Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко заявила о массовых фальсификациях на выборах

Не бреши, бо взимку ти сидиш без роботи.

Ви заповнили вакантне місце мого автобіографа !!!

Санта- Клаус працює тільки одну ніч, але його не звинувачують в неробстві !

   
Ти таки тупий? Відповідай по суті. ЧОМУ ПОРОШЕНКО НЕ ПРОДАЄ СВІЙ БІЗНЕС У КАЦАПІЇ?   Але що може відповісти по суті адепт брехливого цинічного пйотра?

ЗВІДКИ ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ПОРОШЕНКО НЕ ХОЧЕ ПРОДАТИ СВІЙ БІЗНЕС ?

ХТО ВАМ ЦЕ СКАЗАВ ?
   
Ви заповнили вакантне місце мого автобіографа !!!

Санта- Клаус працює тільки одну ніч, але його не звинувачують в неробстві !
У шостій палаті є вакантне місце. Тебе там зачекалися. :gigi:
   
Бютоботи, Ви такі смішні, що вже мені надоїли

олдбой , виходь, хочу дати тобі підсрачника !
   
ЗВІДКИ ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ПОРОШЕНКО НЕ ХОЧЕ ПРОДАТИ СВІЙ БІЗНЕС ?

ХТО ВАМ ЦЕ СКАЗАВ ?
Якби хотів - продав би. Крапка.
   
У шостій палаті є вакантне місце. Тебе там зачекалися. :gigi:

Ваша інформованість мене не дивує

Скажіть там, хай займуть ашнару місце- він не переживе втрати шансу всього життя !
   
Якби хотів - продав би. Крапка.

Ясно

Базар тупої курки
   
Бютоботи, Ви такі смішні, що вже мені надоїли

олдбой , виходь, хочу дати тобі підсрачника !
Злився, прихильники певної політсили? Олдбой тобі вже надавав підсрачників, ущєрбний ти. Іди, помий посуд, підмети, та й спатки.
   
Скажіть там, хай займуть ашнару місце- він не переживе втрати шансу всього життя !
:lol:  :weep:  :lol:

Дрищі, якщо я і загримлю в дурку, то виключно тому, що ви змушуєте неперервно ржати.
   
Ясно

Базар тупої курки
Ага. Канєшна. Чому досі не продав? Га? Це вічний підсрачник вам, гидотним прихильники певної політсили.
   
:lol:  :weep:  :lol:

Дрищі, якщо я і загримлю в дурку, то виключно тому, що ви змушуєте неперервно ржати.

Так, істеричний сміх- вітаю , ти на правильному шляху !
   
:lol:  :weep:  :lol:

Дрищі, якщо я і загримлю в дурку, то виключно тому, що ви змушуєте неперервно ржати.
Це жах, до чого смішні в своїй тупості. І чого б то не керували нами бариги з таким електоратом? :facepalm1:
   
Ага. Канєшна. Чому досі не продав? Га? Це вічний підсрачник вам, гидотним прихильники певної політсили.

Зроби пробну закупку, тупа курка

А як не маєш за що, то йди заробляй !
   
Приємних істерик, друзі по коаліції

Ви вже реально набридли !
   
Приємних істерик, друзі по коаліції

Ви вже реально набридли !
То що, ти так і не відповів, ЧОМУ ПОРОШЕНКО НЕ ПРОДАВ СВІЙ БІЗНЕС В КАЦАПІЇ? Зливаєшся, пєтух? :gigi:
   
Ашнар, но ведь действительно дикость. Вчера вы были специалистом по автоматизации бизнес-процессов бухгалтерии, а сегодня уже специалист по криптографии. Это же совершенно различный род занятий.
   
Ашнар, но ведь действительно дикость. Вчера вы были специалистом по автоматизации бизнес-процессов бухгалтерии, а сегодня уже специалист по криптографии. Это же совершенно различный род занятий.
Ольга, Ашнар - надзвичпйно обдарована особа. Широта його пізнань вражає. Знаю його в реалі.



   
ЗВІДКИ ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ПОРОШЕНКО НЕ ХОЧЕ ПРОДАТИ СВІЙ БІЗНЕС ?

ХТО ВАМ ЦЕ СКАЗАВ ?
Кловун, а шо в законі сказано шо людина,  яка займає державну посаду, має хотітити  позбутися бізнесу???
дрищізм не виліковний...
   
Ашнар, но ведь действительно дикость. Вчера вы были специалистом по автоматизации бизнес-процессов бухгалтерии, а сегодня уже специалист по криптографии. Это же совершенно различный род занятий.
Ашнар в нас політолух, а вони такі - в кожній бочці затичка  :gigi: .
Не переймайтесь, просто сприймайте це як данність.
   
Или путь выходит из власти, или пусть раделяет ответственность за преступления и достижения власти.
   
Ашнар, но ведь действительно дикость. Вчера вы были специалистом по автоматизации бизнес-процессов бухгалтерии, а сегодня уже специалист по криптографии. Это же совершенно различный род занятий
:lol:  :weep:  :lol:
Олга, скажіть, ви правда не знаєте, що прикладна криптографія - частина дисципліни математичного програмування?  :weep:
   
Боже, які ви, дрищі і прихильники певної політсили, редиска!
Юля винна, що відкрила рот.
А влада, яка допускає бкеззаконня -не винна і взагалі. уся в білому.
Вам вирок, ви - ПИТАРАСИ!
   
Боже, які ви, дрищі і прихильники певної політсили, редиска!
Вам вирок, ви - ПИТАРАСИ!
А чому у вироку і обвинуваченні терміни не ідентичні?  ;o
Може у прокурора або у судді вставна щелепа? :umnik2:

Останнє редагування: 30 жовтня 2015 10:39:41 від Кадра
   
Юля дело говорит, фальс фкация выбора , каменный век назад от Европы
   
какая разница , что у тебя отняли 100 грн или голос
   
Боже, які ви, дрищі і прихильники певної політсили, редиска!
Юля винна, що відкрила рот.
А влада, яка допускає бкеззаконня -не винна і взагалі. уся в білому.
Вам вирок, ви - ПИТАРАСИ!
    Не могу не согласиться.
   Ребята из БПП, ну как так получается? Вам с трибуны тычут в рожу сфальсифицированным и протоколами, а  вы хором "А где он их, падла,взял ?!!!" То есть, сам факт фальсификации вам до лампочки.
   Беда не в том, что такого цирка  Украина даже при Януковиче не видела. И даже не в том, что 2/3 списка БПП- недавние регионалы. Бог  вам судья.
    Беда в том, что вы фальсифицируете выборы рука об руку с Партией Регионов, дабы не допустить в местные советы Укроп, РПЛ, Свободу, БЮТ. В том беда, что вы замазались в этом дерьме по уши. Дерьмо это в любой момент всплывет, это тот компромат, которым рыги будут держать вас за яйца всю каденцию, и вертеть вас на одном месте, как сами захотят. А это плохо для Украины,согласитесь....

Останнє редагування: 30 жовтня 2015 11:31:50 від svalker
   
я не в захвате от Юли ,
 но она сегодня  называет весчи своимми именами
   
Ребята из БПП, ну как так получается? Вам с трибуны тычут в рожу сфальсифицированным и протоколами, а  вы хором "А где он их, падла,взял ?!!!" То есть, сам факт фальсификации вам до лампочки.
Мені більше сподобалось рішення від "ліберальної американки" Олги Тейлор.

- на розслідування фальсифікацій півроку;
- відомості про фальшування не розголошувати;
- результати виборів не міняти.

Це, не побоюсь цього слова, пир духа, торжество демократури  :K
   
:lol:  :weep:  :lol:
Олга, скажіть, ви правда не знаєте, що прикладна криптографія - частина дисципліни математичного програмування?  :weep:

Просто ещё позавчера вы были специалистом по бизнес-приложениям. Это вроде как стоматолог за два дня переквалифицировалс я в нейрохирурга.
   
Просто ещё позавчера вы были специалистом по бизнес-приложениям. Это вроде как стоматолог за два дня переквалифицировалс я в нейрохирурга.
:lol:  :weep:  :lol:
Ваші знання в галузі ІТ просто вражають. Рівно як і здатність мої слова перетворити в щось зовсім інше.
   
А меня продолжает поражать в скольких областях одновременно вы специалист мирового класса.  :)
   
А меня продолжает поражать в скольких областях одновременно вы специалист мирового класса:)
:lol:  :weep:  :lol:
Олга, мені достатньо просто бути спеціалістом. А світовий клас тут у вас - як там Доу Джонс поживає?  ;)
   
Не прибедняйтесь :) Человек который за несколько месяцев может автоматизировать всю украинскую бюрократию, написать лучшую в мире программу по зашифровке, отличный экономист, специалист по японской истории, знаток американской общественной структуры и ещё и на ФУПе писать успевает безусловно одна из самых выдающихся личностей нашей эпохи.
   
А тепер дивіться, як ви пересмикуєте.

Человек который за несколько месяцев может автоматизировать всю украинскую бюрократию
Я казав, що я можу зробити це один:laugh:
написать лучшую в мире программу по зашифровке
Я хіба казав про найкращу в світі? Йшлось про абсолютну криптостійкість конкретно взятого виду шифрів. Конкретно - шифра Вегенера. В двох словах можу сказати - модифікація цього шифру із автоключом (плюс одне ноу-хау) дозволяє перетворити Вегенера на род одноразового шифроблокнота (тобто, пароль мало того що породжується самим текстом, а ще й двічі не повторюється - хіба що тексти будуть однаковими). А шифроблокнот не можна зламати за визначенням.
отличный экономист
Просто кращий за вас.
специалист по японской истории
Просто кращий за вас і того придурка, який "Легенду про Нарайяму" сприйняв за документальну стрічку.
знаток американской общественной структуры
Знову ж таки, просто кращий за вас.
одна из самых выдающихся личностей нашей эпохи.
Все дуже просто.

Ви саму себе вважаєте генієм, а я вас мінімум тричі обставив. Ось вам і здається, що я - прям людина епохи Відродження. B-)
   
Да вы с кем ни говорите всегда всех обставляете. Вот и инженер вы лучше чем Булька. Нет-нет, не прибедняйтесь :)
   
Вот и инженер вы лучше чем Булька.
А Булька-то причому ))) Я просто зробив кілька висновків про його професійний тип, і все. :weep:

Олга, припиніть перебувати у вертухайній реальності. А то вам одне пишеш, а ви читаєте щось зовсім інше.
   
А Булька-то причому ))) Я просто зробив кілька висновків про його професійний тип, і все. :weep:

Олга, припиніть перебувати у вертухайній реальності. А то вам одне пишеш, а ви читаєте щось зовсім інше.

Правильно, вы ему объясняли чем он на самом деле занимается, так как он ничегошеньки не знал. :)
   
Правильно, вы ему объясняли чем он на самом деле занимается, так как он ничегошеньки не знал. :)
Не-а, я просто зробив висновок про тип його професії. Не більше. Можете почитати самі "Програмістський камінь" К. Сенгера  :shuffle:
   
Не-а, я просто зробив висновок про тип його професії. Не більше. Можете почитати самі "Програмістський камінь" К. Сенгера  :shuffle:

Да, и не приняли никаких его возражений. Ну откуда ему знать чем он занимается. :) Я же не зря называю вас выдающимся теоретиком
   
Да, и не приняли никаких его возражений.
Так його слова тільки потвердили мій висновок. Що він сам фактично і визнав, в кінці заявивши, мовляв, у мене досвіду нема  :K

Олга, я розумію, що вам до ужаса хочеться довести, що ваше зверху, і що вам складно визнати "лівака-юлька", чи ким ви там мене вважаєте, кращим за себе - Саму Американку. Але не ви перша обламали об мене зуби. Можливо, вас це трохи заспокоїть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія