Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидії. Як і очікувалось, тих, хто економив або утеплився - кинули.

Тупорила олігархічна верхівка не вміє по-іншому заробляти
Тільки на ідіотах, через схеми

Тому і сидить украіна з ЦО вже 25 років, хоча прибудинкова автоматична котельня коштує 15-20 тис долл - разова інвестиція по 400 долл з квартири на середній багатоквартирний будинок, яка відразу дозволить економіти вдвічі

Донецькі так і заробили своі статки, на ідіотах

2-3 млрд долл, щорічно, тільки на опаленні

Ідіоти сидять з ЦО.
   
А держава має можливаість вирішувати який товар буде продаватись за якою ціною? Чудово, а давайте вимагати, щоб кіло золота продавалося не дорожче ніж 3 грн 60 коп!
Зрозумійте нарешті, віра в те, що кермачі нам чогось недають виключно тому, що вони гади, то є все одно що віра в казки. Просто того чого люди хочуть інколи фізично неможливо. Роками прожерали майбутнє країни дотаціями енергоносіїв і так безкінечно не може продовжуватись.

Співчуваю, але якщо грошей невистачає на утримання нерухомості то щось потрібно міняти. Можете сповідувати рабську психологію та закликати "поміняти царя", щоб новий виявився більш добрим та дав вам більше усіляких "ништяків". А можете замислитись над зміною місця проживання, що буде по кишені. Жорстоко - так, але яка розумна є тому альтенатива?
+===================================================================================+
Стосовно ціни на комуналку - у нас є комісія, яка це МОНОПОЛЬНО встановлює ціну.
Цитата:
- Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает воспринимать такую власть, как антинародную.

Стосовно другого - то можна просто відстрілювати вимагальників. Інакше скоро вимагатимуть купити лічільник на спожите повітря.
   
slp, пожалуйста, если вас не затруднит, можно мне сбросить номер нормативного документа, которым отменен обязательный платеж?
Очень нужно. Поисковиком ничего не нахожу. Заранее спасибо.

Написал в личку

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
Кабінет Міністрів України; Постанова від 27.04.2016 № 319

Цитувати
11) у пункті 15:

у першому реченні абзацу третього слова “свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг” замінити словами “вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії”;
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія