Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

где техника которую петя передал в армию так карсиво на камеру??

азов ..

сообщение что им дали спартаны было .. условно .. в воскресенье ... сообщение что они потеряли спартаны безвозвратно было в понедльник-вторник..

итого срок службы спартана на фронет 1-2 дня


машину которую строили полгода..

на которую нашкрябылали бабло в дырявом бюджете потеряли за 2 дня


как думаете каковы потери техники в других частях?

   
Танк рассчитан на несколько минут боя, побеждают те у кого больше денег и надежнее тыл.
   
Шото ти панікуєш, парніша.  Чи не пізно ви всрались з вашим пєтєю?
А спартани-кугуари - гівно, читайте Мочанова.
   
азов ..

сообщение что им дали спартаны было .. условно .. в воскресенье ... сообщение что они потеряли спартаны безвозвратно было в понедльник-вторник..

итого срок службы спартана на фронет 1-2 дня


машину которую строили полгода..

на которую нашкрябылали бабло в дырявом бюджете потеряли за 2 дня


как думаете каковы потери техники в других частях?
это креатифф однозначно))
   
Танк рассчитан на несколько минут боя, побеждают те у кого больше денег и надежнее тыл.

военный бюджет россии  50 млрд баксов

ВЕСЬ бюджет украны - 30 млрд забыл по какому курсу.



ввиду сказанного вами :

ЗАЧЕМ НАМ ЗАПАДНОЕ ОРУЖИЕ?

у нас есть свой ВПК!!

да?
   
Хм.. стойкое ощущение, что кияшка становится человеком.

Прошивку поменяли или это эпизодический случай?
   
военный бюджет россии  50 млрд баксов

ВЕСЬ бюджет украны - 30 млрд забыл по какому курсу.



ввиду сказанного вами :

ЗАЧЕМ НАМ ЗАПАДНОЕ ОРУЖИЕ?

у нас есть свой ВПК!!

да?
[/quote
ВСе нужно
   
потери очень большие, если б противником была не параша, а современная армия, мы б уже вообще остались без техники..брать надо любую БУ бронетехнику..да, Спартаны жалко..я уже не говорю что там минумум  лимон баксов в топку + БТР 3 еще под лимон..война очень дорогое удовольствие
   
военный бюджет россии  50 млрд баксов

ВЕСЬ бюджет украны - 30 млрд забыл по какому курсу.



ввиду сказанного вами :

ЗАЧЕМ НАМ ЗАПАДНОЕ ОРУЖИЕ?

у нас есть свой ВПК!!

да?
Нахуя истеричкам оружие? Или себя застрелят, или любимого мопса. :laugh:
   
потери очень большие, если б противником была не параша, а современная армия, мы б уже вообще остались без техники..брать надо любую БУ бронетехнику..да, Спартаны жалко..я уже не говорю что там минумум  лимон баксов в топку + БТР 3 еще под лимон..война очень дорогое удовольствие


есть бассейн ...

ввиду тог что 23 года бассейн не ремонтировали и не напоняли он был почти пуст..

вдруг вы решили искупаться в нем .. НЕОЖИДАННО!

и начали наполнять .. объем трубы таков что ну нельзя наполнить этот бассейн ни за час ни за два... при этом из бассейна еще и вытекает некуевски...


вопрос ... когда пойдем выносить президента и начальника ГШ на вилах потому что бассейн до сих пор непригоден к плаванью!! ..
   
ТС,ты уж с соратниками определись:Муженко и Порошенко они хорошие или плохие?а то,блеать,вы каждый день меняете мнение,шо тот флюгер.то наградить,то расстрелять :facepalm1: так может расстрелять,а потом наградить или наоборот? :facepalm1:
   
ТС,ты уж с соратниками определись:Муженко и Порошенко они хорошие или плохие?а то,блеать,вы каждый день меняете мнение,шо тот флюгер.то наградить,то расстрелять :facepalm1: так может расстрелять,а потом наградить или наоборот? :facepalm1:


я своего мнения не меняю в зависимости от оперативно обстановки) ...если у тебя дислексия или проблемы с головй то это не ко мне.
   
я своего мнения не меняю в зависимости от оперативно обстановки) ...если у тебя дислексия или проблемы с головй то это не ко мне.

У него мнение, что Петр Алексеевич и Муженко - военные гении и каждый день передают в армию новейшее оружие, а плохие бойцы все это проебывают
   
У него мнение, что Петр Алексеевич и Муженко - военные гении и каждый день передают в армию новейшее оружие, а плохие бойцы все это проебывают


ваше мнения о моем мнении засуньте в жопу доктору ишакову ..
   
ваше мнения о моем мнении засуньте в жопу доктору ишакову ..
саме так тебе можна зрозуміти
якщо уточняти ти не бажаеш

причому (я дуже не люблю цей тупий аргумент, але: ) ти ж не на фронті і не показуеш особистим прикладом як правильно берегти техніку коли по тобі луплять РПГ з усіх боків
   
Ну чому кожен капрал думає про себе, як принаймні про генерала? Хоча тут на фупі, судячи з усього, і маршалів не міряно.
Війна, на жаль, складається не лише з перемог, але й поразок.
Менше року тому в Україні за різними оцінками було від 3 до 6 тисяч боєздатного війська.
Згадайте, що говорив Москаль навесні минулого року - не літає, не їздить, не заводиться.
В армії практично ніхто не готувався до війни на своїй території; максимум до чого готувалися - обмежена участь у міжнародних миротворчих операціях. Для яких цілком вистачало тих самих 3-6 тисяч.
Тому так впевнено почувалися і далі почуваються сепаратисти - згадайте квітень-травень минулого року, у них вже тоді по всіх дрібних містечках були озброєні осередки. У Слов'янську, за словами того самого Гіркіна, вже було 300 готових бійців, яких потрібно було тільки очолити і озброїти.
За останніми повідомленнями проросійських джерел - в армії недоросії зараз 100-120 тисяч чоловік (це не означає, що всі вони на передовій, в армії є тил, зв'язок, автотранспорт, медицина - тобто все, що забезпечує бойові підрозділи), тобто вона не набагато менша, ніж ЗСУ, які теж не можна всі кидати на Донбас, бо хто гарантує, що москалі не вдарять через кримський перешийок чи з Придністров'я.

Але ми й далі не готові до великої війни. Нам є що втрачати. Донбасянам вже втрачати немає чого, за будь-якого розвитку подій на них чекають дуже темні десятиріччя. Але вони вже заряджені на ненависть до України і, при постійному підігріванні російською пропагандою, їхня мета буде цілковито підпорядкована одному бажанню - знищити українську державність.

Тому, на мою думку, вихід в нас один - хоч якийсь мир і консервація лугандону в його теперішніх кордонах. І активно готуватися до великої війни. Ну і припинити ці мантри про наших співгромадян. Наших співгромадян там залишилося дуже мало. Усі розмови про відновлення яких-небудь зв'язків з лугандоном повинні розпочинатися з визнання адміністративної влади і законодавства України. Не визнаєте, звертайтеся за грошима до своїх спонсорів. Якщо в них є гроші на зброю, повинні бути гроші і на соціалку.
   
саме так тебе можна зрозуміти
якщо уточняти ти не бажаеш

причому (я дуже не люблю цей тупий аргумент, але: ) ти ж не на фронті і не показуеш особистим прикладом як правильно берегти техніку коли по тобі луплять РПГ з усіх боків


для меня факт потери техники - безличносный .. это война и там техника теряется .. так или иначе ...

меня задалбывают высеры отдельных икспердов что начинают возмущаться на тему - куда дели технику которую передавали войскам!!?? ... та потеряли б***ь! .. война идет ..  притом точно те же иксперды еще и гнобят саксоны видите ли у них двигатель не той системы - обслуживать их будет сложно..

какой в жопу обслуживать? .. будет чудо если они через полгода у нас вообще живы будут!
   
дрищі вийшли на черговий виток пропаганди про геніального Петю і хуйовий народішко

скільки їм спартани не давай всьо просрут    :(


нє могут же Муженко с Пєтєй побєдіть кацапов в одіночку, а помогать нєкому   :facepalm:
   
я своего мнения не меняю в зависимости от оперативно обстановки) ...если у тебя дислексия или проблемы с головй то это не ко мне.
так если ПАП и Муженко хорошие,то к чему эти вопросы?выходит ПАП по акту передал,а конечный потребитель где то проепал,пропил или продал,так получается?а если ПАП не передал,то как же он может быть хорошим?а,я понял,что Порошенко плохой,а Муженко непризнанный гений и просто хороший парень?
   
дрищі вийшли на черговий виток пропаганди про геніального Петю і хуйовий народішко
скільки їм спартани не давай всьо просрут    :(
нє могут же Муженко с Пєтєй побєдіть кацапов в одіночку, а помогать нєкому   :facepalm:

 :lol:

тре зброї побільше від американців та європейців стільки щоб і просрать вистачило і не перемогти було не можливо
от скоро скоро скоро 100500 Джавелінів...

Останнє редагування: 17 лютого 2015 12:31:04 від Читач
   
Уважаемые долбоё знатоки, Киевлянин имелл в виду, что без западных вооружений здесь и сейчас нам эту войну не то, что выиграть, а просто остановить будет проблематично. 
   
басс
есть бассейн ...

ввиду тог что 23 года бассейн не ремонтировали и не напоняли он был почти пуст..

вдруг вы решили искупаться в нем .. НЕОЖИДАННО!

и начали наполнять .. объем трубы таков что ну нельзя наполнить этот бассейн ни за час ни за два... при этом из бассейна еще и вытекает некуевски...


вопрос ... когда пойдем выносить президента и начальника ГШ на вилах потому что бассейн до сих пор непригоден к плаванью!! ..


Коли басейн обміліє ПОВНІСТЮ - тоді і ВС. Є в мене таке передчуття.. :(
   
Малишев в 2015 році ОБІЦЯЄ зробити 40 танків. На фронті бували дні коли ВСУ втрачали по 3 танки за день. Далі думаємо самі.
   
о у киевляне поменялись метоички
   
дрищі вийшли на черговий виток пропаганди про геніального Петю і хуйовий народішко

скільки їм спартани не давай всьо просрут    :(


нє могут же Муженко с Пєтєй побєдіть кацапов в одіночку, а помогать нєкому   :facepalm:
на фронте еще и все время пытаются стрелять, а боезапас это ж сколько денег, ё! :facepalm:
   
Ми воюємо з однією найбільших армій світу. Нехай вона навіть використовується строго дозовано. Воюємо практично наодинці.
   
о у киевляне поменялись метоички

с каких на какие - можно в общих словах? .. интересно очень.
   
Уважаемые долбоё знатоки, Киевлянин имелл в виду, что без западных вооружений здесь и сейчас нам эту войну не то, что выиграть, а просто остановить будет проблематично. 

Вам з Кієвляніном її і з западнимі вооруженіямі нє вииграть бо то не війна, а конфлікт і він не має воєнного рішення,
тому вам западного вооруженія і не дадуть
   
Уважаемые долбоё знатоки, Киевлянин имелл в виду, что без западных вооружений здесь и сейчас нам эту войну не то, что выиграть, а просто остановить будет проблематично. 
о! це вже ясніше.
а то Киевлянин так закрутив що без півлітри не розберешся, що ж він хотів, власне. сказати
   
с каких на какие - можно в общих словах? .. интересно очень.

петю перестал лизать
   
петю перестал лизать

 :facepalm1:

ты идиот . .честно ...
   
Малишев в 2015 році ОБІЦЯЄ зробити 40 танків.

це й**ний п**ець
на таку війну танки потрібні сотнями, і то вже. А тут 40 за рік. тобто 3-4 в місяць
   
Уважаемые долбоё знатоки, Киевлянин имелл в виду, что без западных вооружений здесь и сейчас нам эту войну не то, что выиграть, а просто остановить будет проблематично. 


так США ж перед Мінськом уже готові були дати і зупинив їх тільки "мирний план"


так чєй же друг Пєтрушка?
   
тре зброї побільше від американців та європейців стільки щоб і просрать вистачило і не перемогти було не можливо
о! оце я розумію український підхід
"а це ще тещі грядочку на помідори"
:)
   
це й**ний п**ець
на таку війну танки потрібні сотнями, і то вже. А тут 40 за рік. тобто 3-4 в місяць


у товаріща Бєрії той завод би за декілька місяців перейшов на випуск сотень танків
   
так США ж перед Мінськом уже готові були дати...

це з серії припущень.

Згадували що така можливість не виключена. при цому ніяких гарантій чи legally binding
   
на танку бензина після скидання баків 15 хв, це час за який він буде знищений або виконає свою задачу.
   
це й**ний п**ець
на таку війну танки потрібні сотнями, і то вже. А тут 40 за рік. тобто 3-4 в місяць
Якось так сталось що за 23 роки різко впала кількість фрезерувальників і зросла кількість продавців китайського барахла, які ниють в сусідній гілці що ввели мито на імпорт.

у товаріща Бєрії той завод би за декілька місяців перейшов на випуск сотень танків
І тільки юльківський мозок може припустити що за кілька місяців з продавця китайського барахла можна зробити фрезерувальника, нехай навіть за допомогою Берії.
   
у товаріща Бєрії той завод би за декілька місяців перейшов на випуск сотень танків
інші були часи, інші люди, інші методи. не було інтренету, моб. звязку. соц.мереж і айФонів
"баби єщьо нарожают"
"все для фронта все для победьі"
при всіх закидах до Сталіна, його дії не керувалися особистим збагаченням. Була якась ідея за яку можна було надихнути людей.

зараз так не получицця. і в РФії теж.
   
о! оце я розумію український підхід
"а це ще тещі грядочку на помідори"
:)

це не український підхід це якийсь, б***ь, ідіотський підхід
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія