Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інтер і після такого не закриють?

Re: Інтер і після такого не закриють?

ві свьо вреті (с)

на екс юа та мега двох гігного архіву вже немає, :(
перезалийте на торент та дайте силку манюпасу подивуватися цією фігнею :)
УГУ +1
   
Нужно быть совсем одаренным чтобы вести переписку с террористами со своего корпоративного почтового ящика.
Знаете, я вам подобной переписки за 20 минут налеплю, и Гитлера с Обамой, и Петра 1-го с Трампом, и всё на мейл.ру.
   
Знаете, я вам подобной переписки за 20 минут налеплю, и Гитлера с Обамой, и Петра 1-го с Трампом, и всё на мейл.ру.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=931314.msg18616378#msg18616378

Клєпай на 2,2 Гігабайта масив поштових листів...)))
Саме цінне в тій фігні не просто листи, а вкладені файли  - паспортів, проекти документів, лінки на чорновики сюжетів тощо....

Останнє редагування: 4 серпня 2016 12:15:12 від птах Сорока
   
гілка агентів кремля :facepalm:
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Прости, но я вынужден повторить просьбу Консула понизить градус пафоса.
Во-первых, прошедший длительный период жизни в москве (со строчной буквы) не обязательно является основанием общения сквозь зубы с киевской периферией.
Во-вторых в данной ветке обсуждается нечистоплотность (фактически предательство) национального телеканала, выражающееся в согласовании отчестности перед страной-агрессором по освещению военных событий. В чем именно твой опыт, перечисленный выше, релевантен?
В-третьих, мы с тобой одного возраста. Так вот, моя гражданская позиция проснулась в р-не 35 лет, я хорошо помню свои настроения и интересы в 17-20-25, и глубоко сомневаюсь что у девушки такого же возраста было по-другому. Поэтому, еще раз: твои доводы пока не убедительны.
я буду писать с таким градусом пафоса с каким посчитаю нужным. Время такое что любой градус уместен.
 Если тебе кажется что я вижу в киевлянах что то провинциальное то предлагаю обратиться к себе и подумать почему тебе так показалось. Ничего столичного московского во мне нет ( ну может акцент немного сохранился. Некоторые форумчане слышали).  Я совершенно ровно отношусь к гражданам других стран и жителям любых городов.
Все запятые и заглавные случайны. Пишу с телефона. Ленюсь.
Моя гражданская активность случилась значительно раньше твоей наверное потому,что я жила в стране где гражданское общество вызрело раньше. Хоть на фупе и не принято так считать.
Вот пример. Я в ультимативной форме заставила своего парня после получения диплома уйти из российской армии а не стать блестящим военным юристом в мытищинской прокуратуре.
Сломала судьбу! 94 год и война на кавказе. Поэтому девушки бывают разные представь себе
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Кстати я тоже (как и Консул) не понял мысль.
А что такого было в москве в этот период, что послужило для тебя просветлением?
И, попутно - а годиков тебе сколько тогда было? Я не сватаюсь, позже поясню с чем связан вопрос.


Кацапка хвалится, что она в целой Мааскве жила
Не то что мы, малоросы
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

я буду писать с таким градусом пафоса с каким посчитаю нужным. Время такое что любой градус уместен.
 Если тебе кажется что я вижу в киевлянах что то провинциальное то предлагаю обратиться к себе и подумать почему тебе так показалось. Ничего столичного московского во мне нет ( ну может акцент немного сохранился. Некоторые форумчане слышали).  Я совершенно ровно отношусь к гражданам других стран и жителям любых городов.
Все запятые и заглавные случайны. Пишу с телефона. Ленюсь.
Моя гражданская активность случилась значительно раньше твоей наверное потому,что я жила в стране где гражданское общество вызрело раньше. Хоть на фупе и не принято так считать.
Вот пример. Я в ультимативной форме заставила своего парня после получения диплома уйти из российской армии а не стать блестящим военным юристом в мытищинской прокуратуре.
Сломала судьбу! 94 год и война на кавказе. Поэтому девушки бывают разные представь себе

Ты видимо не только пишешь, но и читаешь с телефона ;)
В смысле - ничего не поняла из моего предыдущего поста.
К примеру я поддерживаю написание москва со строчной буквы :)

Про пафос писалось в контексте того что он не убеждает остальных читателей, хоть и поднимает тебя в собственных глазах. Возможно.

Фактически вопросов к тебе было два:
- Что в твоем опыте 87-02 гг является релевантным нынешним событиям в Украине, что дает тебе основания позиционировать себя как опытную;
- при чем снос киевских МАФов, люто поддерживаемый всеми киевлянами, к сотрудничеству национального телеканала со страной-оккупантом?

Не торопись отвечать, перечитай плз на большом экране ;)
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Переписка з "МДБ ДНР". А може пора ввести тимчасовий закон про цензуру?
Ситуація з перепискою "Інтера" та представниками так званого "МГБ ДНР" не суперечить жодному закону, окрім закону моралі.

Станом на сьогодні, у держави немає жодного права забирати ліцензії ні у каналу Льовочкіна ні у каналу Ахметова. Я розумію, що сьогодні "Фейсбук" буде цілий день гудіти і вимагати від Порошенка чи Нацради терміново забирати ліцензії "Інтера" та "Донбаса". Все це справедливо, але це політичне рішення. Більше того, навіть якщо буде відібрана ліцензія, а цього не буде зроблено, весь канал "Інтер" у повному складі перейде на канал НТН чи якийсь інший із групи Льовочкіна. І Нацрада з питань телебачення і радіомовлення не зможе йому це заборонити.

Я вважаю, що ліцензію треба забирати і необхідно добиватися від Нацради навіть умовно політичного рішення. Проте, паралельно, нам необхідно вводити певні обмеження для висвітлення подій на Донбасі. Ми маємо ввести чітко регламентовану систему покарань за те, що терористів називають не терористами, а "ополченцями" чи тим більше "армією ДНР". Ми маємо заборонити акредитовуватися нашим ЗМІ в терористичних анклавах (як тут не згадати скандал місячної давності). Ми маємо заборонити вести листування чи мати будь-які стосунки з терористичним організаціями, якими є відомства так званого "ДНР".

Я розумію, як багато лібералів зараз почнуть кричати про те, що це кінець свободи слова, закручування гайок і як це вплине на ставлення ЄС до нас. Давайте не брехати самим собі - у нас занадто сильна і занадто багата п'ята колонна, щоб гратися з нею в демократію. Формалізація певних моментів, а все, що я вище перерахував, не може викликати ніякого негативу ні в суспільстві, ні в ЄС, дисциплінує власників каналів. Ця формалізація підніме рівень самоцензури у редакторів, які готові йти на договорняки з сепаратистами. І у разі виникнення подібних історій Нацрада зможе карати всіх тих, хто не вважає Захарченка чи Плотницького терористами.

І останнє. Переписка редактора "Інтера" з ДНРівцями - це нижня ланка ланцюжка. СБУ може вийти, як мінімум на директора каналу, який не міг не знати про подібні переговори. Проблема лише в політичній волі.


http://www.depo.ua/ukr/war/a-mozhe-pora-vvesti-timchasoviy-zakon-pro-tsenzuru--04082016084500
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Переписка з "МДБ ДНР". А може пора ввести тимчасовий закон про цензуру?
Ситуація з перепискою "Інтера" та представниками так званого "МГБ ДНР" не суперечить жодному закону, окрім закону моралі.
...

Мне кажется что автор статьи не дружит с логикой.

Отзыв лицензии может иметь только одну причину - нарушение Условий, на основании которых эта лицензия выдана.
Поэтому начать нужно с обсуждения этих условий.

Касательно использования терминов "террорист" или "ополченец".
Манипуляция прозрачна как слеза младенца.
Уже два года в стране идет антитеррористическа я операция (АТО), есть линия фронта (разграничения), где по одну сторону находятся Вооруженные Силы Украины (ВСУ), а по другую, соответственно - террористы (те что с оружием и воюют против ВСУ).

Если мы переходим к парадигме "ополчение", то операция уже не антитеррористическа я, а против ополчения, т.е. "карательная".
Соответственно ВСУ являются "карателями", а руководство страны "хунта, отправившая карателей для уничтожения ополчения".

С моей точки зрения уже этого достаточно для лишения лицензии.
Кстати, к УП и ежу тоже относится.

Останнє редагування: 4 серпня 2016 14:46:26 від shrek
   
там не тіки Інтер
більшу частину каналів нах закрити треба

але ж це буде "ущємленія ..лять свободи ...лять слова "

достатньо буде за терористичну діяльність призупинити ліцензію Інтеру ...
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Тема нецікава, не на  головній сторінці.

Чому тут пишуть, що це піздець? Ця тема нівелює поняття "піздець"
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

ай..яй..яй...
а сколько криков было на тот нещастный Миротворец....

твари.

надеюсь миротворец.....всех пидаров выведет на чистую воду
   
Тема нецікава, не на  головній сторінці.

Чому тут пишуть, що це піздець? Ця тема нівелює поняття "піздець"
Ну на главной у нас темы Гонты про драныки.
А если серьезно, то мне тоже интересно, почему до сих пор Африканский Еж не отписалась по теме?
Раньше с патриотичными даунами у нее быстро получилось.
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

раджу всім згадати, як 2 роки тому ви тут вазмущялісь зі спроби підсрачниками змістити керівництво одного з телеканалів...
Гарно повелися на разводняк і кругову поруку тих продажних мразів-журналісти, нічо не скажеш...  :(
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Тут цікаве відео, ракетників. ПХЗ вже 5 двигун зробив до ОТРК, цех збудували для стендових випробувань, а ДКА в лиці пана Сабодаша все дозволів не дає.  [ua]
 
Дегтярьов А.В.: "Сабодаш просто запрещал заниматся разработкой современных систем вооружений, просто запрещал. Мне вобще странно, такой период переживает страна, странная такая позиция..."

Якщо дійсно так як на відео, на кого працює пан Сабодаш? Як воно так виходить, що сотня цивільних РН за 20 років Ok, а з військовою ніяк не виходить, нікого в контррозвідці не цікавить?


   
Re: Інтер і після такого не закриють?
a49

Это говно по фамилии Сабодаж - хуйловская консерва! Таки уродов гнать нахер, если не вешать на ближайшем столбе! И где наше НАБУ. Пусть спросит у этого урода скока хуйло ему платит!
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Закрывают тех кто дифирамбы порохатому не поет.А если поешь дифирамбы-имеешь индульгенцию что бы не вытворял
Примеры в студию? Звездаболина!
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

честно говоря п***а  :X слов нет.импотентность власти зашкаливает.

Скорее не импотентность, а полная безнаказанность за антигосударственную деятельность!
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Насколько я помню, Турчинов еще более года назад обещал прикрыть Интер! Посотрясал воздух и забыл. А он тоже не последнее лицо в числе тех, кто может такое дело провести.
   
рука руку моет  (это я перезрадничаю  :laugh:  )
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Скорее не импотентность, а полная безнаказанность за антигосударственную деятельность!

Повна безкарність!
Жахіття  тривають!
Негайно приїжджай з Німеччини та наводь лад в Україні! X(
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

Надо еще революционные тройки ввести. Чтобы, значить, наверняка.

Тобто, затверджувати інтерівські тексти в ДНР,
це для тебе нормально?
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

интер не закроют даже если кацапы будут под Киевом.

А Інтер і є для того,
щоб кацапи були під Києвом.
   
Re: Інтер і після такого не закриють?

інтер моглаб закрити українська влада і українське СБУ...
але їх нема,нажаль...
   
Re: Інтер і після такого не закриють?


«…Переписка редактора Інтера Столярової з кремлівським пропагандистом Муравйовим, узгодження сюжетів на користь сепаратистів, чітке виконання політичних замовлень з Кремля - це реальність, в якій ми живемо і реальна загроза інформбезпеці країни.  Кремль має замовлення чітко проти тих, хто втримав країну в 2014 році і попри розв'язані Росією війну зміг розвернути краіну в західному напрямку - в першу чергу проти Турчинова, Яценюка, Авакова. "Хунта" не дає спокою російським пропагандистам, але прикро що виконавцями замовлення з Кремля часто стають українські журналісти...», - зазначила Вікторія Сюмар.

На її переконання факт зв’язків телеканалу «Інтер» з «ДНР» і Кремлем не може залишитися без реагування української влади.

«Можна скільки завгодно говорити про свободу слова, але управління найбільшим телеканалом країни ворогом, який вбиває десятки тисяч українців - це не свобода. Це бардак і хаос, який веде до хаосу в головах мільйонів українців, що бачать цю зрежисовану і схиблену інформкартинку як реальність, а врешті і до хаосу в політиці та країні загалом. Це елемент гібридноі війни, який руйнує країну зсередини», - наголосила вона.

Вікторія Сюмар ініціює розгляд цього питання на першому ж засіданні Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики за участі редакторів та медіаекспертів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія