Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

LA Times/USC   8/23 - 8/29   2500 LV   4.5   42   45   Trump +3

http://www.latimes.com/politics/
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

накручивают демов
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

очередная ветка дроча на трумпа
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

А забавно. Стоило Трампу просто перестать говорить глупости и опросы поползли в его направлении. Демонстрация того насколько реально слабенький аргумент за Хиллари.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Да уже как бы всё равно - любые колебания только лишь позволят ТВ и СМИ заработать на шоу для аудитории.

На результат выборов эти колебания никак не повлияют.

Трамп уже продул с неприлично большим разрывом, как для выборов в США.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

У республиканцев какая-то странная фигня с кандидатами творится - как не тупорылый мормонский жрец Ромни , так клоун-ипанашка Трамп.

Такое впечатление складывается, что когда-то респы продули демам в карты несколько президентских сроков подряд и теперь выдвигают заведомо бесперспективных и смешных кандидатов.

Но СМИ и ТВ приходится работать даже в такой ситуации и держать аудиторию в напряжении.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

А забавно. Стоило Трампу просто перестать говорить глупости и опросы поползли в его направлении. Демонстрация того насколько реально слабенький аргумент за Хиллари.

Никто и не спорет что это был развод лохов
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

У республиканцев какая-то странная фигня с кандидатами творится - как не тупорылый мормонский жрец Ромни , так клоун-ипанашка Трамп.

Такое впечатление складывается, что когда-то респы продули демам в карты несколько президентских сроков подряд и теперь выдвигают заведомо бесперспективных и смешных кандидатов.

Но СМИ и ТВ приходится работать даже в такой ситуации и держать аудиторию в напряжении.

Кажуть що і Рейган гігантом мислі не був, а на другому терміні його взагалі склероз почав турбувати. А зараз св'ятого отця Американської демократії з Рональда ліплять.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Да уже как бы всё равно - любые колебания только лишь позволят ТВ и СМИ заработать на шоу для аудитории.

На результат выборов эти колебания никак не повлияют.

Трамп уже продул с неприлично большим разрывом, как для выборов в США.
Вчора перший раз побачив банера за Клінтон. По кількості банерів що я бачив Трамп:Хіларі десь 40:1, перемога Клінтон зовсім не гарантована.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Розводілово амерікен стайл. Вся клоунада для того щоби остаточно знищити імідж республіканців. Те, що Хіларі буде царєвною було відомо давно.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

А забавно. Стоило Трампу просто перестать говорить глупости и опросы поползли в его направлении. Демонстрация того насколько реально слабенький аргумент за Хиллари.
Так Bill Whittle оцінив ці вибори такими що обидва лідери коли відкривають рота, то топлять власний рейтинг. Це і є проблема сьогоднішніх президентських перегонів, що обидва кандидати мають мінімум власних позитивних якостей і виграватиме той хто не найгірший...
Скажу по собі. Я не американець, але в Америці проводжу більшість часу і в страшному сні не міг собі уявити Хіларі як гіпотетично прийнятну кандидатуру для себе. У мене до неї завжди було різке негативне ставлення, але на фоні Трампа вона зара мало не зірка... Якби брав участь у виборах, то зі страшезним скрипом вибрав би Клінтон.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Якби брав участь у виборах, то зі страшезним скрипом вибрав би Клінтон.

А без скрипа за Джонсона аж ніяк?
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Ще мені здається, що республіканці свідомо йдуть ан програш. Вони грають в довгу. Деморкрати таки обісруться з економікоою.
Все що вони робюлять відповідає виключно "хотілкам" манюпасу і протирічить навіть правилам в арифметиці...
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

А без скрипа за Джонсона як ніяк?
Чесно кажучи, навіть не знаю хто то такий. Реальний кандидат? Вибір буде між Клінтон та Трампом. Всі інші - масовка...
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

А без скрипа за Джонсона аж ніяк?

 (tu)
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Чесно кажучи, навіть не знаю хто то такий. Реальний кандидат? Вибір буде між Клінтон та Трампом. Всі інші - масовка...

Гугл тобі в допомогу. Мужик розумний, має досвід та лібертаріанські погляди
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Вибір буде між Клінтон та Трампом. Всі інші - масовка...

Тоді хоч будь-ласка не називайте цей балаган демократією. З усіма її вадами, це вже далеко за дефініцією демократії.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Лібертаріанська партія - третя за популярністю в Штатах. За 45 років манюпасу можна її було і помітити.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Лібертаріанська партія - третя за популярністю в Штатах. За 45 років манюпасу можна її було і помітити.

Тупо ігнорять, як ті песики сидять і спостерігають за "битвою титанів". Хоча титани вже так закостяніли, шо скоро посипляться нах.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Та ладно тебе "посыпятся"...
Либертарианцы то ж просто комики. Я тебе же давал ссылку на видео с их збыговыська :lol:
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Я послушала Джонсона у Криса Воллеса. Ничем особо не удивил. За всё хорошее и против всего плохого
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Либертарианцы то ж просто комики. Я тебе же давал ссылку на видео с их збыговыська

Правда вони протилежні до коміків, але то декому до глибокої дупи.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Тоді хоч будь-ласка не називайте цей балаган демократією. З усіма її вадами, це вже далеко за дефініцією демократії.

У вас видимо какая то своя дефиниция. Кастом мейден :)
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Правда вони протилежні до коміків, але то декому до глибокої дупи.

Та не, комеди ченел отдыхает :lol:
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Та ладно тебе "посыпятся"...
Либертарианцы то ж просто комики. Я тебе же давал ссылку на видео с их збыговыська :lol:

Можно подумать демы не комики. Престарелая, насквозь продажная мадам как лучшее что у них есть. Тут даже Джонсом орлом выглядит
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Можно подумать демы не комики. Престарелая, насквозь продажная мадам как лучшее что у них есть. Тут даже Джонсом орлом выглядит

Даже не пытайся понять что я написал. Не твоё :D
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

У вас видимо какая то своя дефиниция. Кастро мейден

Навіть в Україні демократія ... демократичніша.

В Штатах - чисте розводилово. Розкладання яєць в мінімальну кiлькість кошиків.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Фокус в том что рейтинги Трампа неуклонно растут, если он просто молчит. Вся надежда Хиллари теперь на дебаты.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Навіть в Україні демократія ... демократичніша.

В Штатах - чисте розводилово. Розкладання яєць в мінімальну кiлькість кошиків.

В Украине масло масляннее. Для тех у кого Украинская демократия демократичнее :lol:
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Вимальовувати демократів як не комуністів, це треба асом бути. Демократичним.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Даже не пытайся понять что я написал. Не твоё :D

Вы пишете по темнику Хаффингтон Пост. Тоже мне загадка.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Фокус в том что рейтинги Трампа неуклонно растут, если он просто молчит. Вся надежда Хиллари теперь на дебаты.

Пусть попробует отмолчаться на дебатах :lol:
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42


Olga Taylor 50+/climax/masturbation/loneliness
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Вимальовувати демократів як не комуністів, це треба асом бути. Демократичним.

Дебби Вассерман третьего дня страдала с объяснениями почему демы не коммунисты. У мадам не получилось.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Вы пишете по темнику Хаффингтон Пост. Тоже мне загадка.

О чем я пишу по темнику??? Что "понять это не твоё"?
Так это не темникХаффингтон Пост а простая и сермяжная Фуповское мнение - погоняло ТП нужно было умудриться заслужить :D
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42


Olga Taylor 50+/climax/masturbation/loneliness

Доповидь
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Червоненький, ти краще скажи в яку партію перебігли комунари з CPUSA?
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

О чем я пишу по темнику??? Что "понять это не твоё"?
Так это не темникХаффингтон Пост а простая и сермяжная Фуповское мнение - погоняло ТП нужно было умудриться заслужить :D


Вы очевидный темник демов.
   
Re: LA Times: Trump - 45 Clinton - 42

Вимальовувати демократів як не комуністів, це треба асом бути. Демократичним.

А Украинская цыбуля цыбулистее гамериканской?

Дефиницию демократии от нашего саблезуба так и не услышали. А жаль :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія