Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я сьогодні офігела від двох новин :cray:

Я сьогодні офігела від двох новин :cray:

Розлютив мене сьогодні той клятий КМ з Гросйою на чолі.
Новина раз.
Більше не будемо переходити на літній час.  А я так люблю довгі літні світлі вечори

Новина двас
Студентам, що вчаться на контракті і не отримують стипендію начисляють умовні доходи в нарахуванні субсидії. Тобто ти не отримуєш ні копійки, а тобі начисляють дохід в 1400 грн.
Мені-то нібито й однаково, а за студентів образливо.

Чим думають ті кляті міністри?

Останнє редагування: 22 вересня 2016 19:08:44 від Забужанка

Re: Я сбогодні офігела від двох новин :cray:

Как бы да, оба тезиса справедливы.
Кстати безработным для субсидии тоже минималку, даже если он не числится в фонде занятости.

А заголовок исправь.

Відмова від літнього часу - ще один абсолютнйи маразм. Треба було відмовитися саме від зимнього часу, а не від літнього! тепер влітку темнітиме о 19 годині, а світатиме о 2 ночі. До речі, саме теперішній літнй час і є тим. старим, радянським.
   між іншим, погляньте на вулицю і уявіть, що зараз не 19 година, а 18. Як вам така херня?
   Хоча оно канєшно, на вінницькому ринку хто ж природознавство викладав! Хіба рубщик м'яса тамтешній (

Останнє редагування: 22 вересня 2016 19:03:39 від Генрих Германович

Никто ничего не отменяет. ТС - ТП.

А заголовок исправь.
Здригалася від сліз і пальчики не на ту клавішу попали. :not_i:

Re: Я сьогодні офігела від двох новин :cray:

Новина раз.
Більше не будемо переходити на літній час.  А я так люблю довгі літні світлі вечори

Звідти ця інформація, якшо не секрет?

Страна перейдет на зимнее время.

Летнее время с переводом часов на один час назад в Украине отменяется. Об этом сообщил замминистра Минэкономразвития Максим Нефедов на своей странице в Facebook.

"Согласно постановлению Кабинета Министров Украины от 13 мая 1996 года №509 "О порядке исчисления времени на территории Украины" на территории Украины 30 октября 2016 года в 4 (четыре) часа по киевскому времени отменяется летнее время с переводом часовой стрелки на 1 (один) час назад", - говорится в постановлении.
Кроме того, в Минэкономразвитии поручили Министерству информационной политики Украины информировать население об отмене летнего времени.

О полной отмене летнего времени пока не говорится. В Минэкономразвития информируют лишь о ежегодном переводе стрелок на зимнее время.

Напомним, в ночь с 26 на 27 марта Украина перешла на летнее время.
http://кор/ukraine/3748264-v-ukrayne-otmeniat-letnee-vremia

Никто ничего не отменяет. ТС - ТП.

Якби знаючи ,  можливості наших міністрів, яких на дурне як запалив, я навіть не сумніваюсь в тому.

А ТП - це ти Тупий Прутень :fuck:

Страна перейдет на зимнее время.

Летнее время с переводом часов на один час назад в Украине отменяется. Об этом сообщил замминистра Минэкономразвития Максим Нефедов на своей странице в Facebook.

"Согласно постановлению Кабинета Министров Украины от 13 мая 1996 года №509 "О порядке исчисления времени на территории Украины" на территории Украины 30 октября 2016 года в 4 (четыре) часа по киевскому времени отменяется летнее время с переводом часовой стрелки на 1 (один) час назад", - говорится в постановлении.
Кроме того, в Минэкономразвитии поручили Министерству информационной политики Украины информировать население об отмене летнего времени.

О полной отмене летнего времени пока не говорится. В Минэкономразвития информируют лишь о ежегодном переводе стрелок на зимнее время.

Напомним, в ночь с 26 на 27 марта Украина перешла на летнее время.
http://кор/ukraine/3748264-v-ukrayne-otmeniat-letnee-vremia

Отменяется нынешнее летнее время, никто про отмену весенного перевода стрелок речи не ведет.

У москалей копируют.

Відмова від літнього часу - ще один абсолютнйи маразм. Треба було відмовитися саме від зимнього часу, а не від літнього! тепер влітку темнітиме о 19 годині, а світатиме о 2 ночі. До речі, саме теперішній літнй час і є тим. старим, радянським.
   між іншим, погляньте на вулицю і уявіть, що зараз не 19 година, а 18. Як вам така херня?
   Хоча оно канєшно, на вінницькому ринку хто ж природознавство викладав! Хіба рубщик м'яса тамтешній (

Зато тепер буде, як в хуйлостані.

Новина раз.

Новина двас
Студентам, що вчаться на контракті і не отримують стипендію начисляють умовні доходи в нарахуванні субсидії. Тобто ти не отримуєш ні копійки, а тобі начисляють дохід в 1400 грн.

Так для контракту у батьків гроші є, а оплачувати комуналку то грошей немає? Тож може варто йти працювати і вчитися заочно, якщо статки не дозволяють?
Пи.Си. Усіх захисників "блатных и нищих" прошу не турбуватися. Знаю людей, які з 8 класу пішли працювати та ще й вчилися, бо у батьків грошей не вистачало, навіть на старші класи у дитини. Потім дитина і універ закінчила, постійно десь працюя. Зараз вчений.

А на рахунок часу - теж хочу залишити саме літній час.
Мож хто петицію до КМ створить. З задоволенням підтримую.

Так для контракту у батьків гроші є, а оплачувати комуналку то грошей немає? Тож може варто йти працювати і вчитися заочно, якщо статки не дозволяють?
Пи.Си. Усіх захисників "блатных и нищих" прошу не турбуватися. Знаю людей, які з 8 класу пішли працювати та ще й вчилися, бо у батьків грошей не вистачало, навіть на старші класи у дитини. Потім дитина і універ закінчила, постійно десь працюя. Зараз вчений.
Дивує сам підхід. Отримуєш стипендію 700 грн - значить дохід 700 грн. Не отримуєш стипендію - дохід 1400 грн.
А відносно плати за навчання, то я думаю, що батьки ці гроші заробили, сплатили податки і очевидно, що ці суми включені в доходи на обрахування субсидій.
Мені просто цікава логіка, якою керуються наш можновладці.

Дивує сам підхід. Отримуєш стипендію 700 грн - значить дохід 700 грн. Не отримуєш стипендію - дохід 1400 грн.
А відносно плати за навчання, то я думаю, що батьки ці гроші заробили, сплатили податки і очевидно, що ці суми включені в доходи на обрахування субсидій.
Мені просто цікава логіка, якою керуються наш можновладці.

Знаєте, я теж гроші заробила та сплачую податки. В мене не дуже й великий дохід, але я субсидію не отримую. І нікого не цікавить скільки мені коштують ліки? Скільки коштують лікарні? А за хату я сплачую за себе та ще й за усяких таких хитровиділаних  (td)

PAL

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1124034300978011&set=a.357818284266287.78240.100001143550248&type=3&theater
Якби знаючи ,  можливості наших міністрів, яких на дурне як запалив, я навіть не сумніваюсь в тому.

А ТП - це ти Тупий Прутень :fuck:

на пальцЯх поясняю.
Весною наказом був введений літній час.
Восени літній час наказом відміняється, тобто повертаємося на зимній. Але терміну "зимній час" не існує, це так, побутова назва

те, що дурні журналісти не володіють питанням та не розуміють форми наказу - то їх статеві труднощі.

Весною видадуть новий наказ - й будемо на літньому

Старый совковый это как раз зимний.

на пальцЯх поясняю.
Восени літній час наказом відміняється, тобто повертаємося на зимній. Але терміну "зимній час" не існує, це так, побутова назва

те, що дурні журналісти не володіють питанням та не розуміють форми наказу - то їх статеві труднощі.

Это слишком сложно для этой одноклеточной идиотки.
"Летнее время отменяют", б***ь! У меня тут инфаркт чуть не случился на рабочем месте, ноутбук чуть не слетел, а это ТС-ТП просто читать не умеет.
Я за то, чтобы не было зимнего, а летнее сдвинуть еще на час.

Это слишком сложно для этой одноклеточной идиотки.
"Летнее время отменяют", б***ь! У меня тут инфаркт чуть не случился на рабочем месте, ноутбук чуть не слетел, а это ТС-ТП просто читать не умеет.

Слухайте, навіщо ви так бурхливо реагуєте? Ну, може людина помилилась. Я от теж сьогодні прочитала цю новину - журналюшки так подали її, що я теж зрозуміла як і ТС. Не треба за це ображати дописувача. Завтра будь-хто з нас може опинитися в такому стані.

на пальцЯх поясняю.

Добре. Заспокоїли з  цим. Надіюсь на краще.

Старый совковый это как раз зимний.
Пан помиляється. За совка, коли переходили на літній час, у нас темніло о 20-30, одразу у квітні. Тепер у квітні - о 19.30. літнія час і є справжній.

Мені більше літній час подобається. Зимовим - крадуть у вечір годину і без того короткого зимового дня.

Не треба більше нічого зсувати, бо ніж Ужгородом і Донецьком різниця більше години, якшо по Сонцю дивитися. Буде перебор сильний.

Новина раз.

Новина двас

"Ибо у неимеющих отнимется, и имеющим прибавиться" (с)

Я стипендію в 1997році отримува -13 грн. У чому проблема?

прихильникам літнього, зимній відповідає природньому часу а літній вже придуманий.

Как бы да, оба тезиса справедливы.
Кстати безработным для субсидии тоже минималку, даже если он не числится в фонде занятости.
безработным две минималки

Я стипендію в 1997році отримува -13 грн. У чому проблема?
Пишу одразу я не отримувала і не претендую отримувати субсидію. Нічого не хочу і не добиваюсь. Мене просто цікавить логіка, за якою приймається
рішення про умовний дохід. Тобто при призначенні субсидії студенту, що отримує стипендію зараховується дохід, що рівний величині стипендії .Отримуєш стипендію 700грн- тобі ставлять в декларації про доходи 700 грн.,а Не отримуєш з якоїсь причини стипендію чи вчишся на контракті тобі ставлять в декларації один прожитковий мінімум як дохід., тобто 1400 грн
Проблема у відсутності логіки.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249331031

Ну добре, безробітний може десь підрацьовувати, їздити за кордон. А студент стаціонару?

Я в одном месте прочел две, а в другом одна. Сильно не вникал.

Обидві ініціативи правильні. Зимовий час - нормальний час для нашого пояса, я то вже писав. І мені особисто чим пізніше вставати, тим краще.
По субсидіях - також, я махав віддавати купу свої податків на субсидії. Коли був студентом, то ми тримали квартирантів, шоб оплатити рахунки, і нічого.

Я за Ґрінвіч.
Час має бути за Ґрінвічем

а чому студентам які на контракті-один прожитковий мінімум? Батьки в них багаті-таким студентам рахувати дохід в 5 прожиткових мінімумів!

Пишу одразу я не отримувала і не претендую отримувати субсидію. Нічого не хочу і не добиваюсь. Мене просто цікавить логіка, за якою приймається
рішення про умовний дохід. Тобто при призначенні субсидії студенту, що отримує стипендію зараховується дохід, що рівний величині стипендії .Отримуєш стипендію 700грн- тобі ставлять в декларації про доходи 700 грн.,а Не отримуєш з якоїсь причини стипендію чи вчишся на контракті тобі ставлять в декларації один прожитковий мінімум як дохід., тобто 1400 грн
Проблема у відсутності логіки.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249331031

нормальная логика
раньше, если деть на контракте, ваще не положена субсидия была
пс и безработным, не стоящим на учете в занятости. тоже условный доход насчитывают
а раньше - зась

нормальная логика
пс и безработным, не стоящим на учете в занятости. тоже условный доход насчитывают
а раньше - зась

Я за те, щоб літный час був завжди!!! постійно!!!!  Петицію на форум!!!

нормальная логика
а раньше - зась
ну там же не вказано, що обов"язково контракт. А просто - при відсутності стипендії. Це що? Податок на двійку? :pooh:

Новина раз.

Новина двас

А что такого? Во многих странах никто не переходит на летне время. И ничего не умерли. А я даже где-то читал. что это для рганизма вредно. - переходить на летнее время.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія