Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

Крахом валюти
Ну на крах валюти вплинули багато складників (яка до лиха валюта :) гривнЯ.То папір.який готові брати лише громадяни україни.) :D  І тільки наївний вірив що життя буде іти в гору і гроші будуть стабільні як рейтинг правлячої партії.так люди наївні і неграмотні.Але тільки гулі вчать,прощення  розбещує.ІМНО
   
Понятно. Значит даже прыщи еще на морде есть.
Или в мозгу.
Выбирай сам как больше нравится.
меня ваши прыщи совершенно не интересуют. Это где-то на другом форуме
   
То не серйозно. Відповідальність основна повинна бути на позичальниках, але в розумних межах, те на що позичальники не здатні фізично повинні взяти кредитори, які не прорарахували ризики належним чином.
так вони і беруть ставлячи на баланс неліквідні залишки банкету кредитчиків.Баришів,що очікували так і не отримають.ВСІХ :D
   
меня ваши прыщи совершенно не интересуют. Это где-то на другом форуме

Слышь, юнец с замашками тролля, не порти воздух на ночь.
   
Слышь, юнец с замашками тролля, не порти воздух на ночь.
детка, слезьте со своей дючки. Уже утро
   
Так куди влізла держава? Вона рефінансувала проблемні банки,але ні краплі не зробила для полегшення кредитного тиску на моргечівців.Бо зменшення кредитної ставки до 0 і відповіднно моргечевої до 3(приблизно) не підняло ціни впавної нерухомості,не звільнило кредитчиків від виплати ,а змусило іти на форклоужер або шортсейл.звичано там то все було ще до того відпрацьоване десятками подібних ситуацій до того.і люди ЗНАЛИ на що ішли.там фактично держава дала банкам картбланш на кредити без даунпейменту і кому попало,без креждитної перевірки.Тому держава і відчула себе підповідальною( :D  я жартую,хоча якась малюсінька доля правди є) перед банками (бо самим страшно стало що наробили даючи акулам фінансів повну свободу надути той пузир,що ті використали з задоволенням).Але прямолго директивного (законом) послаблення кредитчики не отримали від держави.Просто у кожному штаті вже була подушка захисту у вигляді закону про банкротство.ІМНО... .я навіть не говорю нашим українським дописувачам про плаваючий моргідж :D  От де влетіли і .я знаю деяких,на рівні СЕО. :D  у фінансовому секторі

Купа програм була федеральних для тих хто попав.
   
Ну на крах валюти вплинули багато складників (яка до лиха валюта :) гривнЯ.То папір.який готові брати лише громадяни україни.) :D  І тільки наївний вірив що життя буде іти в гору і гроші будуть стабільні як рейтинг правлячої партії.так люди наївні і неграмотні.Але тільки гулі вчать,прощення  розбещує.ІМНО

Такий крах валюти - це виключно результат бездарних дій уряду та банку в основному Януковича. Та і шоколадні зайці теж професіоналізмом не блистали при розруленні проблем.
   
так вони і беруть ставлячи на баланс неліквідні залишки банкету кредитчиків.Баришів,що очікували так і не отримають.ВСІХ :D

Перед відчудженням було б логічно хоча б спробувати домовлятись про якусь реструктуризацію. От тут уряд міг би і підсобити, раз банкіри такі дауни.
   
Купа програм була федеральних для тих хто попав.
Простили довг? чи просто дали варіанти рефінансування(хто міг)? Бо у нас (а флоріда рекордсмен по форклоужер) то помогло,хто втратив роботу( і реально потребував житла і готовий був за то боротися),але не тим хто взяв непідйомний моргідж чи просто спекульнув чужими(банківськими) грошима чи вартісь покупки стала в три рази менша ніж грошовий кредит.ті просто полишали хати і відчалили в невідомому :D  напрямку.своїх же грошей там не було(0 даунпеймент).
   
Перед відчудженням було б логічно хоча б спробувати домовлятись про якусь реструктуризацію. От тут уряд міг би і підсобити, раз банкіри такі дауни.
Як уряд може домовитися про реструктуризацію.як що договір між банком і індивідом? Влізти і викупити той моргідж і потім вже дати людині доступні проценти? (об"явити спеціальну кредитну валютну програмку для таких людей і передрати кредити на себе? так грошей у держави нема на армію,не то що на кредитчиків.Ситуаці я тут як на прокрустовому ложі-всюди ноги з під простирадла виглядають.....Прич ина-ми влізли в ДОРОСЛІ справи з психрологією дитини і приходитьсЯ пектися.А з такою ситуацією як зараз-допомога від держави це ніж в спину тої держави.Бо нема ні грошей ні інвестицій. І такі дії приведуть ще до гіршого.Крім того озлоблять інших громадян.Простого і ясного рішення НЕМА.навіть не видно.
   
Такий крах валюти - це виключно результат бездарних дій уряду та банку в основному Януковича. Та і шоколадні зайці теж професіоналізмом не блистали при розруленні проблем.
Крах гривні-СИСТЕМНІ проблеми ВСІХ урядів і презів України.25 років жирували на старому запасі і не думали що то кінчиться ще за їх життя.А що виборці думали всі ті 25 років то навіть вони не знають.І ,в принципі НЕ ХОЧУТЬ ні знати ні признавати свою пряму ВИНУ.не готові,легше крикнути-зрада.все пропало,геть олігархів,скоро революсйон.будем вішати-і смачно ригнути після обіду лежачи на дивані.така реальність. :(
   
Як уряд може домовитися про реструктуризацію.як що договір між банком і індивідом? Влізти і викупити той моргідж і потім вже дати людині доступні проценти? (об"явити спеціальну кредитну валютну програмку для таких людей і передрати кредити на себе? так грошей у держави нема на армію,не то що на кредитчиків.Ситуаці я тут як на прокрустовому ложі-всюди ноги з під простирадла виглядають.....Прич ина-ми влізли в ДОРОСЛІ справи з психрологією дитини і приходитьсЯ пектися.А з такою ситуацією як зараз-допомога від держави це ніж в спину тої держави.Бо нема ні грошей ні інвестицій. І такі дії приведуть ще до гіршого.Крім того озлоблять інших громадян.Простого і ясного рішення НЕМА.навіть не видно.

В такому разі незрозуміло чому стільки міністерств і відомств все ще тримають якщо грошей нема.
   
В такому разі незрозуміло чому стільки міністерств і відомств все ще тримають якщо грошей нема.
А ніхто не казав що корито тріснуло,воно просто стало цілком мале і на дні лише.Сьорбають тільки провірені товариші.
   
Ничего не рухнет, не надо паниковать. Банки в процессе курсовых скачков свое уже отбили.
   
Ничего не рухнет, не надо паниковать. Банки в процессе курсовых скачков свое уже отбили.

Мене бентежить шо це дуже поганий сигнал для інвесторів
   
Мене бентежить шо це дуже поганий сигнал для інвесторів

Да ну? Наоборот, народ, освободившийся от хреновых обязательств, снова сможет брать кредиты - а значит, будет куда вкладывать.
   
Да ну? Наоборот, народ, освободившийся от хреновых обязательств, снова сможет брать кредиты - а значит, будет куда вкладывать.

 :gigi: Ну я не знаю, коли твої інвестиції можуть просто взяти і поділити на 4, це якось стрьомно, нє?
   
Яресько теж в акуї від наших циркачів.

Закон про реструктуризацію - популізм і виклик справедливості
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/3/7073244/
   
:gigi: Ну я не знаю, коли твої інвестиції можуть просто взяти і поділити на 4, це якось стрьомно, нє?

Что касается иностранных инвестиций, то они уже отбиты давно. Иностранные банки кредитовали наши банки под символические проценты. А нашему манюпасу впаривали по 13%.
   
Что касается иностранных инвестиций, то они уже отбиты давно. Иностранные банки кредитовали наши банки под символические проценты. А нашему манюпасу впаривали по 13%.

Проблема не в тому що вони відбиті, а в тому що подібними кроками їх продовжують відбивати.
   
фамилию, одну
Да та же Попова (Дельта) против которой около 20 дел и обыски дома. Или ты хотел фамилию кого посадили? Так для этого дела и открываются или ты идеалист что веришьв мгновенный результат?
   
39 страниц, карл
   
Круто рада Порошенко подставила. Теперь он будет виноват, что нет реструктуризации.
Так сказать "рада наносит ответный удар "
   
Круто рада Порошенко подставила. Теперь он будет виноват, что нет реструктуризации.
Так сказать "рада наносит ответный удар "

Почекай. Вони відізвуть свої голоси.
   
Ігор Луценко та Олександр Черненко кажуть, що не розібралися при голосуванні.

 Народні депутати України від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко та Блоку Петра Порошенка Олександр Черненко заявили про намір відкликати свої голоси за закон про реструктуризацію валютних кредитів, говориться в повідомленнях на їхніх сторінках у Facebook.

 "Друзі, я вчинив як ідіот. Завтра відкликаю голос. Для мене був шок, коли прийшовши додому і, переглянувши підсумки голосування, виявив, що 1558 прийнятий в цілому. Зараз чекаю стенограму - як сформулював Гройсман. Я не чув, щоб йшлося про законі в цілому ... Я до цього всюди говорив, що 1558-1 - це популізм", - написав Луценко.


 Друзі, я поступив як ідіот.Завтра відкликаю голос.Для мене був шок, коли прийшовши додому і переглянувши підсумки голо...

 Posted by Igor Lutsenko on 2 Июль 2015 г.

 "Завтра відкличу свій голос за 1558-1. У тому бардаку, який стояв в залі, просто не розібрався. Це не виправдання, просто інформація. Але я неодноразово публічно проти цього закону, тому буду послідовним", - пише Черненко.


 Завтра відкличу свій голос за 1558-1. В тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто ...

 Posted by Олександр Черненко on 2 Июль 2015 г.

У НБУ стурбовані прийняттям закону про реструктуризацію валютних кредитів

 Нагадаємо, втрати банківської системи України від прийняття законопроекту № 1558-1 "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті" складуть 95 млрд гривень, написала на своїй сторінці у Facebook міністр фінансів України Наталія Яресько.
   
Ігор Луценко та Олександр Черненко кажуть, що не розібралися при голосуванні.

 Народні депутати України від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко та Блоку Петра Порошенка Олександр Черненко заявили про намір відкликати свої голоси за закон про реструктуризацію валютних кредитів, говориться в повідомленнях на їхніх сторінках у Facebook.

 "Друзі, я вчинив як ідіот. Завтра відкликаю голос. Для мене був шок, коли прийшовши додому і, переглянувши підсумки голосування, виявив, що 1558 прийнятий в цілому. Зараз чекаю стенограму - як сформулював Гройсман. Я не чув, щоб йшлося про законі в цілому ... Я до цього всюди говорив, що 1558-1 - це популізм", - написав Луценко.


 Друзі, я поступив як ідіот.Завтра відкликаю голос.Для мене був шок, коли прийшовши додому і переглянувши підсумки голо...

 Posted by Igor Lutsenko on 2 Июль 2015 г.

 "Завтра відкличу свій голос за 1558-1. У тому бардаку, який стояв в залі, просто не розібрався. Це не виправдання, просто інформація. Але я неодноразово публічно проти цього закону, тому буду послідовним", - пише Черненко.


 Завтра відкличу свій голос за 1558-1. В тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто ...

 Posted by Олександр Черненко on 2 Июль 2015 г.

У НБУ стурбовані прийняттям закону про реструктуризацію валютних кредитів

 Нагадаємо, втрати банківської системи України від прийняття законопроекту № 1558-1 "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті" складуть 95 млрд гривень, написала на своїй сторінці у Facebook міністр фінансів України Наталія Яресько.

Пля як вчасно вони все порахували  8-)
   
Vitalii Chepynoga

Зареєстрував законопроект. Якщо підтримають, то вже завтра буханка хліба буде по 16 копійок (білий - 24)... Водка по 4.70, газіровка - одна копійка (з сіропом - три), вино - 1.28 (плодово-ягодне)... Ще там є якісь інтересні ініціативи, точно не помню всього...
   
закон відмінять..
не дігнали то хоч зігрілись

так значит, сегодня в Раде Юльке, Королевской, Кужель и Ляшко опять истерить придется?
может, даже трибуну заблокируют, чтобы закон не переголосовывали?
желаю этого цирка подольше, дабы дурь каждого была подольше видна!

Останнє редагування: 3 липня 2015 08:09:58 від Татьяна
   
Vitalii Chepynoga

Зареєстрував законопроект. Якщо підтримають, то вже завтра буханка хліба буде по 16 копійок (білий - 24)... Водка по 4.70, газіровка - одна копійка (з сіропом - три), вино - 1.28 (плодово-ягодне)... Ще там є якісь інтересні ініціативи, точно не помню всього...

Чепіногу в президенти! Ех, заживемо! :weep:
   
Яресько, абромявічус- ворогі Украіни разом зі світовою та місцевою лихварською мафіею   Дограються, що народ піднимє іх на вила а банкирів на ліхтарі. Всім, хто тягне мазу за цю мафію - схаменіться!
   
Яресько, абромявічус- ворогі Украіни разом зі світовою та місцевою лихварською мафіею   Дограються, що народ піднимє іх на вила а банкирів на ліхтарі. Всім, хто тягне мазу за цю мафію - схаменіться!

Треба до Хуйла апелювати, він врятує від лихварської мафії. хуйло прійдіііі !!! :weep:
   
Доумки повні!
Треба негайно забирати валютні депозити з банків! І всі інші депозити.
Банківську систему накриває МІДНИЙ ТАЗОК керований північним пухнастиком!
 :crazy_pil:
   
Доумки повні!
Треба негайно забирати валютні депозити з банків! І всі інші депозити.
Банківську систему накриває МІДНИЙ ТАЗОК керований північним пухнастиком!
:crazy_pil:
это кацапский провокатор панове.
   
Уже и Луценко Игорь откажется завтра от голоса. Уважаемые народные депутаты, кто последний откажется от своего голоса, тот - Парасюк.(c)

-- Здравствуйте, я народный депутат и я хочу взять кредит в валюте.
-- А вы голосовали за реструктуризацию кредитов?
-- Да
-- Тогда принесите справку от психиатра.
-- Но я потом извинился и отозвал свой голос.
-- Тогда не несите. Тут и без справки все понятно.(c)

Все пошутили над Володей Парасюком, ну и я пошучу, незло... Ну в экономике есть степени, доктор экономических наук, академик экономических наук, ну и так далее. Я предлагаю ввести высшую степень в экономике: Парасюк экономических наук (c)

Все, последний пост на сегодня, честно-пречестно И в одеялки Так вот, приходит завтра такой весь такой депутат пан Олег Ляшко в порлямент, а там на табло — хуяк!!! — один его голос за позорный кредитный закон И стоит он одинокий і похнюплений на трибуне, вокруг суровые депутатские йобла, обличающие взгляды, свистит ледяной ветер, летят говняшки и гаргульи хохочут в лицо(c)


Останнє редагування: 3 липня 2015 08:32:59 від blackbox
   
Петя,наложи ВЕТУ!

Убытки от валютных заемщиков составят 4,8 миллиарда долларов! И какого хера мы все их будем им платить?!!! Где их взять стране? У нас блин почти столько же надо,чтоб уникнути деХволту,а тут этим паразитам!
   
Re: Петя,наложи ВЕТУ!

Убытки от валютных заемщиков составят 4,8 миллиарда долларов! И какого хера мы все их будем им платить?!!! Где их взять стране? У нас блин почти столько же надо,чтоб уникнути деХволту,а тут этим паразитам!

Так юлька ж тіпа за
   
Re: Петя,наложи ВЕТУ!

 (tu)

Побольше эту цифру крутить через Минстець и потом наложить вето и поднять себе рейтинг.

Ипотечников не так много и народу похер их квартиры что под сдачу понабрали. А вот то что с народа выжимают на помощь бедным рантье это наглость.
   
это часть саркастичного комментария к событиям обсуждаемым в этой ветке  :) :

Ну а справжнім популістам хочеться побажати не зупинятися.

Є ще дві важливі ініціативи.

Це перерахувати кредити МВФ за офіційним курсом на момент отримання кредитів. Логіка тут зрозуміла: чому Україна та українці мають повертати кредити МВФ по 22 грн. за долар, якщо ми брали ці кредити по 5,05 та 7 гривень за долар?

А друге – це встановити для кожного українця такий курс долара, який був на день народження. Логіка теж зрозуміла: чому це банки мають наживатися на нас, якщо ми у цей світ приходили з курсом, наприклад, 1,76 гривень за долар?
   
39 страниц, карл

еще половина и догонят кофемашины
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія