Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Реєстрація через СОЦМЕРЕЖІ

Реєстрація через СОЦМЕРЕЖІ

Будь ласка, ознайомтесь зі змінами у Правилах ФУП щодо реєстрації на форумі
Тепер користувачі можуть заходити на форум через наявні акаунти у соцмережах Facebook, Twitter, Google+

На користувачів із соцмереж так само розповсюджується дія п.3.2 Правил ФУПу - деякий функціонал форуму у них обмежений. Також кожен новоприбулий користувач, незалежно від способу реєстрації, автоматично надає згоду на підпорядкування діючим Правилам форуму.

Щодо нових позначок: кожен користувач або гість форуму відтепер має змогу поділитися у соцмережах будь-яким дописом, натиснувши на позначку FB, твіттера або G+ у правому нижньому кутку повідомлення.

Приємного спілкування!

Останнє редагування: 26 листопада 2014 20:26:08 від admin1

Re: Реєстрація через СОЦМЕРЕЖІ

даєшь більше ватників на ФУП  X(

влаштуємо їм тут донєцкій ларьок)

на главной такое уже давно. Проблема в том, что те, кого забанили, уже никогда не смогут тут писать. Многие обиделись так, что вообще перестали заходить на уп.

на главной такое уже давно. Проблема в том, что те, кого забанили, уже никогда не смогут тут писать. Многие обиделись так, что вообще перестали заходить на уп.
в отличие от главной - у нас гибкая и єффективная система банов :) а на главной просто прибивают акк и досвидос

On

ну всьо, пропал дом (це)

реєстрація через соц.мережі - величезна помилка

ну всьо, пропал дом (це)

реєстрація через соц.мережі - величезна помилка
в чому вона полягає?

On

в чому вона полягає?

в тому що, з вірогідністю в 90% модерація 7х24 не витримає кількості тролей, які обов’язково з’являться.
форум тупо засруть. головна УП тому приклад.
я так розумію, що була поставлена задача конкретно збільшити кількість відвідувачів. мета буде досягнута.
за рахунок якості.
dixi.

з вірогідністю в 90% модерація 7х24 не витримає кількості тролей, які обов’язково з’являться.

ну вот если не будут справляться - тогда и будем думать
волков бояться - в лес не ходить :dirol:

в отличие от главной - у нас гибкая и єффективная система банов :) а на главной просто прибивают акк и досвидос

Ну конечно, бригада уБЮТков во главе с модером устроила тут целый вагинальный полигон и каким то странным образом или каким то всевышним стечением обстоятельств их вообще никто не банит...

Ну конечно, бригада уБЮТков во главе с модером устроила тут целый вагинальный полигон и каким то странным образом или каким то всевышним стечением обстоятельств их вообще никто не банит...
:facepalm:  паранойя от чупа-чупса - это заразно, по ходу
зы. анарт, это информационное ведко о регистрации через соцсети на фупе (напоминаю).

Дожили… Тьфу!

Драгоценнейшие, "клуб" это не проходной двор. Тут или - или.

Дожили… Тьфу!

Драгоценнейшие, "клуб" это не проходной двор. Тут или - или.
чтобы здесь был "клуб", а не проходнй двор - убеди для начала присутствующих не матюкаться при обращении к оппоненту. Начни с присутствующих в топике, напримар

африканский_йож Написав:
-------------------------------------------------------

>  убеди для начала присутствующих не матюкаться при обращении к оппоненту

Элементарно. Первый матюк или намёк на матюк или производное от матюка - три дня бана. Второй - 30. Третий - 90. Четвёртый - 999. Или даже 9999. "Убедятся" мухой.

Я о подобном в предложениях к правилам писал. Не учли. Какие ко мне теперь претензии могут быть?

Я о подобном в предложениях к правилам писал. Не учли.

фуп вымрет за неделю :gigi:

африканский_йож Написав:

> фуп вымрет за неделю

Ничего подобного.

африканский_йож Написав:

> фуп вымрет за неделю

Ничего подобного.

ок. Но (по моим прикидкам) нужно будет еще 2-3 модератора. Круглосуточно, посменно, на з/п
вопрос: де деньги зин?

африканский_йож Написав:

> Но (по моим прикидкам) нужно будет еще 2-3 модератора. Круглосуточно, посменно

Насчёт ваших прикидок судить не могу. Но могу предположить что модерировать можно разными способами. Не обязательно читать всё или ждать стука. Запускаем поиски на несколько матюков (а их реально немного) за последнюю неделю. И всем, кто "попался" - бан. Такая экзекуция займёт (предположительно) пару-тройку часов в неделю. Главное - непреклонность. Без исключений. Без любимчиков. Без своих и без "патриотов". Которым "болыть".

Когда поймут что это работает как восход Солнца - будут результаты и нагрузка на модераторов снизится.

Возможно для этого потребуется поправить поиск. Он сейчас работает не так чтобы совсем удобным образом.

Запускаем поиски на несколько матюков (а их реально немного) за последнюю неделю. И всем, кто "попался" - бан. Такая экзекуция займёт (предположительно) пару-тройку часов в неделю. Главное - непреклонность. Без исключений.

:facepalm:
провокаторы умеют накрутить вокруг себя кучу народу - играючись и без матов

это к вопросу о бесполезности скрипта

Останнє редагування: 27 листопада 2014 11:25:51 від африканский_йож

африканский_йож Написав:

> кого баним?

Может быть я конечно глубоко, принципиально и навсегда ошибаюсь, но выше мы говорили о матах. Нет?

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=804779.msg14958680#msg14958680

африканский_йож Написав:

> кого баним?

Может быть я конечно глубоко, принципиально и навсегда ошибаюсь, но выше мы говорили о матах. Нет?

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=804779.msg14958680#msg14958680
нет
мы говорим о культуре общения. Поверьте, велосипедов - я могу легко спровоцировать с 10к людей на извержение какашками - буквально парой фраз. Не выходя за рамки словаря Ожегова.
и будет фуп-  клюп провокаторов. "зато не матерятся"(С)

африканский_йож Написав:

> нет

Странно. А я думал что "как пишется, так и слышится". Написано как "не матюкаться" - я именно на этот вопрос и отвечаю.

> мы говорим о культуре общения.

Уже? Лихо. Но что ж… Тогда мы плавно возвращаемся к концепции "клуба" или "проходного двора". В последнем культуры этой уж точно не будет. И модераторов не напасёшься. А в клубе - есть хоть шанс.

А в клубе - есть хоть шанс.

*мильпардон* страдальцам по "старым добрым временам" - по стрелочке  :gigi:  там на главной внизу архив висит. Идешь, и ностальгируешь - ах, каким был когда-то фуп!..
а здесь регистрация будет свободной точка.

африканский_йож Написав:

> а здесь регистрация будет свободной точка.

Главное - не дрогнуть копчиком в стремительном беге по граблям.

P.S. А "по стрелочке" я ещё кое-чего скажу. Сейчас некогда.

Главное - не дрогнуть копчиком в стремительном беге по граблям.
администрация ценит вашу заботу о нашем здоровье  :gigi:

Раз раз
тест

Ватники і бригада сру на фейсбуку сидять від неіснуючими іменами і точно так само тупо сруть в коментах. Тому я не розумію для чого вони щей тут ???

Спробував зайти через фейсбук- не вийшло. Дайте інструкцію як це зробити будьласка

Доброго вечора. Вхід через Фейсбук працює :-B

африканский_йож Написав:

>  убеди для начала присутствующих не матюкаться при обращении к оппоненту

Элементарно. Первый матюк или намёк на матюк или производное от матюка - три дня бана. Второй - 30. Третий - 90. Четвёртый - 999. Или даже 9999. "Убедятся" мухой.

Я о подобном в предложениях к правилам писал. Не учли. Какие ко мне теперь претензии могут быть?

Нет, так не получится, а как тогда хуйло, хуйлом назвать?

Нет, так не получится, а как тогда хуйло, хуйлом назвать?
хуйло це імя собствєнноє, тут ніяк
Не будеш же ти, наприклад Івана Сраку називать Іван Філєйначасть чи ще якось

що за байда? Під старим ніком зайти не можу, а через фейсбук зайшов.Як зайти по старому?

Панове, не знаю чи в тему, вибачте коли що, але не знайшов кращого місця де спросити.
Коротше питання - не можу робити коменти під статтями УП. При вводі акаунта/пароля форума видає
Цитувати
АВТОРИЗАЦІЯ
ПОМИЛКА. КОРИСТУВАЧ З ТАКИМ ЛОГІНОМ ТА ПАРОЛЕМ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ.
Увійдіть під своїм акаунтом у соціальних мережах:

тобто я так зрозумів для УП потрібен інший логін (а як його зробити не бачу).
Пробую жмакнути кнопку "фейсбук" - вілазить якесь маленьке вікно і...все. В самому цьому вікні - пустота. І звісно все одно не логіниться.
Як коментувати ватників? )

PS Саму УП (новини) читаю регулярно і багато років - регулярно раз в півроку намагаюсь розібратися, і в ітогі плюю ) ...а зараз плюнув і вирішив скористатися "допомогою залу" :)

PSPS Crome, Win7, фейсбук відкритий в сусідній вкладці і там я залогінений. 

зі йоп, я ще й некропостер. А де тут спвлкуються? )))

Svitlana Bykova

дяк, я віднесу це адмінам УП

Svitlana Bykova

спілкуються в клубі https://forum.pravda.com.ua/index.php?board=2.0

дяк, я віднесу це адмінам УП

емм... що саме? Тобто я все роблю правильно а просто глюки, чи я роблю щось неправильно?
Навряд чи глюк - повторюсь, логінився там форумними логін/пароль кілька разів в різний час (напр. коли зробив реєстріцію цього логіна - собсно зробив це якраз тому що хотів комент написати, але не пройшло). A потім ще якось кілька разів пробував. А от сьогодні от помітив ще й кнопочку фейсбука, і коли й ним не вийшло - вирішив таки запитати що я роблю не так. Може для коментів під статтями потрібна якась VIP реєстрація, спец дозвіл адміна чи типу того...

ЗІ по поводу спілкування - то я типа пожартував так (в мене реакция на свій некропост :) ), взагалі ніби й не планував... хоча... :)

Так що, адміни тут не бувають? Ніхто не може відповісти як можна писати коментарії до стетей УП? Чи форум та сам сайт новин - це різні речі і одне до одного ніякого відношення не мають?
Чи я просто не там питаю і треба в іншому місці запитати? (де? в "клубі"?)
ЗІ тему доречі теж не можу створити, ну то я зрозумів - можу звичайно і у вже відкритих... пофлудити  :gigi:

Svitlana Bykova

ЗІ тему доречі теж не можу створити, ну то я зрозумів - можу звичайно і у вже відкритих... пофлудити
правила фуп + https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.0

правила фуп + https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.0
Блін... ви у рашкоботів навчилися? Прокоментувати неважливу фігню і проігнорувати основне питання. Я не хочу тем створювати, я ен планую спылкуватися тут *принаймні покищо, принаймні теми выдкривати. Мені потрібно вирышити конкретну проблему.

Тільки що помітив ще один прикол.
Тут я таки залогинений через фейсбук (?) http://i.piccy.info/i9/71abd457501ed4ade036c81f64196505/1496216279/208994/1127230/p1.jpg
А тут - та проблема з якої почалося - http://i.piccy.info/i9/69b965b1d516051648924452526d8d5a/1496216330/146784/1127230/p2.jpg (звичайно залогінитися ніяк не можу - вище все описано)
А тут - ще один варіант (теж фейсбук?) http://i.piccy.info/i9/6eac2f7c33b8d41767314ed74346efdc/1496216332/148504/1127230/p3.jpg (не видно як залогінений - фейсбук чи форумний логін незрозуміло, написати якусь хрэнь для перевірки не хочу)
Сподіваюсь пояснювати не треба що всі три вкладки зараз відкриті зарах одночасно.
Тобто на різних доменах по різному працює. І не працює саме pravda.com.ua - epravda i kiev.pravda - норм (не впевнений - скоріш за все я таки я колись натискав "логін" (тільки не пам"ятаю цього), навряд воно автоматом підхоплює)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія