Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кнопкодавство в Польщі (tu)

Кнопкодавство в Польщі (tu)

http://www.pravda.com.ua/news/2016/06/1/7110361/
Депутату польського Сейму світить 5 років за кнопкодавство
Цитувати
Варшавська прокуратура порушила справу щодо неособистого голосування у польському Сеймі.

Про це повідомляє "Радіо Польща".

Мова йде про ситуацію, коли під час голосування в Сеймі 14 квітня з приводу кандидатури судді Конституційного суду депутат політичної групи "Кукіз'15" Малгожата Зверцан проголосувала двічі – від свого імені і від імені депутата того ж формування Корнеля Моравецького.

За словами прокурора Міхала Дзеканского, слідство було порушено 30 травня. Справа стосується ст. 271 Кримінального кодексу, згідно з якою "держслужбовцю, який представив неправду в документі, що має юридичне значення", загрожує від 3 місяців до 5 років в'язниці. У рамках слідства будуть опитані свідки події. Крім того, в слідстві використовують відеозаписи засідань Сейму.

Прокурор зазначив, що не було порушено кримінальну справу проти спікера Сейму, як того вимагала опозиційна партія "Громадянська платформа". На думку партії, спікер винен у тому, що не перервав засідання після виявлення випадку неособистого голосування.

У зв’язку з цим "Кукіз'15" вирішила виключити зі своїх лав Малгожату Зверцан і закликала її здати мандат депутата. Тим часом депутат Корнель Моравецький добровільно відмовився від членства в цій політичній групі.

Попав під роздачу навіть спікер ;o Коли вже в нас буде такий рівень політичної культури?

Останнє редагування: 1 червня 2016 08:47:00 від Localist
   
Re: Кнопкодавство в Польщі (tu)

 (tu)  (tu)  (tu)
наши кнопкодави ржуть з дурних полякив  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія