Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Имя и ОТЧЕСТВО..

Имя и ОТЧЕСТВО..

Какие еще нации окромя тех что жили в СССР используют отчества??

Re: Имя и ОТЧЕСТВО..

Ну... Ісландці, наприклад. Там призвіща взагаллі немає, як такого.

P.S. Я вже про арабське "ібн" не кажу...

Останнє редагування: 12 жовтня 2016 22:57:57 від WMax

Ну... Ісландці, наприклад. Там призвіща взагаллі немає, як такого.

як це нема призвыща??

Так. Тільки Ім'я та по батькові  :rotate:

Так. Тільки Ім'я та по батькові  :rotate:

а как тогда родовид вести:??

Цитата: Ключник
а как тогда родовид вести:??

Ну... Викручуються, якось :)

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B8%D0%BC%D1%8F

У ірландців іще крутіше.
Там іще й діда згадують.  ;)
Я колись працював на одній фірмі, і у нас були партнери, українсько-британська фірма.
Так от коли потрібно було вказати у якомусь офіційному документі повне ім'я і прізвище їхноьго директора - то я був вражений.
Всі дл нього звертались - Шон. Шон Кілті.
А він виявляється Шон Партік Еммет Кілті.
Тобто він - Шон, батько - Патрік , дід - Еммет.  :big_boss:

Остап-Сулейман-Берта-Марія-Бендер-Бей. :D
Задунайський.

як це нема призвыща??
дається імя батька і додається -сон.Інгарсон.Або .якщо жінка-дотер.Інгардотер.

Ну... Викручуються, якось :)

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B8%D0%BC%D1%8F
датчани вже мають проблеми з прізвищами.Стільки повторів,що трудно орієнтуватися.

У ірландців іще крутіше.
Я колись працював на одній фірмі, і у нас були партнери, українсько-британська фірма.
Так от коли потрібно було вказати у якомусь офіційному документі повне ім'я і прізвище їхноьго директора - то я був вражений.
ти б португальські і бразилів тут навів.Ось тому Пеле,а не Хорхе Арантес де-Насіменто.а якщо з аристократів то там з двацять різних прізвищ для однієї особи.півсторінки займає.

В Америці використовують middle name(s) - скільки хочеш, стільки собі додаткових імен малюй. Ні в кого жодних проблем не виникає ніде. Чому в Україні має бути з цього проблема?

DBA

десятка 2-3 наций используют отчество

Какие еще нации окромя тех что жили в СССР используют отчества??
Полное имя служит для точной идентификации индивидуума.
Чем больше людей в племени, тем сложнее нужно имя.
Например в Польше говорят о человеке: Ян Борецки сын Тадеуша и Евы.
Вторая причина сложных/длинных имен - это желание отдать должное памяти предков.
Например в Мексике в полном имени между первым именем и фамилией может быть с десяток "отчеств" (по сути перечисление предков).

У ірландців іще крутіше.

Не знаю про ірландці, але у Бритів це просто друге та третє імена.

В Америці використовують middle name(s) - скільки хочеш, стільки собі додаткових імен малюй. Ні в кого жодних проблем не виникає ніде. Чому в Україні має бути з цього проблема?
Я не знаю есть ли максимум, но знаю, что middle name может и не быть. Просто John Smith.
Кстати middle name к родителям и ваще к родственникам может не иметь никакого отношения.

Я не знаю есть ли максимум, но знаю, что middle name может и не быть. Просто John Smith.
Кстати middle name к родителям и ваще к родственникам может не иметь никакого отношения.

Між іншим на Галичині ж вроді теж дають друге ім'я. У мене колись був знайомий Іван-Петро

Між іншим на Галичині ж вроді теж дають друге ім'я. У мене колись був знайомий Іван-Петро
Є таке.
Переважно це робиться тоді, коли день народження випадає на якесь церковне "іменне" свято - ну там Миколая, Андрія, Анни... - а батьки хочуть дати дитині інше ім'я.
От і виходять з ситуації...

Да, у многих есть, дают при крещении.

може тому що Україна не гамерика?

Отчество это совок

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія