Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

08.08.08. Иван Кириленко: БЮТ не готов осудить Россию, поскольку агрессию начала Грузия :love:

08.08.16 на фупе явно удался. :lol:


краще всіх славік відмітив....  тему пердаків обновив, заодно словєсность подтянул, завтра с новимі сіламі на штурм сарая
   
:good:
Ага! Вот и третья версия! Прекрасно!

А сейчас стесняюсь спросить: как с газом и с хуйлом?

У 2008 році все було добре і з газом і з хуйлом. А що було в Україні з заощадженням газу та посиленням збройних сил?
   
не следует путать шановне товариство, оно тут  никоим боком к Цулиной зраде..., а надрочил штабным туровским  ботам ваня кириленко(чт.ст) Замечу, что вонюша не какой-то хрен с бугра, а лыце на тот промежуток времени наделенное функцией публичного бютовского громкоговорителя. В данной ветке мы наблюдаем, как убютки продолжают  вылизывать кремлевскую прашмандовку Йулю качяновскую.

Розумієш, Турас, ти вже навіть не смішний, тебе потрібно жаліти... :(
   
Міру знати потрібно, навіть користуючись певними преференціями.

ну, как тут можно отказать себе в удовольствии и не потягать йулька за брехливый йезыг... итак, а ну-ка поподробнее, какие тут для меня лично наблюдаются наблюдаются "певние преференции"?
   
Розумієш, Турас, ти вже навіть не смішний, тебе потрібно жаліти... :(

кого я должен понимать? Тебя, врага? Ты мало чем отличаешься от захера, плдотвы, ахметовско-ефремовской затычки... Ты, туровская прокладка, на службе у кремлевской прашмандовки Цули, и отношение к тебе соответствующее. 
   
краще всіх славік відмітив....  тему пердаків обновив, заодно словєсность подтянул, завтра с новимі сіламі на штурм сарая

ишаков а ведь прав хазяин
ти просто чмо
   
баталія сьогодні цікава...

нехай тут полежить
посилання на поіменне голосування в той же день, по тому ж питанню...
правда, автор БЮТівець...

Цитувати
Поіменне голосування про проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо конфлікту між Росією та Грузією (№3076-2) - за основу та в цілому
02.09.2008 17:53
За:167 Проти:5 Утрималися:0 Не голосували:274 Всього:446
Рішення не прийнято


Фракція Партії регіонів у Верховній Раді України
Кількість депутатів: 175

За:0 Проти:1 Утрималися:0 Не голосували:173 Відсутні:1


Фракція “Блок Юлії Тимошенко" (політичних партій “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Українська соціал-демократична партія , партія “Реформи і порядок”)
Кількість депутатів: 156

За:152 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:2 Відсутні:2


Фракція Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”: Народний Союз “Наша Україна”, Політична партія “Вперед, Україно!”, Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія “Собор” , Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія “ПОРА”, Партія захисників Вітчизни
Кількість депутатів: 72

За:15 Проти:4 Утрималися:0 Не голосували:53 Відсутні:0


Фракція Комуністичної партії України
Кількість депутатів: 27

За:0 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:27 Відсутні:0


Фракція “Блок Литвина” (Народна Партія, Трудова партія України) у Верховній Раді України
Кількість депутатів: 19

За:0 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:19 Відсутні:0

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=260306&n_skl=6

дивина...
і ніхто НУНС нічим не шпинить
як так?
   
краще всіх славік відмітив....  тему пердаків обновив, заодно словєсность подтянул, завтра с новимі сіламі на штурм сарая

Не сарая, а танковой базы противника. В танчиках.

Славентий, ты хоть до 6-го уровня добрался? Карту Пльзеня освоил? Понял, куда разведчика слать в Огненной Тишине?
   
баталія сьогодні цікава...

нехай тут полежить
посилання на поіменне голосування в той же день, по тому ж питанню...
правда, автор БЮТівець...

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=260306&n_skl=6
дивина...
і ніхто НУНС нічим не шпинить
як так?


ширка ПР-КПУ-НУНС-Литвин
   
ширка ПР-КПУ-НУНС-Литвин

нє
ну цікаво ж
НУНС не хотів допомогти Грузії?
   
тобто, позиція США в той час була прокацапською, я правильно зрозумів?
і що найцікавіше, прокацапською була позиція самої Грузії, бо Саакашвілі підписав план врегулювання.
А причём тут США? Они тоже никак не могут слезть с кацапской зависимости? Или США тогда отказалось признавать кацапию агрессором, потому что Грузия — агрессор?

як і казали дрищі, у всьому світі один Ющенко тоді потужним монолітом протистояв Москві. І він би обовязково щось таки і зробив у цьому протистоянні, але РУЕ йому заважало... ну і постанови ВР не вистачало. От якби ВР проголосувала монументальну постанову, от уже тоді він би як розвернувся..... ехххх

Я так и не понял насчёт дрыща: он виноват в том, что БЮТ лёг под хуйла или нет?
   
ишаков а ведь прав хазяин
ти просто чмо


у мене є два трактування

1. у славіка і інших ішаков є хазяїн
2. славік брав у хазяїна з причмоком


мало інформації щоб остаточно розшифрувати цей потік свідомості
   
кого я должен понимать? Тебя, врага? Ты мало чем отличаешься от захера, плдотвы, ахметовско-ефремовской затычки... Ты, туровская прокладка, на службе у кремлевской прашмандовки Цули, и отношение к тебе соответствующее. 

Злився Турас. Я б сказав, від чого ти "нє отлічаєшся", але не бачу сенсу таку гидоту витягати на форум...
   
А причём тут США? Они тоже никак не могут слезть с кацапской зависимости? Или США тогда отказалось признавать кацапию агрессором, потому что Грузия — агрессор?

Я так и не понял насчёт дрыща: он виноват в том, что БЮТ лёг под хуйла или нет?

я навів посилання, де НУНС не голосував по тому ж питанню
вони лягли під хуйла?
   
А причём тут США? Они тоже никак не могут слезть с кацапской зависимости? Или США тогда отказалось признавать кацапию агрессором, потому что Грузия — агрессор?

Я так и не понял насчёт дрыща: он виноват в том, что БЮТ лёг под хуйла или нет?


є така штука логіка.
Якщо США і БЮТ зайняли однакову позицію по одному і тому ж питанню, то або вони обидва ляглі под Хуйла, або обоє не ляглі.

визначайся
   
У 2008 році все було добре і з газом і з хуйлом. А що було в Україні з заощадженням газу та посиленням збройних сил?
То есть тогда клиент хорошо платил и всё было замечательно… То, что он на кого-то там напал — это не были не проблемы тех, кто лежал тогда под клиентом. Я правильно понял мысль?  :shuffle:
   
http://неперевірене джерело/ru/news/kiev/kak-nachinalas-voyna-rossii-protiv-ukrainy-soyuzniki-kremlya-v-kieve-dokazatelstva

... Об этом в понедельник на своей странице  в ФБ пишет Олег Ляшко.

«Друзья, ниже - ссылки на результаты голосования в 2008 году в парламенте фракций БЮТ, Партии регионов, коммунистов и литвиновцев за проект постановления об осуждении акта агрессии России против Грузии. Я сознательно голосовал за этот проект постановления вопреки противоположному решению фракции и давления тогдашнего премьер-министра Юлии Тимошенко. Это для тех, кто упрекает меня, что я тогда тоже был в БЮТ…», - пишет Ляшко.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=260406&n_skl=6

Анализируя реакцию украинского парламента на войну, развязанную Россией против Грузии, Ляшко напоминает о заигрываниях с агрессором тогдашнего премьер-министра, которая тогда убеждала всех, что «Грузия сама виновата, что спровоцировала Россию на нападение». В 2008 году адекватные люди моментально оценили степень военной угрозы, исходящей от неоимперской России и обоснованно утверждали - если не остановить хуйло в Грузии, следующей будет Украина. К сожалению, тогдашнее политическое руководство Украины вместо того, чтобы осудить войну России против Грузии, выбрало заигрывания с хуйло. И в 2014-ом - доигрались…

«Все те политики, которые в 2008 году не поддержали братскую Грузию в ее неравной борьбе против российской агрессии, все те политики, которые тогда поддержали хуйло, вместо того, чтобы осудить и остановить его - все эти политики однозначно виноваты в сегодняшней кровавой войне Кремля против Украины и оккупации Крыма», - убежден политик.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=260406&n_skl=6

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Эти результаты показывают и сегодняшнее количество людей во власти, готовых за бабки простить параше любые преступления и унижения. С тех пор - ничего не изменилось.

Останнє редагування: 8 серпня 2016 22:50:54 від St.John
   
Злився Турас. Я б сказав, від чого ти "нє отлічаєшся", але не бачу сенсу таку гидоту витягати на форум...

в ветке предельно четко дано определение той консистенции с которой отождествляется БЮТ, и ты Мур как убюток, являешься той самой краплиной бурого цвета. Так что не надо пытаться изображать смысл в своей антиукраинской деятельности, просто плыви по течению.
   
То есть тогда клиент хорошо платил и всё было замечательно… То, что он на кого-то там напал — это не были не проблемы тех, кто лежал тогда под клиентом. Я правильно понял мысль?  :shuffle:


а як ти думаєш, чому Хуйло відступив, хоча стояв у 30 кілометрах від Тбілісі?
   
є така штука логіка.
Якщо США і БЮТ зайняли однакову позицію по одному і тому ж питанню, то або вони обидва ляглі под Хуйла, або обоє не ляглі.

визначайся
;o
Надо же, а мне почему-то казалось что хуйло отползло, потому что в Чёрном море появились американские корабли, которые шли к Грузии… Или БЮТ тоже послал свои корабли, но наотрез отказался признавать агрессию хуйла?
   
баталія сьогодні цікава...

нехай тут полежить
посилання на поіменне голосування в той же день, по тому ж питанню...
правда, автор БЮТівець...

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=260306&n_skl=6
дивина...
і ніхто НУНС нічим не шпинить
як так?



В этой писульке, которую подготовила кремлевская б***ь Иван Кириленко, ни словом, ни полсловом в агрессии против Грузии не обвиняются ваши парашкинские хозяева

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/DF2DG02A.html

Убютки - наглые, брехливые чмошники
   
а як ти думаєш, чому Хуйло відступив, хоча стояв у 30 кілометрах від Тбілісі?

Я уже написал почему, а ты как думаешь?
   
Я уже написал почему, а ты как думаешь?


а я не побачив    :(

і тепер всьо, я так і не узнаю?    8-)
   
я навів посилання, де НУНС не голосував по тому ж питанню
вони лягли під хуйла?

Скажи ватний вилупку, а ти розумієш різницю між засудженням агресії зі сторони Мордору, і засудження "застосування зброї будь-якою стороною" що просувала ваша йопана юльківська шобла в законопроекті  № 3076-2? Чи ти виплодок його навіть не читав? Ну то просвіщайся:

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про Заяву Верховної Ради України
щодо конфлікту між Росією та Грузією

Проект
Заява Верховної Ради України
щодо конфлікту між Росією та Грузією

Верховна Рада України глибоко занепокоєна збройним конфліктом між Росією та Грузією та його серйозними негативними наслідками для регіональної безпеки у Європі та світі.

Верховна Рада засуджує застосування зброї будь-якою стороною та всі односторонні кроки і непропорційне застосування сили, що сприяють ескалації протистояння.

Ми висловлюємо глибокий сум з приводу загибелі людей та виникнення ситуації, що призвела до страждань мирного населення, збільшення кількості біженців, руйнування соціально-економічної інфраструктури та загрожує перерости у гуманітарну катастрофу.

Верховна Рада вважає, що в основу мирного і довготривалого вирішення цього конфлікту має бути покладена повага всіма сторонами принципів незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, які визнаються міжнародним правом та резолюціями Ради Безпеки ООН та спільна позиція Європейського Союзу закріплена у Висновках Ради Європейського Союзу щодо ситуації в Грузії від 13 серпня 2008 року.

Верховна Рада закликає до безумовного виконання всіх без виключення складових Плану мирного врегулювання, узгодженого сторонами за посередництва Європейського Союзу.

Верховна Рада закликає Кабінет міністрів України вжити всіх необхідних заходів для надання ефективної гуманітарної допомоги всім постраждалим без жодної дискримінації.

Верховна Рада висловлює підтримку більш активній і скоординованій участі України у нинішніх і майбутніх миротворчих і гуманітарних зусиллях в рамках ООН, ОБСЄ, а також в рамках Європейської безпекової та оборонної політики Європейського Союзу.

Верховна Рада вважає за необхідне використати всі наявні політико-правові інструменти в рамках існуючих двосторонніх міждержавних інституцій України і Росії для встановлення і врегулювання всіх процедур щодо перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України.

Верховна Рада закликає всі відповідальні політичні сили утриматись від використання радикальної риторики і спокуси перевести питання регіональної безпеки у внутрішньополітичну площину.
   
;o
Надо же, а мне почему-то казалось что хуйло отползло, потому что в Чёрном море появились американские корабли, которые шли к Грузии… Или БЮТ тоже послал свои корабли, но наотрез отказался признавать агрессию хуйла?


годна байка.  жаль що побрехенька, але хай буде так.
Але чому ж США не прийняли постанову конгресу із визнанням Росії агресором?
   
а я не побачив    :(

і тепер всьо, я так і не узнаю?    8-)

Предыдущий пост. Про БЮТовские корабли
   
Розумієш, Турас, ти вже навіть не смішний, тебе потрібно жаліти... :(

Его не жалеть - его серьезно лечить нужно. Причем - уже давно  :weep:
   
я навів посилання, де НУНС не голосував по тому ж питанню
вони лягли під хуйла?

большей частью нунс лег под Йулю, а под некоторой частью откочевали к межигирскаму хряку.
По конкретно разбираемому факту российской агрессии рашистов против Грузии рассматривается однозначная позиция президента Ющенко.
   
То есть тогда клиент хорошо платил и всё было замечательно… То, что он на кого-то там напал — это не были не проблемы тех, кто лежал тогда под клиентом. Я правильно понял мысль?  :shuffle:

Ні. Головдрищ у меркантильних відносинах газопостачання мусив зробити блокування усіх дій прем'єра. Своєчасне непідписання газових угод вело до повного колапсу в Україні. Головдрищ це добре розумів та всіляко підігравав створенню тисячів "алчевськів" щоб позбутися Юлі. Все дуже просто - згине країна, згине Юля.

Останнє редагування: 8 серпня 2016 22:53:41 від Mur Master
   
у мене є два трактування

1. у славіка і інших ішаков є хазяїн
2. славік брав у хазяїна з причмоком


мало інформації щоб остаточно розшифрувати цей потік свідомості

1.
2.
3. Тема пердака не раскрыта  :nea:
   
годна байка.  жаль що побрехенька, але хай буде так.
Але чому ж США не прийняли постанову конгресу із визнанням Росії агресором?

А накуя это им делать, если они отправили свой флот. Они тогда не сидели на кацапской игле и в рот хуйлу не заглядывали
   
Ні. Головдрищ у меркантильних відносинах газопостачання мусив зробити блокування усіх дій прем'єра. Своєчасне непідписання газових угод вело до повного колансу в Україні. Головдрищ це добре розумів та всіляко підігравав створенню тисячів "алчевськів" щоб позбутися Юлі. Все дуже просто - згине країна, згине Юля.

И назло ему БЮТ объединился с врагами Украины и лег под хуйла?
   
Скажи ватний вилупку, а ти розумієш різницю між засудженням агресії зі сторони Мордору, і засудження "застосування зброї будь-якою стороною" що просувала ваша йопана юльківська шобла в законопроекті  № 3076-2? Чи ти виплодок його навіть не читав? Ну то просвіщайся:

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про Заяву Верховної Ради України
щодо конфлікту між Росією та Грузією

Проект
Заява Верховної Ради України
щодо конфлікту між Росією та Грузією

Верховна Рада України глибоко занепокоєна збройним конфліктом між Росією та Грузією та його серйозними негативними наслідками для регіональної безпеки у Європі та світі.

Верховна Рада засуджує застосування зброї будь-якою стороною та всі односторонні кроки і непропорційне застосування сили, що сприяють ескалації протистояння.

Ми висловлюємо глибокий сум з приводу загибелі людей та виникнення ситуації, що призвела до страждань мирного населення, збільшення кількості біженців, руйнування соціально-економічної інфраструктури та загрожує перерости у гуманітарну катастрофу.

Верховна Рада вважає, що в основу мирного і довготривалого вирішення цього конфлікту має бути покладена повага всіма сторонами принципів незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, які визнаються міжнародним правом та резолюціями Ради Безпеки ООН та спільна позиція Європейського Союзу закріплена у Висновках Ради Європейського Союзу щодо ситуації в Грузії від 13 серпня 2008 року.

Верховна Рада закликає до безумовного виконання всіх без виключення складових Плану мирного врегулювання, узгодженого сторонами за посередництва Європейського Союзу.

Верховна Рада закликає Кабінет міністрів України вжити всіх необхідних заходів для надання ефективної гуманітарної допомоги всім постраждалим без жодної дискримінації.

Верховна Рада висловлює підтримку більш активній і скоординованій участі України у нинішніх і майбутніх миротворчих і гуманітарних зусиллях в рамках ООН, ОБСЄ, а також в рамках Європейської безпекової та оборонної політики Європейського Союзу.

Верховна Рада вважає за необхідне використати всі наявні політико-правові інструменти в рамках існуючих двосторонніх міждержавних інституцій України і Росії для встановлення і врегулювання всіх процедур щодо перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України.

Верховна Рада закликає всі відповідальні політичні сили утриматись від використання радикальної риторики і спокуси перевести питання регіональної безпеки у внутрішньополітичну площину.



Все он понимает
Это убюточное ватное животное пришло потроллить
   
И назло ему БЮТ объединился с врагами Украины и лег под хуйла?

Ніхто не під кого не лягав і ніхто ні з ким не поєднувався. Головдрищ вже все "прорєшал" з хуйлом до цих пір, дивись відео Дідуся, тому самовпевнено мочив Юлю, прикриваючись країною. За це колись буде публічно повішений на Майдані, я сподіваюсь.
   
можно ли прировнять юльковскую кодлу к вате? или это и есть вата ?

помните тут такой гарант бегал йульок

а стал отьявленим дировцем
   
можно ли прировнять юльковскую кодлу к вате? или это и есть вата ?

помните тут такой гарант бегал йульок

а стал отьявленим дировцем

вата это просто вата, неприкрытые враги...,  а это прокацапское туровское гавно, которое рядится в патриотическую вышиванку, заслуживает публичного разоблачения,
и соответственной оценки избирателем.
   
Ніхто не під кого не лягав і ніхто ні з ким не поєднувався. Головдрищ вже все "прорєшал" з хуйлом до цих пір, дивись відео Дідуся, тому самовпевнено мочив Юлю, прикриваючись країною. За це колись буде публічно повішений на Майдані, я сподіваюсь.
;o
Да, Вы что! Как объяснить тогда действия рыгов, коммиков и БЮТа по отношению к агрессии карликов?
   
вата это просто вата, неприкрытые враги...,  а это прокацапское туровское гавно, которое рядится в патриотическую вышиванку, заслуживает публичного разоблачения,
и соответственной оценки избирателем.

Ти ще розкажи, що Потрох відірвав країну від хуйла, на аргументах і фактах.

Останнє редагування: 8 серпня 2016 23:17:50 від Mur Master
   
во!вот теперь тема пердаков раскрыта! такой консилиум дрыщачий. только егорки не хватает.  :lol:
   
;o
Да, Вы что! Как объяснить тогда действия рыгов, коммиков и БЮТа по отношению к агрессии карликов?

Ти бажаєш погратися у гру "батьку, де море?" Звиняй, такі пояснення мені остогидли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія