Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Як "спригнути" з кредита "Привата"?

Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

ну то пусть холоільнік продаст
да как же можно?именной,от Ефремова и продать? :weep:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?
ArS

да как же можно?именной,от Ефремова и продать? :weep:

да, тяжолий вибор, согласєн.
Некоториє стреляюццо
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

да, тяжолий вибор, согласєн.
Некоториє стреляюццо
ну от она и решила,что многоходовОчка решит все вопросы.но шота пошло не так,ТС отстрелялся и включил заднюю,бо у него стройка и вообще-не на часи :laugh:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

ну от она и решила,что многоходовОчка решит все вопросы.но шота пошло не так,ТС отстрелялся и включил заднюю,бо у него стройка и вообще-не на часи :laugh:
бо тре було вирішувати питання до задоволення ТС поки у нього розум не увімкнувся)))
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

бо тре було вирішувати питання до задоволення ТС поки у нього розум не увімкнувся)))
та може ТС мастер разговорного жанра и по вухах проехал так,шо у мадамы майка начала заворачиваться.ну а потом уже,лихим кавалерийским наскоком... :gigi:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Пля, ну у вас і фантазії!  Я про той айпхон взнав, тікі коли "чпокнув" (практично зразу почались сьозниї істерікі по-поводу "як тяшко жить").

Але дарувати 100$ якісь дуріщі, це вибачте, перебор. І взагалі, це "дати на пляшку алгоголіку" (грошей-шопоголіку, як варіант) Гілку зафлудили, модери, знесіть наф., наколоти Беню видно дійсно "за гранню можливого".
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Тю, чпокни її 12 раз за 6 місяців (можна обсудити дострокове погашення) за кредит та кидай, навіщо тобі така.
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Пля, ну у вас і фантазії!  Я про той айпхон взнав, тікі коли "чпокнув" (практично зразу почались сьозниї істерікі по-поводу "як тяшко жить").

Але дарувати 100$ якісь дуріщі, це вибачте, перебор. І взагалі, це "дати на пляшку алгоголіку" (грошей-шопоголіку, як варіант) Гілку зафлудили, модери, знесіть наф., наколоти Беню видно дійсно "за гранню можливого".
не жлобся, оплати айфон!!!! :-G  :lol:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

не жлобся, оплати айфон!!!! :-G  :lol:
то може він зранку прокинувся,протер очі та вирішив,що вона не варта того іпхона,ну  cтаренька нокія 6233 щє так сяк :lol:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

то може він зранку прокинувся,протер очі та вирішив,що вона не варта того іпхона,ну  cтаренька нокія 6233 щє так сяк :lol:

Десь так...  :gigi: Одній бабsщі я вже з дуру подарив телефон, HTC-шку глючну троха, але на подарок - піде..., но... це по-перше зовсім інша кобіта була (молодуха, 27 років, "кров з молоком" і гарна як лялька, але... поїхала в Польщу на зарібкі, і ні гу-гу :( Пише в Скайп зрідка, але сильно хотіла замушш, а це в мої плани не входило  :D

Останнє редагування: 28 березня 2016 17:08:48 від Harddriver
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

то може він зранку прокинувся,протер очі та вирішив,що вона не варта того іпхона,ну  cтаренька нокія 6233 щє так сяк :lol:
нє, ну на тьотку наєхалі : взяла кредит, плати. от ТС отримав задоволення, нехай платить)))))
   
Ситуація така - одна дама вляпалась купити в кредит айфон 4S.

"жажда  - ничто, понты имидж - всё" (с)
Нехай тупа мавпа платить  та невийопується...)))

Але якщо ТС дуже добрий або  може хоче  встромити цій дамі прутня ще пару разів, то можна йому порадити сплатити бєняборг за телефона...))))

Але дарувати 100$ якісь дуріщі, це вибачте, перебор.
Ну то чого тоді ми розмову ведемо? На п'ять сторінок....... :facepalm1:
   
ніплаті за апхон, поки невіддаси крокодилові тово, хтоце запропонував  :shuffle:

Асті крокодилові теж пайдьот - судя по хвото, буде вкусно кармідь... 8-)
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

ніплаті за апхон, поки невіддаси крокодилові тово, хтоце запропонував  :shuffle:

Асті крокодилові теж пайдьот - судя по хвото, буде вкусно кармідь... 8-)
а як же Зонтік? :weep:  :gigi:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

а як же Зонтік? :weep:  :gigi:
здрасті, а як же Єлка????
   
а як же Зонтік? :weep:  :gigi:

Зонтік сільно сопротівлялась.
   
здрасті, а як же Єлка????

Мабуть єй мій цвєт неподобаецця.
Балувана :sad:
   
Пля, ну у вас і фантазії!  Я про той айпхон взнав, тікі коли "чпокнув" (практично зразу почались сьозниї істерікі по-поводу "як тяшко жить").

У... с этого нужно было начинать. Подозреваю, что ни айфона никакого не было, ни кредита, а Беня теперь должен отдуваться. Чпокнуть за кредит - такого еще не было.

Останнє редагування: 28 березня 2016 17:44:38 від Kilkenny
   
Мабуть єй мій цвєт неподобаецця.

зелений колір......отакий напевно?

   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Треба змінити назву теми на :"Як спригнути з тьотки з айфоном та кредитом?"
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Чпокнуть за кредит - этого еще не было.
чпокнуть в кредит,вот как было.короче.ТС торчит в сотку баксов тетке за чпок :weep:  :lol:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

и вообще,я б ТС забанил.такие темы нужно в пятницу вечером открывать :lol:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Автор, а скільки років пасіі?
   
чєрті... а жоскій_воділа ваапще...))))

невже важко розірвати відносини? ))) ні 100 баксів ніхто не буде вимагати, і чпокатися не доведеться зі страшною тіткою ))))
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Розірвати - просто. Знайти, якщо в тебе немає жипа - складно. Лазити по тих довбаних мамбах з старими страшними кошолками і 2-ма дітьми впридачу, щей мнящими про себе що вона - як мінімум Афродіта, "неоциньонний брульянт".

А тут- щей живе поряд. На таксі не треба тратитись. Удобно, блін, заплотиш трохи за той айпхон, і буде "по-першому визову " :D . До речі, не така вже й вона страшна. Похудати-б ще їй на пару кіло - і буде "ягодка". Впринципы мены і такі подобаються :)

Цитувати
Автор, а скільки років пасіі?

 Тьотці - 36, мені - 47, а шо?

Останнє редагування: 28 березня 2016 17:41:21 від Harddriver
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Розірвати - просто. Знайти, якщо в тебе немає жипа - складно. Лазити по тик довбаних мамбах з старими страшними кошолками і 2-ма дітьми впридачу, щей мнящими про себе що вона - Афродіта.

 Тьотці - 36, мені - 47, а шо?
кажу ж, не жлобся!!! купи 6-й айфон тьоткє)
   
Мамба, омайгад..  :facepalm:
Там же тіко самі піляді лишилися та
"підтоптиши" від 35…
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Astі - писав жеш - будуюсь я. Не на часы телефонами розкидатись  :beee:
   
Розірвати - просто. Знайти, якщо в тебе немає жипа - складно. Лазити по тих довбаних мамбах з старими страшними кошолками і 2-ма дітьми впридачу, щей мнящими про себе що вона - як мінімум Афродіта, "неоциньонний брульянт".

А тут- щей живе поряд. На таксі не треба тратитись. Удобно, блін, заплотиш трохи за той айпхон, і буде "по-першому визову " :D . До речі, не така вже й вона страшна. Похудати-б ще їй на пару кіло - і буде "ягодка". Впринципы мены і такі подобаються :)

Тьотці - 36, мені - 47, а шо?

то чого ти страждаєш?))) заплати ті 100 баксів і насолоджуйся спілкуванням з жіночкою.
а взагалі, м'яко скажи їй, що оплачувати її кредити ти не будеш.
бо не вважаєш за потрібне, в тебе своїх проблєм купа - з ремонтом, будівництвом.

але, знову ж, будь готовий, що вона махне фостом.
хоча..., їй теж не дуже хочеться лазити по уселяких... як там - мамбах і шукати чи то алкоголіка, чи то неадеквата з тарганами в голові.

Тому... розставь усі точки на і... і спілкуйтеся в заданих умовах.
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Мамба, омайгад..  :facepalm:
Там же тіко самі піляді лишилися та
"підтоптиши" від 35…

Знаэш, я вже ВСІ сайти пройшов. Мамба - зе бест (за рахунок ГІГАНТСЬКОЇ бази, бо це франшиза,  гуманної цінової політики, мобільного клієнта (який дає можливість анонімно переглядати повідомлення) і такого-сякого сервісу. Інші сайти в порівннянні смочкуть, а особливо просунуті тупо копіюють функціонал.
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

А у нас что айфоны продаются?
   

Тьотці - 36, мені - 47, а шо?

Упс! В таком возрасте открывать такие ветки... Наффи, вернись!!!

   
Знаэш, я вже ВСІ сайти пройшов. Мамба - зе бест (за рахунок ГІГАНТСЬКОЇ бази, бо це франшиза,  гуманної цінової політики, мобільного клієнта (який дає можливість анонімно переглядати повідомлення) і такого-сякого сервісу. Інші сайти в порівннянні смочкуть, а особливо просунуті тупо копіюють функціонал.
ппць  :laugh: а в реалі знайомитися не пробували?
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Як люди без сайтів знайомляться?? ТС може спробуєш?
   
нє, ну на тьотку наєхалі : взяла кредит, плати. от ТС отримав задоволення, нехай платить)))))
Якщо тьотка теж задоволення отримала тоді уже "усьо оплочено".  :shuffle: 
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

а на якій мові та грантожерка спілкується?це важливо :gigi:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

Якщо тьотка теж задоволення отримала тоді уже "усьо оплочено".  :shuffle: 
а вдрух не отримала???
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

А у нас что айфоны продаются?
ога, бідні чоловіки, така пацтава)
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

а вдрух не отримала???
а якщо ТС не отримав,то за що він соточку винен? :weep:
   
Re: ФЗВ - як "спригнути" з кредита приватівського?

а вдрух не отримала???

Значит дала в кредит :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія