Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські політв'язні в РФ. Довга дорога додому… Чекаемо на Олега і всіх нашіх полонених

Надя не лише мужня, патріотка і гарна. Вона -- РОЗУМНА.
   
Обменяв грушников на Сенцова, Украина как бы признаёт, что Сенцов такой же террорист убийца, как и они и реально готовил теракты.
Похоже, таков подлый замысел кацапов

Останнє редагування: 15 січня 2016 10:10:54 від hornet
   
@Moscow_advokat: Процесс все никак не начнётся. Маленький зал суда. Из прокуроро в Поклонска я и ещё два. #Чийгоз
   
Обменяв грушников на Сенцова, Украина как бы признаёт, что Сенцов такой же террорист убийца, как и они и реально готовил теракты.
Похоже, таков подлый замысел кацапов
По факту обміну (якщо такий відбудеть ся), саме так і буде виглядати .
При цьому нашим ТАМ присудять великі терміни, а цим У НАС -- нічого.
Так що буде виглядати ще гірше.
А потім московити вилізуть з пресухою і скажуть: бачте, нас обміняли, бо ми ні в чому не винні. А Путін -- дуже милосердн ий, бо відпустив засуджени х терористі в і вбивць.
Десь так.
   
Хорошо Кремль придумал - менять виновных на невиновны х.

А что, шансов в ЕСПЧ Надю оправдать никаких?
   
Хорошо Кремль придумал - менять виновных на невиновны х.

А что, шансов в ЕСПЧ Надю оправдать никаких?
Шанси в ЄСПЛ - 100%
Але ж Рашка їхніх рішень не визнає.
   
полон савченко і полон десятків/сотен доброволь ців трохи різні речі. особливо якщо мова йде про місцевих доброволь ців.
тому десять разів подумайте перед тим як казати що напрклад торнадівц і мародери аьо щось. якщо такі розумні і круті то ідьте на схід.
   
@PavloKlimkin: Попросив @FedericaMog забезпечи ти присутніс ть євродипло матів на вирішальн . стадії судилища над Надією #FreeSavchenko http://twitter.com/PavloKlimkin/status/688370358899052544/photo/1
   
Більше року знаходить ся на території так званої ЛНР журналіст ка Марія Варфоломє єва…  є шанси на звільненн я, пише джерело

оцю дивчинку жалко, тока она никому не потребна.
   
@SvobodaRadio: В Донецке продолжае тся процесс по делу Надежды #Савченко. Сегодня ровно месяц с начала ее голодовки
   
@HromadskeRadio: На суд приїхала сестра Надії Віра #Савченко.
#FreeSavchenko
   
@Moscow_advokat: До перерыва защита заявила 11 ходатайст в об исключени и доказ-в по собранным свидетеле м доказ-м и их процесс. последств иям #FreeSavchenko
   
@Moscow_advokat: Свидетель Руснак говорит, что после того как подбили их БТР, они заняли оборону и начали отходить. В этот момент на них вышла Савченко.
   
@Moscow_advokat: Руснак говорит, что у Надежды не было с собой рюкзака с биноклем и рацией, а была разгрузка с медпакета ми которыми она оказала первую помощь
   
@Moscow_advokat: Напомню, сепаратис ты утверждал и, что Савченко была с рюкзаком (на самом деле они его смародери ли из машины сестры). #FreeSavchenko
   
@Moscow_advokat: Руснак: примерно в 9:40 Савченко говорила по телефону, из зеленки в неё стреляли, она упала, подползла к нам, перевязал а руку #FreeSavchenko
   
@SvobodaRadio: Руснак: Мы поползли в зеленку, тащили двух 300-х. Остановил ись. Нас окликнула Надежда #Савченко, чтобы мы не стреляли
   
@Moscow_advokat: Свидетель Руснак не видел и не слышал, чтобы Савченко корректир овала артиллери йский огонь. #FreeSavchenko
   
 Российски й суд отказался рассматри вать видеозапи сь задержани я Савченко
Донецкий городской суд (Ростовска я область РФ) отклонил ходатайст во адвокатов Надежды Савченко о просмотре видеозапи си ее задержани я российски ми военными и наемникам и в Луганской области летом 2014 года.
Как сообщает Цензор.НЕ Т со ссылкой на Радио Свобода, такое решение судья объяснил тем, что изучение видеозапи си "не значит, что защита что-то получит".

Ранее адвокаты Савченко представи ли доказател ьства того, что она была похищена с территори и Украины и вывезена в Россию. По их данным, к похищению причастен лидер террорист ической "Луганской народной республик и" Игорь Плотницки й, а также несколько российски х следовате лей - в частности, подполков ник ФСБ Сергей Почечуев.

хорош суд. бля.
   
@Moscow_advokat: Теперь прокуроры задают вопросы свидетелю Руснаку. Пытаются его подловить на чем-либо. Ничего не получаетс я. #FreeSavchenko
   
@Moscow_advokat: Сепаратис ты прострели ли Савченко руку, когда она вызывала по телефону помощь для Руснака и других бойцов из подбитого БТР #FreeSavchenko
   
@HromadskeTV: Суд відхилив відеозапи с затриманн я Савченко
   
Українськ ий військови й Іван Руснак, виступаюч и у російсько му суді у справі Надії Савченко, розповів, що вона не мала при собі ні бінокля, ні рюкзака.

Про це у своєму Twitter повідомив адвокат Савченко Микола Полозов.

Таким чином Руснак спростува в дані слідства. Він повідомив, що Савченко мала при собі лише медпакети . Він також повідомив, що Савченко поранили в руку, коли вона розмовлял а по телефону.

Крім того Руснак зазначив, що він не чув ті не бачив, щоб Савченко корегувал а вогонь.
   
@radiosvoboda: СБУ скоро очікує на обмін полоненим и."На 35 сепаратис тів хочуть обміняти 25 наших"–Тандіт
   
@ukrpravda_news: Під час маршу пам'яті Нємцова вимагатим уть звільненн я Савченко — Фейгін
   
Савченко викликали лікарів

Новая газета

Українськ ій льотчиці і народному депутату Надії Савченко, яка продовжує голодуват и в СІЗО-3 в російсько му Новочерка ську, прокапали глюкозу.

Про це повідомив в Твіттері у вівторок один з її адвокатів Марк Фейгін.

"Вийшов від Савченко з СІЗО-3. Були лікарі, їй прокапали глюкозу двічі, вона себе почуває краще. Передає всім привіт", - написав він.
   
@SvobodaRadio: В суде по делу Надежды #Савченко зачитываю т показания Луганског о священник а Вл.Марецк ого, который напал с казаками на УИК, был задержан
   
@HromadskeRadio: #Суд відмовив #Савченко у допиті священник а, який звинувати в її в катуванні
   
@mark_feygin: Начинаем обсуждать некоего Марецкого . Он давал показания против Надежды. Якобы в плену била его по яйцам. Савченко была в это время в части.
   
@SvobodaRadio: Заседание по делу #Савченко на сегодня завершено . Продолжен ие 21 января в 11:00
   
@Golos_Ukraine: Н.Савченк о поставили капельниц у http://www.golos.com.ua/rus/news/24811
   
@vertiporokh: Сегодея будет насыщенны й день в процессе Надежды Савченко. Два важных специалис та от защиты - по сотовой связи и по видео #FreeSavchenko
   
@mark_feygin: Заседание по делу Надежды Савченко началось. В суд прибыл специалис т по луганским вышкам из Украины Иванов.
   

@SvobodaRadio: Летом 2014 Иванов обслужива л все вышки связи в Луганской области
#Савченко http://twitter.com/SvobodaRadio/status/690086009472696323/photo/1
   
Народний депутат України Надія Савченко намір після оголошенн я вироку суду відмовити ся не тільки від їжі, але і від чаю та води взагалі.
Про це повідомля є "Громадськ е радіо".
Савченко розповіла журналіст ам про проблеми зі здоров'ям, також вона неоднораз ово заявляла, що сторона обвинувач ення навмисно затягує процес і дату оголошенн я вироку.
"Минулої п'ятниці і цього вівторка у мене була комісія, обстежили моє здоров'я після місяця голодуван ня. Мені сказали, так, звичайно,"організм виснажени й, але жити може, у в'язниці сидіти може ", - повідомил а Савченко.
Вона також сказала, що у неї виявили камені в нирках.
"Камені в нирках, як були, так і ростуть далі, - все чудово. Я місяць протримал ася на воді, я перейшла на крапельни ці та чай з цукром. Є таке поняття як підготовк а кишково-шлункового тракту до прийому їжі. Я заявляю, що на цих сумішах я протримаю ся до кінця судів. Виходити на прийом їжі я не збираюся ", - сказала Савченко.
Нагадаємо, Савченко голодує 35-тий день. Через зниження цукру в крові, Надії вводили глюкозу. Відмовлят ися від такої акції протесту вона не збираєтьс я. Її вимоги - справедли вий суд і поверненн я в Україну.
Раніше один з її адвокатів Марк Фейгін заявляв, що вирок Савченко можуть винести в лютому

   
@mark_feygin: Что касается суда в Донецке, то выступлен ием украинско го инженера МТС доказана окончател ьно невиновно сть Савченко. .. Но её всё-равно осудят.
   
 
Повна версія