Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Краковці розмежували смуги руху для авто української та іноземної реєстрації

http://zaxid.net/news/showNews.do?u_krakovtsi_rozmezh uvali_smugi_ruhu_dl ya_avto_ukrayinskoy i_ta_inozemnoyi_rey estratsiyi&objectId=1413383

Перед пунктом пропуску «Краковець» на Львівщині уже встановили парапети для проведення експерименту з розмежування смуг руху транспорту української та іноземної реєстрації. Нововведення, яке має забезпечити комфортні умови для перетину кордону туристам, почнуть діяти вже сьогодні, 22 грудня.

Як зазначив ZAXID.NET керівник прес-служби Мостиського прикордонного загону Іван Галкін, за допомогою парапетів виділили додаткову смугу руху перед пунктом пропуску, на яку скеровуватимуть авто української реєстрації та громадян Євросоюзу. Додаткову смугу в напрямку до пункту пропуску виокремили за рахунок того, що забрали одну з двох смуг зустрічного руху і відділили її парапетами.Будемо їздити як білі люди! (tu)
   
Рагулі бляхарі займуть обидві
   
краще б сітку поставили, і ти їдучи на рідній реєстрації дивишся на цих всіх дєятєлей прикордонних районів, в клітці, через яких стоїш в чергах по 4-5 годин.
   
Ше треба третю смугу...для тих в кого іноземна реєстрація авто і іноземний пачпорт...а потім ше четверту... :D
   
а потім ше четверту...

Та не дуже треба іронії: і п'ята б не зашкодила

   
Я колись таким переходом переїзджав в Турцію.
   
 дошло мля наконец то  :)
   
Рагулі бляхарі займуть обидві
100%, без варіантів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія