Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Тема стара і туди може заходити мало з дописувачів і читачів ФУПу
А от  свіжа тема під щось конкретне може залучити більше тих, хто прочитає

 :buba:
   
я бы не хотела эту тему закрывать или бросать.
я думаю, кого это не интересует - тот и в новую не зайдет.

 :buba:
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

:buba:

ну добре. твоя справа Наталю.
по пікапу порада :
1. треба зібрати 500 000 гривень. тобі. шоб це було авто на роки для воїнів. а не сміття яке до Львова своїм ходом не доїде.
2. треба мати у ЄС людину яка перевірить пікап на офіційних сервісах обраної марки. сервіс повинен дати допуск до експлуатації по дорогах ЄС на рік як мінімум. тоді це не буде труп який зі Львова до Києва не доїде :)
3. треба мати у ЄС людину якій на картку можна перерахувати гроші і шоб та людина без проблем оплатила вартість авто. або готівка комусь хто перевезе готівку у ЄС і там зможе купити авто за готівку.
десь так...
питайся якшо шо :)
і це тільки 10% клопотів у темі пікапів і авто 4х4 для ЗСУ :)
   
ну добре. твоя справа Наталю.
по пікапу порада :
1. треба зібрати 500 000 гривень. тобі. шоб це було авто на роки для воїнів. а не сміття яке до Львова своїм ходом не доїде.
2. треба мати у ЄС людину яка перевірить пікап на офіційних сервісах обраної марки. сервіс повинен дати допуск до експлуатації по дорогах ЄС на рік як мінімум. тоді це не буде труп який зі Львова до Києва не доїде :)
3. треба мати у ЄС людину якій на картку можна перерахувати гроші і шоб та людина без проблем оплатила вартість авто. або готівка комусь хто перевезе готівку у ЄС і там зможе купити авто за готівку.
десь так...
питайся якшо шо :)
і це тільки 10% клопотів у темі пікапів і авто 4х4 для ЗСУ :)

вах... ну що ж, назвався груздьом - лізь у кузов.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

треба зібрати 500 000 гривень. тобі. шоб це було авто на роки для воїнів
На роки не треба. Йому добре якщо півроку їздити.
   
На роки не треба. Йому добре якщо півроку їздити.

теж такої думки. це витратний матеріал на війни. ми тут щось подібне дивилися:

Mitsubishi L 200 9 500 $ / 346 180 грн - https://auto.ria.com/uk/auto_mitsubishi_l-200_32612147.html?utm_source=android&utm_medium=share_final_page&utm_campaign=ads_bu&r_audience=smo&r_source=android&r_medium=share_final_page&r_campaign=ads_bu

Mitsubishi L 200 9 900 $ / 360 756 грн - https://auto.ria.com/uk/auto_mitsubishi_l-200_32471264.html?utm_source=android&utm_medium=share_final_page&utm_campaign=ads_bu&r_audience=smo&r_source=android&r_medium=share_final_page&r_campaign=ads_bu
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

За це бабло з правим кермом можна узяти 2
   
За це бабло з правим кермом можна узяти 2

так це ж в Україні і надано як приклад. я так розумію, таку в Євросоюзі можна взяти сильно набагато дешевше.



Останнє редагування: 30 травня 2022 21:59:41 від nativi
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

На роки не треба. Йому добре якщо півроку їздити.

тоді 2000-4000 євро най бере будьщо. просто шоб їхало. якийсь час.
якщо на "розстріл" тимчасово.
я чітко запитався про мету і терміни.

Останнє редагування: 30 травня 2022 22:27:59 від Бандер1вець
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

За це бабло з правим кермом можна узяти 2
3-4 одноразові. такі шоб вмерли за місяць.

Останнє редагування: 30 травня 2022 22:27:00 від Бандер1вець
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

теж такої думки. це витратний матеріал на війни. ми тут щось подібне дивилися:

Mitsubishi L 200 9 500 $ / 346 180 грн - https://auto.ria.com/uk/auto_mitsubishi_l-200_32612147.html?utm_source=android&utm_medium=share_final_page&utm_campaign=ads_bu&r_audience=smo&r_source=android&r_medium=share_final_page&r_campaign=ads_bu

Mitsubishi L 200 9 900 $ / 360 756 грн - https://auto.ria.com/uk/auto_mitsubishi_l-200_32471264.html?utm_source=android&utm_medium=share_final_page&utm_campaign=ads_bu&r_audience=smo&r_source=android&r_medium=share_final_page&r_campaign=ads_bu

те що ти показала - не витратний матеріал а доволі достойні бандермобілі.
якщо витратний матеріал - 2-4 тищ євро із єс.
це ключове у твоєму питанні авто.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Посилаю $ через google pay, нбу та пару фондів, повернись живим і таке інше. Чешу рєпу, спочатку до сумми яку я вказав вони добавляли пару трійку долярів + окремо кредитна картка також свою долю з переводу мала. Зараз отримувачі м'ягко кажучи обнагліли, до вказаної суми добавляють $30+ від себе, поганий присмак і сумніви а чи не шахраям тяжко зароблене відправляю.
   
Посилаю $ через google pay, нбу та пару фондів, повернись живим і таке інше. Чешу рєпу, спочатку до сумми яку я вказав вони добавляли пару трійку долярів + окремо кредитна картка також свою долю з переводу мала. Зараз отримувачі м'ягко кажучи обнагліли, до вказаної суми добавляють $30+ від себе, поганий присмак і сумніви а чи не шахраям тяжко зароблене відправляю.
потримай покі для нас гроши.

нарід, що скажете про цей ресурс? це я в Тетяни Микитенко (""Рагулівна"") поцупила: https://www.helpuatrucks.uk/uk

   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

3-4 одноразові. такі шоб вмерли за місяць.
Я вчора дивився. L200 з пробігом 160к = £5000
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

3-4 одноразові. такі шоб вмерли за місяць.

Думаю, що вони і так вмруть за місяць, якщо на передку. Автівка-то до першого обстрілу
   
Думаю, що вони і так вмруть за місяць, якщо на передку. Автівка-то до першого обстрілу
брати з розрахунком служби на рік без ремонту в нормальних умовах, а там вже життя-буття внесе свої корективи. автівка ж ротна буде, не особиста власність. послужила - на покой.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

брати з розрахунком служби на рік без ремонту в нормальних умовах, а там вже життя-буття внесе свої корективи. автівка ж ротна буде, не особиста власність. послужила - на покой.

Макарова бере автывки, а тут вже роблять нормальне ТО. Зараз дуже непросто взяти одразу те,що потрібно. Машина без ТО-обуза на фронті, забирає купу часу і нервів
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады
den

Макарова бере автывки, а тут вже роблять нормальне ТО. Зараз дуже непросто взяти одразу те,що потрібно. Машина без ТО-обуза на фронті, забирає купу часу і нервів

++
Везти сюди і вкласти гроші , пофарбувати

П.с. бажано  дизель ручка ( бензину нема)

   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Отримав £60 на пейпал. Дякую!
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

а дайте будь ласка лінк на сайт автопродаж ЮК
там вже хтось скинув посилання. на ебеї також купую форму
   
   
На роки не треба. Йому добре якщо півроку їздити.

пригнали хлопцям машину три тижні назад, вже в хлам, життя тих машин на передовій дуже коротке на жаль :(
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

пригнали хлопцям машину три тижні назад, вже в хлам, життя тих машин на передовій дуже коротке на жаль
Отож. Тому можна брати праве кермо і пробіг 150к+
   
Отож. Тому можна брати праве кермо і пробіг 150к+
за правий руль  писала - не всі зможуть, бо ризик в'їхати не туди, куди треба - не встигнешь звикнути. я хз....
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

за правий руль  писала - не всі зможуть, бо ризик в'їхати не туди, куди треба - не встигнешь звикнути. я хз....
90% через пару годин будуть їздити ок.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Макарова бере автывки, а тут вже роблять нормальне ТО. Зараз дуже непросто взяти одразу те,що потрібно. Машина без ТО-обуза на фронті, забирає купу часу і нервів
Вітаю! всі беруть корчів,а тут ремонтують фарбують доварюють вирізають. на всіх не вистачить грошей на пікапи по 25 к
   
Вітаю! всі беруть корчів,а тут ремонтують фарбують доварюють вирізають. на всіх не вистачить грошей на пікапи по 25 к
привіт! то корчі по 25000 в гривнях? а ще чула, що їх даже не фарбують, а в самоклеячу плівку затягують.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

90% через пару годин будуть їздити ок.

+.
Наталочко
1. живі недорогі пікапи залишились наразі тіко у бритів. наші із ЄС вже вивезли все шо було. і попит перевищує пропозицію. на порядок.
2. Хома правий про правий руль. ми прості хлопці з села вже провели ТО і поставили на колеса відправили куди требуло кілька десятків  автомобілів швидкої допомоги! з Британії. Брити - молодчаги  (tu)
правий руль - це година часу і водій їде.
п.с. навіть я вже навчився на британських авто  :D
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

Вітаю! всі беруть корчів,а тут ремонтують фарбують доварюють вирізають. на всіх не вистачить грошей на пікапи по 25 к

ага.
заміна заднього моста і розподільчої коробки у Л-200 скільки коштуватиме і скільки часу треба аби це зробити ?
я просто запитався.
   
+.
Наталочко
1. живі недорогі пікапи залишились наразі тіко у бритів. наші із ЄС вже вивезли все шо було. і попит перевищує пропозицію. на порядок.
2. Хома правий про правий руль. ми прості хлопці з села вже провели ТО і поставили на колеса відправили куди требуло кілька десятків  автомобілів швидкої допомоги! з Британії. Брити - молодчаги  (tu)
правий руль - це година часу і водій їде.
п.с. навіть я вже навчився на британських авто  :D

пацани сказали ОК за правий руль, най буде)

ну то що, блин, гроши будемо збирати? чі як?
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

пацани сказали ОК за правий руль, най буде)

ну то що, блин, гроши будемо збирати? чі як?

1. збираємо.
2. зроби окрему тему.
3. поможемо не переживай.
4. у британіїї те шо пацанам треба коштує 5000 фунтів. Хома знає.  (tu)
5. камуфляж і все решту (ТО) - моє.
доставка куди тре потім - моє. тіко гроші на соляру тре буде.
6. перевезти авто з польщі (перемишль) у львів - тре дати комусь 100 баксів шоб привезли (жінки). маю таких.
7. доставка із британії у перемишль -  ?
8. треба лист від бригади зсу про потребу авто - для митниці. зразок листа дам коли тре буде.
   
1. збираємо.
2. зроби окрему тему.
3. поможемо не переживай.
4. у британіїї те шо пацанам треба коштує 5000 фунтів. Хома знає.  (tu)
5. камуфляж і все решту (ТО) - моє.
доставка куди тре потім - моє. тіко гроші на соляру тре буде.
6. перевезти авто з польщі (перемишль) у львів - тре дати комусь 100 баксів шоб привезли (жінки). маю таких.
7. доставка із британії у перемишль -  ?
8. треба лист від бригади зсу про потребу авто - для митниці. зразок листа дам коли тре буде.

лист буде, обов'язково.

то що? робити окрему тему?
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

+100 фунтів від нашого друга із сонячного Ізраїлю!
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

доставка із британії у перемишль -  ?
Доставка є, якщо треба організую.
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

А для чого робити нову тему? Цій гілці вже скоро шість років буде, і придбання авто для 54 бригади влітку 2022р має бути невід’ємною частиною цієі історії, тривалої допомоги.
Ну хоча би, якщо буде нова гілка, то варто її потім, після придбання і доставки авто бійцям, об’єднати з цією, основною гілкою
   
Re:  [ua] Собираем нужное и полезное для 54 бригады

привіт! то корчі по 25000 в гривнях? а ще чула, що їх даже не фарбують, а в самоклеячу плівку затягують.
25 у валюті,плівка фарба,то вже не важливо
важлива технічна сторона
ми якось поламались на корчі чотири чи пятирічному і навіть 100 тис км не було за БЦ в сторону Києва.
навіть не знаю чому,щось обрізало чи піввісь чи кардан...
   
А для чого робити нову тему? Цій гілці вже скоро шість років буде, і придбання авто для 54 бригади влітку 2022р має бути невід’ємною частиною цієі історії, тривалої допомоги.
Ну хоча би, якщо буде нова гілка, то варто її потім, після придбання і доставки авто бійцям, об’єднати з цією, основною гілкою

ну вот и я не хочу новую делать. ну не верю, что новую бкдут больше посещать и деньги рекой пойдут.
а перечислять можно и нужно уже прямо сейчас. и любая зачисленная сумма будет на авто.
   
Здохнах черговий дрон.
Але виконав поставлені завдання старіна...
   
Может, начнем/продолжим сбор?

Останнє редагування: 1 червня 2022 13:55:19 від nativi
   
Внимание! Ахтунг!

На Фейсбуке имеется такое объявление:




Это - НЕ МЫ, НЕ НАШЕ ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ
.

Разбираемся.

На Фейсбуке никто из бойцов нашего подшефного подразделения объявлений о сборе не давал.

Останнє редагування: 1 червня 2022 14:13:52 від nativi
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія