Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Привіт із Вінниці

Привіт із Вінниці

За відмінну роботу на ФУПі Петро Перший нагородив мене поїздкою в це чудове місто. Дякую!

Непогано провели вчорашній день.  Враження в цілому позитивні.
В центрі чисто. Будинки пофарбовані.  Симпатичні місця в районі річки.Хороша розмітка на дорогах.
А ще якість доріг більш менш і трасу ремонтують Житомир Вінниця достатньо активно навіть 24го працювали. Непогано працює транспорт, тролейбуси трамваї виглядають нежахливо є нові. Народ спокійний, гуляють без напрягу. Всі відпочивають. Вчора пів міста було в вишиванках. Концерти ярмарок атракціони. Можна нормально поїсти і недорого. (Їли пили в ресторані Тіфліс смачно(правда в меню написано бараніна а на смак телятина) чек на двох 380 грн з 0,5 вина, повні пуза. Пили пиво в закладі з власною пивоварнею. Оцінка пива на 4-
Місто на 80-90% україномовне. Це приємно здивувало, бо була інша інформація (типу тут багато колишніх військових зі всього союзу)
Зона фонтанів нагадує таку собі Затоку по підбору торговельних точок
Немає незрозумілих мафів. Якщо є то це частина зупинок які теж в нормальному стані. для киянина це виглядає незвично
В тролейбусі купуєш квиток але його не треба компостувати немає жодних компостерів  :-o продає контролер. Дивна система
Мало п'яних. Люди взагалі не п'ють пиво з пляшок чи стаканів на вулицях. Та і просто в вуличних святкових кафе пиво не користується попитом. Але тут народ по досвіду ресторанів більше ніж в Києві полюбляє горілку як основне джерело алкоголю

Вчора бачив збили велосипедиста. Швидка з'явилась через 2-3 хвилини.

В принципі якщо мати роботу то жити тут можна. Тобто якщо б запропонували роботу з переїздом то Вінницю я розглядав би
Хоча звичайно місто трошки провінційне. як на мій смак. Архітектура крок в ліво в право ніяка споскуджена совком, та і люди одягаються відповідно, надто класично. 

 
   
Re: Привіт із Вінниці

 :facepalm:

Картопля ти за копійки порохатому продався.
Мені оно тону добрив виписали :pleasantr:
   
Re: Привіт із Вінниці

Без фоток не канает
   
Re: Привіт із Вінниці

Без фоток не канает

   
Re: Привіт із Вінниці

Місто на 80-90% україномовне. Це приємно здивувало, бо була інша інформація (типу тут багато колишніх військових зі всього союзу)

"ох уж еті сказкі, ох уж еті сказочнікі." Навіть Львів україномовний відсотків на 80 по максимуму. А він нам про вінницю втирає.
   
Re: Привіт із Вінниці

хай порох посадить ахмєда - я єму всьо пращю і стану трішки порохоботом, обіцяю [ua]
   
Re: Привіт із Вінниці

"ох уж еті сказкі, ох уж еті сказочнікі." Навіть Львів україномовний відсотків на 80 по максимуму. А він нам про вінницю втирає.

не менше Львова точно. по тому на якій мові між собою спілкуються в центрі. може тому що тут менше туристів

особливо сподобалось що майже всі діти розмовляють українською
   
Re: Привіт із Вінниці

Швидка з'явилась через 2-3 хвилини.

Для Москальщины уже становится нормой появление "Скорой" в течении суток.

Украина, не Москальщина.
   
Re: Привіт із Вінниці

В тролейбусі купуєш квиток але його не треба компостувати немає жодних компостерів  :-o продає контролер. Дивна система

 :facepalm1:  відразу видно людину, що за межами Києва в громадському транспорті не їздила ніколи  :lol:
   
Re: Привіт із Вінниці

винахідливі вінницькі хлопці



а у нас на асфальті пишуть...
   
Re: Привіт із Вінниці

квиток і контролер  - взаємний контроль

план - за кількістю проданих квитків (а то половина коштів піде в кишеню контролеру)
а контролер - щоб не їздили зайці

цікаво, а є у Вінниці практика при виході повертати квиток контролеру?

тоді контролер виконавши план, продає повернуті квитки повторно вже у свою кишеню
   
Re: Привіт із Вінниці

:facepalm1:  відразу видно людину, що за межами Києва в громадському транспорті не їздила ніколи  :lol:

у львові їздив там треба компостувати
   
Re: Привіт із Вінниці



Місто на 80-90% україномовне. Це приємно здивувало, бо була інша інформація (типу тут багато колишніх військових зі всього союзу)

ХЗ яке воно україномовне. Я  був шокований російськомовних більше ніж в Черкасах. Не чекав там такого чесно кажучи. Хоча проти російськомовних українців нічого не маю проти.
   
Re: Привіт із Вінниці

На "Юности" был? Припал к истокам?
   
Re: Привіт із Вінниці

Декомунізація

всі вулиці в центрі перейменовані
дуже недавно тому що по картах ще все інакше
наприиклад поряд вулиця Островського перейменована в Брацловську
назва яка відносить нас до часів коли Вінниця була в складі Речі Посполітої

про це я на великуих плакатах на зупинках. що означає ця назва що б народ розумів
   
Re: Привіт із Вінниці

всюди герб вінниці
   
Re: Привіт із Вінниці

На "Юности" был? Припал к истокам?

а що там?
зараз від'їжджаємо далі
по дорозі глянемо усадьбу пірогова
   
Re: Привіт із Вінниці

ХЗ яке воно україномовне. Я  був шокований російськомовних більше ніж в Черкасах. Не чекав там такого чесно кажучи. Хоча проти російськомовних українців нічого не маю проти.

ні
в Черкасах набагато гірша ситуація
   
Re: Привіт із Вінниці

:facepalm1:  відразу видно людину, що за межами Києва в громадському транспорті не їздила ніколи  :lol:
був в Конотопі місяць назад. Спецом зайшов і проїхався пару зупинок на трамваї. таж сама система.
   
Re: Привіт із Вінниці

ні
в Черкасах набагато гірша ситуація

Може це тому що тебе там не було? Недопрацьовуєш...
   
Re: Привіт із Вінниці

а що там?
зараз від'їжджаємо далі
по дорозі глянемо усадьбу пірогова

Не притворяйся.
Там Володькино детство...
 :weep:
   
Re: Привіт із Вінниці

ні
в Черкасах набагато гірша ситуація
не знаю де ви там ходили чи їздили я укр мову в Вінниці чув дуже і дуже мало.
   
Re: Привіт із Вінниці

і трасу ремонтують Житомир Вінниця достатньо активно навіть 24го працювали.

Это несчастную дорогу, особенно горестные 50 км до Бердычева, ремонтируют уже лет 10. Без толку.
   
Re: Привіт із Вінниці

не знаю де ви там ходили чи їздили я укр мову в Вінниці чув дуже і дуже мало.

В Вінниці дуже багато народу розмовляє на суміші (не скажу що суржик). Половина слів українська, половина російська, а ще й з "єврейським" акцентом все це :)
   
Re: Привіт із Вінниці

у львові їздив там треба компостувати

Між Києвом і Львовом крім Вінниці є ще Хмельницький Тернопіль ну і Рівне, Чернівці, Луцьк
і ніде компостерів нема
   
Re: Привіт із Вінниці

був в Конотопі місяць назад. Спецом зайшов і проїхався пару зупинок на трамваї. таж сама система.

та ж де тітка компостером?
   
Re: Привіт із Вінниці

та ж де тітка компостером?
ага.
   
Re: Привіт із Вінниці

В Вінниці дуже багато народу розмовляє на суміші (не скажу що суржик). Половина слів українська, половина російська, а ще й з "єврейським" акцентом все це :)
можливо трохи помиляюся, але мені здалося що рос мови+рос суржика і укр мови + укр суржика десь 50 на 50 і це в кращому випадку!
   
Re: Привіт із Вінниці

Між Києвом і Львовом крім Вінниці є ще Хмельницький Тернопіль ну і Рівне, Чернівці, Луцьк
і ніде компостерів нема

вданєцкє е (щє до козломордих почали запроваджувать)
компостєр прикольний, електричьний, крокодилові сподобалось
но зкондукторамі набагато удобнєє
   
Re: Привіт із Вінниці

:facepalm1:  відразу видно людину, що за межами Києва в громадському транспорті не їздила ніколи  :lol:

швидшевсього це не контролери а кондуктори.. вони просто продають квитки...
   
Re: Привіт із Вінниці

> За відмінну роботу на ФУПі Петро Перший нагородив мене поїздкою в це чудове місто. Дякую!

Запроданець!  :punish:
   
Re: Привіт із Вінниці

вданєцкє е (щє до козломордих почали запроваджувать)
компостєр прикольний, електричьний, крокодилові сподобалось
но зкондукторамі набагато удобнєє

та в Києві теж намагались електронні запровадити  :lol:
ще той геморой - встромити квиток у щілинку для його компостування виявилось не простою задачею, у нас же дороги такі, що тим тролейбусом хилитає, як яхтою
   
Re: Привіт із Вінниці

В Вінниці дуже багато народу розмовляє на суміші (не скажу що суржик). Половина слів українська, половина російська, а ще й з "єврейським" акцентом все це :)
та невже? я - корінна вінничанка, 5 поколінь точно живуть у Вінниці, щодо суржика підтверджую, дуже гидотний, щодо єврейського акценту - може, Ви з Одесою переплутали? До речі, все більше на вулицях та в громадських місцях чутно гарну укр. мову, майже вишукану, і з вживанням польських слів, до речі. Багато є заробітчан, які регулярно їздять до Польщі, студентів, які там навчаються, є польське консульство та польська громада, маю подругу, вона викладає польську мову, та має силу-силенну учнів. Безкоштовні недільні курси при костьолі переповнені.
Молодь, та й діти, частіше спілкуються укр. мовою, росіськомовне дитя сприймається якось дивно. Дуже приємно чути, як спілкуються укр. мовою іноземін студенти.
   
Re: Привіт із Вінниці

можливо трохи помиляюся, але мені здалося що рос мови+рос суржика і укр мови + укр суржика десь 50 на 50 і це в кращому випадку!

на мою думкку 25% російської - 75% української. Що цікаво, молодь не соромиться розмовляти українською...
   
Re: Привіт із Вінниці

та невже? я - корінна вінничанка, 5 поколінь точно живуть у Вінниці, щодо суржика підтверджую, дуже гидотний, щодо єврейського акценту - може, Ви з Одесою переплутали? До речі, все більше на вулицях та в громадських місцях чутно гарну укр. мову, майже вишукану, і з вживанням польських слів, до речі. Багато є заробітчан, які регулярно їздять до Польщі, студентів, які там навчаються, є польське консульство та польська громада, маю подругу, вона викладає польську мову, та має силу-силенну учнів. Безкоштовні недільні курси при костьолі переповнені.
Молодь, та й діти, частіше спілкуються укр. мовою, росіськомовне дитя сприймається якось дивно. Дуже приємно чути, як спілкуються укр. мовою іноземін студенти.
(tu) одразу видно вінничанку. Знайомий з багатьма вашими земляками. висновок такий, ВСІ справжні патріоти своєї малої Батьківщини. про Вінницю або гарне або нічого. Наприклад своїй подрузі сказав що вода у Бузі припаршива і що  у Дніпрі чи навіть Десні краща. Образилася і дуже сильно. У Вінниці все краще! :)
А про мову... Сидимо у кафе навколо всі шпрехають по російські а вона мені доводить що Вінниця повністю україномовна  :rotate:
   
Re: Привіт із Вінниці

(tu) одразу видно вінничанку. Знайомий з багатьма вашими земляками. висновок такий, ВСІ справжні патріоти своєї малої Батьківщини. про Вінницю або гарне або нічого. Наприклад своїй подрузі сказав що вода у Бузі припаршива і що  у Дніпрі чи навіть Десні краща. Образилася і дуже сильно. У Вінниці все краще! :)
А про мову... Сидимо у кафе навколо всі шпрехають по російські а вона мені доводить що Вінниця повністю україномовна  :rotate:
ну, щодо води з Буга я з Вами погоджуюсь, на жаль, вода у Вінниці погана, та й Вінниця, на жаль, не повністю україномовна, про кафе не - знаю, може бути, люди різні. Щодо нашого кола знайомств, знаю, що все більше переходять на українську, особливо в транспорті, в магазинах, тощо. Деякі - просто принципово. О, був випадок: якось іду в трамваї після роботи, стоїть в дверях огрядна цьоця, я їй "Прошу пані, Ви виходите?", вона як заверещить "какая я тебе пани?", я в шоці, кажу, а як Ви хочете: "Жєнщіна, Ви виходітє?" , ну поки вона щось волала, я пішла до других дверей...отакої.... :D
   
Re: Привіт із Вінниці

Враження в цілому...
В нас теж все в порядку
ремонтують дороги,
покошені обочини,
рови при дорозі прочищені/прокопані
на кладовищах покошено
міняють в школах/дитсадках вікна/двері
лавочки став'ять
проекти різні заказують
утеплюють будови пінопластом
гроші в громади є
............
   
Re: Привіт із Вінниці

В нас теж все в порядку
ремонтують дороги,
покошені обочини,
рови при дорозі прочищені/прокопані
на кладовищах покошено
міняють в школах/дитсадках вікна/двері
лавочки став'ять
проекти різні заказують
утеплюють будови пінопластом
гроші в громади є
............
Якби ще й хтось привіз до Тернополя білої фарби, щоб розмітку на обїзній намалювати-зовсім би файне місто було )))
   
Re: Привіт із Вінниці

Гройсофіл.  :D
   
Re: Привіт із Вінниці

Про Вінницю теж найкращі спогади!) Ми навіть на кораблику кататись по Бугові до дамби! І ще дуже цікаво було заїхати до Браїлова , до помістя фон Мекк і музею Чайковського..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія