Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

:gigi:  Воно то може і краще, але за 5к фунтів в Україні L200 купити нереально.

Зато 4 Ланоса-грузовых можно купить
Daewoo Lanos 2007
1 500 $

   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Зато 4 Ланоса-грузовых можно купить
А замість одного тепловізора можна узяти 4 бінокля  (tu)  А замість одного коптера - 4 бумеранги і на них почепити вебку.
   
Зато 4 Ланоса-грузовых можно купить
Daewoo Lanos 2007
1 500 $

Показати зображення...

туда раненого можно будет погрузить-вывезти? погоди, купим и такое.
   
А замість одного тепловізора можна узяти 4 бінокля  (tu)  А замість одного коптера - 4 бумеранги і на них почепити вебку.
:lol:

еще дешевле змей бумажный, и за веревочку побегать с ним

Останнє редагування: 24 червня 2022 16:25:14 від nativi
   
Eсть варианты  Мицубиси L200 в пределах 4800-5000£. обменный курс 42,00грн .
 У меня на карте 183923грн, поэтому решено с нее перевести 4300£*42,00грн=180600грн. плюс комиссия 54,10грн. Итого 180654,10грн.
У Хомы Л. на его карте 973£, т.о.разницу до стоимости он оплатит с нее через ПейПел. Отчет предоставит.

Т.о. на моей карте остаток от сбора:

Сальдо 3264грн.
У Хомы Л. пока остается 973£


сумма, которая от 973£ останется (973-500=473, а это ок.20000грн), пойдет на все расходы по доставке (топливо, ночлег и еда водителя, какие-то оплаты туда-сюда, хз их), Хома та Бандер1вець меня поправят и уточнят, якщо що.

как я ранее и выше писала, по подстчетам, чтоб закрыть риски, и взять дополнительно комплект колес и деталей крепления (для пулеметов и др.девайсов) надо б еще тысяч 60-80грн. на колеса и крепеж точно уйдет тысяч 40-45грн.

вотЬ. отчиталась. жду дальнейших известий.

Естественно, на сборе на эту тачку ничего не заканчивается, продолжаем.

Напоминаю, что:
Сальдо 3264грн.
У Хомы Л. пока остается 973£

Присоединяйтесь, поддерживайте своих!
Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья


пс:  на Цугундери жопи горять :snoozer1:  :pooh:



Останнє редагування: 24 червня 2022 16:34:01 від nativi
   
сумма, которая от 973£ останется (973-500=473, а это ок.20000грн), пойдет на все расходы по доставке (топливо, ночлег и еда водителя, какие-то оплаты туда-сюда, хз их), Хома та Бандер1вець меня поправят и уточнят, якщо що.

по доставці до польського кордону можу дати конкретний розклад на власному прикладі:

пальне +-£500, страховка на машину, на кілька днів транзит, залежить де брати можна в україні якщо роблять можна польську,
паром з англії +- £70,
квиток водію назад на поїзд до летовища, літак від £50 до £100 може бути і більше, залежить від часу і рейсу, чи з ряшева, кракова, або інде,
розходи в дорозі залежать виключно від бажань водія, так як більшість водіїв добровільні волонтери і переганяють не для власного заробітку, хтось хоче готель на ніч, ми для економії чужих грошей можем покімарити кілька годин в машині по дорозі,

їжа в польщі досить дешева, тому переважно береться на себе, але якщо покривати такі видатки, готель, кава по дорозі і хавчик це ще десь + від £100
гірше коли авто ламається в дорозі, тут вже розходи можуть рости в геометричній прогресії

знаю, що волонтери тачки переганяють через кордон в україну нашару, але бандерівець пише від $100 тому напевно це теж треба буде включити

якщо автовозом з англії то десь так само в сумі виходить, бо ціни на перевезення піднялись суттєво...
   
по доставці до польського кордону можу дати конкретний розклад на власному прикладі:

пальне +-£500, страховка на машину, на кілька днів транзит, залежить де брати можна в україні якщо роблять можна польську,
паром з англії +- £70,
квиток водію назад на поїзд до летовища, літак від £50 до £100 може бути і більше, залежить від часу і рейсу, чи з ряшева, кракова, або інде,
розходи в дорозі залежать виключно від бажань водія, так як більшість водіїв добровільні волонтери і переганяють не для власного заробітку, хтось хоче готель на ніч, ми для економії чужих грошей можем покімарити кілька годин в машині по дорозі,

їжа в польщі досить дешева, тому переважно береться на себе, але якщо покривати такі видатки, готель, кава по дорозі і хавчик це ще десь + від £100
гірше коли авто ламається в дорозі, тут вже розходи можуть рости в геометричній прогресії

знаю, що волонтери тачки переганяють через кордон в україну нашару, але бандерівець пише від $100 тому напевно це теж треба буде включити

якщо автовозом з англії то десь так само в сумі виходить, бо ціни на перевезення піднялись суттєво...
о, дуже дякую, дуже коштовна інфа. беру на замітку. думаю, по підсумку вже можна складати калькуляцію витрат +/-, щоб і собі і людям в подальшому орієнтуватися було по чому.
   
і нагадую, що:

Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья

Сальдо 3264грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 973£
   
говорив з хлопцями з митниці,сьогодні останній день оформляють ППшки для насілєнія
   
знаю, що волонтери тачки переганяють через кордон в україну нашару, але бандерівець пише від $100 тому напевно це теж треба буде включити

якщо автовозом з англії то десь так само в сумі виходить, бо ціни на перевезення піднялись суттєво...
:D
які волонтери ? безробітні (шоб тиждень на кордоні сидіти -тре бути безробітним) ? а як їм дозвіл на виїзд у Польщу дають ?
я це писав тоді (більше місяця тому) коли на кордоні бариги створили черги на 5-7 днів.
скільки ти запропонуєш  особі жіночої статі яка тиждень сидітиме у черзі, в авто(в жару +35), шоб перетнути кордон ?
я припускав - не стверджував.
і дівчат які переганяють - знаю не одну.
п с а "волонтери" чоловічої статі призовного віку, які мають право кататися туди сюди, повір, не забезкоштовно "волонтерять" і живуть на кордоні  :D

   
:D
які волонтери ? безробітні (шоб тиждень на кордоні сидіти -тре бути безробітним) ? а як їм дозвіл на виїзд у Польщу дають ?
я це писав тоді (більше місяця тому) коли на кордоні бариги створили черги на 5-7 днів.
скільки ти запропонуєш  особі жіночої статі яка тиждень сидітиме у черзі, в авто(в жару +35), шоб перетнути кордон ?
я припускав - не стверджував.
і дівчат які переганяють - знаю не одну.
п с а "волонтери" чоловічої статі призовного віку, які мають право кататися туди сюди, повір, не забезкоштовно "волонтерять" і живуть на кордоні  :D

тому я і пишу, що суму перетину кордону теж треба рахувати, а оскільки ти раніше називав суму скільки то тепер коштує, то я її і включив щоб була приблизна уява про загальний бюджет на перегон...
   
+249грн
+100грн
+200грн
+14627грн (міжнародний переказ 500$*29,2549грн=14627,45грн)

Сальдо 18440грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 973£
   
+100грн
+2000грн

Сальдо 20540грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 973£
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Ну шо фотки давати?
   
+1500грн

Сальдо 22040грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 973£
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

+1500грн

Сальдо 22040грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 973£

Завтра закину 300 баксів.
Вже десь знайдете де використати))
   
+400грн
+1000грн


Сальдо 23440грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 973£
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады


У Хоми Л. покі залишаєтся 973£
то якась фігня повна, 973 фунти, ні туди, ні сюди. Люблю заокруглені, крупні цифри, типу 1000, 1200, 1500. То як гарні, пропорційні ніжки, попки, груди, приємні щирі обличчя в украінських жінок, чомусь такі асоціації виникли
Йду заокруглю суму, а завтра ще Сергій-Чернівці додасть, і буде 1200-1300))))))))))
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

то якась фігня повна, 973 фунти, ні туди, ні сюди. Люблю заокруглені, крупні цифри, типу 1000, 1200, 1500. То як гарні, пропорційні ніжки, попки, груди, приємні щирі обличчя в украінських жінок, чомусь такі асоціації виникли
Йду заокруглю суму, а завтра ще Сергій-Чернівці додасть, і буде 1200-1300))))))))))
Дякую, маю £1000! Про нумерного сміявсі.
   
+14грн
Сальдо 23454грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 1000£

Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья

   
+500грн
Сальдо 23954грн.
У Хоми Л. покі залишаєтся 1000£

Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья

 [ua] 

“”не позволяй душе лениться“” (с)
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Можливо оцей пікапчик поїде в Україну



   
:lol:

еще дешевле змей бумажный, и за веревочку побегать с ним

Бумажный змей кстати очень полезная на войне вещь, не надо с него ржать.
   
Бумажный змей кстати очень полезная на войне вещь, не надо с него ржать.

а я уже и не ржу.
"подобен ситаре нефритовый стержень в руках самурая" (с)
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Йду ще раз заокруглю суму. Американці, приєднуйтесь)
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

+ £100!
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Америка спить, європейці, підтримайте будь-ласка, хто як може
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Вже на континенті  :shuffle:

Ще докупимо кевларову гуму наступного разу.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Можливо оцей пікапчик поїде в Україну


Warrior  X(  звір  (tu)
   
вах..
перебито знов провода. просять з роти провід пвс 2*1.5, якщо можно - 2 бухти (якщо можно)
ще треба держаки на кіркі, шт.1-15

тому гроши ще треба.

ще така просьба. може в кого ж вихід чі можливість надіслати консерви? якісь м'ясо з овочами, рибні, паштети тощо. знаю, що е волонтери, що роблять таки штуки. то може якось домовитися, щоб нам дали? чі завезли, чі Новою Поштою?
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

+
Я з вами!
Крим  це Україна!
Пу- ху й ло!
Україна переможе!
Слава ЗСУ?
   
+
Я з вами!
Крим  це Україна!
Пу- ху й ло!
Україна переможе!
Слава ЗСУ?


звісно! [ua]  [A]
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

+
Я з вами!
Крим  це Україна!
Пу- ху й ло!
Україна переможе!
Слава ЗСУ?
Нові люди  (tu) на хвупі!
   
+200грн
+200грн
+60грн
+95грн
+200грн

Сальдо 24709грн.
У Хоми Л. 1100£

Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья

 [ua]

“”не позволяй душе лениться“” (с)
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Праворульку треба брати у Польщі або Литві, що природньо, бо вона тут нахєр нікому не впала і за півціни.  :dirol:

 :lol:
це писав повний дебіл. праворульні машини це Великобританія, Австралія і Нова Зеландія.
не знаю хто це був, але добре що забанили полудурка.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

не знаю хто це був, але добре що забанили полудурка.
Так це ж був Г-н Вєня П-ов
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

:gigi:  Воно то може і краще, але за 5к фунтів в Україні L200 купити нереально.

10+ кілодоларів :(
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Так це ж був Г-н Вєня П-ов
Гандон Вєня Пітарасов ?  ;o
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Гандон Вєня Пітарасов ?
Або Гаспадін Вєня Протасов.  Хоча різниці не багато.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Завтра закину 300 баксів.
Вже десь знайдете де використати))

ну і ?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія