Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вот вы говорите, что революция была не зря. А у меня есть сомнения

В сухом остатке ничего ведь не поменялось.
Взятки и связи все решают, на простых людей - плевать

“ВЕЖЛИВЫЕ ЛЮДИ” В ОБУХОВІ АБО ПУТІНСЬКИЙ ПОЧЕРК ЗАБУДОВНИКА

“Цей матеріал про незаконне будівництво написав Богдан Мишко, буде надрукований в суботньому випуску «Обухівських вістей»


У наш час для усіх незашорених громадян взірцем безсоромної брехні та викревленої інформації стали методи, якими діє путінська Росія, яка обстрілює нашу територію, вторгається до меж чужої держави і не визнає це. Однак, як виявляється, є й серед нас люди, які на біле кажуть чорне, нахабно переступають закон, вірячи в те, що гроші все зроблять.

Назвати так статтю змусив лист однієї із мешканок Обухова, яка поряд з багатьма іншими потерпає від незаконної забудови біля власної хати. Те, що будується нове житло, можна було б тільки вітати, якби відбувалося все за законом і не порушувало елементарні права громадян. Проте будівничі “таунхаузів” та багатоповерхових будинків часто-густо в гонитві за прибутком переступають через усі норми, насамперед — будівельні.

В багатьох місцях нас приваблює гарна картинка реклами будівництва багатоповерхівки по вул. Київській, 128 — на земельній ділянці, що належить Є.Пасько, проте фактичним забудовником є О.Мількевич. Є.Пасько придбала дві земельні ділянки: одна — з цільовим призначенням “особисте селянське господарство”, на якій взагалі будівництво заборонене, другу — з цільовим призначенням “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд” (10 соток). Тобто Є.Пасько мала право забудовувати тільки другу ділянку, причому відповідно до будівельних норм забудованими могли бути тільки 60% площі ділянки. Забудовник же має намір забудувати майже всю площу другої ділянки (99,5%). Іншим кричущим порушенням будівельних норм є те, що забудовник зводить фактично 7-миповерховий будинок (п’ять поверхів плюс цокольний поверх та мансарда). Нарешті забудовник почав будівельні роботи взагалі без необхідних документів, зокрема — без Декларації про початок будівельних робіт. Все, що було у забудовника — це містобудівні умови та обмеження, видані відділом архітектури Обухівської міської ради, які (ці умови) забудовник відразу ж почав порушувати. Після звернення громадян — сусідів забудовника — Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області винесла припис від 29.04.2014 про зупинення будівельних робіт та усунення допущених порушень. Однак нікчемний у цьому випадку штраф (кілька тисяч гривень на фоні великих потенційних прибутків) ніяк не вплинув на забудовника  – будівництво тривало. Не зупинило забудовника й те, що 05.06.2014 р. виконком Обухівської міськради скасував згадані умови та обмеження через невідповідність намірів забудови містобудівним обмеженням, державним будівельним нормам та правилам. Після цього у забудовника не лишилось жодних прав на будівництво будинку.

При зустрічі із учасниками акції протесту проти незаконної забудови фактичний забудовник О.Мількевич пообіцяв, що зупинить будівництво і відновить його тільки після отримання відповідних документів, які його дозволятимуть. Згодом такий документ — Декларація про початок будівельних робіт — у забудовника нібито з’явився. Підписана Декларація чиновником Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Однак у цьому документі було вказано, що будівництво провадитиметься відповідно до містобудівних умов та обмежень, виданих відділом розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури Обухівської міської ради (як уже зазначалося, ці умови та обмеження були скасовані виконкомом). В Декларації також вказано, що проектна документація з будівництва об’єкту розроблена Приватним підприємством “Кагарлицьке архітектурно-планувальне бюро”. Однак, як зазначено у відповіді   Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області членам виконкому міськради, проектної документації будівництва багатоквартирного будинку замовником будівництва не надано, інформацію щодо підрядної організації не надано, а ПП “Кагарлицьке архітектурно-планувальне бюро” повідомило, що підприємство проектну документацію з будівнитцва будинку по вул. Київська, 128 у м.Обухові не розробляло та не укладало договорів з Є.Пасько. Інспекція  державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області резюмує, що Пасько Є.І. наведено недостовірні дані у Декларації про початок будівельних робіт. Таким чином, будівництво повністю незаконне. Однак це ніскілечки не зупиняє забудовника — будівництво йде повним ходом. Така поведінка дуже нагадує поведінку Путіна — роблю те, що мені вигідно, й чхати я хотів на закон, право, мораль та усе інше. Чхати, що відбулася Революція гідності, чхати, що тисячі людей вже загинули, щоб країна жила по-новому, за законом. Тому обухівці-сусіди забудовника по вул.Київській, 128 проводять повну аналогію між поведінкою незаконного забудовника та чиновників, які не реагують на звернення громадян та “вежливыми людьми”, які “вежливо” захоплюють чуже:

“Вежливые люди уже здесь, на Киевщине. Они позанимали официальные кабинеты и вежливо отвечают нам, посетителям, чтобы мы шли на фиг и не мешали им работать …. футболят и переадресовывают – такая их задача сейчас, в то время, как другие вежливые делают беззаконие. Создается впечатление, что они заодно – одна крепкая сплочённая команда, у них общая цель и одна задача, и у них всё будет, как задумано … Вчера была в прокуратуре и в миськаде – все очень вежливы, приятно ((((

Милькевич – мой обидчик – тоже выбрал тактику Путина – она ​​подтвердила свою эффективность, а практика – критерий истины, таки да … Он вежливо строит 5-этажку в 5 метрах от моего домика, без разрешительных документов (их НЕЛЬЗЯ получить при ТАКИХ нарушениях, у других вежливых есть еще инстинкты самосохранения), в неположенном месте … — индивидуальное жилое строительство, при этом вежливо говорит мне – “да я НИЧЕГО НЕ СТРОЮ, где вы видите строительство? “

Те, що будівництво багатоквартирних будинків часто здійснювалося ДО Революції гідності незаконно — не дивує, дивує інше — чому це продовжує відбуватися ЗАРАЗ, коли народ своєю кров’ю відстоює право жити по-європейськи, за ПРАВОМ??? Чому наші правоохоронні органи, зокрема, прокуратура, не вживає заходів щодо припинення незаконного будівництва, скасування державного акта на земельну ділянку, яка використовується не за призначенням?

І останнє. Ті мешканці, які “повелися” на привабливу рекламу і вирішили придбати собі житло у новобудові, – добре подумайте, де і в кого ви купуєте житло!
   
если честно, то с названием топика я погорячился, все таки если бы не было революции, соседи боялись бы и голову поднять
хотя уже и построили 4 этажа, но люди настроены оптимистично (если это можно так назвать, в данной ситуации)
пример майдана научил не сдаваться и идти до конца
   
Складна ситуація. Ми в своєму провулку (Костя Гордієнка в Києві) боролись багато років поки нібито це все припинилось. Але нам було простіше тому що людей у нас багато, і серед них не зовсім прості. Хоча наші товариші по нещастю - вул. Лук'янівська (Омеля рішення сфальсифікував синхронно, і всі процеси йшли практично синхронно) самі без могутніх сусідів перемогли, 1 кооперативний будинок разом.

Аналогія ще в тому що забудовники почали точно через 2 тижні після інаугурації Ющенка, і є непрямі свідчення що не без його покровительства.

Що порадити - звертайтесь до міліції-юристів-судів-журналістів-приймальні президента-прокуратури.
Пишіть десятки листів з великою кількістю підписів.
Ловіть начальство там, де воно попадається (всякі урочисті заходи та типу пожежі).

Подумайте, як можна цілком законно загальмувати процес (щось заблокувати, щось зламати).


   
Сеем неверие и разочарование?  ;)
   
мне нихрена власть не нравится.. но такие простыни читать не буду
   
Данко.... це той самий , кого Елена на цугі негідником назвала?  8-)
   
Данко.... це той самий , кого Елена на цугі негідником назвала?  8-)

та ні, це явно не той
   
Сеем неверие и разочарование?  ;)
Нет, просто смотрю на ситуацию в стране без розовых очков

вы меня еще ватником назовите)))
   
якщо чесно то Майдан має навчити нас принципу  "ніхто окрім нас"
ну або "є проблема - виріши її"

бо сподіватися на добрих пухнастих чиновників що вирішать наші проблеми - не варто

п.с. Майдан та всі жертви  мають бути не марними хоча  б за шанс обрати нову більш менш адекватну ВР
від нас лише - не прогавити його
   
Зря-не зря -- хуйня це все. Зараз іде війна, час ікс так би мовити, і такі абстрактні ізмишлєнія о смислє жизні - в топку. Так кажеш, ніби її хтось запланував, і схибив. Це історичний процес. Він відбувся, і треба любити і поважати свою країну, щоб приймати ці екзистенційні вибори, якщо ти в принципі поділяєш стратегічні причини революції. Щось я дуже кучеряво пройшовся (соррі).
   
Похоже для многих Майдан прошел зря. Они как и раньше ждут, что дядя Петя, Сеня, тетя Юля и др. дяди и тети решит ихние проблемы.
   
Ничего не изменилось. Народ погиб зря и погибает зря. Выбрать такое же гамно - показало, что причина не во власти, а в  специфике самого народа. К сожелению, оптимизма мало. Особенно, когда читаешь, как радуются здесь падаюшим банкам, потерям бизнеса, да и простое разделение по нац. признаку не прибавляет надежду.
   
Ничего не изменилось. Народ погиб зря и погибает зря. Выбрать такое же гамно - показало, что причина не во власти, а в  специфике самого народа. К сожелению, оптимизма мало. Особенно, когда читаешь, как радуются здесь падаюшим банкам, потерям бизнеса, да и простое разделение по нац. признаку не прибавляет надежду.

Разлагаем моральный дух?
   
троль хохлов данко  :laugh:
   
Похоже для многих Майдан прошел зря. Они как и раньше ждут, что дядя Петя, Сеня, тетя Юля и др. дяди и тети решит ихние проблемы.
а кто должен решать проблему коррупции и кумовства во властных органах?
   
троль хохлов данко  :laugh:
ничего подобного, я сам украинец и мне болит за страну
ситуация, описанная в первом посте - реальная, и происходит прямо сейчас, после "революции гидности"


я, наивный, полагал что майдан и тысячи умерших героев изменят страну, ан нет

коррупционерам и казнокрадам пофиг на людей
   
Danko
:dopovid:
Этот пользователь забанен и не имеет права писать...

   
:dopovid:
Этот пользователь забанен и не имеет права писать...
из-за чего?
   
Это не тот Данко, тот в Ирландии и наши проблемы ему давно пофигу.
   
А революция должна быть перманентной, а не мгновенной.
Мгновенным может быть только военный переворот.
   
Это не тот Данко, тот в Ирландии...

Данко, нех по проксям бегать...
   
Это не тот Данко, тот в Ирландии и наши проблемы ему давно пофигу.

Да ну? А шож оно недавно верещало, шо собирается перебираться в Лугандонию "лупить укропов", бо там наши?

Нужно будет наведаться к нему, поговорить по душам.
   
революция должна быть перманентной
Хлопцы, вы не офигеете от перманентной-то?
   
Похоже для многих Майдан прошел зря. Они как и раньше ждут, что дядя Петя, Сеня, тетя Юля и др. дяди и тети решит ихние проблемы.

Зато некоторый очень и даже очень в плюсе. Можно, конечно, сказать, что страшно узок круг этих революционеров.
Но!
Пряников сладких всегда не хватает на всех.
   
к Данко, который собирается "помогать своим на Луганщине", я никакого отношения не имею
   
только общественный резонанс может остановить этот беспредел



Останнє редагування: 8 жовтня 2014 12:20:46 від Ivan.Danko
   
Ветка из серии Майдан-3 - мечта карлика
   
к Данко, который собирается "помогать своим на Луганщине", я никакого отношения не имею

А будешь зобанен вместо него.
   
...

чего ж вы меня так забанить хотите, а?

Останнє редагування: 8 жовтня 2014 22:38:01 від Ivan.Danko
   
9го числа был митинг

застройщик как всегда побоялся прийти, прислал непонятного адвоката и своих шестерок, которые приняли на себя удар общественности

люди перекрывали дорогу (это кстати первый такой случай в Обухове)

приехал мэр и открыто назвал этого застройщика бандитом, но на местном уровне с ним нельзя ничего сделать

хотя пообещал эту стройку остановить, выставил наряд милиции и всех работяг вместе с прорабом увезли в райотдел
милиция дежурила там дня два, на это время стройки не было, это правда

ситуация на сейчас - милиции нет, строят ударными темпами круглосуточно

здобулы?
   
удалено

Останнє редагування: 3 листопада 2014 18:20:26 від Ivan.Danko
   
Не смотря на протесты и обращения во все органы, строительство продолжалось

и вот сегодня, во время заливки очередного этажа, упал кран

оборвал высоковольтную ЛЭП и просто чудом не зацепил соседний дом
имею стойкое чувство, что и на это все закроют глаза и сольют на тормозах


с каждым днем в этой стране жить все веселее и веселее
   
Революція має пройти в голові.
Розчарування в тих, что чекає чуда від якогось "царя", який наведе порядок. IMHO
   
охренеть(
видел сюжет по местному БАРДу, там ситуация непростая...
имхо, того милькевича надо перерубить напополам.
пусть парни с АТО вернутся!
   
Ivan.Danko а що це в тебе спочатку IP був US потім RO, потім DE...мандруєш зі швидкістю світла ватничек?
   
у провайдера динамический айпи
   
ты в Обухове именно живешь? с Богданом, Володей лично знаком?
   
у провайдера динамический айпи
:lol:  :weep:
   
:lol:  :weep:
шо, не бывает  такого?))
   
:lol:  :weep:

 :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія