Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто слышал утренний эфир Эры с Савченко. (сети уже полыхают)

Щось немає єдності в бюторасних рядах на тему Надєжди.  B-)

Хотілось би почути думку по темі начальника транспортного цеху бабужку з косою.  :love:
   
варианты - послом в гондурас

или в качановку

кстати, по предварительному варианту украинская сторона обязывалась обеспечить 20 лет отсидки надьки в украинской зоне

Хуйло сорвал их планы по нейтрализации своего агента неожиданным помилованием :lol:
   
Никакого резона нет, т.к. это будет признанием того, что конфликт внутренний, редиска сразу ни при чем, гейропейцы отменяют санкции и вообще отгребают в сторону, о чем они давно мечтают. И редиска продолжают воевать с Украиной под вывеской гражданской войны и совершенно безнаказанно.

все сейчас и так есть, что поменялось за два дня?
   
Re: Кто слышал утренний эфир Эры с Савченко. (сети уже полыхают)

Фсе не так!
И ваабще, она агент Хуйла внедрённый в Украину для того что бы помешать Гетьману имплементировать его мирный план.
Выслать её взад в тюрьму! (краткое содержание предыдущих 47 страниц :) )

Навіщо ж так паплюжити сенс? Тут критикуються іі діі і висловлювання,  а також іі сестри. і ще дописувачі намагаються повангувати  - шо це принесе в майбутньому.
   
Никакого резона нет, т.к. это будет признанием того, что конфликт внутренний, редиска сразу ни при чем, гейропейцы отменяют санкции и вообще отгребают в сторону, о чем они давно мечтают. И редиска продолжают воевать с Украиной под вывеской гражданской войны и совершенно безнаказанно.

ну шо ты п***а б***ь про какое то признание! ты еще скажи шо это будет признанием того шо боинг сбили ВСУ

шо вы исполняете, кретины?
   
Було таке. Тим більше, шо американці заявляють, шо вони не викупають заручників принципово.

Государство не выкупает. А что частные граждане делают то другой вопрос.
Правда если выкупили родственники то можно и под статью загреметь за финансовую поддержку террористов ;o
   
Навіщо ж так паплюжити сенс? Тут критикуються іі діі і висловлювання,  а також іі сестри. і ще дописувачі намагаються повангувати  - шо це принесе в майбутньому.

перечитайте эту ветку. Один уже дописался, что если она сможет освободить пленных то это будет плохо для Украины ;o
   
ну шо ты п***а б***ь про какое то признание! ты еще скажи шо это будет признанием того шо боинг сбили ВСУшо вы исполняете, кретины?
Ипанат, иди на куй --------------------------------->
   
Re: Кто слышал утренний эфир Эры с Савченко. (сети уже полыхают)

Государство не выкупает. А что частные граждане делают то другой вопрос.
Правда если выкупили родственники то можно и под статью загреметь за финансовую поддержку террористов ;o

А я про шо? Викупи заборонені.
   
Re: Кто слышал утренний эфир Эры с Савченко. (сети уже полыхают)

перечитайте эту ветку. Один уже дописался, что если она сможет освободить пленных то это будет плохо для Украины ;o

І? Це значить така думка в дописувача. В одного. А ти взяв і узагальнив.
   
А я про шо? Викупи заборонені.

Формально запрета нет. Есть политика государства. И это правильно, потому что откроется бизнес по захвату американцев для выкупа.
Но это не имеет отношения к нашей теме :)
   
Ипанат, иди на куй --------------------------------->

кусай за хуй, кретин, хуйло это любит
   
"Входять мишкі - Вєра і Надєжда..."
(С) Л.Подервянський, "Сказка про рєпку, або хулі не ясно".

"Надєжда вийма з вуха бичок і розкурює його. Обидві бляді сидять, розкарячившись, поклавши голі хвости на стола, чухають собі п**ди, матюкаються і плюють на підлогу" - схоже, не?
   
Надія сказала все що побачила у владі: " Влада нас найобує"  B-)
 (Памятаєте той виступ?) :S
От із цієї фрази все й  розпочалося... Не купилася, значиться, не догодила владі... Так отож...
   
если опарышей так карежит. причем весь спектр - от продажных дрыщей, до безмозглых прихильники певної політсили, то надежда хороша! (tu)  расшевелила свинарник.  :laugh:
   
Савченко треба хутко їхати до Лугандону. Там вже черговий полонений.
Посміхаємось, обмінюємось цигарками, дружим, дружим, дружим.

   
если опарышей так карежит. причем весь спектр - от продажных дрыщей, до безмозглых прихильники певної політсили, то надежда хороша! (tu)  расшевелила свинарник.  :laugh:
З язика зняв.  :-B
   
З язика зняв.  :-B
та оно ж видно всем. они просто говном захлебываются, выдумывая всякие небылицы про нее. гуще они срут только на юльку, но это дело привычное и всем до сракы.
   
кто там их дрыщепедрил гавкал про подарки в тюрьме от хуйла указанных в декларации надежды?

205 тисяч гривень, які депутат від "Батьківщини" Надія Савченко вказала у своїй декларації про доходи за 2015 рік як подарунки, були премією, якою її нагородила влада Канади.

Про це Савченко повідомила у середу під час прес-конференції.

"Коли я знаходилася ще у в'язниці, Канада нагородила мене премією "Світло справедливості". Це було 12 тисяч доларів, з них пішов податок і на руки чи на карточку я отримала 9600", – сказала вона.

Савченко уточнила, що ці гроші отримала її сестра Віра, тому що сама вона була ще у в'язниці.

Як відомо, загальний дохід Савченко за минулий рік становив 406 тисяч гривень.
УП.
   
если опарышей так карежит. причем весь спектр - от продажных дрыщей, до безмозглых прихильники певної політсили, то надежда хороша! (tu)  расшевелила свинарник.  :laugh:
Знаете, даже неудивительно, что в Украине было "Белое братсво".  Назначаем себе кумира, сами приписываем ему те качества. которыми он не обладал, возносим в разряд святых, потом обвиняем в предательстве и мешаем с говном. И так по кругу, бо без кумира мы же не можем. Мы же избранные и нами может руководить и вести к светлому будущему только Святой.
 На прессконференции она прямым текстом сказала - я человек, я могу ошибаться, поправляйте меня если я где то ошибаюсь. Так вот в данном случае с "переговорами на равных как с "избранниками и представителями народа ЛДНР" и с тем, что "минские себя изжили и нужно переходить на переговоры напрямую" она ОШИБАЕТСЯ. Но секта выпучив зеньки и не видя ничего, кроме нимба над головой орет "правильно, веди нас, не сметь говорить что она ошибается" ведь раз ошибается, значит Человек, и не какой не Святой ниспосланный нас вести туда вперед к победе миру, процветанию, свободе, достатку и что там каждый по отдельности представляет.
 
   
На прессконференции она прямым текстом сказала - я человек, я могу ошибаться, поправляйте меня если я где то ошибаюсь. Так вот в данном случае с "переговорами на равных как с "избранниками и представителями народа ЛДНР" и с тем, что "минские себя изжили и нужно переходить на переговоры напрямую" она ОШИБАЕТСЯ.


В чем ошибка? Докажи.
   
Було вже?  Захєр заявив , що він попередив Савченко про замах, який на неї планувала СБУ :pleasantr:
   
В чем ошибка? Докажи.

доказывать? зачем? онаж сама призналась, что может ошибаться

 :laugh:
   
между поправять и срать - дистанция огромного размера. и ошибается она или нет насчет минской сдачи - покажет только время. и очень скоро. а передергивать насчет "избранников народа ДНР" совсем уж некрасиво.хотя полностью в стиле дрыще-прихильники певної політсили. что-то выдумать, а потом, на основании этой байки делать глобальные выводы.
   
если опарышей так карежит. причем весь спектр - от продажных дрыщей, до безмозглых прихильники певної політсили, то надежда хороша! (tu)  расшевелила свинарник.  :laugh:

Жопний, а коли макака знову почне вєщать про услишаніє Дамбаса ? Щоби побачити, так би мовити, повну єдність в бюторасних рядах.  :love:   
   
В чем ошибка? Докажи.
Что я должен доказать? Что так называемые "выборы" на тех территориях не признаны ни Властями Укранины ни странами применившими санкции в отношении России. Какие тогда избранники, какие представители народа? Почему Захарченко и Плотницкий, а не Губарев и Болотов?
 По поводу минских - санкции привязаны к их выполнению, только минскими Россия привязана к этому конфликту -  выходим? Ну тогда остаемся один на один с ОРДЛОРоссией, и никакие взывания к Западу уже не подействуют - "баба з возу" Западу легче. сами рейшате свой внутренний гражданский конфликт.
   
егорку опять наказали возбужденные бюторасы. за жопу держится. :lol: от бедолага.
   
А это уже тут было?
Цитаты сестрицы Наденьки:

Россия здесь ни при чем. Луганская сторона против хунты... Сепаратисты говорят: в боевые действия на Востоке Россия не втыкается. Если бы она втикнулась по полной, то мы бы простояли 15 минут. Да, российские преступники и российское оружие там есть. Но пока что Россия сдерживается. Они ненавидят официальный Киев, как и местное население ненавидит. На это у них есть причина. В Городах Металлисте и Славянске камня на камне не осталось. Вопрос: для чего? Чтобы Порошенко с Обамой заключили договор о восстановлении Донбасса на 8 миллиардов гривен?

який п***а  :facepalm1:
   
Коментуючи реакцію на учорашнє інтерв’ю для «Радіо Ера», політик також зауважила, що її не лякає жодне слово, яке пересмикують журналісти.Народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко буде робити все можливе, щоб живими повернути додому українців, які перебувають у полоні на окупованих територіях.
Про це вона заявила на своїй прес-конференції за підсумками робочої поїздки на Схід України.

«Я буду говорити про це на кожному кроці. Я готова говорити з кожним, і з ворогом, і з другом, для того, щоб матері повернули своїх дітей додому, щоб держава повернула їх цілими і неушкодженими», – сказала народний депутат.

Надія Савченко наголосила, що зараз є три майданчики для визволення українців з російського полону.

«Перший – на рівні «держава – держава», це переговори між президентами. І саме на цьому рівні зараз потрібно визволяти наших хлопців-політв’язнів. Другий майданчик – на рівні законодавчих органів в Україні, СБУ, і так само створених судочинних органів в окупованих територіях. Третій майданчик – визволення після гарячого бою хлопців, які сидять у підвалах», – уточнила вона.

Савченко переконана: «З усіх цих майданчиків треба визволяти людей!».

«Я не можу говорити на рівні президентському, міждержавному, але як народний депутат я готова говорити на двох інших рівнях», – вважає парламентар.

_APX1819

Коментуючи реакцію на учорашнє інтерв’ю для «Радіо Ера», політик також зауважила, що її не лякає жодне слово, яке пересмикують журналісти.

Надія Савченко наголосила, що усім необхідно розуміти: «У нас іде війна з Росією, яка має довгу історію геноциду різних народів. Росія навчилася діяти безчесними методами! Зараз вона продовжує це робити в Україні».

Після поїздки на Схід України льотчиця також розповіла, що побачила на власні очі: «Чим ближче до лінії першого рубежу, тим більше там патріотів, більше хлопців, які готові йти в бій і не здавати Україну».

«Там вже давно нема такої кількості «ополченців», як вони себе називають. За ними стоїть друга-третя лінія, і це добре озброєне російське військо. Це агресія Росії проти України! Це може бути ще початком дуже жорстокої війни», – додала Савченко.

За словами народного депутата, для неї дуже важливо було зрозуміти, що зараз відбувається в АТО.

«Як народний депутат я хотіла побачити людей, настрої, перевірити корупцію в зоні АТО. Я буду подавати депутатські запити і буду боротися з корупцією в армії, особливо в час війни!» – запевнила член фракції «Батьківщина».

Савченко
Батьківщин
   
Re: Кто слышал утренний эфир Эры с Савченко. (сети уже полыхают)

Було вже?  Захєр заявив , що він попередив Савченко про замах, який на неї планувала СБУ :pleasantr:

Так він жеж нещодавно казав, шо якшо надя буде їхати до них, то їй не дадуть воїни "молодой рєспублікі" доіхати. Тепер вже находу міняється легенда.  :facepalm1:
   
егорку опять наказали возбужденные бюторасы. за жопу держится. :lol: от бедолага.

Ви самі підтримуєте переговори наших депутатів з їхніми "обранцями"?
Чому?
   
Мій висновок такий. Наш народ - переважно болото. На ФУПі теж. Совкове болото. Нал=да жить тіхо, вєсті сібя в рамках прілічія і гаваріть так, как скажет партія.  Тільки знаходиться хтось, хто дозволяє собі ламати стереотипи совків - відразу шквал нападок.
   
Re: Надію не лякають пересмикування її слів.

Мій висновок такий. Наш народ - переважно болото. На ФУПі теж. Совкове болото. Нал=да жить тіхо, вєсті сібя в рамках прілічія і гаваріть так, как скажет партія.  Тільки знаходиться хтось, хто дозволяє собі ламати стереотипи совків - відразу шквал нападок.

Кто бы это мог быть?
   
Ви самі підтримуєте переговори наших депутатів з їхніми "обранцями"?
Чому?

Тошо до влади в цьому питанні ніякої довіри нема.
   
В демагогію Надія вдарилась. Повернути всіх полонених дуже легко: достатньо тільки безумовно капітулювати на всі вимоги Хуйла; і на наступний день все полонені будуть звільнені "за гуманітарних міркувань".
Тому питання у тому наскільки Надія згодна розмінювати абстрактний суверенітет на реальні людські життя. Де та межа, за якою вже починається "хі-хі"?
   
Тошо до влади в цьому питанні ніякої довіри нема.

О, здравая мысль. К "зашквару" Савченко возвращаться не будем? :)
   
Тошо до влади в цьому питанні ніякої довіри нема.

Савченко - влада?
   
О, здравая мысль. К "зашквару" Савченко возвращаться не будем? :)

Савченко - влада?
   
Савченко - влада?

Попугай, что ли?
Отвечу за Uki - скорее всего он имел ввиду исполнительную власть
   
Попугай, что ли?
Отвечу за Uki - скорее всего он имел ввиду исполнительную власть

Спробуйте відповісти за себе.
Савченко - влада?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія