Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шо с гривной?

Re: шо с гривной?

Ці кошти вона вкрала в НБУ? У вас є факти? Чи вони були у неї до того бо вона була топ-менеджером корпорації Рошен? Якщо вона вкрала то надайте факти, а якщо ні, то яка може бути недовіра?

Чи не довіряю, тому що влада краде, а чому бо всі так говорять і влада завжди краде
Це вже по Фройду.Хто про що думає. Де я написав що вона краде? Чи хоча би натякнув. Звідки в неї мільйонні статки не має жодного значення. Припустимо що її сім'я чесно заробила  ці кошти, заплативши до копійки всі податки в Україні та Віргінських островах де зареєстрований офшорна компанія її чоловіка. Справа зовсім в іншому. Вона тримає ці кошти не в недооціненій гривні, а в доларах. Хоча депозитні відсотки в гривні вищі. Чому? А це сигнал для кожного здатного до аналізу українця.

Це вже по Фройду.Хто про що думає. Де я написав що вона краде? Чи хоча би натякнув. Звідки в неї мільйонні статки не має жодного значення. Припустимо що її сім'я чесно заробила  ці кошти, заплативши до копійки всі податки в Україні та Віргінських островах де зареєстрований офшорна компанія її чоловіка. Справа зовсім в іншому. Вона тримає ці кошти не в недооціненій гривні, а в доларах. Хоча депозитні відсотки в гривні вищі. Чому? А це сигнал для кожного здатного до аналізу українця.

Я вище відпопвів. Те що вона тримає гроші у доларах це дрібниця в прорівнянні з силою нагнітання усіляких економічних експертів з телеканалів і і інтернетів.

Чи вона повинна була поміняти свої заощадження у гривню і у всіх би одразу повірили б у міцність гривні?

Я вам вже поясняв різницю між цілеспрямованим нагнітанням і заощадженням

Не треба мішати все в одно ціле

Чи ви вважаєте що треба нагнітати скупити весь долар, обвалити до 50 гривню і разом економіку? І нагнітання цього то є добре, то так і пишіть і не прикривайте це заощадженням, а якщо так не вважаєте  то в чому саме питання?

Останнє редагування: 17 грудня 2017 22:19:47 від Птах

На увазі я маю всіх економічних "експердів", що вангують гривню по 50 і вищє, ботів, які ім підспівують та інших вангаватєлєй
Де ви знайшли тут в гілці експертів-нагнітателей. Форумчан хвилює можливий ріст курсу. Про п'ятдесят я ні від кого не чув. Хіба що від вас. Дивіться не накаркайте.

Де ви знайшли тут в гілці експертів-нагнітателей. Форумчан хвилює можливий ріст курсу. Про п'ятдесят я ні від кого не чув. Хіба що від вас. Дивіться не накаркайте.

Ну плохо ви знаєте фуп  :laugh:

Взяти хочаб вас. Знатний економічний експерт, який зробив економічний доклад, що у Гонтарєвой заощадження в доларах, а це значит що гривня буде дєшєвєть, а це знчить що ій вірити не можна, то буду вірити ольгінцям і кермлівським експертам, затарюся баксом і піду на курченковській майдан скидувати владу бариг і (x) на країну

Я вище відпопвів. Те що вона тримає гроші у доларах це дрібниця в прорівнянні з силою нагнітання усіляких економічних експертів з телеканалів і і інтернетів.

Чи вона повинна була поміняти свої заощадження у гривню і у всіх би одразу повірили б у міцність гривні?

Я вам вже поясняв різницю між цілеспрямованим нагнітанням і заощадженням
Не треба мішати все в одно ціле

Чи ви вважаєте що треба нагнітати скупити весь долар, обвалити до 50 гривню і разом економіку? І нагнітання цього то є добре, то так і пишіть і не прикривайте це заощадженням, а якщо так не вважаєте  то в чому саме питання?
Безумовно. Коли б укрїнці по оприлюднених деклараціях побачили що голова нацбанку, члени уряду, члени правлячої коаліції тримають свої статки в національній валюті в українських банках то це б була найкраща підтримка курсу про яку можна було б бажати. Якщо б суспільство ще побачило що всі підприємства пов'язані з керівництвом країни перереєструвались в Україні то це була б найкраща агітація для кожного українця бути впевненим у завтрашньому дні.
Тому на наступних виборах пропоную голосувати виключно за ті політсили, що візьмуть на себе добровільні зобов'язання:
1.Перевести бізнес пов'язаний з ними та з силами, що їх підтримують в Україну.
2.Тримати свої заощадження в українських банках в національній валюті.
3.Використовувати особисто автомобілі тільки вітчизняного виробництва.
Якщо це виконати то і бюджет буде повний, курс стабільним та й серйозному автомобільному інвестору зелене світло буде. 

Безумовно. Коли б укрїнці по оприлюднених деклараціях побачили що голова нацбанку, члени уряду, члени правлячої коаліції тримають свої статки в національній валюті в українських банках то це б була найкраща підтримка курсу про яку можна було б бажати. Якщо б суспільство ще побачило що всі підприємства пов'язані з керівництвом країни перереєструвались в Україні то це була б найкраща агітація для кожного українця бути впевненим у завтрашньому дні.
Тому на наступних виборах пропоную голосувати виключно за ті політсили, що візьмуть на себе добровільні зобов'язання:
1.Перевести бізнес пов'язаний з ними та з силами, що їх підтримують в Україну.
2.Тримати свої заощадження в українських банках в національній валюті.
3.Використовувати особисто автомобілі тільки вітчизняного виробництва.
Якщо це виконати то і бюджет буде повний, курс стабільним та й серйозному автомобільному інвестору зелене світло буде. 

Да ви троль батєнка  :laugh:

А що в цьому нереального? Підтримувати український бізнес і національну валюту.

А що в цьому нереального? Підтримувати український бізнес і національну валюту.

Стрибки курсу є будь в якій країні, і вони регулюються за допомогою резервів, яких поки нема в Україні
Бюджет і так повний
Бізнес Порошенка працює в Україні, плате податки в Україні.
Що вам щє треба для повного щастя? Закінчиться війна, поповняться валютні запси не буде стрибків, буде  стабільний курс.

І навіть якщоб політики зберігали гроші в гривні, все одно мнюпас би кричав що тут якийсь подвох і зберігав гроші у баксі  :laugh:

Я так зрозумів що ви особисто свої заощадження поміняли в долари, то що вас конкретно ще не влаштовує?

Оушенплаза. Сьгоднi . Вечiр. Продаж по 28.3 B-)

32-35 скоро после нг, знакомые в привате.

Стрибки курсу є будь в якій країні, і вони регулюються за допомогою резервів, яких поки нема в Україні
Бюджет і так повний
Бізнес Порошенка працює в Україні, плате податки в Україні.
Що вам щє треба для повного щастя? Закінчиться війна, поповняться валютні запси не буде стрибків, буде  стабільний курс.

І навіть якщоб політики зберігали гроші в гривні, все одно мнюпас би кричав що тут якийсь подвох і зберігав гроші у баксі  :laugh:

Я так зрозумів що ви особисто свої заощадження поміняли в долари, то що вас конкретно ще не влаштовує?
Ну ясно. Бюджет повний. Пенсії і зарплати на рівні європейських. Нічого змінювати не потрібно. Народ тільки не той попався.
Що я вважав би для себе щастям? Мабуть не особисті преференції. Хотів би щоб відбулась країна. Щоб ми не пасли задніх в Європі. Щоб молодь не іздила на заробітки по чехіях та польщах. Тому що завжди вірив в потенціал України, але бачу як він марнується. І справа не в теперішньому моменті. Постійно на граблі наступаєм.   

В НБУ пояснили снижение курса гривни: праздники и расходы бюджета

28 гривен за $1 вызвано предпраздничными закупками и активными расходами госбюджета

Ослабление гривны в декабре связано с действием традиционных сезонных факторов: увеличением закупок накануне больших праздников и активизацией Министерства финансов по выполнению расходной части бюджета, заявил и.о. главы Национального банка Украины Яков Смолий.

"Конец года — традиционный, ничего специфического не происходит", — сказал он на встрече с членами Европейской бизнес ассоциации в Киеве в пятницу.

Смолий подчеркнул, что в случае очень больших колебаний Нацбанк выходил, и будет выходить на рынок для их сглаживания.

И.о.главы НБУ отметил, что в целом в текущем году стабильная ситуация на валютном рынке позволила центробанку купить в резервы почти $1,5 млрд.

Комментируя выход курса гривны на наличном рынке к уровню 28 грн/$1 при заложенном правительством в госбюджете-2017 прогнозе официального курса гривны на конец этого года в 27,8 грн/$1, Смолий еще раз подчеркнул, что Нацбанк не прогнозирует курс национальной валюты.

Он отметил, что среднегодовой курс гривны в текущем году составляет 26,5-26,7 грн/$1 при заложенном 27,2 грн/$1 в госбюджете-2017.

Как сообщалось, гривна на межбанковском валютном рынке в пятницу снизилась до 27,715 грн/$1 с 27,445 грн/$1 в предыдущий рабочий день. Национальный банк Украины (НБУ) в этот день аукцион не проводил. По данным НБУ, средневзвешенный курс гривны на межбанковском валютном рынке в этот день снизился с 27,41 грн/$1 до 27,6351 грн/$1 — самого низкого ее значения с середины января этого года.

Самого высокого значения — 25,44 грн/$1 — гривна в этом году достигла к концу августа, после чего началось ее постепенно ослабление, в частности, в сентябре курс доллара к гривне вырос на 3,4%, в октябре — на 1,1%, в ноябре — на 1,1%, с начала декабря — на 1,8%.

нет, Птах, Тролль это ты. А у чела с мозгами проблема.

Ну ясно. Бюджет повний. Пенсії і зарплати на рівні європейських. Нічого змінювати не потрібно. Народ тільки не той попався.
Що я вважав би для себе щастям? Мабуть не особисті преференції. Хотів би щоб відбулась країна. Щоб ми не пасли задніх в Європі. Щоб молодь не іздила на заробітки по чехіях та польщах. Тому що завжди вірив в потенціал України, але бачу як він марнується. І справа не в теперішньому моменті. Постійно на граблі наступаєм.

Шановний, ось ми і дійшли до того, з чого починали - ви пишете весь вечір якусь економчну ахінею, яку вам поклав у голову якийсь економічний експерт, а кажете що ніхто нічого не нагнітає  :facepalm:

Ви зовсім нічого не розумієте в тих питаннях про котрі пишете. Ви говорите тількі якимись штампами з телебачення, які вам поклав в голову популіст агітатор. Коли конкретно з вами починаєш розмовляти то ви нічого не знаєте, ні як впливають психологічні фактори на курс, ні де зарєєстрований Рошен, ні де він плате податки, ні який в країні бюджет, ні де його подивитись, ні по якому принципу йдуть інвестиції...

Ви взагалі не знаєте нічого, про економічний стан в країні. Економічний стан України ви знаєте лише зі чужих слів, інакше б не писали таку ахінєю.

Ви є той самий електорат для усіляких популістів, якому дуже легко насрати в голову.

Вивчить матчасть і сівіт для вас перевернеться   :rotate:

нет, Птах, Тролль это ты. А у чела с мозгами проблема.

А що з ним? Якийсь нереальний тормоз  :facepalm:

А що з ним? Якийсь нереальний тормоз  :facepalm:
Бачу що тормоз. Нормальна людина не буде троля годинами годувати чи піпіськами мірятись.

Бачу що тормоз. Нормальна людина не буде троля годинами годувати чи піпіськами мірятись.

То ти вирішив таки бути тролєм? Ну то кращє ніж бути тормозом  :laugh:

Ладно зазбогойся і атдіхай  :laugh:

Все буде добре  :)

Алєні, ви встигли бакси продати після того, як купили по 28,5?
А то може бути піздець всім сподіванням.

Реально, зараз в торгових мережах просто паломництво якесь. Вчора був у Метро і Епіцентрі - жах, не проштовхнутись!
Прилив гривні, дійсно, перед святами великий, багато з якої йде на валютний ринок. Але, побачимо далі.

Щось затихли адепти грінбека.

-10 коп на продажу и покупку. 15 минут назад. Наличка.

Пружина зжимається.

-10 коп на продажу и покупку. 15 минут назад. Наличка.

кеш   26.05   26.18
нбу  26.02

кеш   26.05   26.18
нбу  26.02

25,95 - 26,05

Места знать надо :)

Трупель скуповують по 3.94.

PAL

Пружина зжимається.