, відомство працює над негайним введенням цієї заборони в дію.
Раніше стало відомо, що Дональд Трамп припинив прийом сирійськи х біженців у країну на невизначе ний термін, а також заморозив на 120 днів програму прийому біженців з інших країн.
Цього тижня ЗМІ вже повідомля ли, що крім призупине ння програми прийому біженців, передбача .ть ввести мораторій на в’їзд громадян семи мусульман ських країн (Судану, Ємену, Лівії, Сомалі, Іраку, Ірану й Сирії).
У суботу агентства повідомил и, що жителі семи країн із переважно мусульман ським населення м, щодо яких запровадж ується заборона на в’їзд у США, зіткнулис я з відмовами під час покупки квитків у США і перельоті до Сполучени х Штатів.
ООН і низка європейсь ких країн уже закликали Вашингтон перегляну ти своє рішення припинити прийом біженців і відмовити жителям Сирії та іншим державам у в’їзді до США.
В указі Д.Трампа про припиненн я програми прийому біженців зазначают ь, що США приймуть не більше 50 тисяч біженців у 2017 фінансово му році, а пріоритет віддавати муть біженцям, яких пересліду ють за релігійни ми мотивами.
Як зазначає видання, якщо США будуть приймати біженців, відштовху ючись від їх віроспові дання, Вашингтон може порушити міжнародн е законодав ство. Воно гарантує рівний захист біженців, незалежно від їхньої релігії, національ ності та раси.
Джерело: УНН

Повна версія