Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

коротше, зайчики. затарилась в дві ходки секондаріем (футболки, кофти, куртки, фліски, штані, шкарпеток і труселей трішки). з ком.роти, старшиною все узгоджено, сказали - звісно все треба!

зараз те все переться, а я приходжу в себе, бо дуже важко фізично за тім бігати та тащити. я баришня тендітна, тому звіт папізже.


до речі, військовим лайфхак: скажить тім, хто вамі опікується, щоб дербанили в кольорах койот, мультікам, оліва, пустеля плотні джинси, ветровки, штини-непромокайки, футболки та лонгсливи. скажу одразу: штани рідко доживають там до найдешевших днів. але десь за 2-3 дня до нового завозу є сенс прогулятися туди. даже шкарпетки в норм стані можна знайти. не треба того соромитися.

1. Штани:




Попалися нульові мотоціклетни штани компанії Crane з вшитими наколінниками. Поруч класні непромокашки - цінна річ для окопів.




Показую вшити наколінники


2. Кофти, куртки, футболки, лонгсливи:






3. Трішки білизни, шкарпеточек:

(і вистава: кіт та шурудячий пакетик  :D )





Останнє редагування: 13 березня 2023 00:02:08 від nativi
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр


міг-не міг, не твоя справа. він донатить в загальний котел.
потім, коли натіві сказала, що Сергія гроші є донатами, не лише шкарпетками -вважай він оплатив її, ця сука тупорила, навіть не зрозуміла відповіді і вже наїхала на Натіві, що та не так звітує.

їй плювати по кому топтатися -важливий сам процесс.

в ігнор троля.

плюс. воно якесь гниле і схиблене.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Показую вшити наколінники


ого. крутий секонд  (tu)
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

до речі, військовим лайфхак: скажить тім, хто вамі опікується, щоб дербанили в кольорах койот, мультікам, оліва, пустеля плотні джинси, ветровки, штини-непромокайки, футболки та лонгсливи. скажу одразу: штани рідко доживають там до найдешевших днів. але десь за 2-3 дня до нового завозу є сенс прогулятися туди. даже шкарпетки в норм стані можна знайти. не треба того соромитися.
проясніть: я так розумію це потрібний одяг "для дому" (тобто в тилу чи на базі чи де там вояки відпочивають) а не в бойові виходи (бо там вимоги а)по уставу б)щоб були коректні кольори щоб не сплтутати з ворогом в)по міцності)
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

вбрання не для бойових завдань. вони ж не увесь час на нулі вбивають орків. якийсь час на базі поза бойовими завданнями.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

проясніть: я так розумію це потрібний одяг "для дому" (тобто в тилу чи на базі чи де там вояки відпочивають) а не в бойові виходи (бо там вимоги а)по уставу б)щоб були коректні кольори щоб не сплтутати з ворогом в)по міцності)

я спитала - чі можна брати штани таких кольорів? мені сказали - так, можна і нужна. звісно, що є база, тил, де теж треба щось одягати. на рахунок бойових виходів - я уточню по вашим запитанням. 
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

1. Штани:


Попалися нульові мотоціклетни штани компанії Crane з вшитими наколінниками. Поруч класні непромокашки - цінна річ для окопів.


Показую вшити наколінники

2. Кофти, куртки, футболки, лонгсливи:



3. Трішки білизни, шкарпеточек:

(і вистава: кіт та шурудячий пакетик  :D )


Витрати:
-3686грн - це біля 11кг речей, і пральний засіб

Сальдо  68606грн
PayPal      1093$
В Хоми Л.  560£
Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com



   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр


   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

На PayPal:
+100$ (ще 10го березня)

Сальдо  68606грн
PayPal      1193$
В Хоми Л.  560£
Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com
   
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Как успехи у Кабса? удалось какие то связи наладить?
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Как успехи у Кабса? удалось какие то связи наладить?
контактируем помаленьку
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Нарід, в честь др можете зробить мені подарунок - накидати грошиків на підтримку підрозділу.

Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com


В планах на майбутне - евакуатор. Ціна в Україні 13000$, за рубежом - 8000$
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Інанна відправила шкарпетки, рушники, вітаміни на Бандер1вця.
Прислала лист з трекінг номером, в якому номера нема. Є лінк який нічого не трекає.

Але, я думаю, вона розрулить і дасть номер. Також вона скинула грошей на пересилку по Україні які я в неї не візьму.





   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

:air_kiss:  Пока! Нам буде тебе не вистачати!))
Стуканув уже? :D Молодець, вмієш виконувати мої команди :kez_04:
Нащо скаржився? На "флуд"? :-G Чи на хамство? :blush2:
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

На Приватбанк:
+3000грн
+1001грн

Сальдо  72607грн
PayPal      1193$
В Хоми Л.  560£
Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com
   
Па щілчку
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

дуже шкода шо у США немає безкоштовної психлікарні для таких як ця Кадра.  вона ж у США втекла і звідти пише.
скоріш за все її у США не вилікують бо вона немає грошей на лікування у психушці.  і діти її бомжі які живуть в кредит на зйомній хаті і кадрі не купили медичного страхування бо загрузли у кредитах.:( але це справа Кадри і її рабів втікачів дітей до яких і вона втекла.
повністю схиблене біологічне тіло яке ще наразі існує на планеті. нік Кадра. амінь.

Є
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Ну хоч якась користь - апала тему в топ.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Модератору спасибо!
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

На Монобанк:
+100грн

На Приватбанк:
+149грн

Сальдо  72856грн
PayPal      1193$
В Хоми Л.  560£
Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Витрати:

1) -215грн - вчора купила ще одні штани в кольорі олива та футболку в кольорі хакі. Фотку зроблю ввечорі, бо одразу кинула прати.
2) -1005грн - закинула Бандерівцю на дизпаливо, щоб поіхав до одного фонду за ніштяками для наших парней (сітки, їжа, і тд.). Привезе - пофотає, що взяв.

Сальдо  71636грн
PayPal      1193$
В Хоми Л.  560£
Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр



Хочу сказати окреме величезне ДЯКУЮ, і те ж саме передати від військових Інанне за вітаміни.  В період сезонної виснажености, до якої додалася хронична безперервна втома, це дуже і дуже цінна річ!



Останнє редагування: 14 березня 2023 16:47:42 від nativi
   
виправлю - це передача від Сергія з Німеччини. Від Інанни з Канади ше не допливла.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

виправлю - це передача від Сергія з Німеччини. Від Інанни з Канади ше не допливла.

так, знаю. то я сьогодні дуже тім питанням прониклася. в одному з ефірів чула, що військові інколи настількі виснажені, що крапельниці з фізрозчином та препаратами, підтримуючими нормальну жіттедіяльність организму, ставлять після бойових виходів.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

рекламна пауза.
 

   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

до гори гілочку.

збираємо-збираємо-збираємо.

накопичуємо грошики на ремонт автівок, можливо - на евакуатор, та на інши нагальні потреби.

особисто я ще приводжу в порядок куплений секонд та готую до відправки.
   
УП теж пікапами займається. тут сторінка про їхню діяльність. читачі УП донатять. багаті люди просто машини купують (50) штук. 16 штук купили за донати. , багато пошкодженихз фронту поремонтували. https://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/pickup/

а фуп купив вже 6 і медичний джип безплатно.  (tu)

Останнє редагування: 15 березня 2023 19:24:40 від Бандер1вець
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Повідомлення від Кабса:

""Привет!Нам на командный пункт нужны WIFI-роутеры в количестве от 10 шт. Пришел приказ перейти на режим "полет" в смартфонах на КП и всю связь перевести на Сигнал. Может у кого-то есть бу. Выбрось пожалуйста на ФУП эту тему""
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Повідомлення від Кабса:

""Привет!Нам на командный пункт нужны WIFI-роутеры в количестве от 10 шт. Пришел приказ перейти на режим "полет" в смартфонах на КП и всю связь перевести на Сигнал. Может у кого-то есть бу. Выбрось пожалуйста на ФУП эту тему""

ап. в кого є можливість - допоможить Капитану Кабсу роутерами.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Ale

Повідомлення від Кабса:

""Привет!Нам на командный пункт нужны WIFI-роутеры в количестве от 10 шт. Пришел приказ перейти на режим "полет" в смартфонах на КП и всю связь перевести на Сигнал. Может у кого-то есть бу. Выбрось пожалуйста на ФУП эту тему""
В мене є роутерів але не 10 а штуки 3-4 - їм років по 5-10 але робочі - хай напише куди вислати
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

В мене є роутерів але не 10 а штуки 3-4 - їм років по 5-10 але робочі - хай напише куди вислати
ок, я йому скажу
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

В мене є роутерів але не 10 а штуки 3-4 - їм років по 5-10 але робочі - хай напише куди вислати

Дякую! [ua]
Дивись особисті
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Ще раз про дрони на фронті, і чому це катастрофа.
   
З роутерами ніби порішали.
   
З роутерами ніби порішали.

Так. Дякую! Телефонували сьогодні з інет магазину, що відправлять 21-го і пан Ale вже відправив свої б/у завтра заберу
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

рекламна пауза. Троян зара на Міцубіші.
готуємо на фронт. технічно зробимою колеса на гівно з Англіїї в дорозі.

   
Круто та непереревершено. Як завжди. Респект.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

рекламна пауза. Троян зара на Міцубіші.
готуємо на фронт. технічно зробимою колеса на гівно з Англіїї в дорозі.

https://www.youtube.com/watch?v=qYRzy7JzbEw
офігітельно! клас! (tu)
   

Цю тему переглядають:

nativi і 5 гостей
 
Повна версія