Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Канада повністю легалізує марихуану вже в 2017-му році

Повна легалізація марихуани була одним з головних передвиборчих тез нинішнього прем'єр-міністра Джастіна Трюдо (Justin Trudeau). І ось прийшов час стримати обіцянку. Міністр охорони здоров'я Канади Джейн Філпотт (Jane Philpott), виступаючи на спеціальній сесії Генеральної Асамблеї ООН, оголосила про повну легалізацію марихуани в Канаді починаючи з весни 2017 року. Оголошення зроблено в день 20 квітня, тобто 4/20, важливий день для «трав'яної» субкультури всього світу.

Важливо підкреслити, що мова йде про прийняття пакету законів, включаючи регулювання галузі з вирощування та продажу, норм з оподаткування, акцизів, контролю якості і т.д. Тобто це дійсно повна легалізація - великий обсяг роботи, а не проста декриміналізація конопель, що можна було б зробити за пару днів, просто викресливши відповідні статті з кодексу про адміністративні і кримінальні порушення.

Джастін Трюдо раніше підкреслював, що важливо перейти від нинішньої системи відразу до легалізації, минаючи етап декриміналізації, щоб не фінансувати злочинні елементи і не стимулювати підпільну торгівлю. Все має відбуватися під чітким державним контролем.

«Це велика робота. Дуже важливо зробити це правильно. Для цього ми розробляємо нормативні акти з урахуванням правил вирощування, поширення, роздрібної торгівлі і споживання марихуани, і ми хочемо переконатися, що вони засновані на кращих рекомендаціях експертів», - сказав Білл Блейр (Bill Blair), парламентський секретар міністра юстиції Канади, який відповідає за проект легалізації.

Після прийняття законодавства навесні 2017 року марихуана стане набагато доступнішою для жителів Канади. Наприклад, в штаті Онтаріо вона стане навіть доступнішою, ніж міцний алкоголь, який там продається тільки в спеціалізованих державних магазинах до 21:00 год.

https://vimeo.com/163805081
   
В Нидерландах траур  :weep:
   
Боянос-маріхуанос

а я старався, українською накатав  :weep:
   
Re: Канада повністю легалізує марихуану вже в 2017-му році

Интересно, когда у нас б/у авто легализуют?
   
То що робити будемо в такому разі?

емігрувати в канаду?
   
То що робити будемо

© Україна - це Канада !!!  X(
   
Вот когда я думаю про кто мне пенсию платить через 20 лет будут (солидарная система никуда не денется), я задумываюсь куда чухнут мои дети учиться/работать. И, боюсь, после таких новостей желающих жить в Канаде увеличится.
   
В том году были в Ванкувере, там полно кафе где прямо неоновые листья в витринах с прозрачным намеком, что там ее продают. Такое же стало и в Торонто появляться с начала года. Правда владельцев кафе тут же попросили явиться в суд для получения срока.
   
 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія