Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приїхав.

Приїхав.

Був в Донецькій області,  " провідав " декілька старих знайомих.
Поговорили, коли я покидав їх вони чомусь мовчазні були, і очі їх застили в злобній спробі.

   
Re: Приїхав.

Забув головне. Смерть посібникам окупанта!
   
Re: Приїхав.

ежжайте взад немедленно.
   
Re: Приїхав.

очі їх застили в злобній спробі.


шо это значит?  ;o
   
Re: Приїхав.

закопав хоч трупи, чи просто кинув в посадці собакам на корм?
   
Re: Приїхав.

шо это значит?  ;o

злобі наверное
   
Re: Приїхав.

ІМХО краще закопувати, так земелька родитиме краще
а бродячих тварин нІчого підгодовувати
   
Re: Приїхав.

шо это значит?  ;o
значить що пробували відбиватися, паскуди.
але їм то не помогло
   
Re: Приїхав.

Дивлюсь тутв есело на ФУП. А в фейсбуці бачу новину і ржу.
Ось новина:



На правах сімферопольця вимагаю саме так зробити:

Підтримайте ініціативу шановні.
   
Re: Приїхав.

ТС має поетичну натуру
майстер тонких натяків і недомовок

не всі відразу вловлюють
   
Re: Приїхав.

та да )
   
Re: Приїхав.

Шановні фупчеги, особисто я вважаю, що кожен з нас має підходящу годину щоби вихолостити зрадників котрих ми знаемо. Краще часу не придумаеш. Мені наприклад дуже боляче було прийняти факт, що мій однокласник, котрий був все життя україномовним,  став російськоголовим і сепаратистом. Час гнати посібників окупанта . Час шановні. Ніхто крім нас.
   
Re: Приїхав.

ТС має поетичну натуру
майстер тонких натяків і недомовок

не всі відразу вловлюють
Таг точна сьер)
   
Re: Приїхав.

Шановні фупчеги, особисто я вважаю, що кожен з нас має підходящу годину щоби вихолостити зрадників котрих ми знаемо. Краще часу не придумаеш. Мені наприклад дуже боляче було прийняти факт, що мій однокласник, котрий був все життя україномовним,  став російськоголовим і сепаратистом. Час гнати посібників окупанта . Час шановні. Ніхто крім нас.

Ему как жаду по 500 дол обещали или идейный ?
   
Re: Приїхав.

родной отец моего приемного сына оказался сепаром ..
   
Re: Приїхав.

Шановні фупчеги, особисто я вважаю, що кожен з нас має підходящу годину щоби вихолостити зрадників котрих ми знаемо. Краще часу не придумаеш. Мені наприклад дуже боляче було прийняти факт, що мій однокласник, котрий був все життя україномовним,  став російськоголовим і сепаратистом. Час гнати посібників окупанта . Час шановні. Ніхто крім нас.
Просто трудности открывают полностью наизнанку человека и показывают кто есть ху
   
Re: Приїхав.
tyu

Шановні фупчеги, особисто я вважаю, що кожен з нас має підходящу годину щоби вихолостити зрадників котрих ми знаемо. Краще часу не придумаеш. Мені наприклад дуже боляче було прийняти факт, що мій однокласник, котрий був все життя україномовним,  став російськоголовим і сепаратистом. Час гнати посібників окупанта . Час шановні. Ніхто крім нас.

Стучать в СБУ надо и сигнализировать в органы.
Иначе пятая колонна может вернуться во власть и сделать снова гривну по восемь, да и войну ещё, не дай Бог закончат....
Займутся восстановлением Донбасса, а не его обстрелами...
Мало ли у предателей предательских планов....
Про мову я даже не вспоминаю.....не время сейчас....нужно быть бдительным....Запад уже начал прозревать...пять-десять лет и нас примут....
   
Re: Приїхав.

Стучать в СБУ надо и сигнализировать в органы.
Иначе пятая колонна может вернуться во власть и сделать снова гривну по восемь, да и войну ещё, не дай Бог закончат....
Займутся восстановлением Донбасса, а не его обстрелами...
Мало ли у предателей предательских планов....
Про мову я даже не вспоминаю.....не время сейчас....нужно быть бдительным....Запад уже начал прозревать...пять-десять лет и нас примут....

Туя, цуко на мові заставляють говорити..   8-:
   
Re: Приїхав.

шо это значит?  ;o


хуйовий нет-перекладач
   
Re: Приїхав.

одноклассник не жилец чтоли? ;)
это не вопрос, если что
   
Re: Приїхав.
tyu

Туя, цуко на мові заставляють говорити..   8-:

Геноцид, хуле....привыкаю к земле....
   
Re: Приїхав.

обратный перевод... глаза их застили в злобной попытке
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія