Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Ну так и

   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=836554.0

Саме тому модери і вірно роблять, що банять таких без проволочок. Україна в стані війни, в тому числі - інформаційної, де перемога над ворогом - змусити його замовкнути.
... чи вступатимемо з ними диспути про роль "зелених чоловічків", Тоні?
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Особисто я проти присутності кацапні на форумі. Від них жлдної користі, ніякого нового спілкування, ніяких ідей, ніякої полеміки.
Тупі, необмежені, тягнуть суди кисельовщину. Абсолютно не чують чужої думки.
Навіщо нам тут це сміття?
Я  не спілкуюсь на кацапських форумах і не маю бажання їх тут бачити.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

То їхні проблеми.

а зачем им тогда этот вопрос задавать?... сразу можно как бы переходить  ко второй части марлезонского балета...
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

:weep:   рассист?

пуккирасты - это не расса, а социальное отребье..
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Саме тому модери і вірно роблять, що банять таких без проволочок. Україна в стані війни, в тому числі - інформаційної, де перемога над ворогом - змусити його замовкнути.
... чи вступатимемо з ними диспути про роль "зелених чоловічків", Тоні?

диспут йде навколо інтерепретації ролі "зелених чоловічків"
вата стверджує що це самооборона Криму озброєна Воєнторгом (хоча хуйло ост. часом почав ламат цю легенду)
ми стверджуємо що це брехня і це були війська РФії без шевронів. Тобто пряма агресія і вторгнення

аргументи цього диспуту ведуть до ширшого диспуту про правомірність, легітимність і тп.п подій що відбулися в Криму в березні 2014р.

грубо кажучи ми сперечаємось з ватою не щоб переконати вату.
а для того щоб наївна непідкована людина знайшовши ФУП, могла поруч з ватною кисельовщиною прочитати наші аргументи які схилять її в нашому напрямку.

Останнє редагування: 31 березня 2015 19:40:11 від T.Blair.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

пуккирасты - это не расса, а социальное отребье..
не знаю, я вот что-то не могу заставить себя читать какой-то форум кроме фупа.. фупоголик разве-что..  остальное все какое-то УГ.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

диспут йде навколо інтерепретації ролі "зелених чоловічків"

Його йти не повинно.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Його йти не повинно.
а про що взагалі має йти розмова на ФУПі?  :S
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

не знаю, я вот что-то не могу заставить себя читать какой-то форум кроме фупа.. фупоголик разве-что..  остальное все какое-то УГ.

цуг среди УГ - эталон.. сборище лузеров, которые даже в интернетах оказались изгоями..это надо суметь - выглядеть обосранными среди засранцев. :lol:
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Це - критерій інфантилізму. Про мексиканок, що завагітніли від інопланетян, на Інтернеті написано ще більше - але це не робить інформацію достовірною. Та й спростовувати таку інформацію ніхто не буде. Має бути здоровий глузд, основа якого - мислення категоріями, а не окремими фактами/фразами. В даному випадку територіальна цілісність України - категорія, з якої треба виходити. Тому всякі "ріфірєндуми, хто кого і чому під час них охороняв, і що з того вийшло" - несуттєве дитяче белькотіння, яке модератор (як він вірно і зробив) має пресікати. Є заперечення основ - йди, щебетливий соловейку, охолонь у сторонці, поки до тебе не дійде, що до чого.
Коцапи мислять окремими фразами, як і частина українців. Так вони навчені на гаслах, в школі, на партзборах, на політінформаціях, пісеньками на тему "ми должни", байочками на тему "ми пастроїм!". Їм треба відівчитися того і навчитися бачити більшу картину поза гаслами.
Але поки що - саме так і мислять. І такий спосіб мислення наполегливо прививається через розпалювання срачу.
А щодо вагітних  мексиканок... Варто лише кисельовцям почати пащекувати, що діти тих мексиканок починають захоплювати світ - бідолашних жінок і відстань від Московії не врятує.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

а про що взагалі має йти розмова на ФУПі?  :S

В даний момент - про шляхи виходу України з кризи, IMHO.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

lдля мене кацап-тварина і скотина.Нелюдь.В всіх нас скромні бажання-виховувати дітей в добрі і мирі,щоб вони мали майбутнє.Щоб старики мали спокійну старість.Щоб садок вишневий коло хати і хрущі над вишнями гудуть.Як ця нечисть прорветься-ми будем мати хаос і кров.Якщо  тут буде кацап-ми будем мати голодомори,війни,зло і ненависть.Там де кацап захопив-калінінград,курили,виборг в фінляндії-біда і безнадія.Здохніть,тварі!Ліпше смерть,ніж рабство під кацапом.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

а про що взагалі має йти розмова на ФУПі?  :S
Мабуть, про наші проблеми та шляхи їх вирішення? Але без срачу, образ та наклеювання ярликів...
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Чого нам лякатись зомбованих росіян!?
На щастя, існує дійсність, яка вимагає рахуватися з собою усяку суб*ктивність.
Ми, українці, сприймаємо світ в його істині, а істина - одна.
Усяка розумна людина, яка здраво мислить, приходить до розуміння  цієї істини.
Ніяка методичка-шаблон не встоїть проти нас.
Нехай собі кацапи тратять сили, а може хто й перейда на бік правди.
Уже проходили. Донбас з його дійсністю і брехня про Майдан. Результат бачимо.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

цуг среди УГ - эталон.. сборище лузеров, которые даже в интернетах оказались изгоями..это надо суметь - выглядеть обосранными среди засранцев. :lol:
и что, кроме того что они лузезры их больше ничего не объединяет?.. наверняка они как-то уважают друг-друга.. иначе, как можно общаться .. и не подозревают наверно, что они "эталон.. сборище лузеров, которые даже в интернетах оказались изгоями..это надо суметь - выглядеть обосранными среди засранцев"  :weep:
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

и что, кроме того что они лузезры их больше ничего не объединяет?.. наверняка они как-то уважают друг-друга.. иначе, как можно общаться .. и не подозревают наверно, что они "эталон.. сборище лузеров, которые даже в интернетах оказались изгоями..это надо суметь - выглядеть обосранными среди засранцев"  :weep:

посети сие собрание.. или попроси у слава консультацию. - он вроде наведывается в тот террариум. я там бывал когда он еще не достиг дна и там еще встречались люди.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Мабуть, про наші проблеми та шляхи їх вирішення? Але без срачу, образ та наклеювання ярликів...

і Крим і Лугандія наразі є проблемами України. і йомвірно будуть ще довгий час.
так що перебіг і інтерпретація тих подій (які привели до сучасного стану)  мають велике значення
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

сколько Вы думаете существует кацапов, которые ответят что украинский?

Откуда вы б***ь лезите!!! :diablo:
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

А потом как услышал москалей на ножи на майдане  так даже не поверил ушам. Почему? Как так? Кто эти люди и что они хотят.

Антон, "москалей на ножи" на майдане не было, на майдане вообще антироссийских лозунгов не было.
Я те больше скажу, на майдане на одной из палаток развивался российский флаг.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Антон, "москалей на ножи" на майдане не было, на майдане вообще антироссийских лозунгов не было.
Я те больше скажу, на майдане на одной из палаток развивался российский флаг.
Минимум две палатки было
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Антон, "москалей на ножи" на майдане не было, на майдане вообще антироссийских лозунгов не было.
Я те больше скажу, на майдане на одной из палаток развивался российский флаг.

Сумнівно, що Антона цікавлять реалії. Він - так подібно - живе у власному світі створених собою ж стереотипів.
   
Антон, "москалей на ножи" на майдане не было, на майдане вообще антироссийских лозунгов не было.
Я те больше скажу, на майдане на одной из палаток развивался российский флаг.

 Так. "Хто не скаче, той москаль" - студенти так весело грілись
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Саме тому модери і вірно роблять, що банять таких без проволочок. Україна в стані війни, в тому числі - інформаційної, де перемога над ворогом - змусити його замовкнути.

Даже имея поддержку большинства мировых СМИ, информационную войну Украина проигрывает в пух и прах, в первую очередь потому что по сей день не научилась, и не хочет учится  аргументировано опровергать  давнишние пропагандистские штампы "ольгинских", с тупым упорством повторяя  замшелые, собственные пропагандистские штампы, в которые никто, в том числе и трансляторы этих штампов, не верит.
    Мастерство бойцов информационной войны оттачивается в дискуссиях с противниками а не в трепе со сторонниками.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Даже имея поддержку большинства мировых СМИ, информационную войну Украина проигрывает в пух и прах

Звідки така інфа?
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Даже имея поддержку большинства мировых СМИ, информационную войну Украина проигрывает в пух и прах, в первую очередь потому что по сей день не научилась, и не хочет учится  аргументировано опровергать  давнишние пропагандистские штампы "ольгинских", с тупым упорством повторяя  замшелые, собственные пропагандистские штампы, в которые никто, в том числе и трансляторы этих штампов, не верит.
    Мастерство бойцов информационной войны оттачивается в дискуссиях с противниками а не в трепе со сторонниками.
Имея массированную информационную поддержку (рашатудей показывает практически в лбом отеле), Россия с треском проигрывает информационную войну
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Следующий этап чистки форума по идее должен коснуться русскоязычных допысувачив.

 (td)

Украинцам между собой и так есть много о чём поспорить, обсудить, перетолочь, поругаться, в конце-концов...
Россияне только мешали бы - совершенно лишние.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?


На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

я доволен

от этого говна никакой пользы, они ёбнутые, абсолютно, все

кто хочет с говном пообщаться может это сделать на цуге, там говна даже в избытке
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Даже имея поддержку большинства мировых СМИ, информационную войну Украина проигрывает в пух и прах, в первую очередь потому что по сей день не научилась, и не хочет учится  аргументировано опровергать  давнишние пропагандистские штампы "ольгинских", с тупым упорством повторяя  замшелые, собственные пропагандистские штампы, в которые никто, в том числе и трансляторы этих штампов, не верит.
    Мастерство бойцов информационной войны оттачивается в дискуссиях с противниками а не в трепе со сторонниками.

так, всі в світі все одно вірять у національну ідею новососії, бо Україна програла інформаційну війну  :weep:
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Так. "Хто не скаче, той москаль" - студенти так весело грілись
за цими наївними кричалочками -  напів-усвідомлене, напів-інтуїтивне розуміння що цей конфлікт в основі своїй - це суттєвий конфлікт Україна-Росія.
незалежність України від Росії ЧИ контроль Росії над Україною
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

так, всі в світі все одно вірять у національну ідею новососії, бо Україна програла інформаційну війну  :weep:
:weep:
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

так, всі в світі все одно вірять у національну ідею новососії, бо Україна програла інформаційну війну  :weep:

 :lol:
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Не знаю, что произошло, но если что-то и делается, то не слепо. Я зарегистрирован под российским емейлом и никто меня не трогает уже много лет.
Россия всегда была враждебной по отношению к Украине. Этого нельзя было скрыть и антиукраинская злоба тлела в душах большинства россиян.
И это можно считать нормально, нет нигде братских народов. У всех напряженка с соседями. Когда же российская империя почувствовала, что все Украина уходит и это серьезно,
они отпустили тормоза пропагандисткой машины, отпустили поводок и скомандовали Фас! Они начали войну против Украины, против каждого из нас, кто не с ними.
Объявили нас фашистами и "Даёшь Киев!".
ФУП - это тоже поле боя. Прокремлевские тролли засерают нам мозги своим бредом, их цель мешать нам идеологически и духовно объединиться против них.
Разооруженные идеологически, мы не сможем им противостоять на всех фронтах.
И если здесь на ФУПе кто-то строит стену, я за. Сейчас она полезна и нужна.

Останнє редагування: 31 березня 2015 20:29:36 від Jacob
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

і Крим і Лугандія наразі є проблемами України. і йомвірно будуть ще довгий час.
так що перебіг і інтерпретація тих подій (які привели до сучасного стану)  мають велике значення
Так, звичайно. Але то має бути обговорення, без гасел та пропагандонщини. Нпр, росТБ вже достатньо дискредитоване, щоб допускати деклароване ним.
До речі, на деяких росіянських форумах вживаєтьсяя маркування "Обережно, укроЗМІ" для новин.
І у будь-якому разі розпалювання срачу неприпустиме.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Не знаю, что произошло, но если что-то и делается, то не слепо. Я зарегестрирован под российским емейлом и никто меня не трогает уже много лет.
Россия всегда была враждебной по отношению к Украине. Этого нельзя было скрыть и антиукраинская злоба тлела в душах большинства россиян.
И это можно считать нормально, нет нигде братских народов. У всех напряженка с соседями. Когда же росская империя почувствовала, что все Украина уходит и это серьезно,
они отпустили тормоза пропагандисткой машины, отпустили поводок и скомандовали Фас! Они начали войну против Украины, против каждого из нас, кто не с ними.
Объявили нас фашистами и "Даёшь Киев!".
ФУП - это тоже поле боя. Прокремлевские тролли засерают нам мозги своим бредом, их цель мешать нам идеологически и духовно объединиться против них.
Разооруженные идеологически, мы не сможем им противостоять на всех фронтах.
И если здесь на ФУПе кто-то строит стену, я за. Сейчас она полезена и нужна.

 (tu)
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Не знаю, что произошло, но если что-то и делается, то не слепо. Я зарегистрирован под российским емейлом и никто меня не трогает уже много лет.
Россия всегда была враждебной по отношению к Украине. Этого нельзя было скрыть и антиукраинская злоба тлела в душах большинства россиян.
И это можно считать нормально, нет нигде братских народов. У всех напряженка с соседями. Когда же российская империя почувствовала, что все Украина уходит и это серьезно,
они отпустили тормоза пропагандисткой машины, отпустили поводок и скомандовали Фас! Они начали войну против Украины, против каждого из нас, кто не с ними.
Объявили нас фашистами и "Даёшь Киев!".
ФУП - это тоже поле боя. Прокремлевские тролли засерают нам мозги своим бредом, их цель мешать нам идеологически и духовно объединиться против них.
Разооруженные идеологически, мы не сможем им противостоять на всех фронтах.
И если здесь на ФУПе кто-то строит стену, я за. Сейчас она полезна и нужна.
А загалом це страшно. Адже під росіянами ТС напевно мав на увазі найупоротішу кацвату а-ля путєннашевсьоцарьвс євоміра, а хахлипєндосичюркіра зниє - нєрусь.  Про сучасно мислячих нормальних представників того народу очевидно не йшлося. Опустив ТС коцапів,  що там казати
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

тут ТС про спички спрашивал, а вы уже рейхстаг жгете...
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Ну вот, а говор ли что водки не хватит. Даже прапор с кургана притопал
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

тут ТС про спички спрашивал, а вы уже рейхстаг жгете...

новий кацап заступив на зміну  :gigi:

ця гілка небезпечна навіть для кацапських тролів  :shuffle:
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

В такі моменти можна вибирати на роль росіян когось із своїх... :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія