Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

так что, скоро тв ваще отключат? :S

Телебачення це лайно. Й не важливо цифрове чи аналогове.

   
Re: так что, скоро тв ваще отключат?  :S


14:21 18.06.2018
Телеканал "UA:Перший" призупинив аналогове мовлення в Києві та ще 8 містах


Телеканал "UA:Перший" із 18 червня призупинив аналогове мовлення в містах Білопілля, Вінниця, Дніпро, Ізюм, Київ, Ковель, Одеса, Тернопіль та Чернігів через брак коштів на оплату послуг трансляції Концерном радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ), йдеться в повідомленні на сайті Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

Концерн РРТ поінформував НСТУ, що призупинення аналогової трансляції "UA:Перший" відбуватиметься щодня з 6:00 до 18:00 і триватиме до моменту погашення боргу.

"З квітня 2018 грошей на оплату трансляції у бюджеті, виділеному Верховною Радою Суспільному телебаченню, не передбачено зовсім. Це призвело до появи заборгованості перед КРРТ у сумі 75,12 млн грн", - йдеться в повідомленні НСТУ.

У НСТУ наголошують, що в розподілі видатків державного бюджету України на 2018 рік зазначено, що фінансова підтримка НСТУ вдвічі менша від суми, гарантованої законом України "Про суспільне телебачення і радіомовлення".

https://ua.interfax.com.ua/news/general/512705.html

Урізане удвічі фінансування не передбачає необхідних коштів на оплату трансляцій.

"Для оплати всіх трансляцій НСТУ необхідно 340 млн грн на рік, проте виділено і передбачено в паспорті бюджетної програми лише 51 млн грн", - заявляють у компанії.

Раніше НСТУ неодноразово заявляла про критичну ситуацію через поточне недофінансування і попереджала, що це може призвести до відключення аналогового мовлення.

"Наразі правління ПАТ "НСТУ" вимушене констатувати небажання влади профінансувати суспільне мовлення, що спричинило призупинення аналогової трансляції телеканалу "UA:Перший".

Від відключення аналогових трансляцій, на думку НСТУ, найбільше постраждають глядачі в невеликих населених пунктах - маленьких містах та селах, оскільки там не представлені мережі кабельних операторів.

До відновлення аналогового мовлення глядачі, які проживають у зазначених областях, зможуть дивитися "UA:Перший" виключно в цифровому форматі (DVB-T2), а також у кабельних каналах та в Інтернеті на офіційному сайті.

   
Re: так что, скоро тв ваще отключат?  :S Нове

Південь Одещіни:
Аналог: УТ1, 1+1, Інтер, ОРТ(з Кагула, Молдова) та GTV(гагаузька помийка з  кац. новинами)
ДВБ Т2 - хз, шо то таке..
Уйхловата тільки й чекає коли вимкнуть те що є

Останнє редагування: 18 червня 2018 20:25:26 від Анетум
   
Re: так что, скоро тв ваще отключат?  :S

https://rozetka.com.ua/24160402/p24160402/

И шара 1000 каналов какие хоч - за трафик конечно. Ну и у всех анлим уже так что пох.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія