Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ха. Вмерла - так вмерла

Ха. Вмерла - так вмерла

Філатов просить не коментувати ви.... Ой думки Савченко
http://dnepr.info/news/umerla-tak-umerla-filatov-prosit-ne-kommentirovat-savchenko
Чого рекламувати дуру?
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Ну да, я теж так думаю. Хай юлька з нею розбирається....
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Хер там ,будут коментувать.Неслабы й объект для издевательств и стеба.По логике,ее нужно вообще забыть и не вспоминать.Но журналюги сами ее раскручивают .Отрицательная реклама-тоже реклама
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Ну да, я теж так думаю. Хай юлька з нею розбирається....
У Юльки настолько безобразная кадровая политика что и здесь не лохануться она ,априори,не могла.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

У Юльки настолько безобразная кадровая политика что и здесь не лохануться она ,априори,не могла.

От я не впевнений в цьому. У мене відчуття шо надькою вона може відкусити великий шмат у опоблока.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Хер там ,будут коментувать.Неслабы й объект для издевательств и стеба.По логике,ее нужно вообще забыть и не вспоминать.Но журналюги сами ее раскручивают .Отрицательная реклама-тоже реклама

Та може нехай. Все таки краще надька чим різні вілкули хуйули.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Та може нехай. Все таки краще надька чим різні вілкули хуйули.
Чим краща?
З Вілкулом все ясно. Йому треба гроші. За  достойну для себе суму він може стати зразковим  Бійцем будь якої з фракцій ВР. І Бют і БПП і НФ І Ляшка. Він не ідейний, а платний. Платить Хуйло - буде ходити з хресним ходом МП, заплатить Ігіл - піде в мусульмани.
А Савченко маніпулюють хитріше.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Чим краща?
З Вілкулом все ясно. Йому треба гроші. За  достойну для себе суму він може стати зразковим  Бійцем будь якої з фракцій ВР. І Бют і БПП і НФ І Ляшка. Він не ідейний, а платний. Платить Хуйло - буде ходити з хресним ходом МП, заплатить Ігіл - піде в мусульмани.
А Савченко маніпулюють хитріше.

Тим що яка не яка а вона наша... У неї є стрижень який хилиться саме до України без відносно до її переконань та всих цих маніпуляцій. У Вілкулів як ти їх не купляй, їх завжди хилитиме на схід. Мені вона подобається у якості альтернативи совкам-сепаратистам.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

От я не впевнений в цьому. У мене відчуття шо надькою вона може відкусити великий шмат у опоблока.
Юлька славилась тем что поставляла тушек регионалам в любом количестве.Были бы сейчас регионалы-Надька ихняя классическая тушка
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Юлька славилась тем что поставляла тушек регионалам в любом количестве.Были бы сейчас регионалы-Надька ихняя классическая тушка

Я не думаю шо надька піде до ригів. Якщо піде, то для мене вона залишиться ТП назавжди.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Я не думаю шо надька піде до ригів. Якщо піде, то для мене вона залишиться ТП назавжди.
Она уже регионал так как поет в унисон с ними.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

запроданцы порохоботы обливают гавном народную героиню, выжившую в застенках путлера. вот где зрада  :-G
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Тим що яка не яка а вона наша... У неї є стрижень який хилиться саме до України без відносно до її переконань та всих цих маніпуляцій. У Вілкулів як ти їх не купляй, їх завжди хилитиме на схід. Мені вона подобається у якості альтернативи совкам-сепаратистам.

Благими намерениями дорога в ад вымощена.

   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Она уже регионал так как поет в унисон с ними.

Співати вона може як завгодно, але вона поки що не регіонал. Її базові цінності не співпадають з регіональними.....
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Благими намерениями дорога в ад вымощена.

Та я ж не проти.... Але совко-східняків винищити неможливо, а от налаштувати на більш меньш конструктивну взаємодію можна спробувати. Якщо надька і є троянським конем, то можна її і використати у такій ролі на сході проти хуйла.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла



"син полка".
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла


Свирид Опанасович
15 ч ·
Діда в коментах в черговий раз просять прокоментувати заяви Савченко, хоча я вже не дуже розумію, які саме. Вона наговорила стільки, що розбиратися по кожній з тих заяв жодна серйозна людина не буде.
Розумію, що багатьом із вас тема Савченко остогидла, але мене питають, тому знову змушений пояснити своє бачення проісходящого, щоб якомога довше до цієї теми не вертатися. Хоча, вірогідно, доведеться повертатися і, вірогідно, ще не раз.
Терпляче пояснюю: ніяких практичних наслідків заяви Савченко, що би вона не казала, мати не можуть. Вона не має ні засобів, ні політичного пливу для реалізації навіть 0,1% зроблених нею заяв. Більше того – зараз кожна її ідея миттєво стає нежиттєздатною, одразу як лише вона її озвучила. Рейтинг її підтримки стрімко паде, у своїх вона вже чужа, чужим своєю ніколи не буде. Політичних шансів – нуль.
Думка зрозуміла? Сподіваюсь, що так, тому продовжу. Більше того – Савченко навіть не пробує нічого реалізувати. Все, що вона робить – це проголошує заяви. Порожні і нездійсненні. Зате підкреслено контраверсійні. З підсвідомим бажанням викликати в середовищі небайдужих громадян страсті-мордасті, щоб знову бути в звичній обстановці – навколо вороги, від яких треба відгавкуватися.
Чому вона так робить – в мене є своя версія і в моїй версії нема ніякої конспірології. Чиста психологія. Надія Савченко – пасіонарій. Це такий малоприємний в побуті ірраціональний тип конфліктних людей, головна мета життя яких – героїчна смерть на виду великої кількості людей. Не вірите? Попросіть когось із журналістів зачепити в інтерв’ю із Савченко тему смерті. Зокрема – як вона уявляє свою смерть. Гарантую – почуємо багато цікавого.
В тюрмі Савченко була в своїй тарілці, там її головна задача була конфліктувати з усіма навколо. Що вона й робила, мріючи про смерть нескореної полонянки, або про зухвалу втечу. Але не про принизливе звільнення, коли міцні люди, вхопивши її як цуценя за шкірки, гуртом витягли на свободу. Звідси її роздратованість і образливі висловлювання на адресу, наприклад, офісу Лутковської. Звідси й жодного слова “дякую” людям, які реально її витягали з полону. У Надії забрали мрію, хоча вона була так близька до її здійснення.
Для мене особисто справжня історія Савченко закінчилася 25 травня. І то була не стільки історія Савченко, скільки історія небаченого раніше об’єднання зусиль небайдужих громадян заради спасіння нашої громадянки, яка потрапила в біду. І не наша з вами вина, що після її звільнення почався трагіфарс з елементами местєчкової конспірології.
Від її заяв можна було б відмахнутися та не звертати на них уваги, якби не одна обставина – Савченко знову близька до здійснення своєї мрії. Вона вже договорилася до того, що її реально можуть грохнути. Як Бузину. Я не жартую і не вангую. Але пишу про це прямо – за існуючого накала стрестєй вбивство Савченко цілком в інтересах Хуйла. І цілком у його стилі.
Таким чином, чим більше страстєй навколо заяв Савченко, чим сильніше її мочілово з боку патріотів, тим більше вірогідність, шо Хуйло таки наважиться. Єстєственно, сразу же переведя стрелки на хунту.
Друзі, ну третій рік гібридної війни надворі, скільки можна сприймати події лінійно?
Ще раз, якщо хтось не зрозумів – ніяких практичних наслідків заяви Савченко мати не можуть. І не для того вони робляться, щоб бути реалізованими. Потрібен не результат, потрібні страсті-мордасті. А хунті давно вже слід подумати, як припинити цю несмішну комедію, яка поступово отримує шанси завершитися трагічно.
P.S. Для мене особисто найнеприємніший наслідок срача вокруг Савченко не в тому, що вона там щось розказує. А у тому, що небайдужі громадяни почали масово втрачати інтерес до звільнення решти полонених. Говорити про інших бранців стало якось ніби не дуже пристойно, люди вже якось соромляться долучатися до кампаній по звільненню інших полонених.
Дуже прошу не впадати в анабіоз і продовжувати спільну боротьбу. Якщо ми на полонених махнемо рукою, то і політики не сильно чухатимуться, а значить і Хуйло чуствуватиме себе комфортніше. Один простенький лист із словами підтримки на адресу Сенцова, Карпюка, Кольченка, Виговського чи будь-кого іншого з числа ув’язнених в російській в’язниці – то снаряд по Кремлю. Артобстріл треба продовжувати так, щоб Хуйло голову підняти боявся.
2,7 тыс. отметок «Нравится»Комментарии: 158Перепосты: 459
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

А может ей надо платить, чтоб она молчала?
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Надія Савченко – пасіонарій. Це такий малоприємний в побуті ірраціональний тип конфліктних людей, головна мета життя яких – героїчна смерть на виду великої кількості людей.

Таки, да.  Но мы, как страна не стремимся к самоубийству и мы не будем целоваться в дёсна с Захарченками-Моторылами, а тем более с москальнёй пришедшей на нашу землю с войной.

Кто нибудь расскажите этой жертве москальского пропагандона в камере, что у нас всего два пути:или победить, и для этого необязательно водружать прапор над кремлём, или сдаться.

Она предлагает сдаться .
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

А может ей надо платить, чтоб она молчала?

Хай говорить. вона тобі заважає?
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Тим що яка не яка а вона наша... У неї є стрижень який хилиться саме до України без відносно до її переконань та всих цих маніпуляцій. У Вілкулів як ти їх не купляй, їх завжди хилитиме на схід. Мені вона подобається у якості альтернативи совкам-сепаратистам.
Хто вам сказав що вона наша?

Наші люди на таксі в булошную нє єздяют. :pooh_on_b:

А на рахунок Бандерштату. То , думаю, що її тут затюкають. Гузь  у  сєпарів пробачення просити не збирається. Він такий цей Гудзик.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Хто вам сказав що вона наша?

Наші люди на таксі в булошную нє єздяют. :pooh_on_b:

А на рахунок Бандерштату. То , думаю, що її тут затюкають. Гузь  у  сєпарів пробачення просити не збирається. Він такий цей Гудзик.

Спробуй уявити її убиваючою українців з боку сепарів.... Я не можу. Вілкула можу, її ні.....
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Как уже надоели ебанаты- эмигранты... Може хтось візьме її до себе, в америку чи канаду? Нє? Тоді  йдіть під три чорти.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Спробуй уявити її убиваючою українців з боку сепарів.... Я не можу. Вілкула можу, її ні.....

легко
вона ж єбанута, і сама це визнає
у маріонеток стержнів не буває
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Цитата: valet link=topic=929942.msg18569357#msg18569357 date=1469254810[b
]У Юльки настолько безобразная кадровая политика[/b] что и здесь не лохануться она ,априори,не могла.

+1...сама удивляюсь : что за логика?...в чём смысл?...сначала с каким-нибудь "кадром" вляпаться, а потом активно "отмываться"?... :patsak:   
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Как уже надоели ебанаты- эмигранты... Може хтось візьме її до себе, в америку чи канаду? Нє? Тоді  йдіть під три чорти.

Тада, емігранти це основна проблема яка заважає вам жити  8-)
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Тада, емігранти це основна проблема яка заважає вам жити
Нє, не основна. Ви як чиряк на жопі.
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Re: Ха. Вмерла - так вмерла

Нє, не основна. Ви як чиряк на жопі.
===========================

 Основна проблема- таки-жопа! :gigi:  Всюди!  :X

Але  будемо  воювати з  чиряками на ній! А не з нею самою! :lol:
Доречі, уявними! :facepalm1:  [ua]
   
Re: Ха. Вмерла - так вмерла

з Опанасовичем ніззя не сагласіцца
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія