Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

господь бог - массовый убийца...

Re: господь бог - массовый убийца...

глава Откровения 20 8-9, новый завет.  господь уничтожит многочисленную как морской песок армию сатаны...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Знайомі адвентисти розказували, що взагалі повинно залишитись 12 по 12 тисяч (тобто 144000) осіб. З усіх, що живуть та колись жили на Землі (рахувати, напевне, потрібно починати з дня заснування адвентизму ;) ).

І ці особи (чи їхні душі) будуть 1000 років щасливо жити в сяючому місті, і мати всі мислимі блага  :D

То бишь миллиарды погибнут? А на их трупах расцветет царство божие...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Интересная тема - тау Бог есть? А то вот говорят что его нет, но он во всем виноват.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

глава Откровения 20 8-9, новый завет.  господь уничтожит многочисленную как морской песок армию сатаны...

Коли порівняти всі ці Откровення з вже обчисленими розмірами Всесвіту... ;)
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Интересная тема - тау Бог есть? А то вот говорят что его нет, но он во всем виноват.

Гагарин в космос летал, бога не видел. Надеюсь, что нет. Ведь если есть, придется признать, что верующие поклоняются капризному массовому убийце...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Так Бог убийца или его нет Вы уж определитесь в конце концов.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Интересно а как выглядит БОГ у других, у внеземных цивилизаций? И когда встретятся две цивилизации, но увидев что другая явно БОГОхульная, то не начнется ли великая ВСЕгалактическая или ВСЕЛЕНСКАЯ война на религиозной почве?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Так Бог убийца или его нет Вы уж определитесь в конце концов.

Дык чего мне определяться, я определился давно. Это тем, кто в бога верит, надо признать, что верят в лузера и убийцу...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Интересно а как выглядит БОГ у других, у внеземных цивилизаций? И когда встретятся две цивилизации, но увидев что другая явно БОГОхульная, то не начнется ли великая ВСЕгалактическая или ВСЕЛЕНСКАЯ война на религиозной почве?

Порахуйте всіх богів, яким поклонялось людство протягом свого існування ;)

Ті, що мають змогу летіти в космос, в Бога навряд чи вірять ;)
   
Re: господь бог - массовый убийца...

А Вам то какое дело во что верят верующие, или Вы хотите понять почему?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Интересно а как выглядит БОГ у других, у внеземных цивилизаций? И когда встретятся две цивилизации, но увидев что другая явно БОГОхульная, то не начнется ли великая ВСЕгалактическая или ВСЕЛЕНСКАЯ война на религиозной почве?

есть интересный рассказ у какого-то латиноамериканца о потопе. схожие легенды есть у многих народов. боги древних майя. вавилона. Египта и саваоф и прочие встретились на лодках. чтобы переждать наводнение... пересрались конечно, кто из них важнее...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Дык чего мне определяться, я определился давно. Это тем, кто в бога верит, надо признать, что верят в лузера и убийцу...

Бог (в аврамічних релігіях) потребує, щоб його боялись.

А як примусити боятись, як не страхом кари?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Итак, Генезис 6,7 - всемирный потоп
(tu)
Вони ж невинні
Сам бог їх створив, виходить помилився і вбив
   
Re: господь бог - массовый убийца...

А Вам то какое дело во что верят верующие, или Вы хотите понять почему?

 мне хочется понять, как можно поклоняться монстру?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

а якщо Бог то є ми самі ?

і те в чому ми звинуваєчуємо когось, насправді створено нами самими

незнання Закону не звільняє від відповальності, самі ж таке придумали

ні, чи таки да ?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

(tu)
Вони ж невинні
Сам бог їх створив, виходить помилився і вбив

отож. сам напортачил и всех поубивал. чтобы замести следы...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

а сатана всего с десяток.

Это кого же?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

В лузера верующие не верят, потому что знют итог - Мы победим, или даже можно сказать уже победили и доказательство этому восскресение Иисуса Христа.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

мне нравится библейская история про Лота. Дедушка, чтобы умиротворить толпу и спасти ангелов, предлагает собственных дочерей и ничего с ним не происходит. А его жену в столб тько за то, что оглянулась... столб до сих пор стоит возле мертвого моря...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Дык чего мне определяться, я определился давно. Это тем, кто в бога верит, надо признать, что верят в лузера и убийцу...

А ви гляньте на віру з точки зору страхового полісу.
З неї лузерами виглядають ті хто не вірить. Адже наукових відповідей на прості питання за життя мона і недочикатись :)
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Бог есть любовь, а не монстр. По Вашему зло имеет право на существование или должно быть уничтожено?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Это кого же?

тут
http://rationalwiki.org/wiki/Examples_of_Satan_personally_killing_people
   
Re: господь бог - массовый убийца...

gianni, Бог зробив людину смертною, а це навіть якщо взяти тільки біблійські 6 тисяч з копійками років вже міліардів 10-15 трупів
   
Re: господь бог - массовый убийца...

В лузера верующие не верят, потому что знют итог - Мы победим, или даже можно сказать уже победили и доказательство этому восскресение Иисуса Христа.

Да я слышал про победу. В новом завете вычитал. Миллионы готовы уничтожить ради победы...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Бог есть любовь, а не монстр. По Вашему зло имеет право на существование или должно быть уничтожено?

Невинные дети - зло? А жена Лота тоже зло? А те, кто поклоняться не хочет тоже права на жизнь не имели? Нацист,  этот господь, не? Тиран и самодур...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

gianni, Бог зробив людину смертною, а це навіть якщо взяти тільки біблійські 6 тисяч з копійками років вже міліардів 10-15 трупів

Та да...
   
Re: господь бог - массовый убийца...
lab

тіло - ніщо, душа - найбільша цінність, що і доаказав Ісус Христос
те, що на перший погляд виглядяє як несправедливітсть може мати більш глибокий смисл
   
Re: господь бог - массовый убийца...
Sky

а у меня есть дети и я их ошибкой не считаю...

Ну тут же важливо не те, що ти вважаєш, а те, що боженька вважає.
Таракан себе теж помилкою не вважає, а ти його бах тапком, і нема таракана, і дітей його навряд чи пожалієш.
От так і боженька з нами в будь-який момент може зробити B-) І вже робив, є прецедент.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

тіло - ніщо, душа - найбільша цінність, що і доаказав Ісус Христос
те, що на перший погляд виглядяє як несправедливітсть може мати більш глибокий смисл

понравилось про смысл. сначала создать людей, а потом утопить как тараканов с детьми...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Миллионы уничтожить ради победы? А что для Вас смерть? Для Вас смерть это сон без сновидений - это ли сильная кара для Вас. Или Вы думаете жить вечно? Если нет то Вы умираете каждый день. Подумайте в один из дней Вы просто не проснетесь, так не является ли победой возможность проснуться опять?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Та да...
То яка різниця в тих кілька митєвостях, що ми називаємо життям? З погляду часових проміжків всесвіту, вся людська цивілізація це тільки один рух повіки.

Останнє редагування: 24 листопада 2016 17:02:29 від Etobicoke Resident
   
Re: господь бог - массовый убийца...
lab

коли душа робить помилки то смерть тіла не виглядає вже такою і безглуздою
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Невинные дети - зло? А жена Лота тоже зло? А те, кто поклоняться не хочет тоже права на жизнь не имели? Нацист,  этот господь, не? Тиран и самодур...
Нацист не Бог, а той народ яки створив Бога, и пішов з тою релігією і своїм їбаним богом як тараном підкорювати світ..
І ще з приводу нацизму.. Саме цей народ створив зверхність над іншими народами і він цей народ ЄДИНИЙ Є АВТОРОМ І НОСІЄМ НАЦИЗМУ.. всі недолугі спроби захистити свої національні інтереси іншими націями називаються НАЦІОНАЛІЗМАМИ..
тому НАЦІЗМ він є єдиним,  від божого народу, а націоналізми це продукт- реакція на нацизм.. Там де немає сучого народу і нацизму - ніколи не виникає націоналізм... Проаналізуйте.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Так вот в Библии написано, что Христос спустился в ад и забрал оттуда тех, кто умер при потопе в том числе и невинных детей.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Нацист не Бог, а той народ яки створив Бога, и пішов з тою релігією і своїм їбаним богом як тараном підкорювати світ..
І ще з приводу нацизму.. Саме цей народ створив зверхність над іншими народами і він цей народ ЄДИНИЙ Є АВТОРОМ І НОСІЄМ НАЦИЗМУ.. всі недолугі спроби захистити свої національні інтереси іншими націями називаються НАЦІОНАЛІЗМАМИ..
тому НАЦІЗМ він є єдиним,  від божого народу, а націоналізми це продукт- реакція на нацизм.. Там де немає сучого народу і нацизму - ніколи не виникає націоналізм... Проаналізуйте.
Назви хоч одну націю яка перемогла євреїв?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Миллионы уничтожить ради победы? А что для Вас смерть? Для Вас смерть это сон без сновидений - это ли сильная кара для Вас. Или Вы думаете жить вечно? Если нет то Вы умираете каждый день. Подумайте в один из дней Вы просто не проснетесь, так не является ли победой возможность проснуться опять?

не улавливаю вашу мысль. коллега. чтобы проснуться опять, я должен полюбить и поклоняться существу. которое не ставит мою и любую человеческую жизнь в ничто и убило миллионы людей?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

не улавливаю вашу мысль. коллега. чтобы проснуться опять, я должен полюбить и поклоняться существу. которое не ставит мою и любую человеческую жизнь в ничто и убило миллионы людей?
Ви просто не хочете визнавати правду, що ваше життя і є ніщо.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Нацист не Бог, а той народ яки створив Бога, и пішов з тою релігією і своїм їбаним богом як тараном підкорювати світ..
І ще з приводу нацизму.. Саме цей народ створив зверхність над іншими народами і він цей народ ЄДИНИЙ Є АВТОРОМ І НОСІЄМ НАЦИЗМУ.. всі недолугі спроби захистити свої національні інтереси іншими націями називаються НАЦІОНАЛІЗМАМИ..
тому НАЦІЗМ він є єдиним,  від божого народу, а націоналізми це продукт- реакція на нацизм.. Там де немає сучого народу і нацизму - ніколи не виникає націоналізм... Проаналізуйте.

вадик, выпей успокоительное, полегчает... ты тут уникальный нацист остался. следующую тему я про нацистов открою... :)
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Ви просто не хочете визнавати правду, що ваше життя і є ніщо.

 да я вызнаю. я только беру ответственность за себя и свою жизнь в свои руки. мне не нужен господин...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

да я вызнаю. я только беру ответственность за себя и свою жизнь в свои руки. мне не нужен господин...
За що ти можеш відповідати, якщо не можеш навіть контролювати малярійного комара який може тебе вкусити чи міцність бетону балконів під якими щодня ходиш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія