Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СУП скис окончательно ?

Re: СУП скис окончательно ?

  Таких   як  він   дрищів  пердунів  старкувати  просто необхідно  виводити  на чисту воду .
Слухай "екзорцист юльківський".Так зможеш сказати-юлька -кака чи на тобі треба буде провести сеанс екзорцизму,щоб ВОНА вийшла з тебе :D Ти тільки скажи-ми і покропимо тою чистою водою.якою ти "виводиш" дрищів  чи може тобі що інакше треба ,щоб тут нечисть з себе "ізогнать"?......Юльки дійсно унікальні створіння.навіть подумати бояться "зрадити качанівську хвойду" не то що признати її промахи.на гівенце зійдуть.а будуть до остатку боронити "святу віру". :facepalm:
   
Re: СУП скис окончательно ?

Обана, какую рекламу я сделал пиквикам - у них после появления на ФУПе этой ветки появился новый форумчанин  :lol:


Показати зображення...
http://pikvik.com.ua/index.php?topic=148.0
Киздець клубу.засре жирне створіння чисті помисли інтелектуалів прозаїчною хавкою з Мака і  банальностями ковиряння в носі. :facepalm1:
   
Re: СУП скис окончательно ?

Слухай "екзорцист юльківський".Так зможеш сказати-юлька -кака чи на тобі треба буде провести сеанс екзорцизму,щоб ВОНА вийшла з тебе :D Ти тільки скажи-ми і покропимо тою чистою водою.якою ти "виводиш" дрищів  чи може тобі що інакше треба ,щоб тут нечисть з себе "ізогнать"?......Юльки дійсно унікальні створіння.навіть подумати бояться "зрадити качанівську хвойду" не то що признати її промахи.на гівенце зійдуть.а будуть до остатку боронити "святу віру". :facepalm:
  Дрищ ,  я твою  версію  про Йулю вже  чув  .   В мене нема  абсолютної  ненависті  до Йулі ,  а от до твого  главДрища Юща є ,  я його  ненавиджу так само як і Хряка .

 Почнемо  сеанс з тебе . Чи може пуфівські пости  привести сюди і показати який ти  дрищ ? Яке ти брехло ?  А для  кого ?  Я й так РОЗУМІЮ   що ти таке  .
 
 


   
Re: СУП скис окончательно ?

ой
а пригласите пиквиков сюда, а?
   
Re: СУП скис окончательно ?
akv



 :D  :weep:
   
Re: СУП скис окончательно ?

ой
а пригласите пиквиков сюда, а?

у них другой ритм. им нужен свой подфорум. несколько камерный. непонятно, как чупа умудрился с ними посраться?
   
Re: СУП скис окончательно ?

То что СУП стала зоной свободной от юльков это было изначально заявлено.

от на цьому ви , тьотя,  іпанулися.
Виявилося що СУП став ультрапрочоколадним .
Хто не хтів смоктати чоколадку ставав автоматов "юльком".
   
Re: СУП скис окончательно ?

ой
а пригласите пиквиков сюда, а?
шоб ты их в предбанник затулила?
   
Re: СУП скис окончательно ?

у них другой ритм. им нужен свой подфорум. несколько камерный. непонятно, как чупа умудрился с ними посраться?
та запросто!
и даже свои модераторы в собственном подфоруме
   
Re: СУП скис окончательно ?

та запросто!
и даже свои модераторы в собственном подфоруме

ну это было б хорошо.. там можно было б от политики отвлекаться.  может кто из них у нас бывает и передаст предложение.
   
Re: СУП скис окончательно ?

у них другой ритм. им нужен свой подфорум. несколько камерный. непонятно, как чупа умудрился с ними посраться?

Это точно.
   
Re: СУП скис окончательно ?

ой
а пригласите пиквиков сюда, а?

Вони тут не виживуть. Діаметрально протилежна до ФУПу субкультура.
   
Re: СУП скис окончательно ?

и все же
   
Re: СУП скис окончательно ?

Вони тут не виживуть. Діаметрально протилежна до ФУПу субкультура.

Почему нет, нужно только что-то поменять в структуре форума.
   
Re: СУП скис окончательно ?

и все же

со своим модером вполне жизнеспособный форум может получиться.
   
Re: СУП скис окончательно ?
Via

Ви хотіли мінімум модераціі і ви це отримали. Чого знову голосите, що не так?
   
Re: СУП скис окончательно ?

у них другой ритм. им нужен свой подфорум. несколько камерный. непонятно, как чупа умудрился с ними посраться?

он
1) обидел пиквикских модеров;
2) обидел еврейских юзеров пиквика.
   
Re: СУП скис окончательно ?

и все же

Ну, по-перше, ФУП має дещо застарілий вигляд і дизайн. Фупівці звикли, людям зі сторони це буде дико. По-друге, вони надто тонкошкірі - легко впадають в образи, по-друге у них купа всяких правил. Плюс після скандалів на СУПі навряд чи знахочуть ще раз бути у приймах.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Та й зараз хостинг копійки коштує. Ютиться натовпом на одному пеньку - який сенс?
   
Re: СУП скис окончательно ?

он
1) обидел пиквикских модеров;
2) обидел еврейских юзеров пиквика.

ясно.. бухой небось был? молол шо попало?
   
Re: СУП скис окончательно ?

Та й зараз хостинг копійки коштує. Ютиться натовпом на одному пеньку - який сенс?

сенс в посещаемости и популярности.
   
Re: СУП скис окончательно ?

  Дрищ ,  я твою  версію  про Йулю вже  чув  .   В мене нема  абсолютної  ненависті  до Йулі ,  а от до твого  главДрища Юща є ,  я його  ненавиджу так само як і Хряка .

 Почнемо  сеанс з тебе . Чи може пуфівські пости  привести сюди і показати який ти  дрищ ? Яке ти брехло ?  А для  кого ?  Я й так РОЗУМІЮ   що ти таке  .
 
 
До дупи що ТИ розумієш.Ти юльок кондовий і мамка у тебе свята і ти ще втюхуєш що у мене ющ чи пеця такі? маєш совість.от і хочу я провірити твою об"єктивність.Скажи-юльця кака і тоді будемо мене розбирати і мій дрищизм чи шоколатизм.бо тільки тоді ти матимеш право щось жвендіти.юлькозалеж ний.....Значить не можеш,то помовч.і для тебе ще раз-пеця.крілик .мамка.ющ і вся решта владна шобла мені ДО ДУПИ і вони КАКА.Попробуй і ти так сказати про НИХ ВСІХ? :D чи щелепа не рухається і віра крепка? :D  ...так вас юлькашню і провіряють на вміння реально дивитися на справи-відношенням до косатої не як до ідола а до живоїлюдини зі всіма негативами.І ви ще вимагаєте дивитися на все відкритими очами.а не через призму "любові і віри" :facepalm: ....Приводь і побачимо як ти будеш сидіти і пихтіти.
   
Re: СУП скис окончательно ?

ясно.. бухой небось был? молол шо попало?

1) менял решения модераторов;
2) стал на СУПе и у пиквиков рассуждать о вреде еврейства.
   
Re: СУП скис окончательно ?

сенс в посещаемости и популярности.

Вони на СУПі були замкнена спільнота. Вони ні до кого не ходили, і до них ніхто не ходив. Всі перетини в основному закінчувалися скандалами. Фактично то був зовсім окремий форум на спільному хостингу, в плані відвідуваності майже нічого спільного.
   
Re: СУП скис окончательно ?

1) менял решения модераторов;
2) стал на СУПе и у пиквиков рассуждать о вреде еврейства.

так когда они пришли было условие, что к ним не будут лезть со своим уставом.
   
Re: СУП скис окончательно ?

а подскажите, кто у них там главный?
   
Re: СУП скис окончательно ?

а подскажите, кто у них там главный?

Та не підуть вони сюди. І тут вони не потрібні. Схрещувать діаметрально протилежні речі - погано закінчується.
   
Re: СУП скис окончательно ?

  Клінік  .  От бачиш  як тебе понесло ,  брехло ти .
Можеш рахувати  мене  ким завгодно ,  ти вже зрозумів що мені по хєр  що  ти думаєш і куда відносиш  мої  політ симпатії .

Ти -   дрищ  звичайний ,  і не  буду я тут  писати  щось на твоє прохання чи вимогу  .
Срать  я на тебе хотів  і всіх супівських  пуфівських  прихильники певної політсили і  дрищів  . Та само  як   і на Вашу  брехню .
Люди  з якими  я спілкуюсь  і не в тирнеті теж  однаково   думають  і про Йулю і  про  Дрища   хоружівського і   про шиколадного кондитера .
І думаю  підсрачників   разом би надавали тобі  як би в очі   ти ніс ту  брехню   що за звичай несеш  по супах   всяких.
   
Re: СУП скис окончательно ?

а подскажите, кто у них там главный?

Elsewhere модер они ее вроде слушаются.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Та не підуть вони сюди.
вы - пиквик, чтобы за них решать?
І тут вони не потрібні.
а это уж тем более не вам решать
   
Re: СУП скис окончательно ?

так когда они пришли было условие, что к ним не будут лезть со своим уставом.

Код: [Select]
Стоит мужик у букмекерского окна на ипподроме и думает, на какую бы лошадь поставить.
Тут подходит к нему старая кобыла и говорит: «Ставь на меня, мужик.
 Я хоть и старенькая, но раньше чемпионкой была, и сегодня в отличной форме!
 На меня больше никто не ставит, выиграю забег – сорвешь большой куш!» .
 Подумал-подумал мужик и поставил на кобылу все деньги.
 Начинается заезд, кобыла дергается с места, делает несколько шагов, падает на землю и больше не поднимается.
Мужик подходит к ней после забега с угрожающим видом. Кобыла смотрит на него виновато и шепелявит:
[b]Ну не шмогла я, не шмогла...[/b]
   
Re: СУП скис окончательно ?

вы - пиквик, чтобы за них решать?а это уж тем более не вам решать

Просто не хочеться спостерігати ще один бурний шкандаль а-ля радянська комуналка. Практика показує, щоб уникнути таких шкандалів, достатньо кожному мати власне житло. Ну от вони зараз його мають.
   
Re: СУП скис окончательно ?

а подскажите, кто у них там главный?

йож , а що , можна попросити про свій підфорум і своє модерство ? чи то одноразова акція для піквіків ? .
   
Re: СУП скис окончательно ?

йож , а що , можна попросити про свій підфорум і своє модерство ? чи то одноразова акція для піквіків ? .
так она как услышала, что они платили бабло так сразу загорелась.  :gigi:
заплати и ты тут будешь неприкасаемый.
   
Re: СУП скис окончательно ?

йож , а що , можна попросити про свій підфорум і своє модерство ? чи то одноразова акція для піквіків ? .

у них - уже состоявшаяся экосистема, а что предложишь ты?
   
Re: СУП скис окончательно ?

йож , а що , можна попросити про свій підфорум і своє модерство ? чи то одноразова акція для піквіків ? .

можно канеш. Тю
я вам пардон долбням - с прошлого сентября ору - ДОПИШИТЕ последний раздел правил!!!

более того - в фото-архиве сделали для всех модерацию собственных тем - ИЧЬО??? кто-то пользуется? :gigi:
   
Re: СУП скис окончательно ?
LVV

ой
а пригласите пиквиков сюда, а?
Ні,ні,Йож,якщо вони прийдуть на ФУП,їм кіндец. Вони якась особлива група людей-інтелектуалів.А ФУПовського молока вони не пили.Воно для них буде ядом. Але наші люди.
   
Re: СУП скис окончательно ?

у них - уже состоявшаяся экосистема, а что предложишь ты?
дело в том, что я могу им привести сюда еще примерно столько же народу их "направленности"
но - сюда
   
Re: СУП скис окончательно ?

а подскажите, кто у них там главный?

Йожа, не парься

главный не главный - это абсолютно закрытый социум

это своя субкультура - они сами по себе,сами в себе

у них по-другому даже общение выстроено - чтоб ты понимала - они способны в одной ветке, В ОДНОЙ ВЕТКЕ, обсуждать все события за день-неделю-месяц - у них нет такого как у нас - что по-любому поводу создается отдельная ветка

не пытайся стучаться в их монастырь
   
Re: СУП скис окончательно ?

дело в том, что я могу им привести сюда еще примерно столько же народу их "направленности"
но - сюда

ну так напиши эльси в личку.. и нам интересно будет заглянуть к ним. клянусь у них срач не устраивать! :take_exam:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія