Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звідки японці, німці, американці беруть енергію так тяжко працювати?

от зауважив, легко говориться про інших
про далеких американців, японців.. чи навіть абстрактних українців
умовно сидимо поруч, дивимось вдалечінь і просторікуєм про них
як тільки розвернутись навпроти один одного і почати говорити про нас, про тебе і мене - все, затик, мовчок
відчуваю тут закриті двері, за якими вихід
   
от зауважив, легко говориться про інших
про далеких американців, японців.. чи навіть абстрактних українців
умовно сидимо поруч, дивимось вдалечінь і просторікуєм про них
як тільки розвернутись навпроти один одного і почати говорити про нас, про тебе і мене - все, затик, мовчок
відчуваю тут закриті двері, за якими вихід
Ви психіатр за професією?
   
8-)
Вони мало працюють, руками
Працюють розум, технології, машини, компи
   
Ви психіатр за професією?
ні, хоч і цікавлюсь психологією, зокрема соціальною
а що?
   
ні, хоч і цікавлюсь психологією, зокрема соціальною
а що?
Бо тут політичний форум і обговорюють політику, а не "про тебе і мене".
   
Вони мало працюють, руками
Працюють розум, технології, машини, компи
це трохи інше питання, що вони працюють розумно
так, вони не сапатимуть бульбу сотні років, а придумають трактор
постійно модернізуються

мова про максимальну віддачу, з якою вони це роблять
   
Бо тут політичний форум і обговорюють політику, а не "про тебе і мене".
це ж менталітет продукує політику
причина
   
а ще недавно виникла мисля, що кожен фупчик нагадує неприступну фортецю
глибокий рів недовіри
височенні стіни власних переконань, в яких людина "абсолютно переконана"
вузькі амбразури, через які ми відстрілюємся один від одного

так ніби якщо послабити оборону, відкритись, впустити іншого, дозволити йому перебудувати всередині окремі стіни - то все кінець, нас розтопчуть і соціальний статус буде втрачено назавжди
невже ми насправді такі вовки один одному?

а мені середньостатистични й фупчєк нагадує бабку на лавочці біля під'їзду - багато пистить, всім незадоволений і всіх дістав  :gigi:
   
Бо тут політичний форум і обговорюють політику, а не "про тебе і мене".
навіяло
люди сидять в тюремній камері і коли хтось пробує відкрити двері, на нього накидаються "не відкривай, там чудовіщє!"
   
В указанных странах труд имеет смысл т.к. если ты много работаешь, то будешь иметь достойный уровень жизни. Более того, в указанных странах поощряется потребление.  Т.е. можно честно заработать, а государство заинтересовано в том, чтобы человек приобретал всевозможные блага.

Останнє редагування: 21 листопада 2015 15:36:22 від Lecturer
   
В указанных странах труд имеет смысл т.к. если ты много работаешь, то будешь иметь достойный уровень жизни. Более того, в указанных странах поощряется потребление.
100%
Достойна оплата праці - головний мотиватор.
   
100%
Достойна оплата праці - головний мотиватор.
Да, но не единственный. Ведь деньги зарабатывают не ради денег как таковых, а ради тех благ, которые за них можно купить.
Допустим есть подержанный автомобиль, который немец может купить за 5000 евро, а украинец уже за 15000. У украинца не будет стимула работать, чтобы купить эту машину. Он понимает, что она столько не стоит, а 2/3 того что он заплатит пойдет..... И так практически со всеми товарами.


Останнє редагування: 21 листопада 2015 15:51:04 від Lecturer
   
тяжко працювати это как?
Боюсь что у вас неправильное представление о тяжелом труде. В Германии так точно...

Ну что бы вам понятнее было "тяжко працювати" в переводе с украинского на немецкий (или американский английский) означает "работать" :)
   
Ну что бы вам понятнее было "тяжко працювати" в переводе с украинского на немецкий (или американский английский) означает "работать" :)

я уже понял.
Не тяжко это "украл-выпил-в тюрьму в Раду"...
   
я уже понял.
Не тяжко это "украл-выпил-в тюрьму в Раду"...
або за 1800грн в міс прийти на "роботу" попити чаю.
див. гілку http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=887709.0
   
Для того чтобы работать было престижно, нужно установить причинно-следственную связь: труд-достаток.
Если же человек видит, что в достатке живут воры и проходимцы, при этом не имея никаких проблем с законом то именно там он будет видеть успех...

Золотые слова!!!

P.S. Кстати, а кто вам рассказал эти бредни, про тяжкий труд американцев, европейцев? И в Америке был, и в Европе. Тяжко працюють, только украинцы, при этой тяжкости результат их праци всегда говенный. А американцы, итальянцы работают спокойно и улыбаясь, без всяких надрывов.
   

 Звичка. Колись і у нас так працювали, та ком. експеримент зробив погану справу із нами.
   
В них працювати почесно. В нас - ганебно.

 Не знаю, де це у вас ганебно, у нас в Україні працювати завжди було почесно. А ось красти і брехати - ганебно.
   
У далекосхідних народів це генетика.
А на рахунок німців і американців часом не міф?
Вони працюють ефективно, але це не значить, що тяжко.
   
В них працювати почесно. В нас - ганебно.
работал я с немцами. ничего особенного в их труде нет, кроме разного уровня оплаты и скорости труда.
то, что можно сделать так же качественно за 2 недели - они делают по нормам 3 месяца.
при этом никогда не задерживаются ни на обед, ни уйти с работы.
   
У далекосхідних народів це генетика.
А на рахунок німців і американців часом не міф?
Вони працюють ефективно, але це не значить, що тяжко.

 Дуже часто німці працюють досить важко. Є різні роботи і різна оплата.
 
   
Україна у ставленні до праці схожа на Лат. Америку, де виміром праці є тривалість робот, а не ефективність та кінцевий результат. Частково це пояснюється повагою у суспільстві щодо "мастера на всі руки".
А американців інший підхід. Замість того щоб витрачати власний час та зусилля на те щоби зробити все власноручно, він краще найме декількох спеціалістів у дуже вузький сфері, які зроблять якісно за мінімальний час. А свій профіт він зробить на "інтеграції" окремих рішень (від вузьких спеціалістів) та продажу кінцевого продукту.
Тобто концентрація кінцевих рішень на проміжок часу у американця більше в багато разів.


Останнє редагування: 21 листопада 2015 17:17:46 від Веселый Окунь
   
работал я с немцами. ничего особенного в их труде нет, кроме разного уровня оплаты и скорости труда.
то, что можно сделать так же качественно за 2 недели - они делают по нормам 3 месяца.
при этом никогда не задерживаются ни на обед, ни уйти с работы.

глупость какая...
   
Секрет продуктивности труда на западе это не тяжелый и долгий труд в понимании советского человека, когда кайлом машешь от рассвета до заката.
Секрет в организации и администрировании. Никто ничего не делает наскоком. Планируется, продумывается и поступательно выполняется.
Например я делал работу в одной фирме где производят приборы и датчики, в том числе для радиактивного излучения.
Кащалось что они пьют кофе, курят и перекусывают больше времени чем работают. Никакой суматохи, никто не бегает к мастеру за уточнениями и прочее.
Тихо, спокойно, безотказно крутится процесс...
   
глупость какая...
твой камент - глупость. а я тебе говорю про тех, с кем работал. при этом, выполняя одну и ту же работу те получали 5-6 тысяч марок, а я - 220 рублей.
   
там если не будешь работать - то тебе п***а, а у нас если не будешь работать будет субсидия.
   
твой камент - глупость. а я тебе говорю про тех, с кем работал. при этом, выполняя одну и ту же работу те получали 5-6 тысяч марок, а я - 220 рублей.

для немцев überstunden это обычное дело.
Это редкость у служащих, а например там где проэкты, заказы это рутина. У моего знакомого програмера переработки уже на полгода отпуска собралось...
   
 Організація праці - так, висока, як і планування, але і інтенсивність праці також дуже, а часом дуже і дуже висока. Багато робітників, що приїхали із московщини-Казахстану, ставши на роботу в Німеччині в перші місяці приходили до дому і повечерявши не повечерявши просто йшли у ліжко, падали і засипали безпробудним сном. 
   
Для нормального среднего американца работа является мечтой, а не обузой. Там другой подход в принципе.

А так, работать чтобы жить, или жить, чтобы работать, каждый решает для себя.

Сравнительно с китайцами - ну интересно, сколько есть в природе украинок, способных вот так отработать смену. Каждый день. Много лет подряд.
Образования не требуется, естественно.

uBiKposZFN0

є.
у Львівській області.
завод Леоні.
а зараз ще японці завод поставили. набирають мотальщиць електрообладнання.
   
там если не будешь работать - то тебе п***а, а у нас если не будешь работать будет субсидия.

+.
   
У них просто є людська гідність.

сказав ледарь на німецькому соціалі
   
Гействуют неистово  :D
   
У них просто є людська гідність.

на відміну від тебе. Ледаря на німецькому соціалі.
   
"От работы кони дохнут", "Работа не волк...", "Где бы ни работать, лишь бы не работать", "Дураков работа любит", "Пока они делают вид, что нам платят - мы делаем вид, что работаем", ... - ці приказки виникли задовго до 90-х (певен, можна цю "скарбницю народної мудрості" поповнювати й поповнювати).

Це украінські прислів' я ? Пан украінофоб перересмикує. Подібних украінських не існує.
   
Є стимул, осел з морквою.
А втому не відчувають, якщо займаються улюбленою справою.
   
на відміну від тебе. Ледаря на німецькому соціалі.


Помий рота, шара плачуча...
   
є.
у Львівській області.
завод Леоні.
а зараз ще японці завод поставили. набирають мотальщиць електрообладнання.

Нічого дивного. Процесс прискорюється, коли рухи входять в автоматичний режим. Наприклад, при вязанні в такому режимі можна дивитись телевізор.
   
Це украінські прислів' я ? Пан украінофоб перересмикує. Подібних украінських не існує.

Вы хотите сказать что в Украине об этих поговорках никогда не слышали???
   
Це украінські прислів' я ? Пан украінофоб перересмикує. Подібних украінських не існує.
А СССР український був? Може у пана й глобус України є? ;)
   
Секрет продуктивности труда на западе это не тяжелый и долгий труд в понимании советского человека, когда кайлом машешь от рассвета до заката.
Секрет в организации и администрировании. Никто ничего не делает наскоком. Планируется, продумывается и поступательно выполняется.
+
+ дотримання процедур і технології
+ відповідні для роботи інструменти

спостергіав я колись з вікна лондонської кавярні як робочі клали латку на дорогу. Приємно дивитися, як хорошу пєсу.
мікроавтобус. 2 чуваки.
акуратно обгородили ділянку червоними конусами щоб водії могли обїхати.
в відерку на компактній плиті розігірли бітум.
фрезою вирізали квадрат асфальту навколо дірки
зняли шар старого покриття
поклали рівно нове покриття, асфальт з бітумом шарами, щоб добре проклеїлося.
якимсь паяльником "приварили" нову латку по краях до старої основи - щоб трималося купи. 

все спокійно, доладно, без зайвого напрягу.
тоді як безглузда біганина купи людей в брудних спецовках з криками і матюками навколо одне одного і пиття горілки в кущах, і неохайне вивалювання асфальту в мокрі ями, і притоптування його кирзачами - саме так десь виглядають доржні роботи в УА, з моїх спостережень.

Останнє редагування: 21 листопада 2015 18:40:55 від T.Blair.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія