Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бесплатные курсы английского языка в Киеве, если кому надо

Безкоштовні курси англійської мови – проект Київської міської державної адміністрації та мера міста Києва Віталія Кличка.  Заняття з англійської мови будуть проходити у кожному з 10 районів міста Києва в будівлях районних адміністрацій 2-3 рази на тиждень.   Перший семестр розпочнеться 14 вересня та триватиме 2 місяці.
Курси першого семестру розраховані на людей, яким вже виповнилось 18 років та які мають початковий рівень англійської мови (рівня А-1 та А-2 за загальноприйнятою європейською системою).

Реєстрація на участь в курсах відбувається виключно через веб-сайт до 09.09. Кандидати на навчання повинні будуть пройти вхідний тест на рівень володіння англійською мовою для ефективного формування груп.

 Партнерами проекту є Посольство США в Україні, Британська Рада в Україні, школа англійської мови Speak Up та Cambridge Assessment. Додаткові курси також надаватимуться Поліції міста Київ та співробітникам КМДА.

Розклад занять:

Заняття будуть тривати 1 годину для кожної з груп. Кожен кандидат повинен буде вибрати один з варіантів розкладу протягом 2-х місяців навчання - 15:00, 16:30 чи 18:00

Групи рівня А-1: понеділок, середа, п’ятниця 
Групи рівня А-2: вівторок, четвер

Якщо студент не з’являється на заняття більше 2-х разів підряд, такий учень буде виключений з проекту та на його місце буде запрошений інший.

http://qha.com.ua/v-kieve-startuyut-besplatnie-kursi-angliiskogo-yazika-147506.html

http://www.kyivcapitalenglish.org/
   
очень удобные дни и время занятий...
разве что для пенсионеров и бомжей...
   
для вивчення іноземної потрібна:
1. мотивація
та
2. залізний задок
все решта маловажливе
   
Не думаю, что бесплатные курсы могут дать то, что дадут платные по типу http://englishouse.com.ua/dlya-vzrosluh/ так как во первых преподаватель не получает достойную оплату (если конечно нет спонсора) а соответственно аудитория не получает должного внимания, и во вторых - на бесплатных курсах редко можно встретить изучение сложных программ для тех у кого уровень владения языком достаточно высокий.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія