Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

рошен - вкус победы!

Re: рошен - вкус победы!

Свиточ и Корона - вполне и вполне нормальная замена Рошену.
Эти салоны Рошен - я в шоке, неужели затраты на развертывание этого праздника жизни могут окупиться?
Банальное дело - купить сладости, превращают в какой-то праздник. Мне кажется - это начало разорения.
   
Re: рошен - вкус победы!

Я не ватник, но Рошен не покупаю.
Киевский торт никогда не любил, чрезмерно приторный, а вот шоколаду и конфетам Рошен отдавал предпочтение. Но последние 1,5 года - ни ни.

почему ни-ни :S   посоветуйте -что лучше
   
Re: рошен - вкус победы!

Рошен делае нормальне сладости из альтернатив милка и корона, остальное г.
   
Re: рошен - вкус победы!

Ты с Амстором перепутал.


Бггг
Прокололся ватник
   
Re: рошен - вкус победы!

Ищу название продававшегося в Украине вполне по умеренной цене в 90ые импортного шоколада, плитка в простой черно-желтой упаковке, незамысловатая - полоса черного и полоса желтого.

 Poulain
Франция

   
Re: рошен - вкус победы!

А вы пробовали зефир из магазина рошен???? ммммм.. свежайший, мягкий.
:laugh: народу плевать на ваши бойкоты.
   
Re: рошен - вкус победы!

Порох хитрит, понаклеивал на самые дорогие торты бумажки и большими буквами понаписывал, что там масло, мелкими буквами в составе уже написало, что масло солодковершкове 20%, при этом, что остальное пальма, уже не написано, год назад писал. По-моему, за такой обман пора штрафовать серьеезно.
   
Re: рошен - вкус победы!

Порох хитрит, понаклеивал на самые дорогие торты бумажки и большими буквами понаписывал, что там масло, мелкими буквами в составе уже написало, что масло солодковершкове 20%, при этом, что остальное пальма, уже не написано, год назад писал. По-моему, за такой обман пора штрафовать серьеезно.
Вот же надоели со своей пальмой. Пальмовое масло ничем не хуже сливочного. а по ряде показателей лучше
Ну а если бестолковому народу нравится читать на упаковке "сливочное масло", то и надо писать
Точно та же как и что в соле, сахаре и воде не содержится ГМО
   
Re: рошен - вкус победы!

Порох хитрит, понаклеивал на самые дорогие торты бумажки и большими буквами понаписывал, что там масло, мелкими буквами в составе уже написало, что масло солодковершкове 20%, при этом, что остальное пальма, уже не написано, год назад писал. По-моему, за такой обман пора штрафовать серьеезно.

Ютуб і міксер у допомогу. Не треба скігліти. Робіть торти самі.



   
Re: рошен - вкус победы!

Вот же надоели со своей пальмой. Пальмовое масло ничем не хуже сливочного. а по ряде показателей лучше
Ну а если бестолковому народу нравится читать на упаковке "сливочное масло", то и надо писать
Точно та же как и что в соле, сахаре и воде не содержится ГМО
ти масло з олією не плутаєш?  B-)
   
Re: рошен - вкус победы!


Васька досвідом поділився...  :pooh_lol:
   
Re: рошен - вкус победы!

Порох хитрит, понаклеивал на самые дорогие торты бумажки и большими буквами понаписывал, что там масло, мелкими буквами в составе уже написало, что масло солодковершкове 20%, при этом, что остальное пальма, уже не написано, год назад писал. По-моему, за такой обман пора штрафовать серьеезно.

Є програма. Foodstr.
Показує шкідливі добавки в різних продуктах,
Ідентифікує по штрих коду.
Мій знайомий перевірив Гівнорошенську продукцію, що була у нього вдома і майже все викинув, бо гівно.  :bueee:
І там не стільки пальмове масло, скільки різні шкідливі Е.
Рекомендую всім встановити. І перевірити.
Будете здивовані.  :-)o
   
Re: рошен - вкус победы!

Є програма. Foodstr.
Показує шкідливі добавки в різних продуктах,
Ідентифікує по штрих коду.
Мій знайомий перевірив Гівнорошенську продукцію, що була у нього вдома і майже все викинув, бо гівно.  :bueee:
І там не стільки пальмове масло, скільки різні шкідливі Е.
Рекомендую всім встановити. І перевірити.
Будете здивовані.  :-)o
Є такий фактчекінговий проект VoxCheck.
За два місяці проект зібрав 46 фактологічних цитат Юлії Тимошенко, які можна перевірити. З них всього чотири не містили брехні чи маніпуляції — тобто менше 10%. Три з чотирьох правдивих цитат — це повтори про те, що, за даними ООН, 60% людей в Україні перебувають за межею бідності. Це правда, хоча знайти, як ООН порахувала відсоток і що організація має на увазі під межею бідності, не вдалося.
В ході проекту фактчекери провели контент аналіз: оцінили конотацію (емоційне забарвлення) висловлювань політиків. 95% усіх цитат Тимошенко виявилися негативно зарядженими. «Зубожіння», «геноцид», «знищення людей» — ці улюблені епітети Тимошенко вже стали мемами в соцмережах.
Тимошенко — політик-професіонал зі стажем і тому підкріплює свої слова статистикою: 70% її цитат містять дані. Найчастіше вона використовує правильну статистику, не взяту з голови.
Чому ж так мало правди в її словах? У 26% висловлювань Тимошенко можна знайти відверту неправду. При цьому майже в половині цитат лідера «Батьківщини» виявлена маніпуляція. Взяти правильну статистику і перекрутити її до невпізнанності — улюблений риторичний прийом політика.
За цитатами Тимошенко можна скласти антологію маніпуляцій:
1.опускає частину інформації;
2.підмінює поняття;
3.завищує або занижує оцінку;
4.некоректно порівнює дані.
   
Re: рошен - вкус победы!

Порох хитрит, понаклеивал на самые дорогие торты бумажки и большими буквами понаписывал, что там масло, мелкими буквами в составе уже написало, что масло солодковершкове 20%, при этом, что остальное пальма, уже не написано, год назад писал. По-моему, за такой обман пора штрафовать серьеезно.

Если он даже напишет крупными буквами "говно", то его сектанты всё равно сожрут всё с большим удовольствием

Кстати, интересно: под каким ником пишет кияша. Тут так много новых свиноботов развелось в последнее время на ФУПе, явно один из них это он.
   
Re: рошен - вкус победы!

Є програма. Foodstr.
Показує шкідливі добавки в різних продуктах,
Ідентифікує по штрих коду.
Мій знайомий перевірив Гівнорошенську продукцію, що була у нього вдома і майже все викинув, бо гівно.
це ваш спільний з Мішіганом друг Арестович? :lol:  не вір йому, хер він викинув "всю продукцію рошену". зжер під ковдрою перед тим як хазяїна корита поміняти.
   
Re: рошен - вкус победы!

ти масло з олією не плутаєш?  B-)
В смысле? Я имею в виду oil. Шо там путать
   
Re: рошен - вкус победы!

Ищу название продававшегося в Украине вполне по умеренной цене в 90ые импортного шоколада, плитка в простой черно-желтой упаковке, незамысловатая - полоса черного и полоса желтого.
poulain
   
Re: рошен - вкус победы!

це ваш спільний з Мішіганом друг Арестович? :lol:  не вір йому, хер він викинув "всю продукцію рошену". зжер під ковдрою перед тим як хазяїна корита поміняти.

Ні, це мій співробітник.
Можеш поставити і перевірити.
У мене гівноРашена вдома немає.  :bueee:
   
Re: рошен - вкус победы!

Ні, це мій співробітник.
Можеш поставити і перевірити.
У мене гівноРашена вдома немає.  :bueee:
вірю. я б дуже здивувалася якби в тебе був. не вірю, що друг "все викинув".
   
Re: рошен - вкус победы!

Ютуб і міксер у допомогу. Не треба скігліти. Робіть торти самі.

:)))


   
Re: рошен - вкус победы!

https://youtu.be/vjOfbsFC--0
:)))
:laugh:



   
Re: рошен - вкус победы!

Є програма. Foodstr.
Показує шкідливі добавки в різних продуктах,
Ідентифікує по штрих коду.
Мій знайомий перевірив Гівнорошенську продукцію, що була у нього вдома і майже все викинув, бо гівно.  :bueee:
І там не стільки пальмове масло, скільки різні шкідливі Е.
Рекомендую всім встановити. І перевірити.
Будете здивовані.  :-)o

Таке має писати володар 8 кубиків пресу. За звичай люди їдять гівно і без тортів.
   
Re: рошен - вкус победы!

:laugh:
Показати зображення...


...надіюсь, що роги з гіркого чорного шоколаду...без цукру...:)))
   
Re: рошен - вкус победы!

...без всілякої прив'язки до політики, дітям український шоколад не давайте, візьміть, наприклад,  бельгійський, якщо не хочете, щоб у дитини не з'явилася алергія...:)))
   
Re: рошен - вкус победы!

...без всілякої прив'язки до політики, дітям український шоколад не давайте, візьміть, наприклад,  бельгійський, якщо не хочете, щоб у дитини не з'явилася алергія...:)))
Если от шоколада возникает аллергическая реакция, то аллергия и автоимунные проблемы уже есть. И шоколад тут не причем
   
Re: рошен - вкус победы!



Таке має писати володар 8 кубиків пресу. За звичай люди їдять гівно і без тортів.
Надеюсь все zebily поставят себе эту прогу , которая требует доступ ко всем закрытым ресурсам  телефона . От конторы , кторая даже свой e-mail не светит .   Ну и мысль , что в штрихкоде не содержится состав продукта , вряд ли прийдет в их голову .
   
Re: рошен - вкус победы!



Надеюсь все zebily поставят себе эту прогу , которая требует доступ ко всем закрытым ресурсам  телефона . От конторы , кторая даже свой e-mail не светит .   Ну и мысль , что в штрихкоде не содержится состав продукта , вряд ли прийдет в их голову .
:weep:  :lol:
   
Re: рошен - вкус победы!

Я тут зараз в Україні.  Який торт Рошенівський порекомендуєте купити?   Бо всі хвалять, а я ще не пробував....
PS. Як буду їсти , буду отримувати задоволення не тільки від торта а щей від того як всякі костяхи казяться..

Останнє редагування: 13 березня 2021 21:44:55 від andy lev
   
Re: рошен - вкус победы!

Я тут зараз в Україні.  Який торт Рошенівський порекомендуєте купити?   Бо всі хвалять, а я ще не пробував....
PS. Як буду їсти , буду отримувати задоволення не тільки від торта а щей від того як всякі костяхи казяться..
Тільки педдрот може їсти торт і думати про костяху.
   
Re: рошен - вкус победы!

Тільки педдрот може їсти торт і думати про костяху.
Як явище! Як уособлення! Як символ!  :buba:
Символ #самізнаєтєчєво.
   
Re: рошен - вкус победы!



Надеюсь все zebily поставят себе эту прогу , которая требует доступ ко всем закрытым ресурсам  телефона . От конторы , кторая даже свой e-mail не светит .   Ну и мысль , что в штрихкоде не содержится состав продукта , вряд ли прийдет в их голову .
там нема куди .місце твердою вірою в мамку зайняте...ну і кісткою. :)
   
Re: рошен - вкус победы!
nik

Пальмовое масло ничем не хуже сливочного. а по ряде показателей лучше

ассоциация фермеров Канады официально обратилась к своим членам с просьбой перестать использовать пальмовое масло при кормлении скота.

Оказывается, ещё в декабре исследователь пищевых продуктов Сильвэйн Шарлебуа из университета Далхаус сообщала, что «при кормлении коров пальмовым маслом в молоке увеличивается количество насыщенных жиров, и поэтому масло становится твёрже».
   
Re: рошен - вкус победы!

"Победа" растеклась по штанам
   
Re: рошен - вкус победы!

іпать скіки в темі педрил, яких уже не побачимо ні в понеділок, ні у вівторок  :laugh:
Таки людас прав був  (tu)
   
Re: рошен - вкус победы!

Вот же надоели со своей пальмой. Пальмовое масло ничем не хуже сливочного. а по ряде показателей лучше
Ну а если бестолковому народу нравится читать на упаковке "сливочное масло", то и надо писать
Точно та же как и что в соле, сахаре и воде не содержится ГМО
Бериллиевая бронза ничем не хуже золота, а по ряду показателей лучше, ну а если бестолковому народу нравится читать на бирке "золото 875 проба", то и надо писать...  :gigi:
P.S. За такие вещи бьют по лицу, долго и тяжелыми тупыми предметами. 
   
Re: рошен - вкус победы!
nik

"Победа" растеклась по штанам

   
Re: рошен - вкус победы!

Рошен - вкус поебеды

   
Re: рошен - вкус победы!



Надеюсь все zebily поставят себе эту прогу , которая требует доступ ко всем закрытым ресурсам  телефона . От конторы , кторая даже свой e-mail не светит .   Ну и мысль , что в штрихкоде не содержится состав продукта , вряд ли прийдет в их голову .


ПЄСдюче, штрих код потрібен для ідентифікації продукта в базі.

В базі є дані по складу продукту.

Придумати, що штрихкоді є склад продукту , може тільки найдебільніший ПЄСдюк...  :fool: 
   
Re: рошен - вкус победы!

іпать скіки в темі педрил, яких уже не побачимо ні в понеділок, ні у вівторок  :laugh:
Таки людас прав був  (tu)
та.. педрил. ти заціни скільки бюторасів і зєлуп тему тримають на плаву. от здавалося, чого їх плющить так від того масла і цукерок?  і що цікаво, не відпускає.
   
Re: рошен - вкус победы!

Таке має писати володар 8 кубиків пресу. За звичай люди їдять гівно і без тортів.

ПЄСдюки точно...  :bueee:




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія