Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І цей виявився "мазепинцем": Сенсаційний виступ голови УПЦ Онуфрія довів Москву до лютої істерики

Сьогоднішнє Свято Незалежності подарувало Україні новий сюрприз, на який ніхто, крім можливо найбільш втаємничених у Києві, аж ніяк не розраховував.
 Предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій не тільки помолився за Україну разом з патріархом Філаретом та очільниками всіх інших українських Церков (в тому числі греко-католицької, УАПЦ та інших), а й виголосив приголомшливе неочікуване привітання.
 Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Української Православної Церкви.

По-перше, Митрополит у своєму Слові до Дня Незалежності акцентував увагу на тому, що боротьба українців з ворогом - це боротьба не лише за Батьківщину, а й за Віру. Цими словами він остаточно проголосив свою належність до української спільноти, яка боронить країну від зовнішнього агресора.

"Сьогодні, коли ми святкуємо 25-річчя з дня проголошення незалежності нашої держави України, ми перш за все возносимо подяку Богу за всі Його благодіяння, що були на нас протягом цих років незалежного буття нашої держави".

По-друге, Митрополит порівняв Незалежність України з найціннішим з церковної точки зору Божим даром людської свободи, що для віруючих означає найвищу оцінку.

"Подарований Богом дар незалежності народу є так само цінним, як і дар людської свободи, який дається кожній людині при народженні. Цей дар свободи кожна людина цінує і оберігає, а не рідко готова віддати життя, аби його не втратити. Ціну свободи чудово знає й український народ, який протягом своєї історії пролив багато крові в боротьбі за Віру та Батьківщину".

По-третє, Митрополит вказав на важливість об'єднання патріотів заради нашої перемоги. Словами про сучасні "буремні" ("мятежные" у російському перекладі тексту звернення) часи він назвав ворогів України "мятежниками". Такі слова не очікував від нього почути ані Президент, ані громадяни, ані віряни МП.

Зокрема, він промовив, що "у ці пам’ятні дні, коли ми згадуємо двадцять п’яту річницю відновлення української державності, ми просимо у Бога миру для нашої країни. У ці часи буремних подій нам як ніколи важливо усвідомити необхідність єдності та любові до ближнього, а також відкинути чвари та забути образи. Усі ми хочемо бачити Україну сильною, могутньою та квітучою, але для цього мало просто говорити про любов до своєї Батьківщини, треба своїми добрими справами свідчити про цю любов. Кожен з нас повинен наполегливо та чесно працювати на своєму місці, щоб докласти дієвих зусиль у розбудову нашої держави".

І, нарешті, Митрополит додав, що справжніми патріотами є воїни, які захищають нашу Батьківщину.

"Сьогодні ми молимося за нашу Українську землю і наш народ, а особливо за тих, хто по-справжньому дбає та захищає Україну, і віримо, що Господь подарує нам мир і процвітання і зішле на всіх нас Своє благословіння", - закінчив він своє Слово.

Порівнюючи попередні висловлювання Митрополита Онуфрія з сьогоднішнім, можна побачити "розворот на 180 градусів". У церковних колах вважають, що причиною різкого повстання Предстоятеля проти ідей Москви є непристойна, ганебна поведінка з побиттям владик промосковського лоббі у особі Новінського. Після часткового зриву патріотами очікуваного впливу Хресної Ходи (частина священників МП приклали для цього зусилля) Новінський вимагав від Онуфрія покарати - позбавити священних санів цих проукраїнських отців.

Через таке нахабство російського неофіційного представника Путіна у нашій Церкві Митрополит Онуфрій і вирішив розвернути "корабль" у інший бік від Москви.

Як на таку сміливість Предстоятеля відреагують у Кремлі, ще невідомо. Але майже всі російські та "ДНР"-івські сайти вже встигли охрестити його "зрадником Росії, розкольником, націоналістом".
:rotate:
Тепер сепаратистам нема, чиє ім'я використати на свою користь у церковному питанні. Митрополит Онуфрій сьогодні "обрубив" їх плани, здивуваши і росіян, і українців.

З Днем Незалежності, Україно! Твоїх патріотів все більшає, перемога вже скоро - на нашій землі ніколи не буде "русского мира".

http://patrioty.org.ua/society/vnezapno-skandalnyi-vystup-mytropolyta-onufriia-doviv-rosiiu-do-liuti-ta-isteryky-131086.html
   
Я б не назвав цей виступ аж таким сенсаційним, хоча поступ вперед є.
   
Чує звідкі вітер віє і розуміє що час упц мц завершується, чим швидше відмежуються від рпц - тим для них краще, збережуть вплив
   
кацапів не назвав ворогами? ну а все інше - як дишло
   
Среди московских попов начинается какая то непонятная возня ....слишком много не довольных Гундяевым и его откровенным обслуживанием власти .... поэтому я бы особо Онуфрия не хвалил, это внутренние терки, а не его публичная позиция  ....тем более он есть одним из вероятных преемников Кирилла .....
   
Українська церква дуже скоро може отримати визнання з боку Вселенського патріарха і стати повноцінною, автокефальною церквою і духовенству УПЦ (МП) доведеться робити вибір, з ким вони залишаться, з ким підуть далі.
   
Отец Онуфрий наконец-то получил отчет бухгалтерии, сколько РПЦ МП отправляет гундяеву?
   
...Онуфрій розширив собі периметр для любого маневру...сильний гравець в політичні ігри....
   
...Онуфрій розширив собі периметр для любого маневру...сильний гравець в політичні ігри....
бюджет, понимашь...
   
просто втрачають приходи
з страшною швидкістю

так можна дочекатись і до того
що не буде приходів


от що робить здорова конкуренція
   
ну якщо мазепінець то тре йому анатему
   
Як тільки не розкорячишся щоб паства не втікла
   
З Днем Незалежності, Україно! Твоїх патріотів все більшає, перемога вже скоро
(tu)
   
все що воно сказало - хитре вивертання. немає там нічого, що хоч зараз назви діяльністю за повернення України в склад московітської імперії. до речі, схоже на виверти батонообраного
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія