Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

парашутизм, планеризм, аеродинамічна труба - все, що пов'язане з польотами :crazy_pil:

Що стосується ППК_У на запасці, то він правий. В армії їх дійсно не ставлять. Я їх сам не любив. На основному - ППК-У річ обов'язкова, а на запасці - хіба що для новичків. Гімору з ним більше, ніж користі. Особоливо з "крилами". 
Що стосується кількості стрибків для стрибків з камерою: то раніше така норма дійсно була. 100 стрибків. Зараз, мабуть, все залежить від кількості бардаку
То коли вона невеличка і стоїть на шоломі, то великої біди не буде, коли й новичок з нею стребне. Вона йому не заважатиме. Головне, щоб не відволікала від стрибка. А от камера в руці - однозначно відволікатиме.
   
у нас на основному стоїть автомат Дороніних, а ППК-У тільки на запасках)
камери навіть першоразники інколи проносять з дозволу свого інструктора, але їх кріплять зверху на запаску або в районі грудної перемички, вмикають і забувають, потім можна ті 10-15 хвилин поредагувати, як хочеться...
а тут дядько на ліву руку біля висотоміра надягнув якусь фігню з тримачем, а на ній камера... це дійсно здивувало, вже цікаво, що він там зняв) якщо буде наступного разу, порозпитую його))
   
З автоматом Дороніних, навіть не пам'ятаю чи зтикався. Хіба що коли пару раз стрибав з Д-6. Не пам'ятаю точно що там стояло. Коли б не КАП-3. А так в нас всюди були ППК-У
   
Хтозна, оце зараз думаю : може й там ППКУ стоїть??))  Треба буде порівняти... Просто на основних ми його часто крутимо, виставляючи висоту, а на запаски тільки щоб шпильку засунути... Ну наче вони різні були, чи я вже й не знаю!)
О, згадав як ще одну легенду розказували - про дівчину, яка стрибала на 10 секунд більше 100 разів  (все ж думаю, це якесь перебільшення)), бо ніяк не могла справитися зі штопором. Її так і називали - "леді штопор"))). Але це було ще за часів СРСР
   
Ось... Значить це не автомат Дороніних. Автомат Дороніних працює тільки по часу, висота на ньому не виставляється. І, здається, в нього фіксований інтервал зпрацювання - 3 секунди після висмикування шпильки. За те дуже надійний. Висота виставляється тільки на КАП-3 та ППК-У.
Що стосується СРСР, то в принципі могло бути. Там "норми стрибків" для переходу на техніку вищого рівня були дуже великі. На УТ-15, здається, 50 стрибків, а на ПО-9 (ПО-16) чи 100, чи 150 стрибків. Точно не пам'ятаю. Так що були люди з сотнею істрибків і тільки Д1-5-у, або й взагалі на Д-5 зі стабілізацією.
   
тоді точно ППКУ й там ,і там стоїть
з іншого боку, тоді було менше стимулів перейти на сучасніші парашути, бо їх було не так багато?
я десь читав, щоб перейти на ПО треба було 200 стрибків, і всі старші товариші говорили типу "що ви салаги жалієтесь, що вже 30 стрибків, а на "крило" ще не переводять... от в наші часи поки 200 разів не настрибаєш, ніхто тебе не допустить!"
Хто займався на Прогресі в кінці 90-х - на початку 2000-х кажуть, що в середньому переходили після 60-70 стрибків, навіть якщо все виходило значно раніше. З іншого боку, труби тоді ще не було...
   
Ну, що до кількості стриьбків, потрібно враховувати той факт, що в СРСР за стрибки парашутисти не платили. Це було для них безкоштовно. Тому скільки настрибаєш - це було питання тільки часу. Але тут була й "оборотна сторона медалі": великі терміни підготовки парашутистів, могли відсторонити від стрибків через те, що як спортсмен ти "безперспективний" (таке сталося з одним моїм знайомим).
В армії за стибки навпаки доплачували (не знаю як зараз).
   
Угу, пам'ятаю, того що вчився у медінституті. І про безкоштовно звичайно це звучить як казка) цікаво, чи є зараз якась країна, де б це було безкоштовно?) Може якась північна Корея?)))
   
Угу, пам'ятаю, того що вчився у медінституті. І про безкоштовно звичайно це звучить як казка) цікаво, чи є зараз якась країна, де б це було безкоштовно?) Може якась північна Корея?)))
А в армії научать безкоштовно. :)
Але це буде узькопрофільна підготовка. Хоча всіляки "спецнази" вчать і доволі специфічним стрибкам. Наприклад стрибкам з високим відділенням (порядка 6000-7000 метрів) і низьким розкриттям (на висоті 150-200 метрів). Або з високим відділенням і високим розкриттям. Це для того, що б спецназівець на "крилі" міг приземлитись на декілька десятків кілометрів в стороні від точки покидання літака.
Там будуть нічні стрибки, стрибки на ліс, на воду, стрибки на воду з водолазним спорядженням... Багато чого цікавого буде.

Останнє редагування: 27 липня 2017 10:07:22 від Влад
   
Про спецназ якраз непогано знаю, бо з нами часто стрибає Альфа, як вже не раз згадував. У них такі однакові "крила" захисного кольору... А початківці теж займаються за 2 програмою...
От про висотні стрибки не знаю, чи в нас практикують?.. взагалі на початку АТО якраз говорили, чи буде десь застосовуватися класичний десант, так ніде й не було, там нічого було робити парашутистам.
Чисто теоретично, якби я в юності захотів кудись  поступити, мабуть не взяли б, через поганий зір. І в пілоти теж))
Тоді ще не вміли робити лазерну корекцію зору... )))
   
Ну це в нас такі вимоги до зору пілотів.
В США пілоти і навіть астронавти літають в окулярах. І нічого. Нікому це не заважає.
І не тільки по зору. Мій товарш зі США розповідав, що в них в аєроклубі був планерист без обох ніг. Планер був переобладнаний, щоб ним можна було керувати тільки руками, без допомоги ніг. Літав цілком нормально.
   
ну, так, зараз періодично народ стрибає в своїх окулярах, поверх яких надягаються парашутні, або й лише в своїх, з прив'язаною резинкою, недавно бачив))
І ВЛК стала чистою формальністю
   
Так в тому й справа, що в нас потрібно "домовлятися", "купляти ВЛК" і т.п. А в них можна стрибати, літати в окулярах цілком офіційно.
В нас багато різних непотрібних обмежень, які ні хто (або майже ні хто) не викнонує і які тільки створюють підгрунтя для різних хабарів.
   
Так, це так. Має бути лише страховка, і все.
У  нас наче у одних влк уже й не вимагають, але на Прогресі, який від тсоу, поки що необхідно.добре що хоч довідки від психіатра і нарколога вже не треба!)
   
От від психітра довідку парашутистам треба обов'язково !
Ну яка нормальна людина вистрибне в польоті з цілком справного і нормально летячого літака ?  :gigi:
   
) так тому мабуть довідки і не потрібно, всі ж збиратимуться це робити
   
Взгалі всі ці медогляди, техогляди і т.п., на мою думку, звичайний "розвод на бабки".
Людина сьогодні здорова, а через місяць хвора. А відповідно до довідки - вона цілком здорова. :)
Так точно і з техоглядом автомобілів. Сьогодны автомобыль справний, а завтра влетів в яму і він став "трошки несправним".
   
Сьогодні вчився застрибувати на потік з положення стоячи... Навчився не відразу, але навчився. Спіралі і спухання провалювання наче вже виходять без напруги, зависання на якійсь висоті - теж. Наступного разу може спробую літати на спині... Перекидання з перевернутого  положення в звичну позу наче виходить без особливих зусиль. У нас зараз нельотна погода, так що з усієї програми скайдайвінгу на вихідні вийшла лише сьогоднішня труба))
   
Дружина жартує: от хто повірить, що в грозу у п'ятницю ввечері хтось літає у трубі? То ви там всі так кажете, а самі по бабах))))
   
Ага... Дружині сказав, що пішов до коханки. Коханці сказав, що будеш з дружиною. А сам на аєродром і стрибати, стрибати, стрибати ...
 :D
   
Сьогодні вже дощу нема, але вітер просто з ніг збиває. Так і хочеться на нього лягти і полетіти)
І це в місті! Правда, тут між будинками якраз умови для створення таких потоків...
   
В нас вітер помірний. Еле на дуже хмарно. Вчора й сьогодні були короткочасні дощі. Спати хочеться в таку погоду. :)
   
Я бачив як у нас два парашутиста-початківця мало не купольною акробатикою на Д-1-5у займались. Зійшлись в повітрі і довго не могли розібратись кому в яку сторону потрібно розходитись. З землі це виглядало як чиста купольна акробатика. А ти говориш про групову... :-)
До речі... Групову акробатику, вірніше падіння в формації з Д-1-5у можна спостерігати в фільмі "Парашутисти". Там актори, які грали спортсменів-парашутистів, стрибали саме з Д-1-5у. Якщо придивитись до їх ранців, то це помітно.
Подивився фільм))
Які в них дивні купола!) Якісь розкошлані на вигляд... Це і є ПО? І такі великі ранці, як для д1-5...там якось йшло все вперемішку, різні системи, як мені здалося
Ще звичайно вразив кінооператор зі справжньою великою кінокамерою на шоломі)
І цікаво, там на початку фільму, оті перші міжнародні змагання - там дівчата стрибали типу на розчековку, і так незграбно, наче десь 5-6 стрибок у нас... Режисери думали, що ніхто не помітить.))?
   
Подивився фільм))
Які в них дивні купола!) Якісь розкошлані на вигляд... Це і є ПО? І такі великі ранці, як для д1-5...там якось йшло все вперемішку, різні системи, як мені здалося
Ще звичайно вразив кінооператор зі справжньою великою кінокамерою на шоломі)
І цікаво, там на початку фільму, оті перші міжнародні змагання - там дівчата стрибали типу на розчековку, і так незграбно, наче десь 5-6 стрибок у нас... Режисери думали, що ніхто не помітить.))?
Так. І коли б, навіть ще не ПО-9. ПО-16 теж "матрац" великий". :-)
Так. Там все йшло в перемішку. Ти правильно помітив. Де парашутисти відділялися від літака, або падали в вільному падінні і їх потрібно було показати крупним планом, то там були Д-1-5У. А де знімали спуск і стрибки виконували досвідчені спортсмени, то там, звичайно були "пошки".
Ну фільм знімався для масового глядача, а не для парашутистів. :-)
Великий респект акторам, що стрибали самі і пройшли парашутну підготовку. Комп'ютерної графіки тоді ще не було. Все знімалось "наживо".
   
а, то я правильно помітив!) так, респект акторам, молодці! цікаво, вони з радістю погодились?))
і цікаво було подивитись на ці зачіски, костюми, моду тих часів - вже 84 рік, вже звучить електронна музика!))
але кіноапарат - це щось!) він що, на 16 мм знімав?)) мабуть же ж без звуку?..
   
Олександра Яковлєва, яка виконувала головну роль, говорила, що погодилася зразу. Працювати в цьому фільмі їй було цікаво. Колись читав її спогади про зйомки. Під час зйомок вона зробила кілька десятків стрибків.
Судячи з розміру касети там була 36 мм плівка. Шістнадцяти мілеметрова касета набагато вужча. Чому знаю ? Тому що сам колись захоплювався кінозйомкою. Але знімав на 8 мм камеру. Звук дійсно там не пишеться. Взагалі зняти любительське звукове кіно тоді було справою дуже важкою. Окремо знімаєш на камеру, окремо пишеш звук на магнітофон. Потів все це потрібно синхронізувати. Це тобі не те, що зараз. :)


Останнє редагування: 3 серпня 2017 10:12:25 від Влад
   
у нас теж була 8 мм камера, "Аврора" ЛОМО
там прикольно було знімати на 16 мм плівку, а потім її розрізати на 2х8. Зараз десь 2 години є оцифрованого відео, епізоди починаючи з 1971 року. ну і там камера була зовсім маленька, хоча вона б і назнімала неякісно у польоті, наприклад)
там ще був колекторний двигун, у якого іноді відходили щітки і треба було їх притискати назад

Це другий фільм лише про парашутистів, який я подивився, першим був всім відомий "Cutaway", але там теж відеотехніка була не найновіша, хоч сам фільм 2000 року
   
В мене була камера Кварц 8XL. Чудова камера для тих часів. Знімала на плівку 8мм-Супер.
"Зона висадки" теж непоганий фільм про парашутистів. Можеш подивитись.
   


"п'ятниця здорових людей" )
   


Десантники опублікували відео стрибка на центральну площу Чернігова на день ВДВ. дуже знайомий літак)), та й люди теж переважно знайомі

   
https://youtu.be/o7bdTg2nflU
Десантники опублікували відео стрибка на центральну площу Чернігова на день ВДВ. дуже знайомий літак)), та й люди теж переважно знайомі
(tu)
   
А "напузна" запаска для чого на цій системі ? Чи вони використовували її ранець для для прапора ?
   
Так, для прапора!) Там і сам прапор, і ці мішечки, щоб він летів розгорнутим...
   
Так, для прапора!) Там і сам прапор, і ці мішечки, щоб він летів розгорнутим...
Я знаю для чого мішечки. В нас теж стрибали з прапорами. От тільки не пам'ятаю як вони були запаковані до розгортання. "Напузних запасок" не використовували це точно.
   
дивився чергову страшилку:

відкриватись під формацією - це рівень!  :D
   
Два трупи могло бути, як мінімум. Подібний випадок колись був Росії. Один загинув ще в повітрі, а інший помер вже на землі.
Одне цікаво: морду йому били всією формацією одночасно, чи по черзі ?
   
про це там нема) але мабуть таки перепало.
вони прямо як відчували щось і якраз почали розбігатись, прямо якби на секунду запізнились, було б лихо!
хмари звичайно заважали, так
у нас минулої неділі теж було щось таке приблизно:

десь 600 м суцільна хмарність, а вище така краса))
   
А як вас викидали ? По GPS ? Взагалі розкриватись в такій хмарності доволі небезпечно. Ти не бачиш, що діється навколо. І тебе не бачать. Так можна і влетіти в когось.
   
Так, по GPS. Ну, ці товариші вище літали, а я на своїх 1400 м один був. Взагалі мало було людей ,всього 1 тандем і 6 чи 7 першоразників. До вечора небо трохи стало чистішим, що й вони змогли! зате вітру не було взагалі))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія