Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

не знала що ваша аморальність аж настільки зашкалює
ця "аморальність" полягає в тому, що ми сміємось з "жартів" вашого кумира на президентському посту?
   
ця "аморальність" полягає в тому, що ми сміємось з "жартів" вашого кумира на президентському посту?
прикидаєшся дурником чи справді лєсоповальної освіти бракує?
   
Мироська, шановна, будь добра... ЩЕЗНИ!!!
   
Мироська, шановна, будь добра... ЩЕЗНИ!!!
пшло геть, чучало цинічне
   
   
   
   
   


Останнє редагування: 16 липня 2020 22:34:46 від Топа
   
   
Тільки кінчена педрючня могла додуматися використати факт вбивства медика щоб забабацати "ржачну" картинку,
а потім зібратися всім жалюгідним свинокодлиськом і разом поржати.
Моралі, розуміння, совісті - нуль, як і у їхнього ганебного ідолища.

До речі, було запропоновано поржать не тільки з приводу вбивства медика, а й з приводу тіла загиблого воїна.
Мразі.

мусимо спускатись на ваш рівень, щоб достукатись до вашої уваги
відосіки ... комікси ...

перед тим як обзивати мерзотою, задумайся ... хоча стоп, про ще це, мозок зелібобіка вже давно з'їдений накотою

і смерть медика далеко не одна, кожного дня гинуть хлопці на передовій, поки головнокомандувач продає свою нерухомість і ставить своїх блатних на ключові посади у державі

заткни свою чорну ротяку миросю, а то твій зе-кумир напише на тебе заяву і здасть тебе у дбр-поліцію
   
 І як шоколадне бидло скаже що то не смішно...
 То буде означати їх абсолютну заангажованість.
 І будуть додаткові серії...

 Бо мораторіїв односторонніх не буває. Скінчився і мій.
 
   
   
   

ми тебе зрозуміли...
   
   
ми тебе зрозуміли...
Як це мене тішить... B-)

   
і смерть медика далеко не одна, кожного дня гинуть хлопці на передовій
Але обсміяв ти, чорнорота мразото, смерть саме цього медика і того воїна, тіло якого цей медик намагався винести з поля бою
назви твоїй ницості просто не існує
   
   
Але обсміяв ти, чорнорота мразото, смерть саме цього медика і того воїна, тіло якого цей медик намагався винести з поля бою
назви твоїй ницості просто не існує
Пані Мирасю, припиніть.
 Ідіть свій справедивий гнів в адмінку.

 ПиСи. Я все правильно сказав.

   
   
   
Але обсміяв ти, чорнорота мразото, смерть саме цього медика і того воїна, тіло якого цей медик намагався винести з поля бою
назви твоїй ницості просто не існує

ах ти ж нечисть, про цінності воно розказує
у мене син військовий лікар
і щоб ти здохля тварюка і весь твій прихильники певної політсили рід, що ви пляті творите !!?? ти хоч уявляєш скілько крові ще прольється в Україні і тільки по вашій вині клоунів-наркоманів які нищать державу на користь куйла

про цінносто воно розказує

некротичне падло чорнороте
   
   
ах ти ж нечисть, про цінності воно розказує
у мене син військовий лікар
і щоб ти здохля тварюка і весь твій прихильники певної політсили рід, що ви пляті творите !!?? ти хоч уявляєш скілько крові ще прольється в Україні і тільки по вашій вині клоунів-наркоманів які нищать державу на користь куйла

про цінносто воно розказує

некротичне падло чорнороте
ти, мразото чорнорота, обсміяло смерть медика і заодно воїна, якого той медик намагався винести з поля бою
І це є факт, більш ніж промовистий
Тому нічого тут пускати ядучу піну ненависті до українців, яким огидна твоя ницість
Кажеш, син у тебе військовий лікар? НЕ ВІРЮ! Бо інакше ти не опустився би до такої гнилої мерзотності.
   
про цінності воно розказує
Які "цінності"? Ти мариш? П"яне?
   
 Є цілий форум для "обміну любощами".
 Мало місця?

 
   
Мало місця?
Більш-менш притомна людина просто витерла би принаймні з гілки анекдотів таку картинку, раз вже не подумав і запостив
а повністю притомна посоромилася би взагалі таке тягти на форум
   
ти, мразото чорнорота, обсміяло смерть медика і заодно воїна, якого той медик намагався винести з поля бою
І це є факт, більш ніж промовистий
Тому нічого тут пускати ядучу піну ненависті до українців, яким огидна твоя ницість
Кажеш, син у тебе військовий лікар? НЕ ВІРЮ! Бо інакше ти не опустився би до такої гнилої мерзотності.

ну млять ж накомани-клоуни

кого тут висміюють ?

Росіяни підло вбили Українського військового медика після того, як пооібяцяли забрати тіло загиблого Українського воїна.

ти бачиш це на картинці ? чи не хочеш бачити ? чи вже не можеш ?

а ти навіть не можеш назвати росію агресором, а мекаєш про якусь "ту сторону"

і мелеш про якісь цінності

ще раз, заткни свою чорну пельку, там твоєї некротичного гниючого падла на твоїх декілька поколінь вистачить






   
Більш-менш притомна людина просто витерла би принаймні з гілки анекдотів таку картинку, раз вже не подумав і запостив
а повністю притомна посоромилася би взагалі таке тягти на форум

 Пані Миросю, створюйте тему в адмінці.
 Підтримаю.
 А тут - НЕ ТРЕБА.
 Я одного разу зайшов в "анекдоти" - на півроку бажання заходить відбило. :(  :X
 
   
Росіяни підло вбили Українського військового медика після того, як пооібяцяли забрати тіло загиблого Українського воїна.
Це анекдот??? Гумор??? Смішна кратинка????
 Потріть ті ганебні дописи!
 Зовсім береги втратили! :X
   
і мелеш про якісь цінності
Про які "цінності" ??? Де я писала про якісь "цінності" ??? Пальцем покажи те місце у моєму пості/постах, де є таке слово!

І востаннє. Ти не звернув уваги на назву гілки, до якої притягнув свою картинку?
Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор !!!
Тобто кожна картинка у цій гілці повинна викликати якщо не сміх, то хоча би посмішку!!!
Нє, ну якби це був Цугундер, то питань не було би...
Але тут...така цинічна насмішка..
Я не бажаю смерті тобі і твоїй родині - на відміну від тебе. Бо я не педрючка.
   
Пані Миросю, створюйте тему в адмінці.
 Підтримаю.
 А тут - НЕ ТРЕБА.
 Я одного разу зайшов в "анекдоти" - на півроку бажання заходить відбило. :(  :X
я була певна - після першого мого поста, де я вказала на цю очевидну недоречність, він зрозуміє яку дурість впоров і витре.
   
straight-pin, забийте. Тут всеж гілка гумору
 Їм нічого довести не можна, топа на платні, А Мирося - така, як вона  є.
   
straight-pin, забийте. Тут всеж гілка гумору
 Їм нічого довести не можна, топа на платні, А Мирося - така, як вона  є.
:facepalm: 
   

кузнечик якийсь
   
кузнечик
Сарана. ;)

   
   
До речі, було запропоновано поржать не тільки з приводу вбивства медика, а й з приводу тіла загиблого воїна.
Мразі.

Ви не переживайте, Ваш президент з цього зробить файну гумореску!
   
Ви не переживайте, Ваш президент з цього зробить файну гумореску!
Сподіваюся, ви поржали з дотепної картинки? Хоч трішечки поліпшила вам настрій?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія