Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про любов до свого ближнього. (Точніше про її відсутність) А ще точніше: як я б/у авто купував... :(

Осінь 2013 року. Долар по 8,12. (Це інфа до відома) ;)
Мою ВАЗівську "четвірку" син у мою відсутність продав й гроші витратив на зведення будинку. В основному на хабарі для вироблення документів.
При моїй пенсії 949 гр. про нове авто годі мріяти. Думаю: куплю за зароблені у московщині гроші наше б/у авто (до іномарок запчастини дорогі) підмарафечу й на мій вік вистачить…
Пристойне авто на авто ринку коштує від 7000$. Думаю: куплю дешеве – запчастини дешеві й якщо і вкрадуть то не так жалко буде...
Знайшов на сайті автопродаж у львівській області ВАЗ 2111 2000 року випуску за 3800$ - такі були тоді ціни.
Господар в телефонній розмові сказав: "Авто в хорошому стані. Поторгуємся на місці".
Ввечері прибув в умовлене місце. Став оглядати авто: лобове скло тріснувше, сигнал не працює, замки дверей відкриваються тільки по сигналу сигналізації, світло лівої фари загоряється коли по ній вдариш, в салоні світло не загоряється зовсім, обшивка зачовгана, сидіння в декотрих місцях пропалені цигарками, салон брудний. І це логічно: не нове ж авто – що ж ви хочете? В Європі таке авто давно б гнило на автошроті. Ну, то в Європі…
Господар скинув 200$ на заміну скла та дрібний ремонт й ми вдарили по руках.
Дома загнав авто до знайомого механіка й той помітив: авто побувало в аварії! Та пізно давати задній хід. Майстер поміняв все необхідне по ходовій та оливи. Все з роботою 400$. Ну от ніби все – можна кататись.
Та не так сталося, як гадалося.
Став об’їжджати свого "мустанга". Виявилися скриті недоліки про котрі колишній власник підло промовчав: акумулятор за ніч "сідає".
Купив новий. Переднє колесо за ніч спускало. Майстер заявив: "Доведеться викинути - власник на спущеному проїхався отож "пожував" резину". 
Перша швидкість "вилітає". Третя теж. Двигун швидко нагрівається отож в салоні постійно гаряче повітря. На запасці камера не того розміру. Двері  водія час від часу заклинюють – доводиться входити-виходити з протилежної сторони. І ніби в насмішку магнітола сама вмикається та вимикається.
 Та це ще дрібниці. Он в дорозі несподівано салон заповнився димом. Зупинився. Зняв клему з акумулятора. Зателефонував й тесть притягнув авто.
Діагноз такий: при замиканні проводки запобіжник не спрацював отож кабелі сплавилися. Не так щоб дуже але все ж… Це ще щастя що біда сталася не вночі в гаражі. Згоріло б і авто, і гараж з мастилами, оливами, фарбами та всім скарбом...
Я із приятелем електриком розбирали авто, перебирали сплавлені кабелі й злими словами згадували продавця - якщо не знаш як, то не лізь зовсім!
Схильні до надмірних доз алкоголю місцеві "Кулібіни" там такого навертіли…
При ремонті знімали панель приладів й кабелі назад всадили не так як було раніше от вони і перетерлися. Все на дротах, скрутках, ізоляційній стрічці, клеї ПВА та "Момент". Наплутали, попід’єднували кабелі напряму отож при короткому замиканні не спрацював запобіжник. От і вся причина. Виявилося ще й таке: авто побувало в аварії, спідометр скручений.
Пригадалася історія. Водій отримав авто з капремонту. Скоро авто зупинилося. Полізли ремонтувати й знайшли записку: "Іпались ми – іпіться ви…"
Так ось чому батько з сином посилались на зайнятість – тягнули час продажу до вечора. Я ще тоді помітив вираз обличчя батька та сина при моїй згоді купити авто. Тепер здогадався що саме ті злорадні обличчя випромінювали: "Іпалися ми – тепер іпіться ви…"
Пригалася бувальщина: двоюрідні брати один раніше, другий на 12 років пізніше придбали одинакову модель ВАЗ 2106. З часом брат, котрий мав молодше авто, вирішив його продати. Так брати усі якісні вузли та деталі із нової «шістки» перекинули на стару, а із старої – на нову. Нове авто продалося на першому автобазарі. Брати довго втішалися власною дотепністю та глузували над наївним покупцем.
В Європі люди іншої ментальності – там спідометри не підкручують й туфту один іншому не підсовують.
Боляче стало – віруючі в Бога мерзотники (іконка та хрестик були в салоні) спихнули мені, образно кажучи, кота в мішку. І то ж треба мати таке щастя! Вік працюю а на нове авто так й не заробив… Негарно зі мною мої брати-українці поступили. Підло поступили. І то за таких покидьків я стільки років в таборах розпинався?
Колись і я два авто продавав. Так кожному покупцю я чесно вказував на скриті недоліки й скидав ціну на ремонт. Поступаючи порядно я проклять на свою голову не заробляв... Не те що інші…
І от минуло два роки… І я заіпався того грата ремонтувати… Де тільки не їздив, що тільки не ремонтував а… стрілка температури тосолу зашкалює отож в салоні «Ташкент».
Пацани, та й-й нашої нами демократично обраної влади рот! Я ніколи не буду любити державу в котрій у свої 62 я не можу купити нормальне, хай не нове але пристойне авто! Ще раз виходити на Майдан й кричати революційніс гасла щоб поміняти одних казнокрадів на інших?
А знаєте, може й жаль що у нас не кримінальні порядки. Чому? А загнав би я авто до «Смотрящего за містом» і…
Ну, Ви здогадуєтесь…
 :shuffle:


Останнє редагування: 14 жовтня 2015 19:21:07 від antik
   
Если честно не понял о чем плачь и пожелания пред владельцу..
Год назад у Вас что инета не было? Если нет знакомых шарящих - по любому везется перед покупкой машина на СТО, гривен 200 Вам бы обошлось но знали бы что и к чему.
Начнем с цены. Любой не новый жига стоит максимум 16 тыс грн, убитый 8. Вам круто повезло что кузов и двиг оказались в норме. За 3600 и 400 что Вы вкинули в ремонт уже можно ланос\нексия купить (с кондеем!). Что вам там в жиге на 400 поменяли??? Задумайтесь вообще над целесообразностью иметь и содержать авто при пенсии 900грн..
И с пожеланиями поаккуратнее... бачилы очи що купувалы.
   
Лучче б во на тi 4000баксiв на таксi при 1500км на рiк хватило би на 10 рокiв
   
антік, знаєш, заєбав ти своїм ниттям.
як статки не дуже великі - то й не купуй машину.
а вже ти як купив - то розуміти треба що на дешеву бв машину витратиш БАГАТО грошей.
то чого стогнати що "всі підараси"
перед купівлею машини мав би знайомого знайти хто б знався й з ним поїхати
а зажав же грошей "пригостити" - бо знайомі у тебе такі ж як і ти мабуть , все за "пригостити".
ото й усе.
   
пане авторе - не ображайтеся але ви самі винні.
купити за 4000 баксів Жигуля може тільки закінчений совок.
тому ви і мучались із цим автомобілем.

за 4000 баксів можна купити стару німецьку машину і відчути себе трошки европейцем :)
   
Якщо йдемо на Захід, треба засвоювати й їхню культуру й менталітет. У США вважають, що торгівля б/у авто - це заняття для абсолютно здеградованих людей.
   
Продай Жигуля - купи собі мрію жигуліста Гольф 2 і будь щасливим  :D
   
вместо ныть, да всякие книжки  куевые толкать, за 62 года устройство жигулей выучить можно было нех делать...
за жигуля 2000года отдать 3800 -ипануться
   
Якщо йдемо на Захід, треба засвоювати й їхню культуру й менталітет. У США вважають, що торгівля б/у авто - це заняття для абсолютно здеградованих людей.

Шо ?  ;o
   
Бензина сожрет столько, что вся экономия сойдет на нет.
   
купити за 4000 баксів Жигуля може тільки закінчений совок долбойоб

Перепрошую, але пан Rubicon аж занадто вихований...
   

Перепрошую, але пан Rubicon аж занадто вихований...

у нас таких півкраїни ще. совків я маю на увазі.
тому це лайно і коштує так багато бо совки його купують за такі страшні гроші.
   
ВАЗ 2111 2000 року випуску
=================

я от в цю історію не вірю.
це шо за модель ? 11-ту до 2000 року випускали ?
Чи ти Ниву купив (ВАЗ2121)
   
Господар по телефону розхвалив авто й я сказав: "Беру. Пиши генеральну довіреність".

гениально  :suicide2:
   
Антик про какую любовь в православии, к святым мощам ?

Или к православному войску которое убивает украинских солдат ?

Останнє редагування: 9 жовтня 2014 19:09:52 від Сметана
   
ВАЗ 2111 2000 року випуску
=================

я от в цю історію не вірю.
це шо за модель ? 11-ту до 2000 року випускали ?


десятка универсал - не 011, а именно 11
хотя антику походу и 011 могли напарить...
   
antik, ви таки феєрична людина, я ще в житті таких не зустрічав...
   
десятка универсал - не 011, а именно 11
хотя антику походу и 011 могли напарить...

точно...це ж вагітна антилопа.
на них цигани бульбу возять  :D
   
православные любят слово "Лада"  :lol:

Антик признайся  :weep: ? ..есть на ней слово Лада ?
   
Якщо йдемо на Захід, треба засвоювати й їхню культуру й менталітет. У США вважають, що торгівля б/у авто - це заняття для абсолютно здеградованих людей.

Сейчас это тоже бу
   
Ты ж жигуля на хондовску станцию ганял на диагностику . Шо они не видели?
   
Пане антік,спробуйте ще купити картину Пікассо в одеського антиквара,це дешевше-десь баків за 300, або перстень з діамантом на 6 каратів в Жмеринці за них же 250-теж безцінний життєвий досвід. Треба ж Вам колись його набувати...
 І як давній читач форуму,хочи висловити свою особисту думку.Може не пишіть більше,га? Мо Вам в механіку зануритись? Бо скільки разів пробую осилити Ваші розповіді-все в уяві біляш спливає("тошнотнік" на сленгу моєї молодості).Дехто когнітивним дисонансом мається-а у Вас прямо когнітивний симбіоз кокойти-"Писати не можу-але не маю про що".
   
граждане, а огнетушители сейчас реально кто-то возит?

все собираюсь, и все думаю - да ну нах, барахло возить...
   
граждане, а огнетушители сейчас реально кто-то возит?

все собираюсь, и все думаю - да ну нах, барахло возить...

в мене є спеціальна фігня в багажнику яка вогнегасник кріпить...
   
граждане, а огнетушители сейчас реально кто-то возит?

все собираюсь, и все думаю - да ну нах, барахло возить...
А чего нет? Привязал его под переднее пассажирское сиденье и  пускай ездит.
Я еще и пожрать на два дня и воды пак вожу, жисть такая, хз чего понадобится.
   
Що таке ВАЗ 2111?
Ось, помилуйтесь: http://auto.ria.com/auto_vaz_2111_14245481.html
А ціни то не падають.  B-)
   
Що таке ВАЗ 2111?
Ось, помилуйтесь: http://auto.ria.com/auto_vaz_2111_14245481.html
А ціни то не падають.  B-)

 Так там рядом по этой цене и 2006 года есть , еще и с газом и пробегом не 377 тыщ  ;o
   
Ну, то зараз... Минулого року було інакше...
Цей то хоч спідометр не підкручував. Уважуха йому за чесність. [ua]
   
лучше ходить пешком чем покупать старое жигули, ипотня с ним еще та
   
Господар по телефону розхвалив авто й я сказав: "Беру. Пиши генеральну довіреність".

Ха-хе.  Так еще и не купил до сих пор.
Хозяин умрёт - будешь потом с наследников пытаться получить свой жигуль.
Или еще проще - банк за любой кредит старого хозяина может забрать.
   
4000 в банк = 500 баксів за рік процентів = 6000 грн зараз = 2000км на таксі

тіки без головняка
   
Заодно і лобове скло замінив. Зробив відкриття: сьогодні у нас навіть скло до авто виготовлене у колись комуністичному Китаї!
Чому ми не можемо все необхідне виготовляти а веземо із-за кордону?
Чому? А вся проблема у нашій ментальності. Ми не любимо один одного - виготовляємо абияк приговорюючи: "А мені ним не користуватись".
Щось на зразок: "Я іпався - іпися ти".
Без духовного відродження нації справа не зрушить з мертвої точки.  :pofig:

   
Купуючи б/у авто ризику кожен: Відмовить на швидкості рульове, гальма, електроніка і…  :(
   
відмовляє на ходу тільки в російських машинах.
   
   Автору тему повезло  у меня на ауди через неделю коробка стала  в аварийный режим намучался ездил везде на третье передаче.
   
В 2008 купив хонду Одісей 2003 року за 11 тис. За цей час довелось поміняти свічки, звичайно замінити основний ремінь коштувало більше тисячі. Зараз от не працює одна фара, та багажник не відкривається від пульта, тільки якщо встромляю ключ. :-B  :weep:
   
Антік, в питаннях комерції та грошей любові до ближнього не існує. Взагалі комерція ніякого відношення до релігії не має. Любов до ближнього проявляється лише в питаннях життя та смерті.
   
Весной наступает время antikа откапают авто из под сугробов ,  снимут с" колодок  "  и поедут  все  на дачи   )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія