Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В будинок Садового кинули гранату. Нападника затримали

Пізно ввечері у четвер, 29 жовтня, приблизно о 22:45 в будинок мера Львова Андрія Садового кинули гранату РГД. Злочинця під час спроби втечі затримали на місці правоохоронці, які здійснювали чергування поруч. Граната влучила в стіну будинку та перебила силовий кабель. В момент вибуху в будинку перебувала вся сім'я Садового - дружина, п'ятеро дітей та мама дружини. Ніхто з родини мера Львова не постраждав.

Злочинець після затримання назвався Олександром Гживінським та сказав, що служив в батальйоні "Айдар". При ньому виявлено ще три гранати РГД та тротил.

Затриманий зізнався, що кинув гранату та заявив, що зробив це з метою протесту проти «власть імущих». При цьому додав, що «не має нічого особисто проти Садового, але вважайте, що це такий протест».

На місці працюють правоохоронці та вибухотехніки.
   




Станом на 00:10 п`ятниці Олександра Гживінського представники правоохоронних органів уже вивезли з місця нападу.
   
та сказав, що служив в батальйоні "Айдар"
Ну все," пропал дом" (с)
   
не має нічого особисто проти Садового, але вважайте, що це такий протест

Ню-ню то гранатомети тепер гранати  :weep:

P.S. За крадіжку та зберігання гранат потрібно давати максималку з конфіскацією...

Останнє редагування: 30 жовтня 2015 00:32:07 від Добродій
   
Ну все," пропал дом" (с)

на сєпарских сайтах, де виклали злиту інфу по "Айдару" є таке прізвище...
   
На кого ця показушна херня розрахована ?! ХІБА ЩО НА прихильники певної політсили !
   
Свободівець, до бабці не ходи...

 - Шура,  випускайте Берлагу Авакова
   
що не зробиш заради табуретки
   
Лівандович то він мабуть на фупі твоїх постів про Садового начитався і пішов і кинув гранату ! ;)  :lol:
   
Злочинця під час спроби втечі затримали на місці правоохоронці, які здійснювали чергування поруч.
Випадкого якраз були поруч? Ой...невірю...
Чи передбачається постійна держ охорона меру?
   
Лівандович то він мабуть на фупі твоїх постів про Садового начитався і пішов і кинув гранату ! ;)  :lol:

ага! і третій раз у вікно не втрафив...

з.і. я різко негативно відношусь до тероризму. І завжди на цьому наголошував. Більше того - садовий опонент, але аж ніяк не ворог
   
ага! і третій раз у вікно не втрафив...

з.і. я різко негативно відношусь до тероризму. І завжди на цьому наголошував. Більше того - садовий опонент, але аж ніяк не ворог

припаси закінчуються, рпг, граната, наступного разу з мєлкашкі стрілятимуть або з воздушки  :lol:
   
У п’ятницю, 26 грудня, близько 20:45 у Львові обстріляли будинок міського голови Львова. Будинок зазнав серйозних пошкоджень.
Потерпілих, за попередньою інформацією, нема – Андрій Садовий з родиною у цей час перебували в Карпатах, на лижному курорті «Буковель»

Це вже другий за півроку напад на помешкання міського голови Львова. Нагадаємо, що наприкінці липня будинок родини Садових обстріляли з гранатомета. Той напад також стався в ніч з п’ятниці на суботу, коли Садових не було вдома.

http://firtka.if.ua/?action=show&id=66187

Ржака  :lol: Тепер коли він вдома кинули гранату, щоб не сильно налякати  :weep:
   
Взагалі то так борги вибивають.  B-)
   
 Хоботно, Мєлков...
   
Взагалі то так борги вибивають.  B-)

блін.... перший раз мушу погодитись  :gigi:

знаючі люди на Лєвандовці казали, шо попередні вибухи були нагадуванням про бабло з "Альпіни". Хто не вкурсі - то така фірма, шо хапнула з Львова 500 000 за картонний проект стадіону... На садіка по тому епізоду окрема справа є
   
Нагадаємо, це вже третій напад на будинок міського голови Львова. 26 липня 2014 року невідомий обстріляв будинок з гранатомета. Схожий надад стався і 26 грудня того ж року. В обох випадках причетних до цих злочинів правоохоронцям виявити не вдалося, хоча про особистий контроль над розслідуванням заявляв навіть перзидент Петро Порошенко.
   
Випадкого якраз були поруч? Ой...невірю...
Чи передбачається постійна держ охорона меру?
Ані те, ані інше. Просто міліцейське начальство добре знає, де треба ставити пости з найбільшим ефектом для власної кар'єри. ;)
   
На кого ця показушна херня розрахована ?! ХІБА ЩО НА прихильники певної політсили !

саме так
   
пля настільки тупо що уже смішно нічого для рейтингу не можуть придумати
   
Ню-ню то гранатомети тепер гранати  :weep:

P.S. За крадіжку та зберігання гранат потрібно давати максималку з конфіскацією...

пля та це комендія а не крадіжка чи зберігання ... лол
   
Лівандови,я так зрозумів,що ти одобрюєш цей теракт...І те,що під кабміном вивели з строю коло 100 нацгвардійців і 4 вбили...В той ж час-скільки вони вивели сепарів з строю?Чого вони не нищать сепарів спідтишка в Маріуполі чи добропіллі,а нищать українців?Що ви за тварі такі свободівці?
Це що,свобода почала війну проти власного народу в змичці з росією?Ви що тварі зовсім з глузду?Є в вас там хоч один притомний щоб змінити тягнибока?
   
Я надеюсь, что СБУ уже установила связь героя этой ветки с хуйло?
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Станом на 00:10 п`ятниці Олександра Гживінського представники правоохоронних органів уже вивезли з місця нападу.
Не бачу партвйного квитка Свободи біля гранат.
   
Ти диви який рижий невзриваємий... Тільки на кого розрахована ця клоунада?
   
Я надеюсь, что СБУ уже установила связь героя этой ветки с хуйло?

Зі Свободою виключно. На крайняк, Правий Сектор
   
Лівандови,я так зрозумів,що ти одобрюєш цей теракт...І те,що під кабміном вивели з строю коло 100 нацгвардійців і 4 вбили...В той ж час-скільки вони вивели сепарів з строю?Чого вони не нищать сепарів спідтишка в Маріуполі чи добропіллі,а нищать українців?Що ви за тварі такі свободівці?
Це що,свобода почала війну проти власного народу в змичці з росією?Ви що тварі зовсім з глузду?Є в вас там хоч один притомний щоб змінити тягнибока?

ти свої підсвідомі брєдні не видавай за мої думки! Ще раз наголошую - я ЗАВЖДИ був проти будь-яких терактів, бо вважаю тероризм безперспективним заняттям
   
Друга Львівська народна забавка після обливання водою- кидати гранату у вікно меру. :gigi:
   
ти свої підсвідомі брєдні не видавай за мої думки! Ще раз наголошую - я ЗАВЖДИ був проти будь-яких терактів, бо вважаю тероризм безперспективним заняттям
;o  терроризм очень эффективен как раз
   
За кражу боеприпасов давать срок 10 лет , может хоть это наказания остановить разных дятлов  воровать оружие с  воинских частей, которое крайне необходимо на передовой а не в тылу.
Поймали военного с патронами гранатой автоматом -отвечай .Там  души и  стреляй сепаров ,но дальше передовой оружие тянуть строго запрещено для всех.
   
Я не вкурюю, чому мудачуківці типу Дріма та Людаса так нервують?!
Жбурляння гранат безумовно є терактом, терориста затримали. Чого істерити?
   
Дехто чомусь думає, що мудак не може бути патріотом. Це не так. Може. Має право.
Також участь у святій справі не лікує дебілізму, на жаль. І не є індульгенцією.
   
можна зробити висновок, шо з затриманням метальника, говорити про клоунаду не доречно ?

у випадку з гранатометами, так. нікого не впіймали нікого не було дома, можна було говорити про режесуру, а зара ?
   
За кражу боеприпасов давать срок 10 лет , может хоть это наказания остановить разных дятлов  воровать оружие с  воинских частей, которое крайне необходимо на передовой а не в тылу.
Поймали военного с патронами гранатой автоматом -отвечай .Там  души и  стреляй сепаров ,но дальше передовой оружие тянуть строго запрещено для всех.

никто не захочет служить
   
никто не захочет служить
Понимаете что это воровство или уже не можете различить разницу между  защитой  страны   кражей оружия и боеприпасов ?
   
можна зробити висновок, шо з затриманням метальника, говорити про клоунаду не доречно ?

у випадку з гранатометами, так. нікого не впіймали нікого не було дома, можна було говорити про режесуру, а зара ?

садового знов НЕ було в той момент вдома... Граната вкотре попала в стіну...
х.з як воно насправді
   
Семен Семенченко

Только что получил официальную информацию из Минобороны по человеку который кинул гранату в дом семьи Садового. Александр Гживинский. Списков в Айдаре много, поэтому и первоначально возникла путаница. По официальной информации- военнослужащий в/ч 2950. В августе 2015 при передислокации батальона из Новомосковска в Широкий Лан самовольно оставил часть. По информации предоставленной МО - с августа 2015 находится в розыске. Вот такой вот "протестующий против власти" и одновременно удобный исполнитель грязных провокаций накануне выборов.
Сумно
   
можна зробити висновок, шо з затриманням метальника, говорити про клоунаду не доречно ?

у випадку з гранатометами, так. нікого не впіймали нікого не було дома, можна було говорити про режесуру, а зара ?

ти віриш в теракт?
   
на ФБуку гарод відверто стібетьс над цим "терактом"...
   
Семен Семенченко

Только что получил официальную информацию из Минобороны по человеку который кинул гранату в дом семьи Садового. Александр Гживинский. Списков в Айдаре много, поэтому и первоначально возникла путаница. По официальной информации- военнослужащий в/ч 2950. В августе 2015 при передислокации батальона из Новомосковска в Широкий Лан самовольно оставил часть. По информации предоставленной МО - с августа 2015 находится в розыске. Вот такой вот "протестующий против власти" и одновременно удобный исполнитель грязных провокаций накануне выборов.
Сумно

бреше! пацан вийшов на дємбєль місяць тому
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія