Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яценюк призывает партии Тимошенко, Садового и Ляшко присоединиться к коалиции ...

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк призывает партии "Батьківщинва" Юлии Тимошенко, "Самопомич" Андрея Садового и Радикальную партию Олега Ляшко присоединиться к коалиции. Об этом заявил премьер-министр Украины Арсений Яценюк во время пресс-конференции, передает корреспондент РБК Украина.

Останнє редагування: 29 жовтня 2014 12:23:58 від AK72
   
порошенко наверно докуя думал если считал что на президентских  выборах  был его личный рейтинг

а вообще партии под имя уже заипали
   
Цитувати
Яценюк розповів, як пропонує формувати новий уряду
Середа, 29 жовтня 2014, 12:19


Лідер Народного фронту Арсеній Яценюк заявляє, що уряд має формуватися на принципах формування Європейської комісії.

Про це він заявив на брифінгу у середу.

"Я звертаюсь до блоку Порошенка, бо вважаю, що блок Петра Порошенка і персонально президент є основним стратегічним партнером в реалізації змін в Україні", - сказав Яценюк.

"Формування складу уряд має відбуватися так само, як складається Європейська комісія. Ми не поділяємо квотний принцип, і тому декларую принцип політичної відповідальності кожної політичної сили, яка делегує свої представників до складу Кабінету міністрів", - повідомив він.

 (tu)

а пеца с юрком намутили целый талмуд
   
порошенко наверно докуя думал если считал что на президентских  выборах  был его личный рейтинг

а вообще партии под имя уже заипали

петя ипанулся за полгода с 54 на 21 % .... думаю к началу следующего года у него будут канонические 5% ....
   
порошенко наверно докуя думал если считал что на президентских  выборах  был его личный рейтинг

а вообще партии под имя уже заипали
Пусть проведет выборы через пол года, рейтинг будет как  у Ющенко.  Многие не голосовали за партию Пети , потому что там был вор и коррупционер Луценко  ,благодаря которому Ярема назначен главпрокурором.

Останнє редагування: 29 жовтня 2014 12:28:35 від Юрий
   
а оппозиционный блок он не призывает в каалу??  :K
   
і скільки їм не вистачає до 226?  десь до 70 самовисуванців іще треба, а там і БПП потєчот
   

петя ипанулся за полгода с 54 на 21 % .... думаю к началу следующего года у него будут канонические 5% ....

та з тих 54% не всі були за петра, а за 1 тур
   
Ему как бы не понадобилось вспомнить, что марте 2013 года Порошенко выражал намерение принять участие в выборах городского головы Киева
   
а оппозиционный блок он не призывает в каалу??  :K
А ты видиш много отличий между ОПО и БПП
   
Начинаются торги за финансовые потоки  , а кто возглавит таможню и будет заносить бабло  уже решили ?
   
я уверен шо Порох не пускает Свободу
   
За полгода до 21% рухнуть - это надо уметь, не?

Мне так думается, пора бы уже публиковать президентские рейтинги...
   
За полгода до 21% рухнуть - это надо уметь, не?

Мне так думается, пора бы уже публиковать президентские рейтинги...

не было у него  50%
голосовали как за общую кандидатуру
   
Забуваєте про мажоритарку. Якщо Пєця схоче, то може набрати з тих самовисуванців (яких під сотню) достатньо голосів для простої більшості :( Але тоді ця Рада піде ще швидше, ніж ми думали
   

не было у него  50%
голосовали как за общую кандидатуру

Ага. Аби було. Ну от і маємо...
   
Що такое, Яценюк признал, что таки "країні потрібен Ляшко"? :D
   
Що такое, Яценюк признал, что таки "країні потрібен Ляшко"? :D

Причому більше, ні Порошенко.
   
За полгода до 21% рухнуть - это надо уметь, не?

Мне так думается, пора бы уже публиковать президентские рейтинги...

не надо запутывать народ.

никогда личный рейтинг нельзя сравнивать с рейтингом партии
   
я уверен шо Порох не пускает Свободу

Тягныбок при порохе это полный аналог симоненки при януке.

Слишком дорого обойдутся голоса, овчинка выделки не стоит
   
порошенко наверно докуя думал если считал что на президентских  выборах  был его личный рейтинг

а вообще партии под имя уже заипали

как вы прав... как вы прав...
   

Причому більше, ні Порошенко.

Якщо більше, то хай робить коаліцію без БПП. B-)
   
белый дом сделал ставку на кроля
учите английский господа :D
   

та з тих 54% не всі були за петра, а за 1 тур
А це не все одно?
   
белый дом сделал ставку на кроля
учите английский господа :D

Кроль это всегда тень президента
   
я вчора чула трєзвую мисль - юля и ляшко не йдуть в коалу і отримують те, що чекає на опу -  віце-спікера і комітети, таким чином опо блок отримує мінімум посад
   
чисто с точки зрения профессионализма ная рекламкампания пороха была херовой
а у НФ супер

кто кстати руководил у НФ пеаром?
   

не надо запутывать народ.

никогда личный рейтинг нельзя сравнивать с рейтингом партии
Капитан очевидность и претендент на нобелевскую детектед.
   

Причому більше, ні Порошенко.
Два клоуна два имитатора, но один сговорчивее
   
Стаття на УП - новини. Шонетак?

http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/29/7042575/

Яценюк розповів, як пропонує формувати новий уряд
Середа, 29 жовтня 2014, 12:19



Лідер Народного фронту Арсеній Яценюк заявляє, що уряд має формуватися на принципах формування Європейської комісії.

Про це він заявив на брифінгу у середу.

"Формування складу уряд має відбуватися так само, як складається Європейська комісія. Ми не поділяємо квотний принцип, і тому декларую принцип політичної відповідальності кожної політичної сили, яка делегує свої представників до складу Кабінету міністрів", - повідомив він.

"Звертаюсь до політичних партій, яких я вже назвав, з тим, щоб до понеділка офіційно представити кандидатури на посади членів Кабінету міністрів з окресленням сфери повноважень, яку така кандидатура може взяти", - зазначив він.

Далі пропонується наступний підхід. Ви пригадуєте, як ми формували чинний склад Кабінету міністрів? Це було на Майдані. Більше ніякої кулуарщини і призначення міністрів за закритими дверима не буде", - наголосив він.

"Кожен кандидат на 10 хвилин подає свою презентацію бачення реформ і змін в тій галузі, за яку він вірогідно буде відповідати. Далі 2 години на запитання і відповіді, так само, як і по регламенту Єврокомісії: питання 1,5 хвилин, відповідь – 2 хвилини. Країна повинна побачити всіх претендентів на цю надзвичайно відповідальну і складу роботу", - зазначив  Яценюк.

Він також підтвердив, що коаліційна угода і формування уряду – "це не акціонерна угода про розподіл країни, а це угода про політичну відповідальність за долю держави".

далі буде…

Українська правда
   
А це не все одно?

розжую - з цих 54% певний відсоток був конкретно за пороха преза, а певний відсоток - симпатизували іншим кандидатам, але проголосували за петра, щоб вибори пройшли в 1 тур.
   

Кроль это всегда тень президента

Эта тень уже через год начнет жрать тело .... думаю новогоднее поздравления от петра в качестве преза будет в количестве двух штук .... максимум ...
   
я вчора чула трєзвую мисль - юля и ляшко не йдуть в коалу і отримують те, що чекає на опу -  віце-спікера і комітети, таким чином опо блок отримує мінімум посад
Ой,, здається це занадто добре, щоб бути правдою :umnik2:
   

розжую - з цих 54% певний відсоток був конкретно за пороха преза, а певний відсоток - симпатизували іншим кандидатам, але проголосували за петра, щоб вибори пройшли в 1 тур.
Та навіщо ж розжовувати. Ви сказали те ж, що і я . Результат  же один. Педро.
   
я вчора чула трєзвую мисль - юля и ляшко не йдуть в коалу і отримують те, що чекає на опу -  віце-спікера і комітети, таким чином опо блок отримує мінімум посад
Это согласно кальной угоде ПРЕЗИДЕНТА
   

Эта тень уже через год начнет жрать тело .... думаю новогоднее поздравления от петра в качестве преза будет в количестве двух штук .... максимум ...

Это цирковая иллюзия
   
я вчора чула трєзвую мисль - юля и ляшко не йдуть в коалу і отримують те, що чекає на опу -  віце-спікера і комітети, таким чином опо блок отримує мінімум посад

ЛЯшко точно нема чого робити в "коалі".
А Юля, будучі в "коалі", може претендувати не так на посади в уряді, як на такий "жирний" комітет, як бюджетний. B-)
   
це ганьба
кроль мудак
минус один дрыщачий пукан
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія