Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Интернет-воинам и прочим "патриотам" на диване.

Как сожаление о том, что мы стали с ними врагами.
Вкурил.
Понимаю.
   
Пішов на...й! Ватнік херов.

КОД, а ты куда??воевали они вместе давно
   
Бяка меня юльки называли ватой и меня это очень бесило
это ненормально

Меня и ватой и вышиватой - я уже забыла кто, потому что не запоминаю такое  :pooh_lol:
   
Мотиви ті, що і я, і мій син, і мої друзі вже п'ять місяців як на війні.

Полишив Австрію і подався добровольцем на Донбас, чи свій батальйон сколотив з сина і друзів?
Звиняй, але не вірю.
   
Иваныч, с учетом твоего авторитета на фупе(и я думаю не только), я бы не стал так нервничать и придавать значение гомнометам.... Ваще забей и делай свое дело....

 :laugh:  :weep:

peace duke твой "авторитетный" ваня шеленберг
   
Полишив Австрію і подався добровольцем на Донбас, чи свій батальйон сколотив з сина і друзів?
Звиняй, але не вірю.

а ты на айпи глянь
   
Бяка меня юльки называли ватой и меня это очень бесило
это ненормально
Расслабся. Меня только по нику сразу определяли - и ничего. )))
   
Полишив Австрію і подався добровольцем на Донбас, чи свій батальйон сколотив з сина і друзів?
Звиняй, але не вірю.

А я тебе і не просив вірити. Я б взагалі тобі нічого не говорив, якби ви з мене кліщами того не тягнули.
   
Вийка реально бросайте чубиться
   
КОД, а ты куда??воевали они вместе давно
Що, не туди? Щось мені не подобаються його завивання.
   
червоним, червоним і прікреплять....кожн у... :laugh:
   
Що, не туди? Щось мені не подобаються його завивання.

и на АК72 наехал
ты же знаешь я тебя уважаю
но ты не перегибай
я понимаю все на нервах
но свои удары ты не туда направляешь
   
червоним, червоним і прікреплять....кожн у... :laugh:

Та куда уж мне...
То ли дело пацаны, повестки только получили, а сопли по всему фупу. Вот это настоящие, бля!
   
А я тебе і не просив вірити. Я б взагалі тобі нічого не говорив, якби ви з мене кліщами того не тягнули.

То з того треба було і починати - викладай фотки себе-сина-друзів, пости новини про подіі в твоій місцевосці, обговорюй політичні подіі, як роблять це вмі воюючі фупчеги. А не лий гівно на інших.
   
Вийка реально бросайте чубиться

Я є Інтернет-воіном і читати його гавкання мені огидно.
   
То з того треба було і починати - викладай фотки себе-сина-друзів, пости новини про подіі в твоій місцевосці, обговорюй політичні подіі, як роблять це вмі воюючі фупчеги. А не лий гівно на інших.

Я с детства не люблю фотографироваться.
   
Как сожаление о том, что мы стали с ними врагами.

це тілки поверхня. Безпосередня рефлексія

Глибше І.І. не лізе. А якщо копнути глибше, то виясняється що для росіян (московитів) українці були НЕворогами лише до того часу, доки слухняно оберталися в орбіті Москви і імітували все-ще-існування СССРу задля душевного комфорту росіян. Крок вліво, крок вправо - і ти вже не "братский народ" а "русофобский НАТО-легион".

Цитата: Дубинянський
Одни были готовы принять самостоятельную Украину – националистическую, либеральную или какую-то еще. Другие воспринимали Украину как естественный придаток России. От настоящей ненависти нас спасало отсутствие активных действий.

Пока страна стоит на месте, можно не враждовать из-за противоположных взглядов на развитие; пока никто не строит СССР-2, можно не воевать из-за отношения к этой затее. Но так не могло продолжаться вечно. Когда-нибудь антиподы должны были прийти в движение и столкнуться лбами.
http://www.pravda.com.ua/articles/2014/11/29/7045839/

Останнє редагування: 28 січня 2015 19:32:52 від T.Blair.
   
гы.. Ни одна ветка на фупе не набирает стока страниц, как ведка со срачем))))
Дави их Иваныч!!! Всех колбасников вопящих про войну до победного конца!!!))))
   
Я є Інтернет-воіном і читати його гавкання мені огидно.

вот кто хунта так это ты :laugh:
   
Я с детства не люблю фотографироваться.

Це твоі проблеми. Жодного допису про подіі на фронті від тебе ну було. В гілці про фупчегів в АТО ти не зволив озватися. Тільки губу копилиш і дзявкаєш дурню. Попустися, "спасітель", ти воюєш не за нас, а за самого себе і свою родину і свою краіну. Падати на коліна від уміленія ніхто не буде перед тобою.
   
Це твоі проблеми. Жодного допису про подіі на фронті від тебе ну було. В гілці про фупчегів в АТО ти не зволив озватися. Тільки губу копилиш і дзявкаєш дурню. Попустися, "спасітель", ти воюєш не за нас, а за самого себе і свою родину і свою краіну. Падати на коліна від уміленія ніхто не буде перед тобою.

Я хоч раз просив когось падати на коліна?
Я воюю за свою державу.
   
Але коли гімнюки називають мене ватою, обидно, да?
   
Це твоі проблеми. Жодного допису про подіі на фронті від тебе ну було. В гілці про фупчегів в АТО ти не зволив озватися. Тільки губу копилиш і дзявкаєш дурню. Попустися, "спасітель", ти воюєш не за нас, а за самого себе і свою родину і свою краіну. Падати на коліна від уміленія ніхто не буде перед тобою.

"баба - она сердцем чует" B-)
   
Але коли гімнюки називають мене ватою, обидно, да?

Які ми ніжні. Мене десять літ як тільки не називають, і що тепер, щодня отакі гівно-гілки заводити?
Та й часу вистачає між боями чатитися?
   
и на АК72 наехал
ты же знаешь я тебя уважаю
но ты не перегибай
я понимаю все на нервах
но свои удары ты не туда направляешь
Я ненавиджу панікерікерів, і нерви мої міцні як ніколи. Мені байдуже хто істерить, чи то поважні мною дописувачі чи справжня вата. В цей час вони зливаються в екстазі і становлять небезпеку. Причому одні використовують інших. Дописувачі які мною поважались виступають в ролі використовуємих, а значить в ролі корисних ідіотів. І від цього стає ще більш прикро.
Отже я свої удар наноситиму туди, де гучніше всього воплять про "всьопропалонассліва ют". Під якими б ніками вони не дописували. А щодо нервів на межі - то нехай тренуються витримці, або звертаються до спеціалістів.
   
Але коли гімнюки називають мене ватою, обидно, да?
Даю рецепт.
Просто перестань бути ватою. І все буде гаразд.
   
Я ненавиджу панікерікерів, і нерви мої міцні як ніколи. Мені байдуже хто істерить, чи то поважні мною дописувачі чи справжня вата. В цей час вони зливаються в екстазі і становлять небезпеку. Причому одні використовують інших. Дописувачі які мною поважались виступають в ролі використовуємих, а значить в ролі корисних ідіотів. І від цього стає ще більш прикро.
Отже я свої удар наноситиму туди, де гучніше всього воплять про "всьопропалонассліва ют". Під якими б ніками вони не дописували. А щодо нервів на межі - то нехай тренуються витримці, або звертаються до спеціалістів.
понимаю тебя
ну они уж точно не паникеры
   
Ще Вєра має пукнути і мабуть все.
   
Ось мої претензії до Ivan_Ivanovich:

Гілка про Бірюкова: http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=820901.0

Ти після цього хочеш, щоб до тебе нормально відносилися? (З моїх багато на війні, сам не йду — 3 дітей + комісований — тільки в разі загальної мобілізації). І я на форумі не роблю з себе великого героя. Робиш щось для армії — добре. Але не треба думати, що інші тільки на дивані сидять.

Останнє редагування: 28 січня 2015 17:32:33 від Navas
   
Просто откровенно заебали сидящие на диване пидарасы, которые меня ватником называют. А это неправда.

И чо?,
Тебя это колышет?

Просто спокойно делай своё дело.

Поскольку ты обнаружил, что это тебя достаёт, то за тобой будут бегать и тыкать пальцами разные пионэры...

И чо, ты будешь за ними ганяться?  :gigi:
   
Ось мої претензії до Ivan_Ivanovich:

Любые претензии можешь засунуть к себе в жопу. Это место -ФУП- предназначено для того, чтобы высказывать своё мнение. Если не нравится, что кто - нибудь пишет - требуй реакции модератора, другими словами - делай что нибудь, а не тошни на весь экран...
   
Любые претензии можешь засунуть к себе в жопу. Это место -ФУП- предназначено для того, чтобы высказывать своё мнение. Если не нравится, что кто - нибудь пишет - требуй реакции модератора, другими словами - делай что нибудь, а не тошни на весь экран...

Чуєш, не вказуй мені, що тут робити, добре?

Якщо чудак ображається на слово "ватник" (а я його так не називав), то щось його муляє. Нє?

Останнє редагування: 28 січня 2015 18:43:56 від Navas
   
Якщо чудак ображається на слово "ватник" (а я його так не називав), то щось його муляє. Нє?

Ти э безкоштовний форумний психотерапевт?
Ні.
Ти прийшов сюди поскакати по чужих кістках.
Щоб розважитись.

Але так не буде.
Задоволення, на яке розраховував ти не отримаєш.
   
Ти э безкоштовний форумний психотерапевт?
Ні.
Ти прийшов сюди поскакати по чужих кістках.
Щоб розважитись.

Але так не буде.
Задоволення, на яке розраховував ти не отримаєш.

Ти щось поплутав...

ТС почав з натяків, що він великий активіст, а решта — диванники. Його запитали, чи він воює? Сказав, що ні, але воюють інші. Йому намагаються пояснити, що так робити негоже. Не тільки він щось для АТО робить. Ось і все. А ТС понесло. Почав ображатися і вживати ненормативні слова. Отримав гідну відповідь.

Останнє редагування: 28 січня 2015 19:04:33 від Navas
   
Я и мои близкие уже пять месяцев работаем в зоне АТО.
Не скажу, что я доволен такой работой.
Более того, я с бОльшим удовольствием был бы союзником со штабс-капитаном и Щусем, чем с Кумпелем и ему подобными.
Но я украинец и останусь им.
Всякая падаль, которая будет называть меня ватником, будет идти нахуй дружными рядами.
У тебе роздвоєння  по якому і б"ють.Сам же кажеш,що З ЗАДОВОЛЕННЯМ був би союзником штабса і щуся (і ті кореші з задоволенням тепер шльопнули,ти то хоч розумієш?).Тобто по психології і уподобанням ти совок ,советский человек.інтернаціон аліст ,"братською любов"ю" і т.д.Хоч і живеш і бізнес робиш на ненависному твоїм "віртуальним корешам" заході.Забито то в  тобі і нема на то ради.Єдине,що тебе стримує ПОВНІСТЮ стати на бік ворога власне малюсінька.але така важлива річ-ідентифікація дана (можливоодним або декількома чинниками) вихованням,усвідомленням,доброю волею ........І відчуваючи те,твоє розкарячення душевне.тебе і називають ватою.не по вчинках.а по способі викладення свої думок.Бо по вчинках ти наш.а от думками-вата.не абсолютна,але переважаюча.Ти не сердсья.Вони (критики) вдячні за твої ДІЇ,але відчувають  твої внутрішні протиріччя.Хоча звичайно є такі.яким лиш би когось затролити і образити.....ти, ІІ,класичний "мойсей"( не в месіанському розумімінні :D ) на роздоріжжі між  вихованням  ,даним тобі середовищем у твоїй молодості і власною самоідентифікацією. такий катарсис проходять зараз тисячі по обі сторони вальки.Болісно,але давно необхідно.
   
панове чого чубимся? нерви? Так вониі всіх нів кізду....По ІВ.ІВ.тут вчора був ролик про офіцера ВВ,іловайського котельника.який продовжує служити Україні .Росіянина  на 100%  у якого конфлікт з батьком в Хуйлостані на площині цього конфлікту.І скільки гіркоти в цого голосі і одночасно впевненості.що хоч в нього особисто все так складно і погано.але віри не втрачає  в кінечну перемогу своїх.ураїнців і України.ось там катарсис,там шекспірівські трагедії без лапок.І який щирий і теплий погляд у того бійця.З такими ми не пропадемо......Тому дайте і Ів.Ів пройти свій катарсис.ІМНО
   
...Ivan_Ivanovich = old wood  - ?....дуже схожі по рівню інтелекту, манерам, легендам і т.д.
   
...Ivan_Ivanovich = old wood  - ?....дуже схожі по рівню інтелекту, манерам, легендам і т.д.

Це брати по розуму....   І брехливі патологічно...
   
Ти щось поплутав...

Ні.
Я нічого не поплутав.

Я бачу тут сотні патріотів, що приходять сюди видерти з чужого ока тріску, замість того, щоб займатися обороною своєї вітчизни.

Замість того, щоби п***а ворогів вони п***а одне одного.
Йобані ідіоти, б***ь...
   
Ні.
Я нічого не поплутав.

Я бачу тут сотні патріотів, що приходять сюди видерти з чужого ока тріску, замість того, щоб займатися обороною своєї вітчизни.

Замість того, щоби п***а ворогів вони п***а одне одного.
Йобані ідіоти, б***ь...

Знаєш, весь прикол у тому, що ТС сам відкрив цю гілку. Його за язик ніхто не тягнув.

Більше не братиму участі в цьому срачі.

Останнє редагування: 28 січня 2015 19:27:58 від Navas
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія