Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему такой скулеж по поводу тарифов?

Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

та хоть як..... половина місячної пенсії, наприклад
відпускна ціна укргазвидобування
То чого виробникам шампусіків, зубної пасти притензії не ставите?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?


Це не скульож. Он у Франції скульож - уряд наваживсь збільшити трудовий тиждень з 35 годин до 39. А в Україні підняття тарифу в десять раз за опалення з 3 грн. за кв. м. до 31 грн. без будь-якої можливості відмовитись від такої послуги - це норма. МВФ накаже поставити концтабори - будуть концтабори.
В тому і різниця метрополії з колонією.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

А укргазвидобування не хоче відпустити за кордон газ? і чи хоче він його взагалі відпускати за 500?

зарплати топв укргазу - друге питання


а при чому тут хоче чи не хоче?
коли США заборонили експорт нафти і газу на десятки років, у них там у найвільнішій із вільних економік ніхто нічого не хотів?

викидайте уже із голови псевдоліберальні бздури і повертайтесь у реальний світ
   
не можете платить ~ экономте или продавайте и покупайте то за что сможете платить
"Не хватает на хлеб - ешьте пирожные".  :lol:

Он у Франції скульож - уряд наваживсь збільшити трудовий тиждень з 35 годин до 39.
"проблемы белого человека"
А в Україні підняття тарифу в десять раз за опалення з 3 грн. за кв. м. до 31 грн. без будь-якої можливості відмовитись від такої послуги - це норма
а це: "проблемы индейцев, которые как известно, вождя не ипут"
   
Уже стільки пройдисвідів на "низьких тарифах" зайшло в Раду, стільки олігархи бабла напиляли, що укроїнці просто зобовязані спробувати високі тарифи.
Хоча б в силу комбінаторики  :D
Все украинцы, все зобовязані спробувати, а не только я, а у моего соседа глубокий минус ( ему должны) по воде
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

+=========================================================================================+
Субсидійні держ3.14дараси вимагають щоб я розлучився з жінкою. Бо прописані за різними адресами. А неофіційно сказали, що у них вказівка "згори" - відмовляти в субсидіях під будь-якими дурницями. Тому прошу про субсидії не 3.14здіти!

Піздьож

А чого це за різними, дві хати маєте, чи жінку сциш в себе прописати?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Pipa [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 20:33
IP/Host: ---.60.90.212.it-tv.org
vkhavr2, cьогодні в 20:31

    Розгорнути попередні цитати...
    +============================================================================+
    Я та жінка, яка теж вправно стріляє, обміняємо наше життя на смерть декількох держбандитів.
    Бо держбандита треба вбити, інакше він буде грабувати тебе доки ти живий.


Ой блін знов стріляє, на майдані стріляв і знов стріляє  ... під ковдрою
+================================================================================+
Як отримаєш кулю між роги, педрилкозахісник, не дивуйся. Є за що!
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

То чого виробникам шампусіків, зубної пасти притензії не ставите?


шампусіки і зубна паста конкурентний ринок. А газ монопольний ринок.
Монопольні ринки завжди в плані ціноутворення контролює держава.
Тільки у всьому світі держава слідкує над тим щоб прибуток не завищував монополіст, а у нас держава хоче три шкури драти користуючись монополією.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Тут каждый второй себя газдой выставляет.
Ну вот пусть и расскажут, какие тенденции они наблюдают в вопросе зарплат своих сотрудников?
   
+=========================================================================================+
Субсидійні держ3.14дараси вимагають щоб я розлучився з жінкою. Бо прописані за різними адресами. А неофіційно сказали, що у них вказівка "згори" - відмовляти в субсидіях під будь-якими дурницями. Тому прошу про субсидії не 3.14здіти!
у меня вообще жопа, не буду подробности описывать
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а єслі газ стоїт 500 грн а продают єго за 7 000 грн ето шара?

А давай ты будешь работать исключительно на себестоимости лекарств? Это п***а... с какого хуя газ стоит 500 грн?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а при чому тут хоче чи не хоче?
коли США заборонили експорт нафти і газу на десятки років, у них там у найвільнішій із вільних економік ніхто нічого не хотів?

викидайте уже із голови псевдоліберальні бздури і повертайтесь у реальний світ

Отож бо до чого тут хочеш ти чи ні?
Щоби цінити - треба платити.

Вам теж субсидію не дають?

Чого ті, хто може платити не повинні платити, для чого їх дотувати? Всяких янтарокопачів, що на біржі стоять...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

+================================================================================+
Як отримаєш кулю між роги, педрилкозахісник, не дивуйся. Є за що!

Під ковдрою свої кулі лиш і пускаєш, зарісовщик, млін
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Отож бо до чого тут хочеш ти чи ні?
Щоби цінити - треба платити.

Вам теж субсидію не дають?

Чого ті, хто може платити не повинні платити, для чого їх дотувати? Всяких янтарокопачів, що на біржі стоять...

Я тоже хуею... то строил огромный дом, то бабла на газ не хватает..
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

А давай ты будешь работать исключительно на себестоимости лекарств? Это п***а... с какого хуя газ стоит 500 грн?


при чому тут собівартість?  у ціну 500 грн закладалась і рентабельність, і амортизація, і розвідувальні роботи.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

в прожитковому мінімумі(1400 грн), держава порахувала що манюпасу 106 грн.  достатньо, щоб оплатити комунальні послуги.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Піздьож

А чого це за різними, дві хати маєте, чи жінку сциш в себе прописати?
+=======================================================================================+
3.14здун!
У нас десь в Законі прописано, що чоловік та жінка ЗОБОВ"ЯЗАНІ бути прописані за однією адресою???
А з жінкою я живу вже 42 роки.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

при чому тут собівартість?  у ціну 500 грн закладалась і рентабельність, і амортизація, і розвідувальні роботи.

Это не правда... это исключительно стоимость добычи... без амортизации, ренты, транспорта и инвестиций в разведку..
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Отож бо до чого тут хочеш ти чи ні?
Щоби цінити - треба платити.

Вам теж субсидію не дають?

Чого ті, хто може платити не повинні платити, для чого їх дотувати? Всяких янтарокопачів, що на біржі стоять...


а ти так і робиш?
тобто, ти заїжджаєш на заправку і кажеш: штооооо, літр 20 грн, ето же как пачка мороженого. Нєєєє, я буду тільки 100 грн за літр платити.

так усе відбувається?

ти ж можеш 100 грн за літр бензину платити чи ти голожопий?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а єслі газ стоїт 500 грн а продают єго за 7 000 грн ето шара?

Куплю очень много такого газа. Продашь?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Яценюк доводив до Майдану, що газ українського видобування коштує 70 доларів - 1750 грн.
Чому тарифи рахуються з ціни в 7000 грн?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Это не правда... это исключительно стоимость добычи... без амортизации, ренты, транспорта и инвестиций в разведку..


тобто, до 2015 року розвідка не проводилась і інвестиції не здійснювались?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Взагалі, таке враження. що Україна - це лише Київ, обласні центри та судді-прокурори.
Поїдьте в провінцію, подивіться, як там люди виживають.
Тоді будете розповідати про 30-70 тисяч на відпочинок.

А то читаєш вас, і здається, що ми в різних Українах живемо...
(tu)
ТС - вроде еврей...у этого народа с логикой всегда было нормально...
а этот шлемазл как шота ляпнет :facepalm1:
Кризис неплатежей -самое легонькое, что будет после "пидвыщень"...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а ти так і робиш?
тобто, ти заїжджаєш на заправку і кажеш: штооооо, літр 20 грн, ето же как пачка мороженого. Нєєєє, я буду тільки 100 грн за літр платити.

так усе відбувається?

ти ж можеш 100 грн за літр бензину платити чи ти голожопий?

А ты заежаешь на заправку и начинаешь требовать литр бензина по 2 гривны, бо зубожиння, клята влада и вообще в венесуэлле бензин даром?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

коли народ, що виживає на 1500 грн на місяць, потягне таких, як ти, з міцною мотузкою на високу гілляку?

Таке вже було в кацапстані у 1917-му. З моєї зарплати ти отримуєш свої нещасні копійки. Не буде таких як я - помреш з голоду.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

шампусіки і зубна паста конкурентний ринок. А газ монопольний ринок.
Монопольні ринки завжди в плані ціноутворення контролює держава.
Тільки у всьому світі держава слідкує над тим щоб прибуток не завищував монополіст, а у нас держава хоче три шкури драти користуючись монополією.

То від того, що конкурентний ринок, шампусік не коштує 10 грн. а контує як 200 кубів газу?

Держава повинна встановити беззбиткові тарифи і ті, хто може платити - повинні платити

Питання контролю і справедливості - повинне бути
   
Немає  "скулєжа". Є проста  та зрозуміла вимога - надайте розклад з чого цей тариф  складається. Але ніхто від влади цього робити не бажає... :lol:
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Яценюк доводив до Майдану, що газ українського видобування коштує 70 доларів - 1750 грн.
Чому тарифи рахуються з ціни в 7000 грн?

Тому що такого газу мало, а охочих його купити - багато.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

тобто, до 2015 року розвідка не проводилась і інвестиції не здійснювались?

тобто до 2015 року я уже заебался считать сколько раз НАК выпускал бумажки на которые получал бабло от державы чтобы покрыть свой дефицит... тебе напомнить сколько раз это было при Юле? А новую разведку здийснивать не надо?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Я тоже хуею... то строил огромный дом, то бабла на газ не хватает..


мені?
мені вистачає. 
Я іще один зараз будую для басейну, сауни, спортзалу і т.д.
А тобі в голову не приходить, що можна не тільки про себе говорити?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

тобто до 2015 року я уже заебался считать сколько раз НАК выпускал бумажки на которые получал бабло от державы чтобы покрыть свой дефицит... тебе напомнить сколько раз это было при Юле? А новую разведку здийснивать не надо?


НАК чи укргазвидобування?
Укргазвидобування до 2015 кожен рік видобуток нарощувало. Останні 2 роки перші за останній час коли видобуток упав
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Немає  "скулєжа". Є проста  та зрозуміла вимога - надайте розклад з чого цей тариф  складається. Але ніхто від влади цього робити не бажає... :lol:

Он складается с того, что есть цена на газ на европейских хабах и предложения от москалей.. +НДС и доставка к потребителю... какого хуя тебя государство должно дотировать газом внутренней добычи если он такой же товар как и европейский и москальский? нет бабла? - п***а за субсидией..
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

НАК чи укргазвидобування?
Укргазвидобування до 2015 кожен рік видобуток нарощувало. Останні 2 роки перші за останній час коли видобуток упав

Конечно наращивало в таких СП как с Онищенко
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

То від того, що конкурентний ринок, шампусік не коштує 10 грн. а контує як 200 кубів газу?

Держава повинна встановити беззбиткові тарифи і ті, хто може платити - повинні платити

Питання контролю і справедливості - повинне бути


беззбиткові тарифи знаходяться в районі 3500 - 4000 грн.

держава встановила майже 7000 грн і при тому більше 50 млрд грн збитку за 2015 рік. 25 млрд грн прямий збиток і близько 30 млрд грн сусидії
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Піздьож

А чого це за різними, дві хати маєте, чи жінку сциш в себе прописати?

Та две хаты, а халявы ой как хочется, вторая еще скорее всего под сдачей.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Немає  "скулєжа". Є проста  та зрозуміла вимога - надайте розклад з чого цей тариф  складається. Але ніхто від влади цього робити не бажає... :lol:

Це підтримую (прозорість тарифів і контроль)

   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Конечно наращивало в таких СП как с Онищенко

...і в таких СП як із Порошенко до того як Шуфрич віджав, і в таких СП як зараз у Авакова, які він віджав у Ставицького
шо там, посадовців Нафтогазу і укргазвидобування арештували уже?  в чом задєржка?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Цитувати
почему такой скулеж по поводу тарифов?...

...да, Вы правы , "скулёж" - это чуток слабовато...а правильнее будет - поддать под зад носаком  хреновым государственным топ-менеджерам , которым народ платит зарплату, чтоб те добросовестно и качественно выполняли свою работу...а эти ублюдки мало того , что полностью продались олигархам-монополистам и бесцеремонно чавкают с их корыта, так , суки, не брезгуют получать народную зарплату и вдогонку грабить народ , повышая тарифы на тепло, газ, электричество, воду...

...так я повторюсь : ...под зад носаком...чтоб вылетели с "доходного кресла"....и летели аж до ближайшего СИЗО без права взноса залога...

...где-то так...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Яценюк доводив до Майдану, що газ українського видобування коштує 70 доларів - 1750 грн.
Чому тарифи рахуються з ціни в 7000 грн?

Потому что перед выборами все сука популисты, а потом приходит мировой жандарм и говорит: деньги нужны? или кто-то не помнит как Юля ждала траншей МВФ?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Думал тему Киевлянин открыл.Текст ебнутый на всю голову

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія