Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хде новенькие?

Re: хде новенькие?


но люд в основном доволен что он в России? Или уже не совсем? Есть ли шептания на кухнях, что пора "отиграть все назад"?

Нед. В мелких городах и сёлах активнее выезжают на раssию работать: паспорта теперь есть, а работы нет.
   
Re: хде новенькие?

Приемно познайомитись.Galka  :kez_04:
   
Re: хде новенькие?

Ми, громадяне.
Ми проти давати право будувати окупантам на нашій территорії.
Жоден інвестор не прийде якщо постійно нагадувати санціями та міжнародним тиском. А півостір звільне Україна від істот. Державна земля не підлягає продажу окупантам. ПЕтро, наступний  - наша громадська позиція нагадувати Смітниками та силою, що Крим не здавати.

да, я вижу только легальный путь в международных судах. Процесс предстоит долгий и сложный, но по всем раскладам у нас шансов 99%. Если только не будет политических договорняков
   
Re: хде новенькие?


Нед. В мелких городах и сёлах активнее выезжают на раssию работать: паспорта теперь есть, а работы нет.

я это кстати предрекал....
   
Re: хде новенькие?


да, я вижу только легальный путь в международных судах. Процесс предстоит долгий и сложный, но по всем раскладам у нас шансов 99%. Если только не будет политических договорняков
І я так бачу як ти. Ще нехай сплачують за аренду ( відчуження українського майна) та збитки.
   
Re: хде новенькие?


думаю им надо будет года два что бы это окончательно понять, но если их зальют баблом, выстроят хорошую инфраструктуру, то думаю мы их больше никогда не вернем

ничё они там не поймут, прямая речь оттуда: "да хоть с голода сдохнем, а зато в раисе!"
   
Re: хде новенькие?


ничё они там не поймут, прямая речь оттуда: "да хоть с голода сдохнем, а зато в раисе!"

это проходяще, я серьезно..... особенно если у нас Еврореформы пойдут. Как мы когда - то с поляков ржали...
   
Re: хде новенькие?


ничё они там не поймут, прямая речь оттуда: "да хоть с голода сдохнем, а зато в раисе!"

Це друже залежить відтого, хто постачальник їжі, води та світла. А ось наприклад світло та воду та іжу з Мрассії заносити нашим зрадникам - то судова міжнародна справа. А ось наприклад хтось хуйне отруту у наше сімферопольське водосховище то як вони?
За зраду труять. Це плата за зраду.
   
Re: хде новенькие?

Ласкаво просимо на ФУП
Хто б ви не були щиро вірю що на ФУП ви прийшли переживаючи за Україну за її майбутнє.
Єднаймося браття та сестри :-B
   
Re: хде новенькие?

Скот труїти. І крапка. Зрадників труять.
   
Re: хде новенькие?

по идее, к-во новеньких, которые тут реально хотят остаться - можно было бы оценить в админветке, с подачей заявки на включении опции "створити тему/опитування"

по факту это оказалось нужно АЖ двум человекам
   
Re: хде новенькие?

Ось ще приклад: http://clip2net.com/s/iYywiC
Був директором ТОВ.
Москвічі були учрідітелямі.
Він судився з ними та викинув з статутніх капіталів при Українській владі. Тут хоп!
Окупація. Деніс тупо віддав москвічам підприемство. Бо родина та діти. Але він дурень вірить в Мрассію гагагагаааа
   
Re: хде новенькие?

по идее, к-во новеньких, которые тут реально хотят остаться - можно было бы оценить в админветке, с подачей заявки на включении опции "створити тему/опитування"

по факту это оказалось нужно АЖ двум человекам
Дайте будь ласка посилання на гілку я подам заявку. Просто не знаю де просити вибачте...
   
Re: хде новенькие?

Мій (с) партія тверезих анархістів
:pleasantr:
   
Re: хде новенькие?

Ласкаво просимо на ФУП
Хто б ви не були щиро вірю що на ФУП ви прийшли переживаючи за Україну за її майбутнє.
Єднаймося браття та сестри :-B
точно  :drinks:
   
Re: хде новенькие?

Дайте будь ласка посилання на гілку я подам заявку. Просто не знаю де просити вибачте...
по-перше тут http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789303.msg14585406#msg14585406
по-друге тут http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789410.0
по-трете, вам это уже не нужно :D
   
Re: хде новенькие?

по-перше тут http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789303.msg14585406#msg14585406
по-друге тут http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789410.0
по-трете, вам это уже не нужно :D
Дякую сердешно.
   
Re: хде новенькие?

по-перше тут http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789303.msg14585406#msg14585406
по-друге тут http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789410.0
по-трете, вам это уже не нужно :D
пасіба йожа))  :smile3:
   
Re: хде новенькие?

Скот труїти. І крапка. Зрадників труять.

ето, вы, друже, трошки максималист, впрочем ведка не об том.

Останнє редагування: 25 вересня 2014 20:45:20 від Іванов Іван
   
Re: хде новенькие?

Я новенька. :shuffle:
Читаю ФУП десь з 2006-го року. Вже "підсіла" конкретно, як фупоманка - ні дня без ФУПу! [A]
3-4 рази в день кава з ФУПом - обов`язковий пункт розпорядку дня. Ну і на ніч теж, як колискова...
З Вінниччини, про вік не буду  :) , політичні уподобання - схиляюсь до Правого Сектору. За Порошенка не голосувала, але поки що намагаюсь не критикувати, буде видно.
Отак.
   
Re: хде новенькие?


чому куб води  у столиці 17 грн а в окупованому Криму по 34 р.

ну і що


Масштабный пожар в Севастополе не могли потушить из-за нехватки воды

Полностью потушить пожар не удается из-за слабого напора воды в сетях водоканала.
Огонь жители окрестных домов заметили вчера около 19.00. Дым валил от одноэтажных складов, которые давно не использовались. Потом послышался сильный треск горящей древесины и полыхнуло пламя, пишет infokava.
Из-за сильного ветра огонь сразу перекинулся на крыши двух пятиэтажек по-соседству. В жилых домах оплавились пластиковые окна и повреждены кондиционеры на фасаде зданий.
   
Re: хде новенькие?

Я новенька. :shuffle:
Читаю ФУП десь з 2006-го року. Вже "підсіла" конкретно, як фупоманка - ні дня без ФУПу! [A]
3-4 рази в день кава з ФУПом - обов`язковий пункт розпорядку дня. Ну і на ніч теж, як колискова...
З Вінниччини, про вік не буду  :) , політичні уподобання - схиляюсь до Правого Сектору. За Порошенка не голосувала, але поки що намагаюсь не критикувати, буде видно.
Отак.

а мене знаєш ?
хто я ?  :D
   
Re: хде новенькие?

ну і що


Масштабный пожар в Севастополе не могли потушить из-за нехватки воды

Полностью потушить пожар не удается из-за слабого напора воды в сетях водоканала.
Огонь жители окрестных домов заметили вчера около 19.00. Дым валил от одноэтажных складов, которые давно не использовались. Потом послышался сильный треск горящей древесины и полыхнуло пламя, пишет infokava.
Из-за сильного ветра огонь сразу перекинулся на крыши двух пятиэтажек по-соседству. В жилых домах оплавились пластиковые окна и повреждены кондиционеры на фасаде зданий.

Під Київом горять торфяніки, то щось я не бачу переживань Сіфілістопольців з цього приводу.
А ви думаете зрадники мають моральне право пити воду з Дніпра котрий захищала Небесна сотня???

Тому я не бачу  економічний обгрунтувань того факту, що Крим сплачує 1.40 грн,а Київ 17. Навпаки треба. А ще краще відро води міняемо на відро нафти.

Останнє редагування: 25 вересня 2014 21:22:35 від Вимушений Киянин
   
Re: хде новенькие?

Re: хде новенькие?

стариканы фупа, создайте ветку про то шо новиканы тоже хотят темы создавать
шо за дискриминация такая, пажральпасралю можна а нам не  :X
   
Re: хде новенькие?

а мене знаєш ?
хто я ?  :D


Тебя, ДРЫЩА все знают :)
   
Re: хде новенькие?

Добрый вечер.
   
Re: хде новенькие?

стариканы фупа, создайте ветку про то шо новиканы тоже хотят темы создавать
шо за дискриминация такая, пажральпасралю можна а нам не  :X
а зачем фупу такой тупняк, которій навить не здатній четаць приколоченные темы или правила?
   
Re: хде новенькие?

а зачем фупу такой тупняк, которій навить не здатній четаць приколоченные темы или правила?

йожа - та то старий юзер під іншим ніком.
про пажральпасличя тільки свої знають :)
   
Re: хде новенькие?

я так скажу, новеньких щось малувато у темах, тре підтягувати рівень активності, а то зовсім не цікаво...
   
Re: хде новенькие?

а зачем фупу такой тупняк, которій навить не здатній четаць приколоченные темы или правила?
пейсайтель я, ежиха ты непонятливая  B-)
   
Re: хде новенькие?


йожа - та то старий юзер під іншим ніком.
про пажральпасличя тільки свої знають :)
ну нєскажітє, пакушальпакакаль успеваєт на многіх разлічних форумах стать популярним
   
Re: хде новенькие?

ну нєскажітє, пакушальпакакаль успеваєт на многіх разлічних форумах стать популярним

ну да, босс двух прицепов достаточно известен
   
Re: хде новенькие?

Мне нравятся эти "киевляне" с IP/Host: ---.opera-mini.net (EU). Что прячем?
А Турч забурел. Прям швейцар в советской гостинице.  :D
   
Re: хде новенькие?

Мне нравятся эти "киевляне" с IP/Host: ---.opera-mini.net (EU). Что прячем?
А Турч забурел. Прям швейцар в советской гостинице.  :D

так с телефона такой айпи
   
Re: хде новенькие?

 Добрый вечер.
 ФУП читаю регулярно уже лет десять.
 Луганчанка.
 Сразу скажу:  за Пр, Януковича никогда не голосовала. На "референдум" не ходила.
 Кстати, и никто из моих знакомых тоже не ходил...
 Выехала из Луганска в мае.
   
Re: хде новенькие?

я новенький и хочу со всеми дружить... кроме ваты...
   
Re: хде новенькие?

я новенький и хочу со всеми дружить... кроме ваты... Показати зображення...
а зачем фупу такой тупняк (с)
   
Re: хде новенькие?

   
Re: хде новенькие?

Консул
Не маскуйтесь, вас всі прихильники ФУПу дааавно знають... :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія