Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Гарну пісню для нашої фупівської волонтерської команди - усім-усім, хто дотичен і робить таку велику СПРАВУ!!

+160 від Ali(UA). Дякую!

+160 від Ali(UA). Дякую!
(tu)  [ua]

які зввіти їх не влаштовують?

п.с. там всього  оті дві курки -то і є АФ?
Я хз, що там у них зараз, але тут колись давали лінк, то тоді були дві - старанно розповідали про ніжні почуття одна до одної і прочая єрундєль.
Але це несуттєво. Пам"ятаєш як раніше Тамилка тупо і злобно поливала брудом Овен за її волонтерство?
Причому робила це і на фДД і тут, на ФУПі, причому неодноразово.
Там було таке дике хамство, що ні на яку голову не натягнеш.
типу хто дав гроші Овен, той і отримує від неї індульгенцію від банів
це такий глибокий ідіотизм психічно неповносправної особі,  що я попри оголошений їй ігнор щоразу не стримувалася коли вона вчергове починала поливати Овен своїми брудними злобними фантазіями.

Я хз, що там у них зараз, але тут колись давали лінк, то тоді були дві - старанно розповідали про ніжні почуття одна до одної і прочая єрундєль.
Але це несуттєво. Пам"ятаєш як раніше Тамилка тупо і злобно поливала брудом Овен за її волонтерство?
Причому робила це і на фДД і тут, на ФУПі, причому неодноразово.
Там було таке дике хамство, що ні на яку голову не натягнеш.
типу хто дав гроші Овен, той і отримує від неї індульгенцію від банів
це такий глибокий ідіотизм психічно неповносправної особі,  що я попри оголошений їй ігнор щоразу не стримувалася коли вона вчергове починала поливати Овен своїми брудними злобними фантазіями.
так, вона схиблена і дурепку інанну накручує...

читаю-читаю і нічого не можу зрозуміти -що, плть, за альтернативний фуп?
якого біса вони тобі щось закидають?

:S
які зввіти їх не влаштовують?

п.с. там всього  оті дві курки -то і є АФ?

п.п.с. таміла (кадра і тощо) - це токсичний троль, скоріш за усе, якщо реальна жива людина, з психологічними девіаціями
інанна -це відома смішна тітка, яка пижиться і бундючиться, нудна і трохи дурочка, але не жлобиться донатити. (чим здивувала)

АЛЕ, навіть її великі донати не роблять її твоїм начальником, інспектором чи ревізійною коміссією.
Єдина правило - або довіряєш і донатиш, або не довіряєш і шукаєш інших.

п.с. Наталя, я тебе прошу, не реагуй. Все на виду тут, ми усі бачимо результат. Це найкращий аргумент для довіри. Результат.
Ну і твої сили і емоції, емоції хлопців -Бандерівця і Хоми, які волонтерять як боги.

Сил вам і доброго настрою.

:friends:  ну, я теж інколи не айс буваю, так що уж вибачайте)

+160£ від Ali(UA). Дякую!

На Приватбанк
:
0грн

На Монобанк
0грн

Сальдо  83737грн
ПайПал      638$
В Хоми Л.    1260£

Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com

Останнє редагування: 14 лютого 2023 21:24:08 від nativi

п.с. Наталя, я тебе прошу, не реагуй. Все на виду тут, ми усі бачимо результат. Це найкращий аргумент для довіри. Результат.
Ну і твої сили і емоції, емоції хлопців -Бандерівця і Хоми, які волонтерять як боги.

Сил вам і доброго настрою.

дякую Елко. для наталі це дуже важливо така щира підтримка.
бо багато волонтерів вже зламалися. їх захейтили зафлудили і просто дістали.
а наша натіві - молодчинка і умнічка - тримається !

п.с. лублу вас усіх.  :love: сьогодні :)

дякую Елко. для наталі це дуже важливо така щира підтримка.
бо багато волонтерів вже зламалися. їх захейтили зафлудили і просто дістали.
а наша натіві - молодчинка і умнічка - тримається !

п.с. лублу вас усіх.  :love: сьогодні :)

:friends: за шкарпетки пані Інанні скажи, будь ласочка, щоб брала, і там якись полотенця одноразови - нехай, спробуємо. гігієнични засоби там завжди "на часі"

Останнє редагування: 14 лютого 2023 21:29:28 від nativi

:friends: за шкарпетки пані Інанні скажи, будь ласочка, щоб брала, і там якись полотенця одноразови - нехай, спробуємо. гігієнични засоби там завжди "на часі"

я то всьо, курва, ніяк не зроблю. то Хома з ними  має нерви говорити так спокійно. то до Хоми. бо я псіхований буваю.  :D то наші діяспора, курва : "Міську я тобі вислав двайцять дулярів минулого року. на шо ти стратив ті двайцять дулярів ?" то є діяспора. дуляри рахує і звіт вимагає. мені не дивно. вони усі такі. особливо ті шо виїхали ше 70 років тому.

Останнє редагування: 14 лютого 2023 21:42:13 від Бандер1вець

оскільки мова іде про пікапи від ФУПу для к-2 54 бригади, з Бахмуту, нагадаю відео з якого і наша історія з пікапами почалася.
в результаті станом на місяць назад - коли я дістав ОЕ і усіх решту на ютубі - мені відповіли місяць тому : станом на зараз куплено і відправлено 14 чи 24 пікапи. а там Київстар одразу 10 мільйонів написав шо дає.  :laugh: на старті .  :D

не зупиняємось. Боротьба триває. Україна переможе (с)

На Приватбанк:
1567грн

На Монобанк:
500грн

Сальдо  85804грн
ПайПал      638$
В Хоми Л.    1260£

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com

повнопривідний джип для медиків 54 готовий і скоро їде на фронт. Міцубісі Паджеро Вагон 2006 року, 2.8 дизель.
ви збирали кошти на ремонт. дякуємо вам що донатили. але "вийшло" все безкоштовно для фупу.  фуп за цю машину не заплатив жодного ван долар.
хіба каву і хот дог для водія який повезе. і квиток на потяг якшо ваша ласка для нього купіть.
автомобіль повністю обслужений, додатково перероблений і частково доброньований, і шини люкс.
Начмед одобрив.
Ось він . Фото зі Сходу - обіцяю показати. якшо вам цікаво буде. якшо нецікаво - не покажу.
Боротьба триває. Не зупиняємось. (с)

Останнє редагування: 15 лютого 2023 21:55:47 від Бандер1вець

На Приватбанк:
+500грн

На Монобанк:
0грн

Сальдо  86304грн
ПайПал      638$
В Хоми Л.    1260£

Вчора пан Саме Так завіз нашу шосту тачку у Францію, будь таким як Саме Так!

А ще у тачці поїхали 4 колеса на навару з дисками.

Про витрати - згодом.

Про витрати - згодом.
:good:

Возвращаюсь с центр. Украины, везу IVECO с "вкусняшками" в Краматорск и дальше. Обогнал транспортируемый на эвакуаторе камуфлированный джип с надписью ФУП на заднем стекле. Это не ваш?

Останнє редагування: 16 лютого 2023 12:05:08 від Dmitriy_

Возвращаюсь с центр. Украины, везу IVECO с "вкусняшками" в Краматорск и дальше. Обогнал транспортируемый на эвакуаторе камуфлированный джип с надписью ФУП на заднем стекле. Это не ваш?
:D  X(

+
Щиро дякую усім причетним!

;o  ;o  ;o  X(

нінаю-нінааюю...
 ми ще джіпів не купляли. то може бути Клуб УП, де членство наче платне.

Останнє редагування: 16 лютого 2023 12:26:26 від nativi

Витрати:

-7312грн - Придбано через пана Бандер1вця 2шт запчастини на наш автомобиль "Живчик", оплачено доставку НП.

Сальдо  78992грн
ПайПал      638$
В Хоми Л.    1260£

Останнє редагування: 16 лютого 2023 12:46:23 від nativi

На Приватбанк:
+50грн
+500грн

На Монобанк:
0грн

Сальдо  79542грн
ПайПал      638$
В Хоми Л.    1260£

Гроши на ХАРЧОВИЙ парафин надсилати: Приват 5457082273156328  Наталья

Останнє редагування: 16 лютого 2023 12:59:31 від nativi

Пані Натіві, а картка для харчового парафіну ще дійсна? Чі на окопні свічки інша картка?
Як що можна продублюйте номер картки тут.
І плюйте на усі претензії від будь кого! Ви віддаєте найдорожче - час, сили, нерви. Їнши віддають тільки гроші. І це теж добре. Хтось переганяє автівки і мае щось їсти :love:  [ua]  в дорозі і не за власні гроші, бо в цей час не заробляє.Кожен займається своєю часткою спільної справи.
Дякую всім. :love:  [ua]

Пані Натіві, а картка для харчового парафіну ще дійсна? Чі на окопні свічки інша картка?

Дякую Вам за тепли та справедливі слова, за підтримку  - це для нас дуже важливо.

Дякую Вам за тепли та справедливі слова, за підтримку  - це для нас дуже важливо.
:kez_04:

І плюйте на усі претензії від будь кого! Ви віддаєте найдорожче - час, сили, нерви. Їнши віддають тільки гроші. І це теж добре. Хтось переганяє автівки і мае щось їсти :love:  [ua]  в дорозі і не за власні гроші, бо в цей час не заробляє.Кожен займається своєю часткою спільної справи.
Дякую всім. :love:  [ua]
Значить, плюйте на претензії  і витрачайте не свої гроші на їжу Бандерівцю?
Люди дають і по 100, і по 50 гривень - явно не багачі, може - і з пенсії виділяють. А тут радять ці гроші сміливо дати комусь на їжу! А цей хтось і бере, і не стидно йому.
І потім пише тут " я вас лублу".

Про витрати - згодом.

будь краще в 100 разів за Саме Так і все буде добре! [ua]

Люди дають і по 100, і по 50 гривень - явно не багачі, може - і з пенсії виділяють. А тут радять ці гроші сміливо дати комусь на їжу! А цей хтось і бере, і не стидно йому.
Я даю на цей маленький фонд немаленькі гроші. Я хочу шоб водій якій нам допомогає, ризикує, витрачає свій час та енергію, нормально харчувався в дорозі, мав комфортні умови та повернувся додому у безпеці.
Троляку на гиляку.

Я даю на цей маленький фонд немаленькі гроші. Я хочу шоб водій якій нам допомогає, ризикує, витрачає свій час та енергію, нормально харчувався в дорозі, мав комфортні умови та повернувся додому у безпеці.
Троляку на гиляку.

+
Пане  Вуйку, дякую вам!
Я сподіваюсь що ви зараз більше спите. Ваш сон то е  ваше здоров'я і це важливо для ЗСУ.
  Всі кому муляє та кава + їжа у дорозі вважайте що ваші гроші на це не йдуть! Нас на ФУПі  багато , кожен дає по своїх силах, кожному дякую.
Можно написати багато але для самих упоротих ось вам  :fuck:  Скаженийте мовчки! Не робіть нам нерви.:)

повнопривідний джип для медиків 54 готовий і скоро їде на фронт. Міцубісі Паджеро Вагон 2006 року, 2.8 дизель.
ви збирали кошти на ремонт. дякуємо вам що донатили. але "вийшло" все безкоштовно для фупу.  фуп за цю машину не заплатив жодного ван долар.
хіба каву і хот дог для водія який повезе. і квиток на потяг якшо ваша ласка для нього купіть.
автомобіль повністю обслужений, додатково перероблений і частково доброньований, і шини люкс.
Начмед одобрив.
Ось він . Фото зі Сходу - обіцяю показати. якшо вам цікаво буде. якшо нецікаво - не покажу.
Боротьба триває. Не зупиняємось. (с)

панове, зацініть ше Джип для медиків, який ми маємо безкоштовно. поремонтований безкоштовно, доброньований якраз для цих цілей. завтра його забираємо з дружнього фонду, який це все оплатив і зробив.
Начмед коли побачив сказав - це була наша мрія. незабаром авто буде вивозити поранених пацанів з нуля. фото зі Сходу буде обовязково.

панове, зацініть ше Джип для медиків, який ми маємо безкоштовно. поремонтований безкоштовно, доброньований якраз для цих цілей. завтра його забираємо з дружнього фонду, який це все оплатив і зробив.
Начмед коли побачив сказав - це була наша мрія. незабаром авто буде вивозити поранених пацанів з нуля. фото зі Сходу буде обовязково.
:super:

ну, то їдьте ви і везіть на фронт "праворульний сарай"(с).
каву питимете за свої

усього то ділов...

Так може тоді і не заправляти автівку, нехай водій пхає безкоштовно? Навіщо витрачати на солярку кошти поважних пенсіонерів?

якщо що, мої копійки дозволяю на харчування водієві тратити.

питання зняте!

:air_kiss:
Дякую!

панове - це наш комбат.  (tu)
тут він розповідає шо як і коли вони робили і роблять там за період війни. вам буде цікаво.

Важлива інфа: 6 авто куплено за 4500 хвунтів.

Доречі щодо кави. Якщо ви хочете до когось доіпатись, то не чіпайте Бандерівця. Він міг сказати - я залив +5 літрів а сам на ці гроші випити кави, але він це ж не зробив.

Люся і компанія, давайте атакуйте Хому! Чому Хому? Тому що в нього звітності ніякої нема  :laugh:

Ось узяли машину. Де чек? Нема. Чого? Тому що
1) Частина пішла на пейпал від Натіві
2) Частина пішла по взаємозаліку (нам купили - ми купили)
3) Частину може взагалі віддам у готівці.

І шо? А нічого. Усім хто допомагав - дуже дякую. Усі інші хай вважають що я усі гроші вкрав.  :weep:

Доречі щодо кави. Якщо ви хочете до когось доіпатись, то не чіпайте Бандерівця. Він міг сказати - я залив +5 літрів а сам на ці гроші випити кави, але він це ж не зробив.

Люся і компанія, давайте атакуйте Хому! Чому Хому? Тому що в нього звітності ніякої нема  :laugh:

І шо? А нічого. Усім хто допомагав - дуже дякую. Усі інші хай вважають що я усі гроші вкрав.  :weep:

(tu)

це називається "викликаю вогонь на себе".  (tu)
ну і пісня в тему. дай два долларс купюру. 1976 року. це вже музейний експонат у світі. :D хоч шось вкраду у цій темі.

да, я настояла на том и купила им хотдоги и кофе. люди проделывают огромный путь, хотя в это время могли б просто поваляться поспать дома, или где-то подзаработать. не переживай, все с тормозками своими едут и все всё в основном за свои покупают.
будьте людьми, а не жлобами!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей

Повна версія