Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Как сбросить пару килограмм с живота???

Re: Как сбросить пару кил с живота???

По гербалайф у нашел состав коктейлей .
Масло канолы это стопроцен тное ГМО. Гуарова камедь это ешечка-загуститель, чтобы коктейль не казался водянисты м.
Оксид цинка = комбикорм  ;)
Интересно, сколько эта штуковина стоит.
Показати зображення...
по витаминам и минералам очень неплохо.
все собрали в одном месте. главное, чтоб ни на какой компонент аллергии не было.

не так важен вес, как  объём талии.
в идеале у мужчин- 29 дюймов-около 75 см.
вес в идеале В=Р-110.
Р-рост.

погуглил, нормальна я талия для мужчин 96-98 см.

75 это как Гурченко :)

После того как врачи поставили диагноз сахарный диабет 2 типа за два месяца сбросил 5 кг (и не только с живота).Было 105, стало 100 кг. Диета+ метформин . Полет нормальны й, продолжаю . Планирую до 90-95 кг довести. Рост 185.

Останнє редагування: 23 червня 2018 09:25:09 від bismark

После того как врачи поставили диагноз сахарный диабет 2 типа за два месяца сбросил 5 кг (и не только с живота). Диета+ метформин . Полет нормальны й, продолжаю .

Мені лікарі поставили діагноз - преддіабе тний стан. Викинув нах весь цукор та тісто з дієти. Через рік все нормально . От нахуя цей діабет 2 типу собі робити?

погуглил, нормальна я талия для мужчин 96-98 см.

75 это как Гурченко :)
96-98 это не нормальна я, а предельно допустима я для лишнего веса.
дальше-ожирение

Мені лікарі поставили діагноз - преддіабе тний стан. Викинув нах весь цукор та тісто з дієти. Через рік все нормально . От нахуя цей діабет 2 типу собі робити?
так отож. як це донести до дитини- підлітка ?
ще й кока-колу п`є.  :facepalm:

так отож. як це донести до дитини- підлітка ?
ще й кока-колу п`є.  :facepalm:

Просто чесно розповіда ти про наслідки. Насправді основне - це не дієта, а активний спосіб життя. З таким способом тіло набагато швидше перебудов ується та набагато краще регулює дієту природньо .

Просто чесно розповіда ти про наслідки. Насправді основне - це не дієта, а активний спосіб життя. З таким способом тіло набагато швидше перебудов ується та набагато краще регулює дієту природньо .
він забив на ті наслідки.  :(

26 сторінок :gigi:
панове,в бухенваль ді із животом не було жодного,не зважаючи на вік,конституцію,та метаболіз м ))

він забив на ті наслідки.  :(

Постійно та спокійно без зайвого тиску заохочува ти до правильно ї дієти та правильно го способу життя, показуват и власний приклад. Він сам повинен прийти до цього по любому. З гарним прикладом більше шансів чим без

панове,в бухенваль ді із животом не було жодного,не зважаючи на вік,конституцію,та метаболіз м ))
в сев корее-тоже.
400 г еды на работающе го в день.
самая реальная диета.

ким чен ына не берем в расчет

не знаю, як поводили себе потім ті, хто вижив після канцтабор ів, а ось ті хто пережив воєнний та післявоєн ний голод, потім все життя надолужув али і добре набирали вагу.
ми, мабуть з першого покоління, коли їжі вдосталь. а аристокра тичної звички їсти небагато не маємо.

Що до напоїв можна робити компоти, узвари, кваси. Є також молочні, кисломоло чні, молочна сироватка . З молочної сироватки також можна робити квас.

Що до напоїв можна робити компоти, узвари, кваси. Є також молочні, кисломоло чні, молочна сироватка . З молочної сироватки також можна робити квас.

Щодо напоїв - треба пити лише воду.

Я про людей, що п'ють кока-колу та інші солодки напої промислов ого виробницт ва.

по витаминам и минералам очень неплохо.
все собрали в одном месте.
:facepalm1:
Чем это отличаетс я от спортивны х протеинов, которые дешевле?
Чем это отличаетс я от простой еды, которая содержит белок?
И главное как на этом можно похудать?

Останнє редагування: 23 червня 2018 10:20:35 від Hardrock_feller_Kiyv

(tu)

Обычные продукты имеют все необходим ые компонент ы для обеспечен ия жизнедеят ельности. ..
Так позаботил ась природа, и наши предки уже отобрали необходим ый набор...

Сказки про незаменим ые и супер-пупер комплексы придумали продавцы воздуха, которые зарабатыв ают на невеждест ве и темноте.. .

Проблема з продуктам и, що вони часто сезонні. Ціни також коливають ся. А вітаміни та інші корисні елементи потрібні постійно.
Можна потроху робити запаси, консервац ію вітамінів - овочів, фруктів, ягід на зиму-весну.

Про хліб було мало.

Якщо немає медичних протипока зань, натуральн ий квас - те що треба спробуват и, практикув ати та вживати.
Рецептів є багато різних.

Парадокс.

Щоб схуднути - потрібно їсти жирну рибу, морепроду кти, можна водорості (тільки де їх взяти?).

Снижение веса
Несмотря на то, что омега-3 жирные кислоты непосредс твенно не оказывают особого влияния на сжигание жира, добавки с омега-3, например, рыбий жир, могут помочь вам дольше чувствова ть себя сытыми. Это упрощает следовани е жесткой диете и, таким образом, содейству ет снижению избыточно го веса.

https://fizcult.by/blog/sportivnoe-pitanie/v-chem-polza-omega-3-zhirnykh-kislot/

В ці понеділок і вівторок мотався Києвом вирішуючи багато нагальних питань, що й їсти вчасно не виходило.
Результат: 81.5 кг на вагах на 16:00 26.06
Це з 88.7 кг станом на 1 травня
Зара гостюю у батьків на хуторі, їм трохи більше і трохи в інший час, але ж і вйо... фізично працюю (там паркан поправити, там зарості терену вирубати, і т.ін.) більше ніж зазвичай, та ще й на спеці.
Аж цікаво що покажуть ваги після поверненн я до Києва. Плюс чи мінус.
А так, оті начебто втрачені 6-7 кіло якось не особливо помітні, хоча почуваюся трохи легшим

В ці понеділок і вівторок мотався Києвом вирішуючи багато нагальних питань, що й їсти вчасно не виходило.
Результат: 81.5 кг на вагах на 16:00 26.06
Це з 88.7 кг станом на 1 травня
Зара гостюю у батьків на хуторі, їм трохи більше і трохи в інший час, але ж і вйо... фізично працюю (там паркан поправити, там зарості терену вирубати, і т.ін.) більше ніж зазвичай, та ще й на спеці.
Аж цікаво що покажуть ваги після поверненн я до Києва. Плюс чи мінус.
А так, оті начебто втрачені 6-7 кіло якось не особливо помітні, хоча почуваюся трохи легшим
втрачені кг наїсте за 2-3 дні. частково то була вода, а не жир.
спалюванн я саме жиру довготрив алий процес. вода та м`язи втрачають ся значно швидше.

Парадокс.

Щоб схуднути - потрібно їсти жирну рибу, морепроду кти, можна водорості (тільки де їх взяти?).

Снижение веса
Несмотря на то, что омега-3 жирные кислоты непосредс твенно не оказывают особого влияния на сжигание жира, добавки с омега-3, например, рыбий жир, могут помочь вам дольше чувствова ть себя сытыми. Это упрощает следовани е жесткой диете и, таким образом, содейству ет снижению избыточно го веса.

https://fizcult.by/blog/sportivnoe-pitanie/v-chem-polza-omega-3-zhirnykh-kislot/

Якщо питання де взяти водорості, то у відділах супермарк етів з продуктам и для суші вакамбе, норі і т.і.

втрачені кг наїсте за 2-3 дні. частково то була вода, а не жир.

водяний баланс я підтримую
нажерати ні з чого, хряцаю на межі потреби
"відскоки" ваги зараз не перевищую ть 1.5 кг

Останнє редагування: 29 червня 2018 23:31:42 від H.Kropp

Активний секс або 100 км. на ровері щодня.

Активний секс або 100 км. на ровері щодня.
И будет пипец. Все очень индивидуа льно. Гены. Метаболиз м

И будет пипец. Все очень индивидуа льно. Гены. Метаболиз м

Шукаємо оправданн я незаймати ся спортом ?
Людське тіло створено для фізичних навантаже нь. Зустрічаю часто літньоног о чоловіка який на ровері проїзджає 100 км - кращий засіб від болячок. Людині під 80 років. А міг би і лежати на дивані та чесати яйці. І в аптеку за ліками ходити.

Омега-6 ненасичен і жирні кислоти

http://www.likar.info/vitaminy/news-79809-omega-3-omega-6-omega-9-gde-vzyat-i-zachem-nam-nuzhny-eti-zhirnye-kisloty/

Дефицит омега-3 стал обычным явлением во многих промышлен но развитых странах из-за увеличени я потреблен ия омега-6 жиров, обнаружен ных в обработан ных пищевых продуктах и раститель ных маслах. Взрослый человек потребляе т омега-6 и омега-3 в соотношен ии 20:1. А в идеале – 2:1.

Такой дисбаланс может привести к хроническ ому воспалите льному процессу в организме . Некоторые из наиболее распростр аненных заболеван ий, вызванных неправиль ным балансом, включают

Высокий уровень холестери на
    Депрессию
    Тревожнос ть
    Рак
    Воспалите льное заболеван ие кишечника
    Диабет
    Артрит
    Бесплодие
    Болезнь Альцгейме ра
    Макулярна я дегенерац ия

Употребле ние добавок, богатых высококач ественным и DHA и EPA, поможет восстанов ить правильны й баланс омега-3 / омега-6, что приведет к улучшению общего состояния здоровья. Помимо минимизац ии воспалени я и предотвра щения хроническ их заболеван ий, омега-3 также связывают с...

Улучшение м здоровья сердца
    Поддержко й психическ ого здоровья (снижение симптомов депрессии, шизофрени и и биполярно го расстройс тва)
    Уменьшением веса и размера талии
    Уменьшени ем жироотлож ений в печени
    Предотвра щением деменции
    Укреплени ем здоровья костей
    Предотвра щением астмы
    Укреплени ем волос и ногтей

Повідомлення занадто довге

Закачав прогу на планшет, "кубики за 30 дней". Не складна але дієва.

Закачав прогу на планшет, "кубики за 30 дней". Не складна але дієва.

дієва якщо зайвих всього два кіло?
вже який день пішов у вашій прогі, який маєте результат?

Интересно, сколько эта штуковина стоит.

660 грн.

на перше питання відповіді не маю. ніколи не вживала спортпіт.
далі. просту їжу ніхто не відміняє. протеїнов ий коктейль пропонуєт ься як повноцінн ий сніданок. обід, вечеря і перекуси ваша звичайна їжа.
але ретельно записуєте у карту пітанія і потім із консульта нтом розбираєт е, що із з.їденого заважає худнути.
тобто в основі схуднення те саме правильне харчуванн я.

660 грн.
кілограм?
Літо-осінь сезон заготівлі вітамінів і таке інше. Не краще на це витратити сь?

Що до спортивно го харчуванн я - це щось на зразок молочної сироватки . Або продукти, порошки з молока та похідних.
Та омега-3. Риба та інше.

Корисно іноді зранку варити вівсянку. Можна на воді, молоці. На молочній сироватці має специфічн ий кислувати й смак.

Цікаві дані про хімічний склад овочів, фруктів та інше.
http://www.pharmacognosy.com.ua/index.php/vashe-zdorovoye-pitanije/ovoshchy

Останнє редагування: 16 липня 2018 23:19:57 від com1

кілограм?

550г - 21 порція

Характери стики
Производи тель
Herbalife
Страна производс тва
Италия
Вес
550 г
Вкус
шоколад
Форма выпуска
Порошок для приготовл ения коктейля
Кол -во порций
21
_

Літо-осінь сезон заготівлі вітамінів і таке інше. Не краще на це витратити сь?
фрукти-овочі то все класно і корисно, але чомусь вони не діють на організм так активно, як цей коктейль.

фрукти-овочі то все класно і корисно, але чомусь вони не діють на організм так активно, як цей коктейль.
Звідки відомо про дію? З реклами? Якщо є гроші, чому б не спробуват и? Всього лише 660 гривень? Потім розкажете про результат и.

Тепліє і я худаю.
Холодає і я починаю більше їсти і поправлят ися.  :X

Повна версія