Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як у Берасці рэагуюць на беларускую мову

Як у Берасці рэагуюць на беларускую мову

Re: Як у Берасці рэагуюць на беларускую мову

Просрали сябры свою самоидентификацию

це тому що берестейщина етнічно українська територія

Жах і стидоба

Горіти в пеклі Лукашенкє, за те, що отак опустив свою Батьківщину і мову :X

Жах і стидоба

+100500

+100500

замість одобрямса комента, сам би українську почав вживати.

Ато білоруси вже наставили лайків, що їх мову знає пару філософів.

Жах і стидоба

+100

накуй пошел ....

Будучи русскоязычным и из Харькова, я не представляю себе ответ в Харькове - я не понимаю украинский язык.... Реально, выпучат глаза.

накуй пошел ....

Ну то хоч теми такі не створюй, хохол з Чернівців, плять  :weep:

Будучи русскоязычным и из Харькова, я не представляю себе ответ в Харькове - я не понимаю украинский язык.... Реально, выпучат глаза.

тут питання не в "розумінні" мови, а про те що узкоязичний хохол з Чернівців запереживав за білорусів і їхню мову.

Ну то хоч теми такі не створюй, хохол з Чернівців, плять  :weep:

еще раз повторю ... (x) пошел ...  я общаюсь на том языке  на котором мне удобно и где удобно  ...

SimSim

так ті на ролику теж..
на якому удобно и де удобно

що тоді дивує?

форум - приватна сфера і тут мовні вимоги не доречні.
От у публічному просторі: так!
Тому заявляю на весь Інтернет знову й знову:
Аваков - порушник ст.10 Конституції України.
Авакова на мило.

еще раз повторю ... (x) пошел ...  я общаюсь на том языке  на котором мне удобно и где удобно  ...

ти хохол, ще й з комплексами.

так ті на ролику теж..
на якому удобно и де удобно

що тоді дивує?

за білорусів йому болить, а українська, то не удобно, так що нах  :gigi:

це тому що берестейщина етнічно українська територія

Підтверджую.

В свій час бував на брестейщині і був здивований цією інформацією. Там багато сіл навіть в 90-х розмовляли українською мовою. А жителі ідентифікували себе як українці. Саме сільські жителі є чітким маркером корінного етносу території.

Розмовляв із свідками "приєднання" брестейщини до Білорусії. Коли в 39-му році прийшли більшовики, то спочатку навіть трохи погрались в демократію. Зібрали сходи населення і запропонували визначатись до якої республіки вони приєднаються. Народ практично одностайно хотів до України, тому що всі говорили українською мовою. Але через пару днів приїхав якийсь шишкар в чорній автівці з енкаведешниками, зібрали народ ще раз. На стіл посередині площі виліз той шишкар і з грубим матом оголосив - "я вам суки покажу Україну. Білоруси ви !!!"

Підтверджую.

В свій час бував на брестейщині і був здивований цією інформацією. Там багато сіл навіть в 90-х розмовляли українською мовою. А жителі ідентифікували себе як українці. Саме сільські жителі є чітким маркером корінного етносу території.

Розмовляв із свідками "приєднання" брестейщини до Білорусії. Коли в 39-му році прийшли більшовики, то спочатку навіть трохи погрались в демократію. Зібрали сходи населення і запропонували визначатись до якої республіки вони приєднаються. Народ практично одностайно хотів до України, тому що всі говорили українською мовою. Але через пару днів приїхав якийсь шишкар в чорній автівці з енкаведешниками, зібрали народ ще раз. На стіл посередині площі виліз той шишкар і з грубим матом оголосив - "я вам суки покажу Україну. Білоруси ви !!!"

всі етнічно-лінгвістичні мапи різних перідодів однозначно відносять берестейщину до української етнічної території.

це і є одним з пояснень чому там білоруської мови значно менше ніж в сусідній гродненщині

Бог дал нам языки и народности не для того чтобы мы начхали на Его волю.
Українці теж свою мову забули, але зараз... коли хтось дзвонить і починає розмовляти українською сам починаю спілкуватися мелодичною. Білоруси такі ж як ми, у нас почалося все з села - там буде теж саме.

Підтверджую.

Теж підтверджую. Якось був ще студентом на конференції в Бересті, і нас возив автобус з місцевим водієм, який говорив чистою українською. Теж про  це розказував. Правда, у нього совок в голові стирчав, але то таке...

Бог дал нам языки и народности не для того чтобы мы начхали на Его волю.
Українці теж свою мову забули, але зараз... коли хтось дзвонить і починає розмовляти українською сам починаю спілкуватися мелодичною. Білоруси такі ж як ми, у нас почалося все з села - там буде теж саме.

А що заважає самому бути ініціатором розмови Українською?
Для початку хоча б з незнайомими людьми

Теж підтверджую. Якось був ще студентом на конференції в Бересті, і нас возив автобус з місцевим водієм, який говорив чистою українською. Теж про  це розказував. Правда, у нього совок в голові стирчав, але то таке...

В місцевого народу і самоназва своєрідна була - тутейші ;)

Правильно делают. Через 100 лет все будут либо говорить на английском либо жить в пещерах и воевать с дубинками.

В наш бурхливий вік інформатики, пора вже придумати якусь універсальну цифрову мову, щоб всі розуміли.
Або, хай усі учать українську - найкращу мову на Землі. :)

Мій чоловік проходив та службу у 80-х.
Казав що розмовляв з місцевими українською, вони відповідали теж українською.
І за знання мови отримував додаткову печєньку в буфеті

Та в багатьох місцях, де говорили по українські 100 років назад запанував велікій і магучій. Але фашисти українці. Ловкость рук.

Правильно делают. Через 100 лет все будут либо говорить на английском либо жить в пещерах и воевать с дубинками.

Рідні мови збережуться. А наднаціональню мовою буде ангійська.
Власне це і є вже зараз.
І знання англійської тільки поширюватметься а от московітської - зменшуватиметься ;)

ти хохол, ще й з комплексами.

долпойпик ...

я знаю украинский литературный  и в нескольких диалектах (Киев-суржик, Белая Церковь вариант, Тернополь, Львов, Закарпатье), в семье украинский язык только (Тернопольский вариант), с тещей на русском , нароботе на украинском (закарпацкий вариант), на фупе на русском , с друзьями франкофонами на франсе или на английском ...  на базовом уровне знаю немецкий , понимаю польский и соловацкий ....

кроме того знаю несколько языков програмирования ....  :)
а ты шароварник хуев (x) пошел ...

Та в багатьох місцях, де говорили по українські 100 років назад запанував велікій і магучій. Але фашисти українці. Ловкость рук.

+++

долпойпик ...

я знаю украинский литературный  и в нескольких диалектах (Киев-суржик, Белая Церковь вариант, Тернополь, Львов, Закарпатье), в семье украинский язык только (Тернопольский вариант), с тещей на русском , нароботе на украинском (закарпацкий вариант), на фупе на русском , с друзьями франкофонами на франсе или на английском ...  на базовом уровне знаю немецкий , понимаю польский и соловацкий ....

кроме того знаю несколько языков програмирования ....  :)
а ты шароварник хуев (x) пошел ...

так багато знаєш, а сам поц поцом.

Ти тут вже 3-чі висловлюєшся в мою сторону. А все, що я тобі сказав, що не заважало би самому бути іншим, за тих ватних бабок на відео.

Так що ти така ж вата (тільки хохляцька), як і ті бабки. патамушта тібє так удобна і все ідут (x).

Чесно, я неприємно здивований такою поведінкою. Жаль, я був вищої думки про тебе.

Ось моє зауваження і твоя реакція. так що знання мов, ще не означає, що є якесь виховання і культура.

Останнє редагування: 22 березня 2016 15:33:53 від Taras.ua

так багато знаєш, а сам поц поцом.

Ти тут вже 3-чі висловлюєшся в мою сторону. А все, що я тобі сказав, що не заважало би самому бути іншим, за тих ватних бабок на відео.

Так що ти така ж вата (тільки хохляцька), як і ті бабки. патамушта тібє так удобна і все ідут (x).

Чесно, я неприємно здивований такою поведінкою. Жаль, я був вищої думки про тебе.

Ось моє зауваження і твоя реакція. так що знання мов, ще не означає, що є якесь виховання і культура.

Показати зображення...

засунь себе свои зауваження в задницу ...  и мне пох какого ты  обо мне мнения ...

засунь себе свои зауваження в задницу ...  и мне пох какого ты  обо мне мнения ...

Ти поц. Ватний поц.
Пішов в ігнор.

а чем плохо говорить на нескольких языках, кто знает больше одного языка у того мозги развиты намного лучче.
те же американцы в школе учат иностранные языки потому, что считают это полезным.

Ти поц. Ватний поц.
Пішов в ігнор.

:laugh:   та без проблем ...   будут мне какието гандоны указывать на каком языке  и где я должен общатся ...

А як красиво все починалось в темі, білоруси без білоруської...
 :pooh_lol:

А як красиво все починалось в темі, білоруси без білоруської...
 :pooh_lol:

так, ТС не розуміє, на жаль, що якби всі українці послуговувались таким, як у нього, свідоглядом,  то й на українську мову чекала тотожня білоруській мові доля

так, ТС не розуміє, на жаль, що якби всі українці послуговувались таким, як у нього, свідоглядом,  то й на українську мову чекала тотожня білоруській мові доля

еще один порицатель  вылезло ...
дома украинский язык  ...  на работе украинский , с друзьями украинский ...
у меня дети ходят в украинские школы ...

на русском разговариваю только с тещей и на ФУПе .... ну а вы дальше надрачивайте  :lol:

еще один порицатель  вылезло ...
дома украинский язык  ...  на работе украинский , с друзьями украинский ...
у меня дети ходят в украинские школы ...

на русском разговариваю только с тещей и на ФУПе .... ну а вы дальше надрачивайте  :lol:

не бреши...  пам`ятаю твоє відео, де ти (телепень) свою другу жінку , бігаючу в трусах за дитиною по хаті, показував, то по-кацапськи спілкувались ви між собою...  але начхати на таких, бо  відійде ця ваша безмозгла генерація  з часом...  діти будуть україномовні, якщо в школах кацапської не буде

не бреши...  пам`ятаю твоє відео, де ти (телепень) свою другу жінку , бігаючу в трусах за дитиною по хаті, показував, то по-кацапськи спілкувались ви між собою...  але начхати на таких, бо  відійде ця ваша безмозгла генерація  з часом...  діти будуть україномовні, якщо в школах кацапської не буде

:facepalm1:

у тебя с ушами проблемы или  со зрением или с памятю ...    :facepalm1:

пистец, вам абы порицать когото ...  говорю что у меня родной Укр. язык ... и на русском у меня или фуп или теща ну или парочка друзей потомучто так както повелось .. не более   :lol:

а вообще знаеш что я скажу иди ка ты тоже накуй вместе с озабоченым тарасом_уа

вообще думал ты адекватный/адекватная ...  :facepalm1:

Останнє редагування: 22 березня 2016 16:46:48 від dmsnet

:facepalm1:

у тебя с ушами проблемы или  со зрением или с памятю ...    :facepalm1:

пистец, вам абы порицать когото ...  говорю что у меня родной Укр. язык ... и на русском у меня или фуп или теща ну или парочка друзей потомучто так както повелось .. не более   :lol:

а вообще знаеш что я скажу иди ка ты тоже накуй вместе с озабоченым тарасом_уа

вообще думал ты адекватный/адекватная ...  :facepalm1:

От дебіл.
Я відкрив тему про ображених білорусів без мови? Я тут всіх (x) шлю? Я тут ватаном виступаю, який нічим від білоруських бабок не відрізняється?

Сам заварив кашу, то хоч май мужності визнати помилку, набратися хоробрості і як мінімум мовчати.

Жах як єзик людей перетворює на довбойобів.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія