Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Этого не пристрелили и что получилось?

Этого не пристрелили и что получилось?


Роман Сініцин добавил 4 новых фото.
7 ч ·
Знайомтесь. Це Матвєй.
Сьогодні вночі напився і побився з таксистами. Стріляв з пістолета.
По приїзду Патрульна поліція України почав втікати на автомобілі Toyota Prado ‪#‎AI3000EE‬, поліція почала здійснювати погоню.
Варто зауважити, що копи не застосовували табельні Форти під час погоні. Могли стріляти по колесам бо пройшла інформація про п'яного озброєного водія, але не стали. Мабуть приклад Олійника навчив.
На розвороті Матвєй виїхав на зустрічну смугу та на величезній швидкості влупив Волгу.
Родина, що їхала у Волзі (чоловік та дружина) з важкими травмами в реанімації.
Матвєй - депутат Макарівської районної ради.
Євсеенко Матвій Ігорович 27.03.1989 р.н.

Не будь як Матвєй.
p.s. Будемо слідкувати за долею Матвєя в суді. Дуже великі підозри, що вийде сухим з води.
Фото Киев Оперативный






   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

в чём виноваты те нещастные в волге?
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

хорошо..побоялись стрелять...
почему незаблокировали ипаната на машине..путём разбития служебной машины??
почему дождались...когда тот уипал волгу?
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

правила трєбують не тікать від поліції- не слухаюця.
треба запріщать поліції ганяца за нарушитєлямі..
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

правила трєбують не тікать від поліції- не слухаюця.
треба запріщать поліції ганяца за нарушитєлямі..
:D
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Мене тут в українофобстві дехто звинувачує. Бо не хочу, щоб дозволили українцям з пістолями по вулицям шаритись.

Але скажіть мені, хіба цей Матвей не є одним із найкращих представників українського народу? Адже його обрали депутатом - отже, це взірцевий українець, чи не так? Що цікаво, що навіть він не має права на справжню зброю. І скажіть собі чесно - хіба не розумно було Раді заборонити навіть таким "своїм людям" мати пістоля? Уявляєте зіткнутися з цим "захисником народних інтересів", коли він під мухою, на "тачілє" та ще й і з пістолем?  ;o
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Треба щоб в кожній патрульній машині помповик 12 калібру був. І щоб шумахери знали: не зупиняться - будуть стріляти.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Мене тут в українофобстві дехто звинувачує. Бо не хочу, щоб дозволили українцям з пістолями по вулицям шаритись.

Але скажіть мені, хіба цей Матвей не є одним із найкращих представників українського народу? Адже його обрали депутатом - отже, це взірцевий українець, чи не так? Що цікаво, що навіть він не має права на справжню зброю. І скажіть собі чесно - хіба не розумно було Раді заборонити навіть таким "своїм людям" мати пістоля? Уявляєте зіткнутися з цим "захисником народних інтересів", коли він під мухою, на "тачілє" та ще й і з пістолем?  ;o
взагалі то він був з пістолетом. так що скрутіть сарказм. тим більше, що ваші французькі кращі представники в крим до хуйла поїхали
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?
PAL

хорошо..побоялись стрелять...
почему незаблокировали ипаната на машине..путём разбития служебной машины??
почему дождались...когда тот уипал волгу?

патаму ша завтра поднялся бы вой про неумеющих водить копов, которые угробили ни за шо служебный приус.
За который бы тем самым патрульным пришлось расплачиваться
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

патаму ша завтра поднялся бы вой про неумеющих водить копов, которые угробили ни за шо служебный приус.
За который бы тем самым патрульным пришлось расплачиваться
вот сейчас и подымится вой почему допустили..
в чём виновата та несчастная семья на волге...
что те пидары в форме не остановили того ипаната...
что должны сделать теперь дети тех в волге??
узнать где живут родственики того матвея и если полиция не работает отмстить по свойму..тупо перерезать всю семейку того депутата?
к чему мы прийдём тогда.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Ахрєнєть... а якби була не волга (там заліза...) взагалі б в асфальт вкатав...
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

взагалі то він був з пістолетом. так що скрутіть сарказм. тим більше, що ваші французькі кращі представники в крим до хуйла поїхали
(1) Пістолет в нього був несправжній - вбити з нього дуже проблематично, а от отримати від поліції справжню кулю у відповідь - запросто;
(2) На відміну від ледацюг, що мріють про Юлю й газ по-піісят, я взяв долю свою і своїх близьких у свої руки. І ваше скиглення на форумах жодним чином не дозволить вирішити проблему пенсіонерів в Україні. А вона майже нерозв'язна. Принаймні, доки більшість українців не почне заробляти справжні гроші БУДЬ ДЕ.  :X

"Дебілибля" (с).

   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Ахрєнєть... а якби була не волга (там заліза...) взагалі б в асфальт вкатав...
разумеется...
уже бы трупы были..
а так тока ещё борятся за жизнь в реанимации.
   

Мабуть приклад Олійника навчив.

Не надо прикрываться примером Олейника
Случай с Олейником это пример некачественно выполненной работы. Таких примеров в жизни масса.
Упал кран, то что все крановщики в стране перестают работать? Разбился автобус, все автобусы переходят в режим движения 60 км\ч?
Неудачная операция в больнице, хирурги перестают резать?
И только скотская мусарня свою некачественную работу переводит в режим сплошного саботажа обвиняя общество во всем, что сбредет в им голову.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?


Не надо прикрываться примером Олейника
Случай с Олейником это пример некачественно выполненной работы. Таких примеров в жизни масса.
Упал кран, то что все крановщики в стране перестают работать? Разбился автобус, все автобусы переходят в режим движения 60 км\ч?
Неудачная операция в больнице, хирурги перестают резать?
И только скотская мусарня свою некачественную работу переводит в режим сплошного саботажа обвиняя общество во всем, что сбредет в им голову.
не я прикерываюсь..
а роман синицин в мордокниге..
я только тут ветко открыл.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

(1) Пістолет в нього був несправжній - вбити з нього дуже проблематично, а от отримати від поліції справжню кулю у відповідь - запросто;
(2) На відміну від ледацюг, що мріють про Юлю й газ по-піісят, я взяв долю свою і своїх близьких у свої руки. І ваше скиглення на форумах жодним чином не дозволить вирішити проблему пенсіонерів в Україні. А вона майже нерозв'язна. Принаймні, доки більшість українців не почне заробляти справжні гроші БУДЬ ДЕ.  :X

"Дебілибля" (с).
а ви взяли хрест нести світло знань нам темним?
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

а ви взяли хрест нести світло знань нам темним?
А ви що тутробите? Розважаєтесь тролінням?

Тут обговорюють проблеми України. Я висловлюю своє бачення, як їх можна вирішити. Шонетак? Маєте своє бачення - будь-ласка - це вільний форум. Але не затикайте рота іншим.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

А ви що тутробите? Розважаєтесь тролінням?

Тут обговорюють проблеми України. Я висловлюю своє бачення, як їх можна вирішити. Шонетак? Маєте своє бачення - будь-ласка - це вільний форум. Але не затикайте рота іншим.
мені цікаві поведені емігранти, які вважають, що людей в Україні не залишилося.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

мені цікаві поведені емігранти, які вважають, що людей в Україні не залишилося.

Чомусь поведінка деяких емігрантів на цьому вільному форумі мені нагадує поведінку "агрессивного мєншинства"..
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Чомусь поведінка деяких емігрантів на цьому вільному форумі мені нагадує поведінку "агрессивного мєншинства"..
але дійсно цікаво. бо серед моїх знайомих таких немає. їх значно більше цікавлять справи нової батьківщини
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

але дійсно цікаво. бо серед моїх знайомих таких немає. їх значно більше цікавлять справи нової батьківщини
Не офтопте. Це форум про українську політику.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

в чём виноваты те нещастные в волге?

Виноваты конечно ... Матвей пьян был а они на своем корыте выперлись на дорогу ....(((
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Було б про кого говорити. boojum гнидявий стукачок на підсосі у Педра...
А зупинити алкаша за кермом - обов"язок поліції. І те, що трапилось - їх відповідальність.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

сейчас кстати на ньюз ван этот случай обсуждают у гонопольского.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

пишуть що матвєй вже тю тю
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

пишуть що матвєй вже тю тю
шо съепался ;o
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

где пишут...
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

где пишут...
в твітері читав що через Закарпаття виїхав..
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

в твітері читав що через Закарпаття виїхав..
до наступних виборів вернеться
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Треба п'яниць за кермом розстрілювати на місці злочину з табельної зброї.
Тоді хєр хто сяде за кермо напідпитку.
   
правила трєбують не тікать від поліції- не слухаюця.
треба запріщать поліції ганяца за нарушитєлямі..

 (tu)

Поліцію взагалі треба замінити такими робокопами:



І щоб дверцята спереду відкривалися. А за дверцятами - щоб брошурки були. Щоб злочинець міг взяти і почитати, як то воно негарно чинити злочини.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

(1) Пістолет в нього був несправжній - вбити з нього дуже проблематично, а от отримати від поліції справжню кулю у відповідь - запросто;
(2) На відміну від ледацюг, що мріють про Юлю й газ по-піісят, я взяв долю свою і своїх близьких у свої руки. І ваше скиглення на форумах жодним чином не дозволить вирішити проблему пенсіонерів в Україні. А вона майже нерозв'язна. Принаймні, доки більшість українців не почне заробляти справжні гроші БУДЬ ДЕ.  :X

"Дебілибля" (с).

 :super: Підписуюсь під кожним словом!
   
UPD 2 Матвей Игоревич покинул пределы Украины! Ничего нового!
   
Виноваты конечно ... Матвей пьян был а они на своем корыте выперлись на дорогу ....(((

От цікаво... чому, коли відбувається якийсь випадок із застосуванням зброї, то одразу повно воплів щодо дозволу вільного продажу зброї і т.д.
А коли по суті то головним винуватцем є всім відома рідина ....



то ніяких натяків на те, щоб заборонити її вільний продаж... чи хоча б рекламу...   B-)

А саме вона... "водочка" споганила життя тому дурку Матвєю... і тій невинній сімейній парі.

Так от. Цей випадок - це нагода прийняти закон, щодо заборони  продажу спиртних напоїв депутатам всіх рівнів.
Закрити нах генделик у Верховній Раді.
ШО СЛАБО ?
Що ці уйобки можуть наприймати на п’яну голову ?



 

   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

От цікаво... чому, коли відбувається якийсь випадок із застосуванням зброї, то одразу повно воплів щодо дозволу вільного продажу зброї і т.д.
А коли по суті то головним винуватцем є всім відома рідина ....

Показати зображення...
то ніяких натяків на те, щоб заборонити її вільний продаж... чи хоча б рекламу...   B-)

А саме вона... "водочка" споганила життя тому дурку Матвєю... і тій невинній сімейній парі.

Так от. Цей випадок - це нагода прийняти закон, щодо заборони  продажу спиртних напоїв депутатам всіх рівнів.
Закрити нах генделик у Верховній Раді.
ШО СЛАБО ?
Що ці уйобки можуть наприймати на п’яну голову ?
Вони й на тверзу нічого не можуть!  :weep:
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

:super: Підписуюсь під кожним словом!
Дякую. Юльки просто вражають своїм інфантилізмом.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?
Agh


Roman Sinicyn
з Юрієм Зозулею та ще 3.
33 хв. · 
 
Нічний алко-стрілок, депутат Макарівської райради, Матвєй Євсеєнко....пабааам ..... Пропав.
Був у лікарні і звідти втік. Ну стандартно.
За моєю інформацією він уже перебуває за межами України, виїхав вранці через Закарпатську область.
Хочеться щоб інформація не підтвердилась, але вона підтвердиться. Матвєй не в Україні.

Нагадаю двоє пенсіонерів через цього уйобка опинились у лікарні з дуже серйозними травмами. І два авто пошкоджено.

Детальніше тут:


Хочу обратится к Khatia Dekanoidze, Вы всегда в таких ситуациях реагируете оперативно. Будут ли нести ответсвеность сотрудники полиции, которые по сути отпустили Евсеева и не обеспечили охраной палату подозреваемого в тяжком преступлении?
Репост будь-ласка.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Хочу обратится к Khatia Dekanoidze, Вы всегда в таких ситуациях реагируете оперативно. Будут ли нести ответсвеность сотрудники полиции, которые по сути отпустили Евсеева и не обеспечили охраной палату подозреваемого в тяжком преступлении?
Хотів би все-таки трохи зменшити запал цих добродіїв. Справа в тім, що за демокреатії в усьому світі обраний народом його представник є, фігурально кажучи, "старшим за званням" у порівнянні з рядовими поліцейськими. За нормальних умов вони честь йому мали б віддавати.

Тому 90 відсотків претензій треба пред'являти мудрому українському виборцю, що довірив цьому добродію захищати свої інтереси.
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?


Roman Sinicyn
з Юрієм Зозулею та ще 3.
33 хв. · 
 
Нічний алко-стрілок, депутат Макарівської райради, Матвєй Євсеєнко....пабааам ..... Пропав.
Був у лікарні і звідти втік. Ну стандартно.
За моєю інформацією він уже перебуває за межами України, виїхав вранці через Закарпатську область.
Хочеться щоб інформація не підтвердилась, але вона підтвердиться. Матвєй не в Україні.

Нагадаю двоє пенсіонерів через цього уйобка опинились у лікарні з дуже серйозними травмами. І два авто пошкоджено.

Детальніше тут:
https://www.facebook.com/romabra/posts/10201751930918133

Хочу обратится к Khatia Dekanoidze, Вы всегда в таких ситуациях реагируете оперативно. Будут ли нести ответсвеность сотрудники полиции, которые по сути отпустили Евсеева и не обеспечили охраной палату подозреваемого в тяжком преступлении?
Репост будь-ласка.
Ось за це поліцаїв і треба САДИТИ.За дозвіл втекти (і тут бабки зіграли велику справу).
   
Re: Этого не пристрелили и что получилось?

Ахрєнєть... а якби була не волга (там заліза...) взагалі б в асфальт вкатав...

Такую глупость может написать только владелец старого советского корыта.
Я на М5 бехе попадал в дтп.
Слетели с трассы дето 150-170 снесли три не слабых дерева и сделали две бочки.
Медики замазали на месте пару царапин и мы поехали на машинах друзей по домам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія