Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Блокада торгівлі з ОРДЛО - події, новини, етапи

То есть власть торгует но сама не может прекратить, подсела на поток и теперь хочет с помощью Семенченко соскочить с денежного потока?
:lol:   И ведь не лечится.

Ок. Если товарняки ходят, то какая проблема запустить пассажирский состав?
Просто постебаться над оккупированніми гражданами? Бабло от тех, кого отдали в оккупацию сложить в один карман?
Так Попасна наша, тому туди дизель і ходить...

Цікавий момент, що співпалає з інавгурацією Трампа. Чи то лише так здається?

Я проти такої махновщини. Якщо хочемо перемогти всі дії повинні бути грунтовно продумані і сплановані. Самодіяльність може призвести  до погіршення ситуації.
Чи повинні ми купляти вугілля з шахт на окупованій території ? Це питання спірне бо в ньому є і негативи і позитиви.

Ні не повинні купувати... тому, що надумана підарами рошенівськими формула роттердам+ збагачує іншого підара - ахметова, який у свою чергу фінансує рашевскіх підарів у лугондоні!!!

Героям СЛАВА!

Re: Рух потягів "дружби" заблоковано ветеранами
Svitlana Bykova

я думаю, самопоміч вже не раз чортихнулась і прокляла той день, коли взяла до себе в список гришу семенченка

Svitlana Bykova

прочитала всю гілку
не зрозуміла одного: ви  ж усі вже знаєте, що із себе представляє семенченко. І ви справді вірите, що в нього може бути щось щире, путнє чи справжнє?

гришин як мідос навпаки: усе, до чого торкається - перетворюється на лайно.
От хоч ріжте - НЕ ВІРЮ я в щирість намірів семенченка

а, відповідно, усі його зачинання - за фактом повна хрєнь або показуха. Вони думають, що вибори в цьому році трапляться. А гарячої війни нема, щоб попіаритись. Ось, знайшли собі нову тему. Ну й заодне трошки грошиків підмутити, куди ж без цього

Svitlana Bykova

а якщо врахувати той факт, що там ще й воваєбаш намалювався - тоді йой.

гриша-насіннячко десь між гірським-золотим. вован - відповідно на світлановій

я думаю, самопоміч вже не раз чортихнулась і прокляла той день, коли взяла до себе в список гришу семенченка

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1809377505996306&set=a.1395484904052237.1073741829.100007722211995&type=3&theater

Ну так Семен у Ахметова гроши вымагае :)

Семенченко - долбоёб. С оккупантом никто ничего не блокировал! Оккупант и оккупированные территории - не одно и то же. А не хочет ли сей Херой на самом деле заблокировать торговлю с РФ?
+++++++++
Плюсую, но абсолютно бесполезно.

критикувати можна будь-кого
який вихід?

Слушайте, ну если мы умудрились отказаться от москальский газа, то от угля самарского отказаться мы тоже можно и нужно

Svitlana Bykova

і ще

особисто мені огидно до  ненависті читати усіляких борцунів з контрабандою чи великих діячів, які за щасливим збігом обставин уникли російських вбивць

тому що б***ь коли все робиш по-справжньому - тебе вбивають. По-справжньому
як вбили Ендрю
як вбили Шеремета

суки підарастичні - навіть на чужих смертях знайшли привід попіаритись та примазатись.

Svitlana Bykova

в плані реальної боротьби з контрабандою в ато - у мене набагато більше довіри, наприклад, цій людині http://www.pravda.com.ua/articles/2017/01/18/7132774/

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1809377505996306&set=a.1395484904052237.1073741829.100007722211995&type=3&theater
+======================================================================+
Вугілля видобувають не тільки в Лугандоні. Завезуть з інших місць України.
А хєрню що на іншому сорті вугілля все зупиниться  - це хєрня для лохів.

Svitlana Bykova

Нещодавно ветерани АТО заявили про ініціативу блокувати торгівлю з окупованими територіями. Але хто це ініціював? Ветерани АТО з "Донбасу" та "Айдару"?!..
З окремими айдарівцями у нас ледь не трапилась перестрілка. Була наставлена зброя. Один з учасників тих подій під судом, його відпустили під особисте зобов'язання.

Якщо там такі люди, то мені важко назвати це "блокадою". Я не бачив, хто в цій ініціативі. Там люди в масках та балаклавах.

Я хочу знати позивні тих, хто збирається блокувати. Як вони збираються блокувати? Підуть на лінію розмежування? Хто їх туди пустить?
Ми мобільною групою ледь не з боями проривалися на свою роботу. А вони?
Перший блокпост перевірить у них документи – і якщо в них буде зброя, їх укатають в асфальт та викличуть СБУ.

Я не проти блокади, але мені цікаво: як вони її хочуть зробити?

(**і далі дуже пізнавальний шматочок про сбу-фсб**)

СБУ накопичує справи по контрабасу. Кожен контрабандист, якого затримують, дає свідчення на того, кому давав гроші. Це саме та ситуація, що якщо знають двоє, то знають усі.
Усі відомі контрабандисти з нашого боку документуються.
Так само робить і ФСБ. Воно дуже любить цю тему з контрабасом. У них це відпрацьовано ще з Грузії та Чечні. Вони збирають компромат на людей з нашого боку – щоб з часом це використати.
Тому СБУ має бути готова: якщо ці люди починають робити якісь рухи в сторону – то треба розуміти, чому це відбувається.

Нещодавно ветерани АТО заявили про ініціативу блокувати торгівлю з окупованими територіями. Але хто це ініціював? Ветерани АТО з "Донбасу" та "Айдару"?!..
З окремими айдарівцями у нас ледь не трапилась перестрілка. Була наставлена зброя. Один з учасників тих подій під судом, його відпустили під особисте зобов'язання.

Якщо там такі люди, то мені важко назвати це "блокадою". Я не бачив, хто в цій ініціативі. Там люди в масках та балаклавах.

Я хочу знати позивні тих, хто збирається блокувати. Як вони збираються блокувати? Підуть на лінію розмежування? Хто їх туди пустить?
Ми мобільною групою ледь не з боями проривалися на свою роботу. А вони?
Перший блокпост перевірить у них документи – і якщо в них буде зброя, їх укатають в асфальт та викличуть СБУ.

Я не проти блокади, але мені цікаво: як вони її хочуть зробити?
(**і далі дуже пізнавальний шматочок про сбу-фсб**)
СБУ накопичує справи по контрабасу. Кожен контрабандист, якого затримують, дає свідчення на того, кому давав гроші. Це саме та ситуація, що якщо знають двоє, то знають усі.
Усі відомі контрабандисти з нашого боку документуються.
Так само робить і ФСБ. Воно дуже любить цю тему з контрабасом. У них це відпрацьовано ще з Грузії та Чечні. Вони збирають компромат на людей з нашого боку – щоб з часом це використати.
Тому СБУ має бути готова: якщо ці люди починають робити якісь рухи в сторону – то треба розуміти, чому це відбувається.
+========================================================================+
Котрий рік "судять" вбивць з беркуту??? І у когось є сумнів, що їх виправдають???
І ще: де прейскурант на викуп в СБУ матеріалів про контробанду???
Чи хтось думає що ТАМ "все чесно"???

Svitlana Bykova

Котрий рік "судять" вбивць з беркуту??? І
давай краще про контрабанду, ок? а про беркут багато інших гілок. І у даному випадку це ані аргумент, ані факт, який якось проллє світло на цю муть з боротьбою з контрабандою по-семенченківськи

+======================================================================+
Вугілля видобувають не тільки в Лугандоні. Завезуть з інших місць України.
А хєрню що на іншому сорті вугілля все зупиниться  - це хєрня для лохів.

Вивчайте мапу вугілля

давай краще про контрабанду, ок? а про беркут багато інших гілок. І у даному випадку це ані аргумент, ані факт, який якось проллє світло на цю муть з боротьбою з контрабандою по-семенченківськи
+=========================================================================================+
Угу! У нас є "реальна" боротьба з контрабандою шоколадного гросі. Результат ми бачимо.
А стосовно Донбабве, то головне гасло такої бортьби: "Там жишь нАши люди!!!"
Сьогодні зранку якесь чмо від гросі "про це" віщало по-радіо.

в плані реальної боротьби з контрабандою в ато - у мене набагато більше довіри, наприклад, цій людині http://www.pravda.com.ua/articles/2017/01/18/7132774/
   Прочитав. Враження дуже депресуюче. Між тим, все це підтверджує стару істину: армія має або воювати, або перебувати в казармах в місцях постійного розташування. Армія, яка і не воює і не в казармі - морально розкладається і не за роки, а за дні. А з армією розкладаєься усе навколо. Що і бачемо сьогодні.

Вивчайте мапу вугілля
+===============================================================+
І що??? Краще купувати у своїх трохи далі, ніж фінансувати колорадів!

Svitlana Bykova

+=========================================================================================+
Угу! У нас є "реальна" боротьба з контрабандою шоколадного гросі. Результат ми бачимо.
А стосовно Донбабве, то головне гасло такої бортьби: "Там жишь нАши люди!!!"
Сьогодні зранку якесь чмо від гросі "про це" віщало по-радіо.

все?
у сенсі - ви вже все вихлюпнули, і можна далі спілкуватись по темі?
чи ще щось лишилось? ви не стримуйте себе - кажуть, лайно всередині неможна тримати, це погано відбивається на стані шкіри

Svitlana Bykova

+===============================================================+
І що??? Краще купувати у своїх трохи далі, ніж фінансувати колорадів!
ну тобі ж сказали - МАПА. вивчи
усі свої, в кого таке є - по той бік лінії

ну тобі ж сказали - МАПА. вивчи
усі свої, в кого таке є - по той бік лінії
+==============================================================================+
Що, в Україні вугілля, окрім як в Лугандоні, більше нема??? Чи інше вугілля вже не горить???
Чи якесь чмо напІсяло що треба лише антрацит, то це вже кінець світу???
В котлах може горіти будь-яке вугілля. Трохи міняється підготовка вугілля для спалювання - і вперед!
Перевірено експериментально!

Чому за 3 роки не переобладнали тес на інші види вугілля? Що заважало?

+=================================================================+
Ахмєтка потихеньку башляв за саботаж.

Svitlana Bykova

це правильне питання.
отже, щастиньска тес - вона чия?

це правильне питання.
отже, щастиньска тес - вона чия?
+=============================================================+
А головне - на кого вона працює???
Головним чином, на Лугандон, який не платить НІЧОГО! А вугілля на цю ТЕС купує Україна! За бюджетні, тобто наші гроші!

Svitlana Bykova

+=============================================================+
А головне - на кого вона працює???
Головним чином, на Лугандон, який не платить НІЧОГО! А вугілля на цю ТЕС купує Україна! За бюджетні, тобто наші гроші!
:facepalm1: слухай, Б-гом прошу - йди звідси, вчи мапу і не засирай гілку своєю тупою беззмістовною істерикою

а?

:facepalm1: слухай, Б-гом прошу - йди звідси, вчи мапу і не засирай гілку своєю тупою беззмістовною істерикою

а?
+=========================================================================+++
А що, по суті заперечень нема? Злив зараховано, істерикою невігласів задоволений.

Іксперди, дивлюся, зібралися

взагалі дивуюсь тупості таскати такі ідіотські тексти

Чергова мантра Бикової про глаза?
ТЕЦ перепрофільовувати треба було і вугілля купувати в Ротердамі, а не п***а.

Останнє редагування: 26 січня 2017 00:58:23 від Taras_Potatos

Чергова мантра Бикової про глаза?
ТЕЦ перепрофільовувати треба було і вугілля купувати в Ротердамі, а не п***а.

а зачем? дешевле дать(пообещать) на новые стринги какойто швете букиной и она всем обьяснит шо ветераны то плохие , шо бороться с агрессией и контробасом(всеми возможными способами) то зрада , и вобще нехитайте лодку бо путин нападет

Вчера в соцсетях в группе Каменского металлургического комбината прочёл что останавливают агломерационный цех и тушат доменные печи, думал шутка-фейк. Теперь не удивительно, Дзержинка (ДМКД г. Каменский Днепропетровская обл.) работает на коксе производимом в г. Алчевск. Им уже намекнули что обещанной на этой недели зарплаты не будет. Та одноколейка что Костя Гришин блокирует, до АТО была в аварийном состоянии - поезда не ходили. Силами Алчевского завода АМК было заменено около 5000 шпал, что позволило ЖД дорогу ввести в эксплуатацию. Алчевский завод АМК работает, продукция отгружается на склад. Заказы в Европу подписанные в Киеве - коту под хвост. Предприятие на не подконтрольной территории работает полностью в законодательном поле Украины, на территории АМК висит украинский флаг, с дипломами "ЛНР" на работу не принемает, больничные листы с печатями "ЛНР" не оплачивает. Теперь и продукцию в Украину не вывозит. Эта однокалейка, которую, проявив героизм захватил аферист Гришин используется исключительно АМК - поставки кокса на дзержинку, поставка готовой продукции через порт Мариуполь или другими транспортными путями в Европу, поставки руды на комбинат.

Вчера в соцсетях в группе Каменского металлургического комбината прочёл что останавливают агломерационный цех и тушат доменные печи, думал шутка-фейк. Теперь не удивительно, Дзержинка (ДМКД г. Каменский Днепропетровская обл.) работает на коксе производимом в г. Алчевск. Им уже намекнули что обещанной на этой недели зарплаты не будет. Та одноколейка что Костя Гришин блокирует, до АТО была в аварийном состоянии - поезда не ходили. Силами Алчевского завода АМК было заменено около 5000 шпал, что позволило ЖД дорогу ввести в эксплуатацию. Алчевский завод АМК работает, продукция отгружается на склад. Заказы в Европу подписанные в Киеве - коту под хвост. Предприятие на не подконтрольной территории работает полностью в законодательном поле Украины, на территории АМК висит украинский флаг, с дипломами "ЛНР" на работу не принемает, больничные листы с печатями "ЛНР" не оплачивает. Теперь и продукцию в Украину не вывозит. Эта однокалейка, которую, проявив героизм захватил аферист Гришин используется исключительно АМК - поставки кокса на дзержинку, поставка готовой продукции через порт Мариуполь или другими транспортными путями в Европу, поставки руды на комбинат.

Теперь надо послушать "начальника транспортного цеха" (с)

Приварить поезд к рельсам? Хм..

Семен Семенченко
2 мин ·

Грузовой поезд специально был направлен на группу людей на рельсах. Зная о том что железная дорога заблокирована состав был направлен прямо на блокпост. Пришлось выйти на рельсы всем. Состав идущий на оккупированную территорию (54 вагона) остановлен. Приехала следственно оперативная группа которая изучает обстоятельства покушения на убийство группы лиц. Ветераны вызвали сварочный аппарат. Состав участвующий в финансировании терроризма будет приварен к рельсам возле Редута Богдана и станет памятником контрабанде и торговле на крови. Надгробным.

Все целы.

Дал
Дибіл той семенченко. :) нах людей на рейки? (x) апарат зварочний? ;o  Пару рейок відрутити - і п***а. Сидіти збоку і курити.  B-) Або - стрілки перевести в тупік і вивести з ладу, або сигналізацію на перегонах похєрити (як два пальці - 5хв. + одна викрутка або фомка - і п***а руху надовго ;):S нє, б***ь треба під поїзд лягати і варити щось...  :laugh:

Останнє редагування: 26 січня 2017 06:47:08 від ZuyN

ATF

Наскільки це правда? Це виробництво належить "ІСД". Добивають Таруту?

Svitlana Bykova

Іксперди, дивлюся, зібралися
розкажи свою точку зору, будь ласка
ти ж зараз десь там? Як це виглядає з вашого боку?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія