Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном.

Відповім, як людина, котра прожила на в Європі більше 20 років.
Повна фігня.
1. Понтів неміряно. То ти просто не стикався. Рівень понтів міряється наявністю грошей. Якщо ти думаєш, що всі дорогі бутіки - це для понтуватих совків, то дуже помиляєшся.
2. Про житло - це такі самі понти, як і машини і дорогий одяг.
3. Відпочинок - для кого вже сотні років стоять шикарні готелі з запаморочливими цінами?
4. Машини - в мене на вулиці половина машин це дорогі седани та 4х4. На вулиці з приїжджих тільки я один.

Чим відрізняються європейці від нашого населення?
Знанням своїх прав і вмінням їх відстояти.
Повагою до співгромадян незалежно від їхнього соціального стану.
Реалізмом і думкою про завтрашній день.

це не понти на останні гроші - це споживання надлишку після утримання всіх необхідних витрат
б"юсь об заклад що принаймні 50% там хоч раз спілкувалися з файненшил едвайзорс стосовно витрат, податків, збережень та спадщини
коли основні питання вирішенні то можна і попонтуватися - чому б і ні,
   
:facepalm1:

і що з того disposable income?
українці в масі його проїдають на понти
в той час як раціональні ствроюють wealth - тобто вкаладаються або в бізнеси напряму або в інвестують в щось що принесе дохід і таким чином створюють капітал в родині котрий передається дітям а не цяцьки та квартири - коробки в бетонних мурашниках
тому там кожна наступне покоління має якусь базу і залишає наступному поколінню трохи більше, звичайно крім голоти котрій краще на соціалі сидіти і обвішатися цяцьками вже зараз а за дітей хай держава дбає
гонта вірно пише про відношення до доходів та витрат в Європі і в Україні
і ніхто в Європі не заздрить що в Україні люди тратять гроші на дорогі цяцьки

ну так є і українці, що ствроюють wealth - тобто вкаладаються або в бізнеси напряму або в інвестують в щось що принесе дохід і таким чином створюють капітал в родині котрий передається дітям
в україні повно приватної власності і приватних бізнесів, кому вони належать, марсіанам?
не всі ж працюють на зарплату та беруть хабарі
в україні суспільство ще не так структуровано, як в західних країнах, тому "понти" дозволяють претендувати на вищу щабель в суспільстві
   
. В той же Голландии смертность от рака превышает  ВТРОЕ украинскую. Почему?
дайте ссылку на Ваш источник подалуйста
потому что ВОЗ говорит ИНОЕ (2014 год)

Украина
http://www.who.int/cancer/country-profiles/ukr_ru.pdf?ua=1
сметрность от рака 0,19%

Нидерланды
http://www.who.int/cancer/country-profiles/nld_ru.pdf?ua=1
сметрность от рака 0,27%

июею в Украине смертность от рака немного ниже,даже не в два раза, но это еще от того что общая продолжительность жизни ниже, т.е. до ракового возраста не многие доживают, раньше загибаются от ССЗ

напрмиер в Бангладеш смертность от рака 0,05% и что? думаете от хорошей жизни?
http://www.who.int/cancer/country-profiles/bgd_ru.pdf?ua=1
[/URL][/img]



Останнє редагування: 25 вересня 2016 16:34:13 від ночное коте
   
хто такий нік клюшкін?,якого фосік запостив
і чому якись кац пише хто готовий а хто ні?
   
я впевенений що там сплачені купа страховок про котрі в Україні і не чули

великий здобуток - купа дорогих страховок, в яких немає жодної необхідності  :facepalm1:
   
ну так є і українці, що ствроюють wealth - тобто вкаладаються або в бізнеси напряму або в інвестують в щось що принесе дохід і таким чином створюють капітал в родині котрий передається дітям
в україні повно приватної власності і приватних бізнесів, кому вони належать, марсіанам?
не всі ж працюють на зарплату та беруть хабарі
в україні суспільство ще не так структуровано, як в західних країнах, тому "понти" дозволяють претендувати на вищу щабель в суспільстві

тому я і написав що твердження "українці не готові до Європи" є фігнею
бо якась частина готова - невелика але вона є
однак більшість як показують вибори таки не готова
тому все таки правильніше говорити про хоч якісь проценти коли робляться заявки в стилі ТС
   
великий здобуток - купа дорогих страховок, в яких немає жодної необхідності  :facepalm1:

це ж чому нема необхідності?
   
це ж чому нема необхідності?
наприклад тому, що з дорогущою страховкою все одно довелося оплачувати ліки від простуди  (австрія)
   
це ж чому нема необхідності?


бо на торпеду можна рядок іконок поставити...
   
тому я і написав що твердження "українці не готові до Європи" є фігнею
бо якась частина готова - невелика але вона є
однак більшість як показують вибори таки не готова
тому все таки правильніше говорити про хоч якісь проценти коли робляться заявки в стилі ТС

а румуни готові? а болгари?
   
наприклад тому, що з дорогущою страховкою все одно довелося оплачувати ліки від простуди  (австрія)
що це за ліки від застуди?
   
наприклад тому, що з дорогущою страховкою все одно довелося оплачувати ліки від простуди  (австрія)

ну а без неї ще й би послуги лікаря оплачували б
а взагалі то страховки продаються різними провайдерами
і те що ви купили таку навіть дорогу в котрій ліки не були покриті то хто вам лікар?
читайте і вникайте наступного разу за що платите чималі гроші
   
це ж чому нема необхідності?

у мене в україні немає жодної страховки, якийсь англієць платить 2000 фунтів, і що?
я про авто, для простоти картини
   
а румуни готові? а болгари?

розумієте я ігнорую коли хтось говорить про "Європу"
а твердження "українці не готові до Європи" говорить не про українців а про автора - бо автор або дибіл або просто не в курсі про що говорить

Європа є різна і є така що гірше України і така що краща - тому треба говорити конкретно а не узагальненями
в більшості своїй болгари та румуни готові більше чи були готові бо вони принаймні голосували за вступ в ЄС бо цього хотіли а не як в Україні - навєки вмєстє в таможєнам саюзє як було ще до 2013
однак і серед болгар і греків і так далі купа бидлоти але котра тим не менше вже є частиною Європи тому початкове твердження написане ТС  - йухня
   
у мене в україні немає жодної страховки, якийсь англієць платить 2000 фунтів, і що?
я про авто, для простоти картини

англієць платить 2000 фунтів - це звідки цифра і шо вона покриває
чи це так - прип...ти
   
що це за ліки від застуди?
в Австрії без реценту можна взяти лише вітаміни :)

ми навіть за препаратом заліза поїхали в німецький пассау, бо австрійський лікар не хотів виписувати рецепт
   
ну а без неї ще й би послуги лікаря оплачували б
а взагалі то страховки продаються різними провайдерами
і те що ви купили таку навіть дорогу в котрій ліки не були покриті то хто вам лікар?
читайте і вникайте наступного разу за що платите чималі гроші
там візит до лікаря щось районі 20-30 євро. а з зарплати вираховували близько 800 за двох
   
в Австрії без реценту можна взяти лише вітаміни :)

ми навіть за препаратом заліза поїхали в німецький пассау, бо австрійський лікар не хотів виписувати рецепт
та я не про це
що за ліки від застуди Вам відмовила оплатити срахова? що саме Ви купили за свої кошти? думаю тут є і відповідь на питання чому відмовились
   
бо австрійський лікар не хотів виписувати рецепт
чому? залізо значно нижче норми?
   
в Австрії без реценту можна взяти лише вітаміни
ну. я купляла краплі в очі у Відні без рецепту...так що не знаю, але звісно що серйозні ліки тільки по рецепту і це правильно
   
англієць платить 2000 фунтів - це звідки цифра і шо вона покриває
чи це так - прип...ти

ну хз, для прикладу
в україні одна обов`язкова страховка для авто - 50$ на рік вартість
певен, що "у європі" такої халяви немає
   
Яка Європа? Про що це ми? B-)
Он у пятницю заїхав на шиномонтаж. Майстер заклеїв прокол.
Сьогодні дивлюсь: те колесо знову напівспущене. Я знову на той же на шиномонтаж.
Робочий день а майстра немає. Записки на вікні теж. І ніхто в тому ж приміщенні не знає номеру моб. майстра. 8-:
35 хвилин чекав того розп@здяя.(!)
Нарешті той зявився й до мене: - Дядьку, дайте викрутку щоб я зміг зняти ковпак. А то інакше як я зніму колесо!?
 8-:
   
тому я і написав що твердження "українці не готові до Європи" є фігнею
бо якась частина готова - невелика але вона є
однак більшість як показують вибори таки не готова
тому все таки правильніше говорити про хоч якісь проценти коли робляться заявки в стилі ТС

цілком згодна, як і з Вашими попередніми твердженнями, що ніколи не можна щось узагальнювати на весь народ

Останнє редагування: 25 вересня 2016 16:55:28 від Foxic
   
там візит до лікаря щось районі 20-30 євро. а з зарплати вираховували близько 800 за двох

я не знаю що за лікар і що за стразовка
я в Австрії досить довний час оплачував все через приватну страховку
і лікаря за 20-30 євро в нас не було - були починаючи з 80 а в середньому 150-200
тому страховка і покривала надлишки

але вважайте що у вас був просто страховий випадок на суму візиту до лікаря 20-30 євро
як правило страховка покриває і більш критичні випадки де мова йде на сотні євро а то і тисячі і тоді страховка себе повністю оправдує
по суті мед страховка це як податок - в штатах я платив страховку бо там не платяться на це податки
в Європі типу платиш податки і страховка якби не потрібна
шо було у вашому випадку важко сказати бо виглядає як щось не типове для місцевої системи - я до того що місцева публіка мед страховки практично не купує
   
ну хз, для прикладу
в україні одна обов`язкова страховка для авто - 50$ на рік вартість
певен, що "у європі" такої халяви немає

ладно , після "у європі" я розумію шо ви поняття зеленого не маєте як воно "у європі"
бо в Автрії є НОВА податок і відповідно інша ціна авто і відповідно інша ціна обов"язково страхування + ще норма на викиди
а в Німеччині вже інші суми бо там НОВА нема
а в Англії ще інші вимоги
тому як "у європі" - такого нема - все індивідуально по кожній країні
   
я вважаю, що ми таки змінюємося, але не всі та й дуже повільно,
змінюються більш освічені, ті, хто їздять за кордон, ті, хто читає та розмірковує,
саме вони, до речі, й виходили на Майдани, саме вони прагнуть бачити Україну в Європі і саме вони змінюють країну в цьому напрямку,
але поки що, на жаль, вони не задають тренд в країні,
стаття про ту більшість в країні, яка поки що не змінилася,
але й там не все безнадійно, про це свідчить наша відсіч окупантам,
тому все в нас буде добре, але не скоро

погоджусь на 100%
   
ладно , після "у європі" я розумію шо ви поняття зеленого не маєте як воно "у європі"
бо в Автрії є НОВА податок і відповідно інша ціна авто і відповідно інша ціна обов"язково страхування + ще норма на викиди
а в Німеччині вже інші суми бо там НОВА нема
а в Англії ще інші вимоги
тому як "у європі" - такого нема - все індивідуально по кожній країні

50 баксів в рік є? незалежно від віку та вартості авто?
   
50 баксів в рік є? незалежно від віку та вартості авто?

я що страховий брокер?
в Литві чи в Болгарії чи в тій же Хорватії напевно є - може ще і дешевше
не факт що та страхова виконає свої зобов"язнання але знайти на ринку таку пропозицію думаю можна
але до чого тут 50 баксів на рік страховки? цим ви доводите що в Україні жити краще - чи в чому суть цього допису про 50 баксів страховки?
   
та я не про це
що за ліки від застуди Вам відмовила оплатити срахова? що саме Ви купили за свої кошти? думаю тут є і відповідь на питання чому відмовились
за свої. сказали, що не входять в страховку. і лікар і аптекар
   
я не знаю що за лікар і що за стразовка
я в Австрії досить довний час оплачував все через приватну страховку
і лікаря за 20-30 євро в нас не було - були починаючи з 80 а в середньому 150-200
тому страховка і покривала надлишки

але вважайте що у вас був просто страховий випадок на суму візиту до лікаря 20-30 євро
як правило страховка покриває і більш критичні випадки де мова йде на сотні євро а то і тисячі і тоді страховка себе повністю оправдує
по суті мед страховка це як податок - в штатах я платив страховку бо там не платяться на це податки
в Європі типу платиш податки і страховка якби не потрібна
шо було у вашому випадку важко сказати бо виглядає як щось не типове для місцевої системи - я до того що місцева публіка мед страховки практично не купує
а в нас з дружиною вибору не було. вірніше вибір був в якій компанії страхуватися, але не сам страховий пакет
   
я що страховий брокер?
в Литві чи в Болгарії чи в тій же Хорватії напевно є - може ще і дешевше
не факт що та страхова виконає свої зобов"язнання але знайти на ринку таку пропозицію думаю можна
але до чого тут 50 баксів на рік страховки? цим ви доводите що в Україні жити краще - чи в чому суть цього допису про 50 баксів страховки?

я до того, що вартість володіння авто в україні - 50 баксів в рік, будь-яке, хоч майбах, а багато хто і того не платить
в європах - суттєво дорожче
авто те ж саме, а гроші платите за нього на вітер
і нічого "кращого" в тому нема

Останнє редагування: 25 вересня 2016 17:09:14 від pirat
   
Хочу в Голландию.  :weep:  Серьезно. Ничего не хочется делать за пределами двора. Всё засирается вмыть. Соседи сажают на улице в палисаднике цветы, к ним лазят и эти цветы воруют. И они обнесли свой палисадник колючкой. Охуительно, не правда ли? Представьте голландца в такой среде. Сбежит, не выдержит давления этой самой среды. Или станет как все. С волками жить...
   
ну хз, для прикладу
в україні одна обов`язкова страховка для авто - 50$ на рік вартість
певен, що "у європі" такої халяви немає
В Болгарии ОСАГО от 160 левов (80 евро) в год. Так что болгары недалеко ушли. Причем это ОСАГО по всему ЕС, плюс зеленая карта до 3-х месяцев на выезд за пределы ЕС. Местная несколько дешевле, так что Европа - она таки разная ;) и по ходу получается дешевле, чем в Украине (у нас минимальная зеленая карта на месяц - тех же почти 50 долларов, на 3 месяца - больше сотни)
   
за свої. сказали, що не входять в страховку. і лікар і аптекар

та шо то за секретні лікі такі?
   
та шо то за секретні лікі такі?
щось стандартне типу ібупрофену. точну назву не пам"ятаю.
   
Фоксик , ты прав совершенно. Я уже много лет тут ору.Просто из своих наблюдений ты не сделал коренного вывода:
Украинцы не европейцы. Мы просто другие! И никогда не станем европейцами. Это же очевидно. И это совершенно не означает что мы хуже в чем-то.
Если принять мой тезис, то начинается совершенно новая жизнь - выпячиваем достоинства и прячем недостатки. Тогда сразу накуй ту Европу с ценностями, которые нам непонятны. Совершенно другая политическая система. Совершенно другой устой и уклад. У нас есть все основания стать гегемоном народов Европы (с) гипа.
   
Все это соплежуйство розовых соплей. Я не превышаю скорость, разделяю мусор, не ворую, абсолютно довольна своей не супер-пупер профессией домохозяйки-менеджера-рекламиста и прочего в одном лице в своей маленькой конторке, от государства не получила ни копейки за последние 20 лет, на собрания жильцов подъезда ходила - отремонтировали подъезд после пожара, все плитккой уложили + цветочк + консьержа и палисадник. И шо ? Ото воно мені помогло ? Это как-то изменило мою страну ?
через что прошли Нидерланды, прежде чем получии эту картину ?
Когда у нас судей будут сажать ?
Пока не будет ответа на последний вопрос - ничего в этой стране не будет.
Через революцию Гезов и не только.
Правда, это было в 16 веке :)
   
Хочу в Голландию.  :weep:  Серьезно. Ничего не хочется делать за пределами двора. Всё засирается вмыть. Соседи сажают на улице в палисаднике цветы, к ним лазят и эти цветы воруют. И они обнесли свой палисадник колючкой. Охуительно, не правда ли? Представьте голландца в такой среде. Сбежит, не выдержит давления этой самой среды. Или станет как все. С волками жить...
б***ь 4 расстрела на всю страну  этой проблемы больше нет! Можно даже невиновных ебнуть!
   
Стаття замовна. Акцентує увагу на порівняно невеликих побутових проблемах, які легко вирішуються з появою дійсно європейського середовища в УКраїні.
В першу чергу правосуддя. Автор переносить акцент на манюпасів , а не на українську продажну верхівку. Це модний тренд замовної джинси останніх
двох років. Типова хуцпа.


Винуваті манюпаси, а не судді, прокурори, депутати та інші глисти.

Хоча як я писав вище мільони українців вже виїхали до Європи і великого дискофорту не мають. Європа теж.

 Людас був   правий  .  Що підтверджується  прихильники певної політсили в гілці  .  Нарід не той  . Ні слова  про владу . Б ггг .

Всім привіт  від Грановського  і Кононенко  .  Нафуй вам Європа  ?  Заносьте  без Європи  .
   
б***ь 4 расстрела на всю страну  этой проблемы больше нет! Можно даже невиновных ебнуть!
   Круто .  А  якщо Ющенка  ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія